Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Konservatoriai: vicemerė nenori pavaduoti susikompromitavusią merę

DSC_00042-247x300/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Pastarosiomis dienomis vėl sulaukėme ne vieno skambučio su klausimu, tai kada atsistatydins vicemerė Irena Vasiliauskienė. Vien vakar buvo šeši tokie skambučiai, šiandien iš ryto jau du. Įdomiausia, kad klausia net ir vicemerės partiečiai. Matyt, ir jie nežino.

       Primename, kad pasigirdus kalboms apie Širvintų vicemerės Irenos Vasiliauskienės atsistatydinimą,  TS LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis „Krašto naujienoms“ pasakojo, kad Širvintų vicemerei pateiktas reikalavimas iš pareigų atsistatydinti. Taip pat nurodyta nutraukti koalicinę sutartį su valdančiąja dauguma ir išeiti į opoziciją. Toks, pasak G.Landsbergio, buvo TS LKD Prezidiumo sprendimas. Vicemerė atsistatydinimo prašymą yra pateikusi tiek savivaldybės merei, tiek partijos sekretoriatui.

Gabrielius Landsbergis, foto iš Vikipedijos

Gabrielius Landsbergis, foto iš Vikipedijos

    Praėjo daugiau nei mėnuo nuo šio pokalbio, skaitytojų paraginti ir vėl paskambinome partijos pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui:

- Norėtume pasiteirauti apie šiandieninę situaciją dėl Širvintų rajono savivaldybės vicemerės atsistatydinimo iš pareigų ir koalicijos sutarties nutraukimo.

- Aš esu perdavęs Priežiūros komitetui ir Valdui Benkunskui šį klausimą prižiūrėti ir jie bendrauja. Kiek aš atsimenu, turėtų vykti ar vyko Tarybos posėdis (bus trečiadienį – red,past.). Supratau. Per tą Tarybos posėdį, mano žiniomis, turėtų kažkokie dalykai išsispręsti.

- Bet Tarybos posėdyje toks klausimas nėra įtrauktas.

- Supratau. Šiaip aš rekomenduoju paskambinti Priežiūros komiteto pirmininkui Valdui Benkunskui. Jis geriausiai žino situaciją (padiktuoja telefono numerį).

TS LKD Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas:

- Pono Gabrieliaus Landsbergio teigimu, Jūs geriausiai žinote, kokia dabar yra situacija dėl Širvintų vicemerės atsistatydinimo.

Valdas Benkunskas, foto 15min.lt

Valdas Benkunskas, foto 15min.lt

- Nelabai žinau, kiek aš čia geriausiai žinau. Dvidešimtą dieną yra Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame bus sprendžiamas klausimas.

- Bet šiandien dienai Tarybos darbotvarkėje toks klausimas nėra įtrauktas.

- Nežinau, žinokit. Čia ne manęs reikėtų klausti. Pareiškimą vicemerė parašė daugiau nei prieš mėnesį. Siūlau klausti merės, kodėl vilkina šitą klausimą, neįtraukinėja į darbotvarkę ir iš esmės žmogus valią yra išreiškęs, kad nebenori dirbti šitose pareigose ir padėti bei pavaduoti susikompromitavusią merę. Čia jau yra žaidimai pačioje Taryboje.  Piktnaudžiavimas iš merės pusės, kuri turi teisę ir kompetenciją formuoti Tarybos posėdžio darbotvarkę. Kiek mes turime duomenų, tas klausimas bus įtrauktas. Manau, kad reikia laukti dvidešimtos dienos.

- Tai Jūs manytumėte, kad šiuo atveju jau merė piktnaudžiauja, ne vicemerė?

- Vicemerė parašė pareiškimą, tai ji savo valią išreiškė. O kadangi Tarybai klausimą teikia merė, tai atsakinga merė. Kiek bendravau su Irena Vasiliauskiene, pareiškimo ji nėra atsiėmusi. Tereikia sulaukti Tarybos sprendimo. Viskas bus baigta.

***

      Tai, ką sužinojome, pateikiame mūsų skaitytojams, o Jūsų teisė galvoti ir spręsti, kas ir kaip bus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. romka sako:

  Ijungia durniu kad nezinojo nieko apie balsu pirkima ;) lengviausias budas issisukti

 2. To nemanau sako:

  Tai ką, balsų pirkimas, tai nesusikompramintavusi, tai „krištolinė”?

 3. nemanau sako:

  nemanau kad vice mere sake ,kad nenori dirbti su susikompromitavusia mere, abi puikiai dirba,cia tikrai dadeta neringutes oi kaip negrazu,ois viso kur jus matot susikompromitavima, darbai eina kaip is pypkes .dirbkit ir nesukit galvos.

