Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ralis reidas „Amberway“

     mdeJei paklaustume bet kurio vairuotojo, važinėjančio kiekvieną dieną bendro naudojimo keliais, ar sportininko, lekiančio ralio trasomis, žiedine asfalto danga, kroso trasoje ar drifto automobiliu, kokią įtaką oro sąlygos, lietus, rūkas, sniegas, ledas, vėjas turi automobilio valdymui,  gautume vienareikšmį atsakymą. Oro sąlygos įtakoja saugumui, rezultatui, vairavimo stiliui. Bet yra viena automobilių sporto šaka, kurioje galima drąsiai naudoti Kinijos politinio veikėjo Mao Dzedungo šūkį „Kuo sunkiau – tuo geriau”, tai Ralis reidas.

     Šis renginys skirtas turintiems visureigį ar lengvąjį automobilį su visų ratų pavara, keturratį ar motociklą, trokštantiems nuotykių gamtoje, sugebantiems orientuotis pagal kelio knygą ir GPS koordinates miško, laukų keliais, bekele ir norintiems smagiai ir aktyviai praleisti savaitgalį tarp bendraminčių.

       Taigi, gruodžio 16 dieną, sekmadieni, vyko paskutinis ralio reido serijos varžybų „Baltijos taurė“ IV etapas „Amberway“. Trasa siekė iki 140 km, ji driekėsi Širvintų ir Ukmergės rajonuose. Pirminėje versijoje buvo numatyta 350 km, bet organizatoriams pravažiavus trasą, kuri po šių metų lietingojo sezono tapo ypatingai sudėtinga, buvo nuspręsta ją trumpinti ir palikti tik vieną jos dalį. Kitu atveju finišą pasiekti automobiliai per numatytą laiką nebūtų sugebėję. 4×4 klasė ir 4WD klasė yra pakankamai skirtingo pravažumo automobiliai, todėl ir trasos jiems parinktos skirtingos. 4WD teko šiek tiek lengvesnis ir trumpesnis formatas, labiau panašus į klasikinio ralio trasas.

cof    Pirmas automobilis startavo lygiai vidurdienį, o finišą kirto po gerų 3 val. 4×4 klasės nugalėtoju tapo Vidmantas Brazaitis ir Jonas Stakvilevičius iš Šakių su JEEP markes visureigiu. Jų laikas 3 val. 14 min. 20 s.

      Antroji vieta atiteko Artūrui Stelioniui ir Domui Sabaičiui iš Vilniaus, automobilis Toyota, laikas 3 val. 43 min. 36 s. su 15 min. bauda.

     Trečias liko Tito Abromo ir Deivio Kočiūno ekipažas iš Tauragės, automobilis Toyota, laikas 3 val. 53 min. 40 s.

     4WD klasės prizininkai pasiskirstė tokia tvarka:

    Pirmoje vietoje Modestas Ežerskis ir Giedrius Kemežys iš Vilniaus, automobilis Subaru, laikas 3 val. 04 min. 05 s.

        Antroje vietoje Ramūnas Petkevičius ir Arnas Kanapienis iš Utenos, automobilis Subaru, trasą pilnai įveikti neįstengė, pasiklydo.

         Trečioje vietoje Tadas Stelionis ir Vytas Stelionis iš Vilniaus, jie taip pat turėjo didelių problemų su navigacija ir trasos pilnai neįveikė.

Keletas dalyvių atsiliepimų

cofMindaugas Vasiliauskas:

Mūsų ekipažui renginys labai patiko. Trasa 4×4 parinkta labai profesionaliai ir kokybiškai – buvo ir greitų atkarpų, ir sunkiai pravažiuojamų. Turėjome puikią treniruotę nors ir šiek tiek apgadinome automobilį, nuotaikos tai nesugadino :) Ateityje bandysime dažniau sudalyvauti SASK organizuojamuose renginiuose.

Oleg Krukovskij:

Pirmą kartą dalyvavau tokiame renginyje ir labai patiko. Tiek, jog kyla noras turėti specialiai tokiems reidams tinkantį automobilį ir dalyvauti pastoviai. Šį kartą važiavome “parketiniu” miesto visureigiu (BMW X1), kuriuo pavyko įveikti tik pusę distancijos, todėl yra didelis noras kitą kartą atvažiavus tinkamu automobiliu įveikti visą distanciją. Legenda sudaryta gerai, maršrutas labai įdomus. Draugiška, geranoriška bendraminčių, sporto entuziastų aplinka.

P.S. dalyvauju C lygos autosporto varžybose (sprintas, mėgėjų ralis, ir t.t.) virš 10 metų, tačiau tai buvo man pirmos bekelės varžybos.

Ačiū!

Petkevičius Ramūnas:

Sveiki. Trumpas atsiliepimas apie ralį. Patiko labai, esu mėgėjas pavažinėt bekele, o tai, ką apturėjau savaitgalį, yra tikras rojus. Įgavus daugiau patirties, kas liečia ralio knygos skaitymą, buvo visai super reikalas. Žadu ir toliau dalyvaut kitų metų etapuose. Ačiū už super renginuką.

Vidmantas Brazaitis:

Ambervai. Na tai šaunus renginys, kuris yra skirtas vyrams, bet tinka ir moterims. Tai galimybė pasitikrinti visureigio vairuotojo ir žinoma šturmano suderinamumą ir galimybes. Dalyvavau tik antrame renginyje ir jis labai patiko, kaip ir pirmasis. Trasa paruošta puikiai. Dangos įvairovė stebinanti. Galima pajusti visus metų laikus . Labai veža pravažumo „ant kritines ribos“ galimybių pasitikrinimas. Žodžiu, aš ir mano ekipažas esame labai patenkinti organizatorių pastangomis . Stengsimės ir ateityje esant galimybėms sudalyvauti.

Deivis Kočiūnas:

Sveiki. Varžybos suorganizuotos buvo super, neturime jokių blogų atsiliepimų. Norime padėkoti organizatoriams ir tikimės, kad ir toliau rengs tokias puikias varžybas.

Organizatorių tinklapis www.sask.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]