Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

PALŪŠĖS VASARA

        21150279_793231730849595_360349604798200326_n Jau mėnuo kaip visi džiaugiasi rudeniu, ypač „bobų vasara“, tačiau vis dar neblėsta tikrosios vasaros prisiminimai. Vileikiškių VDC „Lašelis“ vaikams dar ilgai neišblės prisiminimai apie vasaros atostogas, kupinas smagių nuotykių. Vienas iš tokių – kasmetinė stovykla Palūšėje. Kad nuvyktų į šią stovyklą, vaikai visus metus stengiasi būti geri, nuveikti kuo daugiau gerų darbų. Šiais metais stovykla buvo organizuota vasaros pabaigoje – rugpjūčio 21 – 24 d. Vienuolika vaikų ir keturi savanoriai įsikūrė gražioje ir jaukioje „Karolio sodyboje“ ant Lūšių ežero kranto. Jau pačią pirmą dieną  jie nenustygo vietoje, nes oras buvo puikus, o šalia tyvuliuojantis ežeras gundė vandens pramogomis. Vaikai ne tik maudėsi, bet ir plaukiojo vandens dviračiais, baidarėmis, irklentėmis. Vakare visi draugiškai susėdę prie bendro stalo dalinosi dienos įspūdžiais, diskutavo apie draugiškumą.

      21150472_793228830849885_7827717522240834057_nAntroji stovyklos diena taip pat išaušo puiki. Po rytinės mankštos ir sočių pusryčių visi išsiruošė į atrakcionų parką „Žuvėdra“ Ignalinoje. Visi smagiai nusiteikę ir pasiruošę pramogauti. Kai kurie vaikai panoro išbandyti „skrydį“ lynu virš ežero. Nors ir smagi atrakcija, bet reikalaujanti drąsos, todėl jai ryžosi tik drąsiausieji. Išvargę  po visų šėlionių visi vyksta į „Žuvėdros“ restoraną pasistiprinti, o po skanių pietų, grįžę į stovyklą, vaikai, kaip ir pirmą dieną, puolė į ežerą maudytis ir pramogauti.

      21150451_793227434183358_5179475975451620831_n Trečioji diena vėl nenuvylė stovyklautojų. Skaisčiai šviečianti saulė visus išviliojo į ekskursiją po Palūšės apylinkes. Visi aplankė restauruotą senąją medinę bažnyčią, ant kurios parašyti žodžiai „Įeik geras, išeik dar geresnis“ priverčia susimąstyti ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Buvo aplankyta senoji valtinė, praeita botanikos taku, kur auga daugiau kaip šimtas įvairiausių augalų įrašytų į Lietuvos Raudonąją knygą. Kelionė visai neišvargino vaikų, todėl parvykus, visi vėl puolė į ežerą, negalėdami atsidžiaugti vandens procedūrom. O štai ketvirtadienio naktis buvo tikras košmaras, nes įsišėlo vėtra. Smarkus vėjas, liūtis padarė savo – ryte nebuvo nei elektros, nei vandens. Tačiau niekas labai nenusiminė, nes atvykus bendruomenės pirmininkui Z. Miseliui, kuris talkino nuvežant ir parvežant vaikus, visi vyksta į Mindūnus. Čia galima pasigrožėti pačiu didžiausiu šakočiu Lietuvoje,  kuris buvo iškeptas Ignalinos rajono bendrovės „Romnesa“ šakočių kepėjų Aldonos Černiauskienės ir Jolantos Bimbarienės 2008 m. Jis svėrė 64,7 kg ir buvo 2,3 metrų aukščio ir 2,53m. „liemens“, o pietaudami restorane „Romnesa“ visi pasijuto, lyg būtų šakočio viduje. Sočiai papietavę stovyklautojai pajudėjo namų link.

      Keturios stovyklos dienos pralėkė labai greitai. Namo visi vyko tikėdamiesi dar kada nors sugrįžti į šią nuostabią vietą. Nuoširdžiausią „AČIŪ“ tariam Elenai Petkūnienei, kurios dėka vaikai jau ne vienerius metus vyksta stovyklauti  į Palūšę. Dėkojam visiems savanoriams, prižiūrėjusiems vaikus ir užtikrinusiems jų saugumą ir užimtumą: Giedriui Trušui, Vaivai Krištopaitytei – Savlevičienei, Nastazijai Čaikauskienei, Zenonui Miseliui ir Irenai Savlevičienei.

  Vileikiškių bendruomenės informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ šeši = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]