Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Napoleonas: geriausias būdas laikytis žodžio, niekada jo neduoti

DSC_0004/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės /

    Dauguma šio Tarybos posėdžio laukė sulaikę kvėpavimą. Visiems rūpėjo, ar vicemerė Irena Vasiliauskienė paklus TS LKD Prezidiumo sprendimui nutraukti koalicinę sutartį su balsus pirkusia partija ir jį vykdys, juo labiau, kad apie tai ji pati viešai paskelbė BNS, šalies žiniasklaidai ir KRAŠTO NAUJIENOMS. Ar vis tik nutars likti poste.

      Visuomenė pasidalijo į kelias grupes. Vieni teigė, kad tikrai liks, kur buvusi, kiti spėliojo, kokias pareigas gaus už pasiaukojimą, treti teigė, kad padorumas laimės ir atsistatydinus ne tik “dėl akių”, bet išties pasitrauks iš koalicijos. Žinoma, buvo ir palaikančių. Kažkas iš mūsų komentatorių net lažybų ėjo ir pasižadėjo viešai atsiprašyti vicemerės blogai apie ją galvojus, jei ši išties atsistatydins iš pareigų. Šiandien jau galime drąsiai parašyti, kad pažadėjusiam atsiprašyti neteks – vicemerė pažado neįvykdė.

        Dar komitetų posėdžio metu Irena Vasiliauskienė prisėdo prie opozicijos. Taip tik dar labiau paaitrino kalbas ir spėliones. Tačiau Tarybos posėdyje ji tvirtai sėdėjo kartu su bendražygėmis – darbo partijos atstovėmis. Vicemerė visais klausimais balsavo lygiai taip pat, kaip ir valdančioji dauguma, piktai replikavo opozicijos nuomones, ginčijosi su Tarybos nariais. Būtent toks elgesys papiktino ne vieną mūsų skaitytoją, kurie skambino ir rašė žinutes, klausdami, kas bus toliau.

       Nei posėdžio metu, nei baigus svarstyti klausimus, TS LKD Širvintų skyriaus narė, vienintelė partijos atstovė Taryboje, nė žodeliu neprasitarė apie savo atsistatydinimą. Tokiu būdu ji parodė, kad žiniasklaida galimai niekus skelbė. Tik neįvertino, kad  el.paštuose liko jos pačios rašyti atsakymai, kur teigiama, kad apsispręsta atsistatydinti (žiūrėkite nuotrauką).

     Tiesa, atsakymas papildomas fraze “užbaigus suplanuotus darbus”. Kokie darbai suplanuoti? Iki kada jie bus užbaigti? Ar vicemerė Irena Vasiliauskienė nepakeičiama? O kur taip deklaruojama lygybė ir pagarba? Juk teismus laimėjusius atleistuosius atleido neklausiant, ar šie pabaigė darbus, ar turi kitus darbus. KRAŠTO NAUJIENŲ žiniomis, partijos skyriaus susirinkime, kuris greičiausiai neatsitiktinai sušauktas jau po Tarybos posėdžio galbūt tikintis, kad tokiu būdu prasitęs vicemerės kadencija, vicemerė skundėsi, kad ji neturinti kito darbo.

     Minėtame susirinkime dalyvavo du svečiai iš Lietuvos Respublikos Seimo Gintarė Skaistė ir Mantas Adomėnas. Tai TS LKD partijos nariai. Mūsų žiniomis, jie lankėsi savivaldybėje, Parapijos globos namuose. Pasakojama, kad vicemerė gyrėsi gerais darbais. Pasakojama ir daugiau. Bet sulauksime darbo dienos ir pasiteirausime pačių svečių. Juo labiau, kad rytoj vyks partijos priežiūros komiteto posėdis.

      Bus smalsu sužinoti, kodėl vicemerė nepakluso Prezidiumui? Kokius darbus ketina užbaigti ir kaip situaciją vertina svečiai? Kalbama ir apie konkretų įvykį dar iki Vėlinių. Koks jis? Ar vicemerė ir toliau kalbės vieną, o elgsis kitaip? Juk toks elgesys – mažų mažiausiai negarbingas rinkėjų ir partiečių maustymas. O apmauti rinkėjai “sumautai” ir balsuoja…

        Visais laikais pagarboje buvo laikomas žmogus, kuris laikosi žodžio.  Ar pavyks atitaisyti padėtį ir tesėti jau sulaužytą žodį?

