Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

50 tūkstančių eurų bauda Širvintų savivaldybei už nepaklusimą VPT rekomendacijoms

foto www.krastonaujienos.lt

foto www.krastonaujienos.lt

/ šaltinis www.15min.lt /

       Širvintų rajono savivaldybei skirta 50 tūkst. eurų bauda už netinkamai organizuotą sporto komplekso statybos darbų konkursą. Taip nusprendė Vilniaus apygardos teismas, tenkinęs Viešųjų pirkimų tarnybos ieškinį.

    „Atsižvelgęs į tai, kad savivaldybė pirkimo sąlygose nustatė neproporcingus pirkimo objektui ir konkurenciją dirbtinai ribojančius reikalavimus tiekėjų kvalifikacijai, netinkamai grindė tiekėjo nurodytos per didelės kainos priimtinumą, padarė kelis Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimus, teismas savivaldybės administracijai skyrė 50 tūkst. eurų baudą. Sankcijos dydis atitinka perkančiosios organizacijos pažeidimo rimtumą ir yra pakankamai atgrasantis nuo pakartotinių pažeidimų“, – BNS apie sprendimą informavo teismas.

       Apie 6,85 mln. eurų vertės sutartį Širvintų rajono savivaldybės administracija su bendrovėmis „Irdaiva“ ir „Tiksli forma“ pasirašė 2016 metų rugpjūtį. Įmonės turi suprojektuoti ir pastatyti naują sporto kompleksą.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/teismas-sirvintu-savivaldybei-skyre-50-tukst-euru-bauda-uz-pazeidimus-sporto-komplekso-rangos-konkurse-662-888154


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Reikia... sako:

  regreso tvarka išsireikalauti tuos pinigus iš kaltųjų…

 2. Taigi - Leninui sako:

  Gal pagaliau supras mūsų valdžia , kad nei į vieną žmogų nevalia valytis kojų, jeigu atsisėdai į valdžios kėdę. Opozicija tam ir yra, kad panaudotų visus teisinius būdus stabdyti savivalę ir švaistymą. Savo tiesą opozicija apgynė garbingai. O kaip kitaip? Tylėti?
  Gal kai ponios bent pabandys dirbti taip , kaip reikalauja įstatymai, tai pamatys, kad ne viskas taip greitai ir sklandžiai einasi, kaip norisi visiems pasirodyti.

 3. 198 sako:

  Paskaičiuokit kiek viso nuostolių pridarė Širvintų valdžia: solidžios baudos,kompensacijos už neteisėtus atleidimus,teismų išlaidos ir taip toliau.Matomai daugiau, negu 100000€.Tai ką čia ne mūsų pinigai ištaškyti? Tai čia vadinasi “dideli darbai padaryti”.Tai gal laikas būtų įvesti asmeninę atsakomybę,iš kaltųjų kišenės?

 4. Įstatymai sako:

  Kažin, jei eilinis pilietis nesilaikytų įstatymų? Lietuvoje per ilgai buvo pateisinama savivalėlė, t.y tai, ką pateisna p. Leninas. Todėl dabar turime tokią Lietuvą, kad verkt norisi

 5. Leninui sako:

  tai štai tie mūsų visų pinigai turi būti skaičiuojami, o ne švaistomi.

 6. Leninui sako:

  pirma, tai ne opozicija, o Viešųjų pirkimų tarnyba. Antra – kodėl manot, kad blondinės gali elgtis su visų mūsų pinigais savo nuožiūra? Juk turėtų žinoti, kad už įstatymų pažeidimus yra baudžiama. Piniginėmis baudomis – taip pat. Ar į viską žiūrima labai “kūrybingai”? Juk nukenčia ne jų asmeninės, o visų mūsų kišenės.

 7. Leninui sako:

  Opozicija laimėjo pirmą pergalę dėl tilto, o čia laimėjo VPT. Gyvename visuomenėje, kur privalu laikytis įstatymų. Va ir pasirodė, kokie profesionalai dirba sužvaigždėjusioje komandoje. Kaip tik teismas, taip konfūzas. Pasišvaistyti pinigais į kairę ir į dešinę nėra rajono gyventojų interesų paisymas. Tuos pinigus galima daug racionaliau panaudoti. O aš labai tikiuosi, kad kas nors imsis ginti viešąjį interesą ir baudos bus išieškotos iš kaltų asmenų, kad fantazija prisitaikytų prie įstatymų. Užsigardinkit karčią piliulę šaukšteliu medaus. Medus visada sveika.

 8. Leninas sako:

  Ir ką laimėjo opozicija? Ogi lygiai -50 tūkst. mūsų visų pinigų. Valio opozicijai.

Jūsų komentaras:


šeši − = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]