Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Svajonių pakrantė

IMG_8433/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /

/ Nuotraukos autoriaus /

    Lietuviai nuo seno tvarkingai gyveno. Šiuo iš senolių paveldėtu charakterio bruožu mes garsėjame ir šiandien. Ar namuose, ar svetur – mes negalim dirbti bet kaip. Užsieniuose mūsų tautiečius darbdaviai apibūdina kaip darbščius ir sąžiningus.

    Taip ir Širvintų savivaldybė, sulaukusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos, nutarė pinigų vėjais neleisti, o imtis darbų rimtai, ir siekti bekompromisės kokybės.

    Išėjau aš pasivaikščioti Širvintų marių pakrante, kur vykdomas vienas investicinis projektas. Į akis iškart krenta meniškas požiūris į darbą. Pakrantės pėsčiųjų tako kelkraščio bordiūrai imituoja prie vandens gyvenančių vabzdžių skrydžio šokį. Jokios monotonijos, akis nepavargsta žiūrėti. Kaip toje dainoje: „Aukštyn, žemyn, kairėn, dešinėn, Pirmyn, atgal kaip mudu abu“. O lietuviai tai gi daininga tauta. Ir prie bajerio.

     IMG_8423Daugumoje vietų bordiūrai vos kyšo virš senojo asfalto. Kaip žmonėse įprasta matuoti, per stačią, arba gulsčią degtukų dėžutę. Čia tikriausiai ne šiaip sau. Yra tekę ir girdėti, ir pačiam naudoti smulkiagrūdį plonasluoksnį glaistą. Matyt bus naudojamas naujausių technoligijų nanoasfaltas. Labai patogus dalykas. Papylei, perbraukei su glaistykle ir baigta. Jokios sunkios brangios technikos.

      Patinka man kompleksinis požiūris į sprendimus ir darbą. Planuoti, tai planuoti. Kas galėjo pagalvoti, kad galėsim mėgautis upeliais, bėgančiais po mūsų kojomis – tiesiai per naująjį asfaltą. Vietomis tikriausiai numatyti kriokliai. Bet man atrodo, kad čia maža savivaldybės paslaptis.

     Bet ko niekaip negalėjau nuspėti, tai busimos čiuožyklos. Taip. Nepatikėsit. Pėsčiųjų takas žiemą virs čiuožykla. Kaip patogu. Takas vietomis taip pasviręs į upės pusę, ir kai žiemą jis apledės, tik sėsk ant čiuožynės ir čiuožk. Beliks tik nusivalyti sniegą nuo upės ledo, kad toliau nučiuožtum.

      Suprantu, kad viskas daroma dėl mūsų, kad mums būtų geriau gyventi.

      Tas begalinis rūpestis. Tik ar begalinis? Gal kada nors baigtis. Tik kada?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Laima sako:

  per pirštus tokiems už pinigų švaistymą, geras pastebėjimas, kiekvienas doras pilietis likęs dar Širvintose turi būti pastabus ir viešinti tokius “darbus”.

 2. Leninas sako:

  …būtų vsai protinga sutvarkyti Vilniaus gatvės kelią (už bažnyčios), nes po vandentiekio/kanalizacijos darbų- taip ir liko “tramplynai”. Įdomu, kas prižiūrėjo šituos darbus?

 3. Juokaujat? sako:

  Kurmi, o gal tamstelė knisdamas išklaipėt bordiūrus, kad taip ginat?

 4. Stasė sako:

  P. Kurmiui ir Aš,
  jei užkniso, tai bėkit bordiūrus išlyginkit ir neknis. Kai iš manęs reikalauja sąžiningai atlikti mano darbą ir aš jį padarau, tai turiu teisę to reikalauti iš kitų. Tame tarpe ir iš valdžios. Šaunuolis Virgis.

 5. Kurmis sako:

  ko kabiniesi? gi matai ,kad darbai tik tik prasidejo.uzkniso d……

 6. Vytas sako:

  Savivaldybė šiuos darbus pirko kartu su projektavimo paslauga, todėl techninį projektą rengė patys statybininkai, pagal šią techninę užduotį /index.php?option=com_vpt&theme=new&task=view&tender_id=www.cvpp.lt276424
  Skverelį prie „bandelinės“ su fontanais be vandens pagal Živilės norus statybininkai pagal tokia pačią schemą 2007 m. surentė. Būtų prilipdę daugiau, bet nespėjo. Dabar techninėje specifikacijoje numatyta šį skverelį vėl pertvarkyti, nes viskas išsiklaipė.

 7. sako:

  pasigydikit jūs nenormalybės, ypač Sarpauskas

 8. to kvalifikacija sako:

  Pritariu Jūsų komentarui ir manau, kad yra blogai, kad tikri specialistai yra nustumti į užribį, todėl ir turime tokį “vaizdelį”. Juk egzistuoja įvairios techninės subtilybės, jas žino tik tam tikrą išsilavinimą ir patirtį turintys specialistai. Tai labai svarbu projektavimo, medžiagų parinkimo ir paruošiamųjų bei taip vadinamų “paslėptųjų” darbų atlikimo stadijoje. Na o dabartinėje situacijoje kurią matome palei marias, tai net nereikia būti specialistu, manau akivaizdžiai matosi, kad “pravalas”?

 9. Tikrai sako:

  Saunuolis str autorius,o Jauniūnų gyvenvieteje kokią gatvę padarė pusę paasfsltavo,pusė ne.Tikrai superinių komanda-nemoksiškai,svarbu padarėm,pasigiriam,pasfotlinam ir pas turkus išvarom,dzin jom žmonių norai ir nuomonės
  Svarbu gražiai atrodyti pačioms,o tai neišrinks kai kurie pensininkai,jiems gi mierė turi būt graaažiii…

 10. kvalifikacija sako:

  kaip dar begalima stebėtis iš atliekamų darbų kokybės. Tų skyrių, kurios turi prižiūrėti įgyvendinamų projektų tinkamą atlikimą, kokybę panagrinėkime, vedėjos kokio yra išsilavinimo: Teritorijų planavimo ir architektūros – buvusi socialinio skyriaus darbuotoja; Infrastruktūros skyriaus vedėja – buvusi buhalterijos specialistė…

 11. Na taip sako:

  Pinigai baloj… ? Aš tai turiu vilties, kad čia dar ne galutinis rezultatas, kad gal dar sutvarkys? Labai gaila, kad darbai vyksta tokiomis oro sąlygomis. Sinoptikai pranašauja, kad lietūs taps pastovus mūsų krašto oras, tai jeigu taip ir toliau lis, tai dalis to tako bus marių nuosavybė, o ne mūsų. Kaži, ar projektuotojai turėjo tą omenį, ar atsižvelgė į šias aplinkybes?

 12. Ačiū sako:

  Ačiū straipsnio autoriui. Visa tai ir aš mačiau ir rašyti ruošiausi . Vat kokia skubos darbų kokybė. Specialistų rūmuose nors vežimu vežk, o prižiūrėti nėra kam.

 13. to juokaujat sako:

  dabar pradedant savivaldybe visur tik “super” specialistai dirba,tai visur atliekamų darbų “super” kokybė.

 14. To jokaujat sako:

  Taigi savi dėjo. Nesvarbu kas ir koks, bet savas. Aš tai tokį „darbininką” galimai ne tik be nagų bet ir be pirštų palikčiau.

 15. Juokaujat? sako:

  Koks atgrubnagis taip kreivai bordiūrus dėjo?

Jūsų komentaras:


× šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]