Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Skaitytojai praneša: užblokuota Širvintų ligoninės sąskaita

00002/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotrauka iš KN archyvo /

      “Krašto naujienas” pasiekė informacija iš patikimo šaltinio, kad Širvintų ligoninės sąskaita yra užblokuota antstolių.

      Iš ko ligoninė mokės algas? Už ką pirks vaistus? Kaip maitins pacientus? Šiuos ir kitus klausimus ligoninės vadovui jau išsiuntėme. Atsakymus publikuosime.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. Taigi sako:

  Ir stendas aiskiai pasako:gera gyventi Sirvintose!Uzmirsta darasyti-darbo parcijai ir pakalikams-kol kas!

 2. Idėja Lietuvai sako:

  Ligoninės jau kaip ir nebėra. Gyventojų mažai. Tai kam ta savivaldybė. Reikia ją naikint. Didesnę rajono dalį reik persduot Ukmergei. Ten ir ligoninė būtų. Autobusų daugiau paleistų
  O Živilė galėtų kurį laiką pabūt seniūne. Gėlyčių sodinimą, šaligatvių tiesimą toliau organizuotų. Tik tiek ir sugeba. Be to, taigi pati ir Širvintų seniūniją sukūrė

 3. bėdai sako:

  nusispjaut tam krištolui ant mūsų. Tuoj vėl auką suvaidins.

 4. Bėda sako:

  didelė bėda rajonui būti be ligoninės, jau geriau neliktų tos vadinamos “savibledos” klerkų ir niekas jų nepasigestų, negu ligoninės, privadovavo čia profanai ir tyla, atsakomybės nėr kam prisiimti, tai kam tas didelis pastatas prikištas visokių krištolinių valdininkų, kad atlyginimus milžiniškus kas mėnesį imtų ir krepšelius su puodeliais ir saldainiais dalintų, prisipirko už rajono žmonių pinigus ir labai jau čia dalina kaip savo? o kai atsakyt žmonėm, tai nėra kam?

 5. cirkai sako:

  tylu, ramu, niekas nerėkia , kad “anie” kalti, Jokių paneigimų, jokių komentarų. Iš viso įtartinai tylu. ko dar sulauksim?

 6. Anonimas sako:

  Pats buvau priėmimo skyriuje, gydytojo budinčio nebuvo, atėjo iš reanimacijos, vaistų nebuvo, teko pirkti, pasakiau, kad konsultavausi su neurologe, tai patvirtino, kad būtent taip reikia taikyti gydymą. Tikrai nuo Eigelio darbo pradžios iki dabar nei už skalbinius, nei už maisto produktus, nei už vaistus, nei už kitas paslaugas nemokėta. Bet užtat kosminėmis kainomis pirkti baldai, žinau, kad ir kitka, aišku dėl ko, nu pasidomės šita šutve. Negaus darbuotojai ir atlyginimų. Tai va prie ko privedė krištolinės komanda, nieko netaupė, tik švaistė, ne taip kaip buvę ligoninės vadovai skaičiavo pinigus, tai ir nors sunkiai, bet rezultatas buvo. Nukentėsime mes, eiliniai rajono gyventojai. Mes negausim eilinio gydymo, darbuotojai darbo.

 7. aha sako:

  bijot Gitanos? įrodė, kad carienė pridirbo nesąmonių. Reikėjo prieš dalinant postus už balsus bent truputį pamąstyt kas iš to išeis.

 8. to Картина Репина sako:

  Все дубы и все шумят :)

 9. Картина Репина sako:

  «Приплыли»

 10. ir vėl sako:

  raganų medžioklė- kas pasakė? kas pranešė? kas nenutylėjo? o reziumė- visiems blogai

 11. Laima sako:

  Oho, tai bent meriūkštės ir jos statytinių ginėjų intelektas ir gimtosios kalbos išmanymas. Tik va advokatė, tai anot jūsų merės, šiuo atveju tai ne prie ko.

 12. Padėkokim sako:

  O dabar, gerbiami rinkėjai, susiėmę už rankyčių padėkokim mūsų mylimai “mėrei” kaip ji gerai pagerino ligoninės būklę. Gera ŽP buvo taškytis valdžiuke, kai pinigai ne tik ne jos, bet netgi ne savivaldybės (pinigai jos išrinktųjų priedams nenukentės), o ligonių kasų, iš ko gyvena ligoninė ir mes esam gydomi. Taip, darbuotojams algas išmokės, kad paskutiniai gydytojai neišsilakstytų, bet už vaistus, kitas paslaugas mokėsim dar daugiau. O kas bambaliniams rinkėjams paslaugas suteiks, jie Vilniaus nelabai pasieks?.. Bet nesuprantu ir ligoninės, – kodėl nesumokėti per nurodytą terminą, ar perdaug turima pinigų, kad atseikėti dar nemažą sumelę ir antstoliams? Ar norima nenusileist kvailumu Braškienei, kuri iš piktumo ir sau baudą užsidirbo? Liūdnas vaizdelis – Pinskuvienės rinkėjai be sveikatos apsaugos?!

 13. gal sako:

  todėl atvykus į ligoninės priėmimo skyrių pirmiau išrašė receptą ir tik nusipirkus vaistus suteikė pirmąją pagalbą.

 14. super sako:

  >Patimas saltinis

  Koks jus nepilietiškas. Juk sakoma jums – patikimas šaltinis matė užblokuotą ligoninės sąskaitą. Ligoninės rusyje sąskaita ušsiblokavo kartu su antstoliu. Virginijus skelbs maisto rinkimo akciją, kad antstoli su ssąskata nepamirtų. O fantastiška advokatė Gitana imsis teisinių priemonių sąskaitą su antstoliu atblokuoti ir išvaduoti iš rusio.

 15. Patimas saltinis sako:

  Patikimas šaltinis yra Meškauskienė ir jos anstolė, o visus reiktų nuliūdinti. Atlyginimai darbuotojams išmokėti kaip visada ir vaistai užpirkti. Taip, kad patikimiems šaltiniams ir jų gerbėjams nereikėtų platinti melagingos informacijos ir skleisti paskalas. O LAT yra jau seniai suformavęs teisin ę praktiką tokiais atvejais ir visiems aiškų kas bus- o gi nieko, gyvens ligoninė kaip ir gyveno, nežiūrint kai kieno milžiniškų pastangų ją apžmeižti. Ligoninė yra visų Širvintiškių, o ne Laimos, Vidmanto ar merės…Sėkmės mitų kūrėjams.

 16. Laima sako:

  Molodec živka. Taip tiems tavo rinkėjams ir reikia. Apsieis jie ir be medikų pagalbos. Tik klausimas iškyla. O iš ko tu balsus pirksi, kai dalis išmirs, o dalis įvertins tavo “žygdarbius”.

 17. Nebaigti darbai sako:

  O taip. Geras gaspadorius pirma savo kiemą susitvarko, paskui balius kelia. Prie anos valdžios ir direktorės bent jau kosmetinį remontą padarydavo. O dabar tik šventės ir fiestos. Supraskit, šventės praeina, o ligoninė visada reikalinga. Juk nei vienas nesam apsaugotas nuo ligos

 18. oo sako:

  Ka ka bet virtuve ligonines apgailetina.

 19. O sako:

  ką apkaltins,nors spėjimas lengvas:buvusiuosius.Praeitų ir 10 metų kalti būtų buvusieji.

 20. šakės sako:

  tai ką, ligoninei jau ate??? ką apkaltins???dabar Eigelį???

Jūsų komentaras:


× du = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]