Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

V.Eigėlis: Širvintų ligoninė dirba ir dirbs įprastiniu ritmu

images (1)      Šeštadienį rašėme apie tai, kad gavome pranešimą apie užblokuotą Širvintų ligoninės sąskaitą. Vakar gavome ligoninės atsakymą, kurį ir skelbiame:

Laba diena.

                             Atsakydamas į Jūsų klausimą dėl Širvintų ligoninės sąskaitų galiu patvirtinti, kad 2017 spalio 19 d. antstolė Vilma Leskevičienė, pagal ieškovės Laimos Meškauskienės prašymą, dėl teismo priteistos sumos išieškojimo, blokavo įstaigos sąskaitas

                             Skaitytojus galiu nuraminti (darbuotojai tai jau žino, nes mato algas savo sąskaitose), kad visiems įstaigos darbuotojams darbo užmokestis išmokėtas laiku. Su vaistų, maisto ir laboratorinių reagentų tiekėjais už praeitą mėnesį suteiktas prekes ir paslaugas yra atsiskaityta, todėl tiekimas yra užtikrintas.

                            Susidariusi situacija yra aptarta su steigėju ir su Vilniaus teritorine ligonių kasa.

Savo atsakymu noriu užtikrinti skaitytojus, kad Širvintų ligoninė dirba ir dirbs įprastiniu ritmu ir jokių grėsmių nei pacientams, nei personalui nėra, kad ir kaip kažkas to norėtų.

Pagarbiai,

l.e.p. direktorius V. Eigėlis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. kvailystės sako:

  darydama iš Meškauskienės rajono ir ligoninės priešę, pasidarė meškos paslaugą- per ilgai viskas užsitęsė, o žmonės pradėjo mąstyti ir matyti kur visi šunys pakasti. Eigelio atsakymas tik viską patvirtina- statytinis, laikinas, apsidirbęs. Ir nebepadės aiškinimai, kad Meškauskienė kalta dėl ligoninės galo

 2. Eigėliui ir visiems kitiems sako:

  Bjauru kada žmogus meluoja. Dar bjauriau, kada meluoja valdininkas ar įstaigos vadovas. Ir ypač bjauru, kai begėdiškai meluoja buvę ministerijos klierikai. Ar suvokiat, geriamieji, kokios personos dirigavo sveikatos apsaugos politikai mūsų tėvynėje? Melagiai.
  Nejaugi galvojat, kad Meškauskienė yra tokia įtakinga, kad jos prašymu antstolis blokavo visas ligoninės sąskaitas. Nejuokinkit. Meškauskienei priteista suma yra 4 kart, jei ne daugiau, mažesnė nei vieno mėnesio ligoninės uždarbis. Tai kam gi antstoliui blokuoti visas sąskaitas.
  Antstolis viso labo pritaikė laikinąsias apsaugos priemones tik daliai ligoninės mėnesio pajamoms.
  Eigėli, na kada tu nustosi meluoti.

 3. > To išprotėjo sako:

  tai juk nekalbama apie vaiko paguldymą į ligoninę ir tolesnį gydymą. Tiesiog kiekviena gydymo įstaiga privalo suteikti pirmąją pagalbą, šiuo atveju – suleisti nuskausminamųjų, galbūt uždėti sterilų tvarstį ar pan., kad vaikas neklyktų iš skausmo, paaiškinti išsigandusiai mamai, kur reikėtų kreiptis. Ir nepasakokit, kad visi žinom, kur kas yra. Dažniausiai sužinom tada, kai susiduriame patys, nes šiaip jau tai visko žinoti tiesiog neįmanoma. Tiesa, viena tokia rajone yra, betgi mums, mirtingiesiems, iki jos toli toli…

 4. Elementaru sako:

  Kai nuleidžia padangą, keičiam ratą, o ne automobilį. Taip ir čia. Blogą specialistą pakeiskime geru. Kam naikinti visą ligoninę? Mokame mokesčius ir reikalaukime kokybiškų paslaugų vietoje. Juo labiau, kad tai garantuoja Konstitucija, kurios dieną šiandien minime.

 5. Išprotėjaliams sako:

  Gal galima būtų sužinoti kompetetingo vaikų specialisto pavardę Širvintose? Jei ne gaila vaikų ir anūkų sveikatos, tai sėkmės begydant juos vietoje. Aišku slogą galima gydytis ir vietoje.

 6. Išprotėjote sako:

  O kokio velnio išlaiyti ligoninę, mokėti algas, jei pagalbos nesuteikia? A? O dėl 10 eur, tamsta turbūt vietinėj maximoj duonutę perkat. Gi nevažiuojat į sostinę. Ką, 10 eur gaila? Jei ligoninės medikai neatlieka savo funkcijų – atleiskit visus. Tada žmonės nebus klaidinami ir važiuos iškart į Vilnių.

