Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokytasi brėžti vaiko sėkmės liniją

26175811_888891247944591_482305835_n   Tulpiakiemio vaikų dienos centras gyvuoja tik antrus metus. Tačiau veiklos įvairiapusiškumas ir pasiekti rezultatai džiugina.

26176140_888891341277915_886627165_n    Vaikai daug keliauja, skatinami pažinti gimtąjį kraštą, jo žmones. Daug dėmesio skiriama vaikų integracijai, pasaulėjautos ir vertybių formavimui.

       Dienos centrą lankantys vaikai mokomi valdyti emocijas, kurti prieraišius santykius tėvų šeimoje ir puoselėti socialinius ryšius už šeimos ribų.

      Dienos centre vaikai susitinka su įvairių specialybių ir profesijų atstovais, žmonėmis, turinčiais įvairių pomėgių. Kartu dirba, kuria, planuoja, mokosi tarpusavio supratimo, empatijos, elgesio kultūros.

     Rudenį čia buvo įgyvendinamas Šeimos gerovės projektas “Kartu mes galime daugiau”. Šeimos gerovės ir vaiko teisių apsaugos projektus kasmet skelbia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto metu įvairioms švietėjiškoms veikloms buvo kviečiamos socialinę priežiūrą turinčios šeimos iš Tulpiakiemio ir Siesikų apylinkių.

       Tėvams buvo pravesti seminarai vaikų priežiūros bei santykių šeimoje temomis, organizuotos individualios konsultacijos.

    Rudens atostogų metu vaikams buvo organizuota dienos stovykla, kurios metu vaikai mokėsi kurti svajones, jas vizualizuoti ir siekti jų įgyvendinimo.

      Vaikų svajonės buvo aptartos su jų tėvais, dienos centro darbuotojais. Kiekviena svajonė tampa realybe, jei stengiamasi ją įgyvendinti, o ne tik laukiama, kol ji išsipildys savaime.

     Darnūs santykiai šeimoje, šeimos narių atsakomybė, svajonių kūrimas ir valdymas, pasitikėjimas savimi ir savo ateitimi – labai svarbūs aspektai vaiko gyvenime. Dažnai tėvai pernelyg mažai dėmesio skiria vaiko gyvenimo vadybai. Vaikai auga, priklausomi nuo atsitiktinių galimybių, tėvų stipriųjų ar silpnųjų pusių, aplinkos. Projekto metu siekta parodyti tėvams ir vaikams galimybę modeliuoti vaiko gyvenimą nuo gimimo – pažinti vaiko raidą, savo vaiko individualias savybes ir brėžti jo sėkmės liniją.

         Projektą įgyvendino VšĮ “Pažangūs sprendimai”, turintys projektų įgyvendinimo šeimos gerovės srityje kituose Lietuvos rajonuose.

Tulpiakiemio vaikų dienos centro informacija

Užsakymo Nr. ŠS 17-64


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]