Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas    Informavo ar neinformavo apie Vyriausybės atstovo reikalavimus?   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Musninkuose skambėjo “Senos dainos – geros dainos” (VIDEO)

DSC_0038/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės ir EVELINOS PIŠKINAITĖS /

/ Video autorės /

       Pirmą kartą Musninkų kultūros filiale vyko vakaronė, skirta ne jaunimui. Į ją rinkosi tie, kurių vaikai patys jau vaikšto į įvairius susibūrimus pasišokti. Visi buvo pakviesti persikelti į savo jaunystę. O kur jaunystė, ten šokiai, pirmosios simpatijos ir meilės… Kelionę laiku palengvino skambanti muzika. “Senos dainos – geros dainos” taip vadinosi ir vakaronė.

    DSC_0068 Vakaronę pradėjo jauniausias atlikėjas rimtomis dainomis. Tai Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos moksleivis, šiuo metu dainavimo įgūdžius tobulinantis Širvintų Meno mokykloje, Tadas Ibrasas. Tadą dainuoti dabar moko mokytoja Julija Jadzevičienė.

      Po rimtų Tado dainų plūstelėjo romantika – uždainavo ilgai savo talentą slėpęs Gediminas Ragauskas. Jį keitė sodraus balso savininkė Dalia Kiaulevičiūtė. Tuomet vyresniuosius keitė vėl Tadas, kuris su tokiu malonumu dainavo senąsias S.Povilaičio dainas, jog užkrėtė net ir pačius kukliausius – dainavo visi.

    DSC_0093 Skambant Dalios Kiaulevičiūtės ir Zigmanto Mikalajūno duetui sukosi poros. Tačiau visi ypatingai laukė senosios Musninkų estradinės grupės pasirodymo. 2013 metais atgimusi grupė, apie kurią mes rašėme https://www.krastonaujienos.lt/2013/09/po-35-metu-estradine-grupe-vel-scenoje/ Tuomet po 35-erių metų pertraukos vienkartiniam projektui susibūrė tų laikų Musninkų žvaigždės – estradinės muzikos ansamblis „Musinukai“. Stasys, Eugenijus, Arūnas ir Vitalijus, kaip ir prieš daugybę metų, grojo per šokius. Vėl skambėjo senos geros tų laikų populiariausios estradinės dainos, vėl sukosi poros, tik šoko jau ne jaunimas, o patys vaikus užauginę ir vis dar jauni amžiaus vidurį perkopę žmonės. Tai štai, vienkartinis projektas palengva virsta į nuolatinį, grupė vis dar populiari ir laukiama muzikantų bendraamžių. Kaip senais gerais laikais, sukosi poros, dainavo, plojo ir dūko visi, kas norėjo. Be galo smagu buvo matyti, kad su vyresniaisiais dūko ir jaunimas. Dar smagiau, kad jaunimas neatsilikdami nuo vyresnių dainavo savo tėvų jaunystės dainas. Norintys čia pat galėjo atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, pasistiprinti sumuštiniais.

     DSC_0084 Nors tokio pobūdžio renginys organizuotas pirmą kartą ir dalyvių skaičiumi negali pasigirti, tačiau tie, kas dalyvavo, vienbalsiai sakė, kad tokių renginių reikia. Renginį organizavusi Dalia Kiaulevičiūtė pažadėjo: “ieškosime ivairių formų, kas pritrauktų žiūrovą. Noriu padėkot visiems, kas dalyvavo ir kas linksminosi. Žiūrovų prašymu, renginį tikrai kartosime ir ne vieną kartą.” Tad sekite “Krašto naujienų” skelbimus. Iškart sutikus Naujus metus sulauksite kvietimo į renginį.

     O abejojančius kviečiame pasižiūrėti “Krašto naujienų” video įrašą, kuriame visų renginyje skambėjusių dainų popuri. Pasiklausykite ir kitą kartą būtinai atvykite pasibūti kartu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Ačiū sako:

    Dėkoju už nuostabų vakarą!

  2. musninkietis sako:

    nemuoka gruoti

Jūsų komentaras:


+ šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]