Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Į pagalbą darbo ieškantiems. Du nauji darbo skelbimai

821bc8f6c2f0682c94967e651c9d8d30/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Kai rašėme pirmąjį straipsiuką apie siūlomą naują darbo vietą, nesitikėjome tiek dėmesio ir pasiūlų. Vieni komentaruose, kiti asmeniškai pranešė apie slapta skelbiamas naujas darbo vietas.

     Vienas komentatorius rašė: “Brivinskaitė feisbuke dalijasi, kad “Širvintų šiluma” ieško buhalterio. Įmonės psl. info nėra. Įdomu kam čia paruošta vieta?”

     Pasidomėjome. Išties, minėtos moters facebook paskyroje radome net du darbą siūlančius skelbimus. Vienas jų skirtas apskaitininkui – buhalteriui, kitas – energetikui.

       Pasidomėjome. Širvintų šilumos tinklapyje karjeros skiltyje rašoma: “šiuo metu darbo pasiūlymų nėra”. Savivaldybės tinklapyje tokio pasiūlymo taip pat nėra. Jo neradome ir savivaldybės įstaigų pamėgtame tinklapyje darbo.lt, bei Darbo biržos skelbimuose.

      Lieka neaišku, ar skelbimas skirtas tik skelbėjos draugams ir bendraminčiams, ar Širvintų šiluma piktybiškai ignoruoja teisės aktus, kurie reikalauja, kad skelbimas turi būti skelbiamas įstaigos ir steigėjo tinklapiuose. Tikėkimės, kad Antikorupcijos komisija ir Seimo kontrolierius tars savo žodį šiuo klausimu.

      Skaitytojams primename, kad  Lietuvos Respublikos  Vyriausybės  2017 metų birželio 21 d.  nutarimu Nr. 496 patvirtinto Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių  ir valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų finansuojamuose valstybės ir savivaldybių įstaigose ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir  vykdymo tvarkos aprašo  punkte Nr. 5  nurodyta: „Konkursas per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą skelbiamas Valstybės tarnybos departamento  interneto svetainėje ir konkursą organizuojančios įmonės ar įstaigos interneto svetainėje. Informacija apie konkursą gali būti skelbiama ir kituose informaciniuose šaltiniuose.

P.S.: jei interneto platybėse rasite dar nematytą darbo skelbimą, skirtą mūsų rajono gyventojams, būtinai pasidalinkite su mūsų skaitytojais. Lai kiekvienas randa sau skirtą darbą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. super sako:

  >”Ponei direktorei”

  Išgerkite vandens, galite alaus, jei pachmelnas, ir nešukaukite. Be to, nekalbėkite nasąmonių. Pagrindinė bendrovės „Širvintų šiluma“ akcijų dalis priklauso Širvintų miesto savivaldybei. Likusios akcijos yra privačių akcininkų nuosavybė.

 2. Jurgis sako:

  O ką šilumos tinkluose veikia šiukšlių surinkėjai? Skyriuje dirba gal 6 žmonės, tai kokias šiukšles jie renka? Galimai savi, tai ir reikalingi

 3. Kvadratiš.... sako:

  Kur parasyta kad silumos tinklai iesko ekonomisto?
  Akis autore prasiplauk!!
  Smeizike

 4. "Ponei direktorei" sako:

  “Direktore ir straipsnio autore”, jeigu TU tikrai zinotum kur pritaikyti ‘google’ rastus vyriausybes nutarimus, gal ir butum direktore, taciau dabar tai tik neismanele ir tik zmones klaidini!!!! Kadangi UAB Sirvintu siluma nera nei valstybes,nei savivaldybes savininke, todel jokiu konkursu skelbti neprivaloma!
  O siaip kas gali buti dar viesiau uz Facebooka???

 5. straipsiuką sako:

  straipsiuku rasytoja tik kitus mato, o pati varo kaip iseina.

 6. Go go sako:

  Straipsiuke, klaidas išsitaisyk

 7. Taitai sako:

  Gi rasiau,kad pavaduotoja bus buvusioji lepė,nes konkursai neislaikyta.

 8. A. sako:

  Man tai labiausiai patinka skelbimas, kur vaikų darželis ieško pavaduotojo. Absoliučiai jokių reikalavimų. Pirmąsyk matau tokį skelbimą ;)

  https://www.cv.lt/valstybes-tarnyba/pavaduotojas-ukio-reikalams-kitur-sirvintose-2-310571213/?sri=45

 9. Šioje kadencijoje sako:

  teisės aktų laikytis neprivaloma? Tai tik kažkieno užgaidos?

 10. ? sako:

  Tai jau galiu siųst savo CV?

 11. super sako:

  O kodel nepaskambinus i Sirvintu siluma, arba taip megstama jusu paklausima nusiusti? Kodel savivaldybes istaigoje tokia saviveikla vyksta?
  Yra teises aktai ir ju privaloma laikytis.

Jūsų komentaras:


vienas × du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]