Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Darbo partija. Byra ar valosi?

logo/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

       Širvintų politinėje padangėje ir vėl skyrybos. Merė Živilė Pinskuvienė paskelbė palikusi Darbo partiją. “Krašto naujienų” šaltinių teigimu, iš partijos išeina ir daugiau darbiečių.

       Šiandien yra neaišku, ar Darbo partija byra, ar valosi?

      Tikėtina, kad bėgant iš partijos galimai tikimasi atsikratyti balsų pirkėjų šleifo ir kitų negerovių. Kas ir ko išsigando ar bando išvengti, domėsimės ateityje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. „Bet“ atsako besiteiraujančiam sako:

  Teismo sprendimai jums nieko nesako? Man sako.

 2. > Savivaldybės kontrolierei sako:

  Jūs labai naivus (-i), jei tikitės išgirsti kontrolierės balsą dabar. Nebent kai valdžia pasikeis. Tiesiog ji turi labai stiprų “išlikimo instinktą”.

 3. Savivaldybės kontrolierei sako:

  Pone kontroliere, kada pagaliau imsitės ginti viešąjį interesą? Kada suskaičiuosite, kiek savivaldybės biudžeto lėšų panaudota ne pagal paskirtį (įvairios sumokėtos baudos, išmokos už neteisėtus atleidimus, teismų išlaidos, pirkimai, reprezentacija ir t.t.)? Kada apie tai informuosite širvintiškius? Kada inicijuosite tų lėšų išieškojimą iš asmenų atsakingų už neteisėtus sprendimus? Kada pagaliau išgirsime Jūsų balsą? Tikimės, kad neįsiliejote į ateities kūrėjų gretas.

 4. 50 sako:

  50 t uz baseina. 15min.8

 5. ir vėl aš ...pasiteirausiu ,,Bet '' '' sako:

  Taigi ir man būtų smalsu sužinoti ,kas gi tuos ,,balsus ”pardavė ir kas pirko ? Daug kas akcentuoja patį balsų pirkimo procesą ,o pirkėjų ir pardavėjų neįvardina . Gal patys pirkot ,ar pardavinėjot ,kad žinok apie tokio proceso buvimą ? ;)

 6. +50 sako:

  pinigus už visas teismuose pralaimėtas bylas sumoka mokesčius mokantys rajono gyventojai: tiek balsavę už merę, tiek ir nebalsavę.

 7. 50 sako:

  50 tukst. Kas sumokes?

 8. Bet sako:

  Darbo partijos neliko, bet Pinskuvienė su visu DP turiniu tai liko… Tai kas pasikeitė ir kieno naudai buvo pirkti balsai? Viskas priklauso nuo vertybinių TS-LKD centro ir Širvintų skyriaus nuostatų ir pozicijos.

 9. Laimė sako:

  Laimi vicemerė. Oficialiai nelikus savivaldybėje Darbo partijos, jos anksčiau pasakyti žodžiai apie tariamą atsistatydinimą tampa niekiniais. Ji toliau dirbs vicemere: nereikės gimnazijoje mokytojauti

 10. O čia dar ir aš sako:

  Man tai taip gražu – judėjimo pirmininkė – mamytė, judėjimo valdybos pirmininkė – dukrytė, judėjimo nariai – ar teisingai supratau? – visi savivaldybės tarnautojai+ buvęs partijos Širvintų skyriaus žiedas. Linkiu devynių kadencijų iš eilės!!!

 11. O čia aš sako:

  Kažkaip įtartinai lengvai atsisakyta tos partijos, kurią su tokiu entuziazmu atstovavo. Kai nepavyko jai vadovauti, tai teks Širvintomis pasitenkinti. Trumpai tariant, įpokavimas numestas, o turinys liko tas pats.

