Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prieš 20 d. Tarybos posėdį mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė perskaitys informacinį pranešimą

atsisiųsti2017.12.18

       Širvintų rajono savivaldybės tarybos Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto, Socialinės, sveikatos apsaugos ir šeimos komiteto, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto posėdyje, kuris vyko 2017 m. gruodžio 18 dieną, buvo nagrinėjami gruodžio 20 dienos Savivaldybės tarybos posėdžio klausimai. Posėdžio metu buvo sulaukta pasiūlymų dėl Antikorupcijos komisijos veiklos ir jos nuostatų papildymo.

       Posėdžio pabaigoje mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė prašė suteikti jai galimybę, prieš tvirtinant gruodžio 20 dienos posėdžio pagrindinę darbotvarkę, perskaityti informacinį pranešimą.

www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Judėjimas sako:

  Aš jaučiu žmonių palaikymą, plūsta maldavimai pasilikti, todėl aš priimu nelengvą sprendimą, ATSIIMU ATSISTATYDINIMO PRAŠYMĄ ir toliau lieku su jumis, brangieji mano.

 2. to oho sako:

  visiškai pritariu.
  Koks skirtumas liks ji, neliks. Nuo to niekas nesikeis.
  Širvintų valdžia gyvena sau, mes irgi gyvenam. Gyvenam nesikišdami į purvinus politikos žaidimus. Tegul jie ten visi su visais “pimpačkiukais” (berods, anksčiau pakalikus taip vadino) nors kulversčius daro centrinėje aikštėje.
  O aš laukiu Kalėdų, o ne kažkokio pasirodymo ;)

 3. Oho sako:

  Oho, oho, oho, tik pagalvokit, pati Vasiliauskienė pati skaitys INFORMACINĮ pranešimą. “Istorinis įvykis, bus filmuojama, transliuojama, pasipils žurnalistai iš visų kampų su mikrofonais, apipils klausimais, kodėl taip, o ne kitaip…transliuos visos televizijos, o po to dar kokį mėnesį aptarinės visuose portaluose informacinio pranešimo turinį ir prasmę, analizuos priežastis ir pasekmes. Jau ta gruodžio 20 diena bus neįkainojamos istorinės svarbos diena.”…gal būt taip svajoja vice merė? Bet man tai jau seniai “dzin” tie jos visi apsisprendimai, pareiškimai, prisiplakimai, ieškojimai ir atradimai… Ji man visiškas nulis, gali daryti ką nori, nors ir atsistoti ant galvos, ar pradėti skraidyti,aš seniai pamačiau jos tikrąjį veidą ir tas vaizdas neišblės visą gyvenimą…

 4. Ignas Širvintiškis sako:

  25 metus balsavau tik už konservatorius. Pastaruosius 2 metus, pamačius iš arčiau jų virtuvę, padėkojau širdyje jiems už Lietuvai grąžintą nepriklausomybę ir padėjau tašką. Taip, ši partija vienija daug stiprių intelektualių asmenybių, tačiau prisijungus krikščionims-demokratams, prasidėjo skaldymasis ir intrigos partijoje. Valdžion ragais ir nagais ėmė kabintis krikdemai, nors, būdami savarankiška partija, dėl tų pačių vidinių rietenų ilgą laiką net nebuvo parlamentine partija. Gaila, bet kol kas yra laikas tų, kuriems užtenka tik tos šviesos ir tiesos, kuri patinka jiems ir šviečia tik jiems. Bet žmonės mąsto, analizuoja, stebi, ir pokyčiai tikrai neišvengiami, tik reikia neprarasti savigarbos ir vilties.

 5. Neringai sako:

  Būkite gera, nufilmuokite tą spektaklį ir nusiųskite ponui G.Landsbergiui. Jis turi žinoti, kodėl nebalsuosiu už konservatorius.

 6. stase sako:

  tai koks ten spektaklis laukia gruodžio 20 dienos Tarybos posėdyje?

 7. Nei sako:

  Tai ligoninei krachas nei ką.

 8. JONAS sako:

  Gal praneš apie ligoninės “krachą”?

 9. sako:

  Praneš? Kad eis ne su DP, o su nauju judėjimu?

Jūsų komentaras:


septyni − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]