 7. To išprotėjo sako:

  Nu jooo įdomus savarankiškumas. Gal dar leiskim žaisti su degtukais ir dujų balionais. Aplamai jau senų seniausiai vaikų specialistų Širvintų ligoninėj net su žiburiu nerasi. Nesuprantu, kokio velnio atsitikus nelaimiai ir nudegus bei žinant , kad vaikų nudegimo skyrius yra Vaikų ligoninėje tysti vaiką į Širvintų priėmimą, o ne tiesiai į Santariškes. Juk mašiną tai turėjo. Ne jau 10 EUR ant benzino pagailėjo???

 8. Išprotėjote sako:

  Mokyti vaiką savarankiškumo nėra vaiko nepriežiūra. Mano vaikas panašaus amžiaus. Tikrai maudosi vienas. Neauginkim lepšių. Nelaimė bet kam gali nutikti.

 9. Oho sako:

  O vaikų teisės neturėtų pasidomėti už vaiko nepriežiūra?

 10. Show must go on sako:

  Triukšmas lygioje vietoje. Daktarėlis dirba Širvintų špitolėj jau virš 10 metų ir visiem Širvintų katinams žinoma, kad labai mėgsta konfliktuot su ligoniais ir giminėm. Be to jau anokia naujiena, kad vaikų chirurgai yra tik Vilniuj , Santariškėse. O čia alasas didžiausias, su KN ir kita purvasklaida. Ar ne vėl carienė naujam ligoninės direktoriui raudoną kilimą ruošia. Labai jau braižas panašus kaip su Laimute buvo. Tik blogiausia, kad ir vėl teks nemažas sumas teismams paklot, vietoj to, kad tuos pinigus ligoniams panaudotų. Ar ne per tai bus sulipdyta nauja DP koalicija…

 11. adomas sako:

  melagi tu Eigėli, netrukus pamatysim, kad ligoninei krahas. Geras akis turi meluoti net nerausdamas. Geras mokyklas praeita, ypač Širvintų savivaldybėje. Nes yra posakis: susitiko toks tokį ir alaus išgerti pavadino“. Kaip matome daugelis daktarų superiniai, vaistų nėra, už nieką įstaiga nemoka, nes babkių nėra, o čia dar L. Meškauskienei didžiulė priteista pinigų suma.

 12. Ak sako:

  Dėl manęs, tai gali uždaryt tą ligoninę. Vis tiek, jei tik rimtesnė bėda, reik į Vilnių važiuot. Čia gaunasi ne ligoninė, bet sanatorija senukams pagulėt.

 13. Ką gi sako:

  https://www.krastonaujienos.lt/2017/09/ruosiamasi-evakuacijai-is-ekstremalios-situacijos kokia ligoninės aplinka, tokie žmonės ir dirba. Nėra ko norėti kad žmonės prie šiukšlyno dirbtų ne kaip šiukšlyne. Čia ko gero vaizdu iš ankto pratino prie minties kad į šią ligoninę nėra ko eiti. O nesusipratusiems pravedė labai skaudžią pamoką

 14. O sako:

  Matau televiziją prie ligoninės. Ko gero čia dėl vaiko. Tai įdomu kaip božegraika reaguoja į jai paskirtoje sferoje vykstančius uraganus. Gal su pagalvę galvą užsidengė. A vos pranesiot….

 15. Matosi sako:

  Kaip nėra grėsmių pacientams. O gydytojo elgesys su nusiplykiusiu karštu vandeniu vaiku, tai norma pagal tave, eigėli? Nors nėra ko norėti : išėjus visiems normaliems gydytojams, liko tai , kas nuo miko. Neaišku ką ten Šiukštienė veikia. Ar tik ne bando skaidriosioa kepurės matuotis.

 16. užmušė sako:

  paskutinis sakinys užmušė- kas galėtų linkėti ar norėti, kad ligoninė būtų uždaryta? visiems skausminga situacija, kai dėl puikybės visi mes skolingi, visi liekam be paslaugų, visi nukentėję.Negi niekas ir nepasikeis? negi ir toliau nebus jokios asmeninės atsakomybės? retorinis klausimas, žinoma

 17. ....... sako:

  Įdomu,kuo prie neteisėto L.Meškauskienės atleidimo prisidėjo ligoninė ir jos kolektyvas ir kodėl teismo priteistas išmokas reikia sumokėti iš ligoninės biudžeto o ne iš Rajono savyvaldybės vadovų lėšų?

 18. Kažkoks Noras sako:

  “jokių grėsmių nei pacientams, nei personalui nėra, kad ir kaip kažkas to norėtų” Tie “Kažkas” tikriausiai buvusieji? Sąmokslas, politinis užsakymas, teismai papirkti, antstoliai papirkti. Kodėl delsiama atsiskaityti su Laima Meškauskiene? Gal nerekomenduojama tai daryti? Tik ar neteks Eigėliui, kaip Braškienei baudos mokėti? O ką apie tai mano visos VISATOS STEIGĖJA?

Jūsų komentaras:


+ penki = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]