 4. Jokeris sako:

  Kokia motininė partija, tokie ir jos žindukliai partinukai

 5. Stasei sako:

  O tamsta tokios algos atsisakytum?

 6. stase sako:

  o kas neleidžia vicemerei išeiti neapmokamų atostogų? arba visai neiti į darbą? arba atsisakyti tarybos nario mandato? Būdų yra: tik reikia elementaraus noro

 7. Anonimas sako:

  o kas neleidžia vicemerei išeiti neapmokamų atostogų? arba visai neiti į darbą? arba atsisakyti tarybos nario mandato? Būdų yra: tik reikia elementaraus noro

 8. super sako:

  >Anonimas
  Viskas gerai?

 9. Anonimas sako:

  to o
  taigi ji plauna musu smegenines, bet nejaucia, kad padaugino skalbimo milteliu ir sukelia alergija. O nuo alergijos pagyti sunku

 10. o sako:

  Man atrodo, kad komentuotoja snd nuo per didelio darbo kruvio persidirbs ir apsidirbs cha cha cha

 11. širvintiškis sako:

  Vasiliauskienę taryboje galinčių pakeisti eilės sąrašas: Karalienė, Sakalauskienė, Ragauskas, Algimantas Tomašiūnas, Karalius …. (tur būt atsirastų sutinkantis).

 12. va tai tau sako:

  viršūnėlės net nežino ką veikia šaknelės, galimai vieni kitais pradeda domėtis prieš rinkimus,o iki tol nors ir tvanas.

 13. "avinų bandai" sako:

  Anot iškilios asmenybės atkurtos Lietuvos banko tarybos pirmininko A.A. Sikorskio, to mūsų mažo rajono gyventojai, rinkėjai, tikrai laikomi, kaip kokia avinų banda. Išrenkami kelių partijų tarybos nariai, dominuoja rajone Darbo partija, už kurią su balsų pirkimo pagalba prabalsavo dauguma dalyvavusių rinkimuose. Tik, po teismų maratonų ir nepasiekiamos vienos asmenybės viršūnės dievintoje partijoje, užgimsta visuomeninis judėjimas „Drauge kurkime Širvintų krašto ateitį“ paskui kurią traukia “avinėlių banda”. Į tokį kilnių tikslų siekiantį judėjimą, galimai persiorientuos ir dabartinė vicemerė konservatorė.

 14. Nesąmonė sako:

  Konservatoriai nesutvarko vienos ponios. Nu cirkai. Ta matyt nuvažiavus prisuokia, kad merė neišleidžia, grįžus tai pataikauja. Gana jau. Leidžiam cirką į gastroles. Toliau nuo Širvintų

 15. deja sako:

  Mažas žmogus reikalingas tik prieš rinkimus. Ir tai ne jis pats, bet jo balsas.

 16. Klausimėlis visiems sako:

  Kur ir kada matėt valdžią kuri rūpintųsi paprastais žmonėmis? Visų gi nagai į save.

 17. ? sako:

  Dėkui Krašto naujienoms, kad taip detaliai aprašėte pokalbius. Jie daug ką atskleidžia. Man kaip eiliniam rinkėjui šį kartą parodė, kad Viršūnėse konservatoriai labai susireikšminę, jiems kažkokios mažo rajono ir “mažų”politikų problemos dzindzilin. Nukreipinėja žurnalistę nuo vieno prie kito, vietoj to, kad pasakytų, “sory, šiai minutei nežinau tikros situacijos, išsiaiškinsiu detaliau ir jums nedelsiant PATS paskambinsiu…” Pokalbio ratas apsisuko ir galutiniam taške- nuoroda į merę? Va tau skaitytojau ir rinkėjau Konservatoriai ir neatsakys, va tau ir špyga (bet ne taukuota, nes pasninkas)?????

 18. sąrašas sako:

  Negali būti, kad nėra mechanizmo atsistatydinčiam įtraukti klausimo dėl jo atleidimo į tarybos posėdžio dienotvarkę. Akivaizdu, kad vyksta eilinis akių mulkinimas: gauti vicemero algą yra geriau. O jeigu jau tokia merė bloga, tai vicemerė gali atsisakyti tarybos nario mandato ir tuomet viską išsprendžia Vyriausioji rinkimų komisija. Koks skirtumas ar eiliniu nariu taryboje bus Vasiliauskienė, ar Sakalauskienė.

 19. Taip išeina sako:

  Vilniuje patys to nesugalvojo. Taip išeina, kad vicė nulėkus pas savus merę skundžia? Va ir priimk prisiplakėlį…

 20. O geras sako:

  Ale tu matai, nenori dirbti su susikompromitavusia mete. O pati tai jau čysta ir čiesna

 21. Lažybos sako:

  Galiu lažintis, klausimas nebus įtrauktas…

Jūsų komentaras:


aštuoni − = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]