       P.S. O juk kadaise didis karžygys NAPOLEONAS sakė: geriausias būdas laikytis žodžio, niekada jo neduoti.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Gal sako:

  Kas zinote,kas buvo jos mamyte it tevelis,kokius darbus dirbo,kad dukra tokianepaklusni,nemaloni,nene
  …tik grajina puse velnio?

 2. cha cha cha sako:

  tik pas mus gali būti tokie anekdotai. Tuo mūsų rajonas ir garsėja. Reklamuojamės toliau. Vis įdomiau

 3. Laima sako:

  O taip. Lieka. Prisimenate, medikių puolimo išvakarėse buvo bandymas prijungti Širvintų ligoninę prie Ukmergės. Bet Meškauskienei pasipriešinus, kad geriau jungtis prie Vilniaus ligoninės, labai greitai ta dainelė buvo baigta. Ir Meškauskienė apkaltinta išsigalvojimu, nors nuotraukos merės laikraštyje ir savivaldybės svetainėje bylojo atvirkščiai.
  Taigi, ko gero paskutinis taškas medikų klausimu bus tas išsvajotas sujungimas su partijos bendraminčio valdoma Ukmergės ligonine.

 4. sutvarkė??? sako:

  sutvarkė vaikų teisių tarnybos darbą???? Ligoninės??? Poliklinikos??? irlieka pabaigt datvarkyt???

 5. Vertybinės nuostatos sako:

  Jas galima išgryninti(vertybines nuostatas),jei turi ,jei jos įskiepytos vaikystėj ir įtvirtintos gyvenimo patirties.Kai jų neturi, tai taip ir yr:parsiduodi už pinigus , vergauji lįsdamas ten kur šviesa tik tam tikros procedūros metu, kai ateina laikas apsisprest vistiek EURAI akyse ir susireikšminimas neadekvatus atliktiems + neatliktiems darbams.Apsidairyk ,kas tavo draugai?

 6. Manau, kad sako:

  Einant į politinį postą visada reikia žinoti, kad nereikia iš didybės gurklio pūsti ir manyti kad laimė prie lovio tęsis ilgai ilgai . Kartais ir labai netikėtai Darbo biržoje galima atsidurti. Lietuviškoje politikoje taip dažnai nutinka.
  Konservatorius Benkunskas visai neblogai dirbo Vilniaus savivaldybėje, ir taip pat buvo atšauktas iš koalicijos su korupcijos liūne paskendusiais liberalais. Tai normalu, partijos Lietuvoje privalo gryninti savo vertybines nuostatas, nes tai neišvengiama.

 7. nu jo sako:

  praleido progą likti politikoj. db išeitis pereiti pas DP, bet jiem jau krantai. liks išdavus krikščionis ir negavus pasitikėjimo susidėjus su DP, galiausiai liks prie geldos, nu ir gal dar vargonų

 8. Vargonai sako:

  Kam skamba vargonai? Tik ne Irenai. Ir tik ne Širvintose. Verkia vargonai tinginės kankinami.

 9. kodėl sako:

  Dabar suprantu, kodėl didesnė dalis širvintiškių, seimo ir europarlamento rinkimuose balsuojantys už konservatorius, savivaldybės rinkimuose už šią partiją nebalsuoja. Kažkodėl to nepastebi partijos vadovybė. Gal partijai tie balsai nereikalingi?

 10. Tautiečiui sako:

  TS-LKD Širvintų skyrius nėra kieno nors nuosavybė. Joks laikas neateis, jis jau seniai praėjo. 1. Pašalinti Vasiliauskienę; 2. Uždaryti ir reorganizuoti visą skyrių.

 11. manau sako:

  kad be merės paliepimų vykdymo ir fotografavimosi visokiuose renginiuose vicemerė nenuveikė nieko gero o ypač medikams

 12. K. sako:

  Mano žodis noriu duodu noriu pasiimu.

 13. Tautietis sako:

  Ir vėl bėgat prieš traukinį ir rašinėjat ko nežinot. Vakar rajone lankėsi visa konservatorių grietinėlė. Tai ir sudėliojo- kada ir kaip vicemerė atsistatydins. ateis laikas ir pamatysit.

 14. sprendimas sako:

  Įdomu ar Konservatorių partijos vadovybė pasiryš vicemerės pašalinimui iš partijos. Objektyviai – sprendimas subrendo.

 15. Laima sako:

  Ar vasiliauskienės geri darbai tai yra gydymo įstaigų vadovių atleidimas ir jų apšmeižimas per visą Lietuvą?

Jūsų komentaras:


devyni + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]