 12. ir vėl aš ... sako:

  Sveiki parapijiečiai …. :)

  Pikti čia jūs visi tokie ,lyg Ž.Pinskuvienė išeidama iš Darbo partijos paliko skolą .kurią jums reiks atiduoti ;)
  Tai juk jūsų laikraščiui labiausia kliuvo ,,Darbo partijos ”pavadinimas ,o žmonės toje partijoje juk tie patys širvintiškiai ,dabar partijos pavadinimo atsisakyta ,liko tik žmonės ir vėl jums negerai . :)
  p.s parašykit kaip turėtų būti ,kad jums būtų gerai … :)

 13. pilietis sako:

  Niekas Širvintose nesikeičia. Darbo partijos skyriaus nebėra: jis paskui merę perkeliavo į visuomeninę grupę.jeigu rinkėjai pageidaus, pakitimai galimi 2019 metų pavasarį po savivaldybės rinkimų.

 14. Laima sako:

  Na kur Jūs minėtų tarybos narių sąžinę matėt: kai atleidinėjo savivaldybės darbuotojus, o gal kai įstaigų vadovus keitė, o gal kai projektus belenkaip tvirtino? Jie sąžiningai tik rankas kilnoja. Visą kitą pagal kūrybingumo pricipą atlieka.

 15. Gražinai sako:

  Žmonės balsavo už darbo partiją. Tad būtų teisinga, kad tos partijos nariai būtų taryboje. Jei turi sąžinės, perbėgėliai atsistatydins.

 16. Gražina sako:

  O kaip bus su darbo partijos nariais, išrinktais į tarybą, jei jie pasirinks Judėjimą už Širvintas? Manau, kad paliks tarybą…

 17. Šlykštu sako:

  Šlykštus man šitas visas politinis žaidimas. Pavadinimų keitimas lyg tais pakeis esmę? jau dakyrėjo iki begalybės šitos merės ir vicemerės. Nei tai “darbietės”, nei tai “konservatorės, nei tai “krikdemės”, nei tai dar kokios tai veikėjos?????Sukasi, vyniojasi tarp visokių įstatymų spragų, dėliojasi savo “žaidimėlį”… Šlykštu…iki pykinimo. Ir iš vis, kam tos tokios partijos, kurios per kadenciją belenkiek kartų pasikeičia ir dar tokiam mažam rajone? Demokratijos išsigimimo vaizdiniai man susidaro. Rinktume mes konkrečius žmones, be jokių ten partijų, susėstų po rinkimų išrinktieji, susidėliotų darbus- ir pirmyn. O dabar kokios tai nesąmonės- Seime vienos partijos oponuojasi, rajone tos pačios jau draugaujasi, kas čia per nesąmonė ir kam to reikia… šlykščiai nusibodo

 18. Gerasis Širvintų žmogus sako:

  Pasisekė ir vicei, nereikės atsistatydinti iš savo pareigų. Nėra dp, nėra koalicijos, o su ateities kūrėjais Gabriukas leis būti kartu. Taigi su praeities šiukšlėmis, pirmyn į šviesią Širvintų ateitį.

 19. Laima sako:

  Jie ne politikai. Jie masė, atnešusi pinskei merės pareigas. Masė, kurią galima apvynioti aplink pirštą.

 20. sako:

  Šiukšles rušiuoju, bet koks skirtumas kokios spalvos dėžėje toks šiukšlės, visvien jas reikia išmesti.

 21. Cha cha sako:

  Pirmyn už ŠK ateitį.

 22. Nesuprantu sako:

  Nesuprantu, kodėl paliekama taip mylėta partija, kurios pirmininke taip entuziastingai prieš nepilnus metus tapta . Buvo žadėta ją į Seimą grąžinti ir t.t. AR GALI TAIP GREITAI KEISTIS POLITIKO PAŽIŪROS??? Įdomiausia tai, kad visi darbiečiai tarybos nariai eina paskui savo vadę … Negi jie negaili savo idealų, savo pažiūrų? nUOŠIRDŽIAI SAKAU – NESUPRANTU TOKIŲ POLITIKŲ.

 23. Manau, sako:

  kad DP valosi. Kai išeis viršūnėlės, gal ir liks tie žmonės, kurie žino, kas yra sąžiningas darbas.

 24. Nainai sako:

  Tai ir pavadintų šp

 25. Marė sako:

  Kokia čia partija jeigu neleidžia man vadovauti? Kursiu ir aš savo šutvę, tai nors pavadovausiu, kol kas nors išspirs.

Jūsų komentaras:


devyni + penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]