Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Skelbiama apklausa: kokią norėtumėte matyti naująją centrinę Širvintų miesto aikštę?

522a1580   Širvintų rajono savivaldybės administracija, planuodama įgyvendinti projektą „Širvintų miesto centrinės aikštės įrengimas“, kviečia rajono gyventojus išreikšti savo nuomonę balsuojant, kokią centrinę miesto aikštę (priešais Savivaldybės pastatą) norėtumėte matyti.

       Prašome pasidalinti šia žinute kuo plačiau, kad sprendimas būtų priimtas atsižvelgus į daugumos nuomonę. Apklausa vyks iki 2017 m. gruodžio 18 d. 9.00 val. Balsuoti galite čia.

 

Širvintų rajono savivaldybės administracija

P.S. KRAŠTO NAUJIENOS taip pat skelbia apklausą dėl centrinės miesto aikštės. Tiesa, galimų atsakymų pateikiame šiek tiek daugiau nei savivaldybė. Dešiniajame stulpelyje rasite apklausą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. Dima sako:

  Reik “Vytį”pastatyt.

 2. apie apklausą sako:

  tyčiojimasis iš žmonių juodas. vienas klausimas, vienas ąžuolas, ir paspaudimų kiek tik širdis geidžia. ir tai vadinama balsavimu?????????? IT specialistas netyčia suklydo? nea- taip liepta. Darom apklausą o rezultatus pakoreguosim, svarbu, kad žmones padūrinsim, tipo pabalsavo ir… vaje- a niekam ąžuolo nereikia.Tiesiogiai išrinkta merė padarė viską, kad žmonės tiesiogiai pasirinktų betono trinkelių dikynę- ji nekalta, ji širdį atidavė…nedėkingieji…Žemai lenkiuosi, net ant kelių puolu, ačiū merei. Tegul kiti rajonai mums pavydi

 3. x sako:

  Jau tapo tradicija prieš Kalėdas širvintiškiams paruošti įspūdingas „dovanėles“, kurias ilgai atsimename ir jaučiame jų pasekmes. Tai atleidimo lapelius išdalina, tai žinią apie tai, kad vėl ketina aikštės medžius iškirsti paleidžia. Tokia lyg užslėpta „dovanėlė“ – apklausos forma? Kam už tas dovanėles padėkoti? Greičiausiai merei, nes viskas vyksta jos iniciatyva? Mane pastaroji „dovanėlė“ žiauriai paveikė, prieš šventes pasėjo didelį nerimą ir rūpestį. Jeigu „dovanojantys“ turėjo tokį tikslą, tai jo pasiekė. Šventinė nuotaika sugadinta.

 4. ADMINISTRATORIUS sako:

  Iš vieno įrenginio galima balsuoti tik vieną kartą. Jei namuose keli kompiuteriai iš vieno maršrutizatoriaus – sistema mato tą patį IP kodą ir antrą kartą balsuoti neleis. Taip padaryta tam, kad tie patys vartotojai nebalsuotų kelis kartus.Jeigu matote balsavimo rezultatus, reiškia jūs ar kitas žmogus iš jūsų namų jau balsavo.

 5. Kaip balsuoti? sako:

  ???!!!

 6. Kaip balsuoti? sako:

  Dešinėje lango pusėje matau tik balsavimo rezultatus,klausimai neaktyvūs. Noriu balsuoti, kaip tą padaryti?

 7. ??? sako:

  Kam gali kilti ranka paspausti mygtuką prieš ąžuolą ir kitus medžius?

 8. paskutiniam sako:

  pritariu
  Aplamai turėtų būti pateikiami maketai/projektai (kaip pvz. buvo su Lukiškių aikšte). Tada ir balsuoji. Dabar kažkoks diletantizmas

 9. pasipiktinau sako:

  pasipiktinau tokiu mūsų valdžios elgesiu.Ir šitą anketą jie vadina apklausa dėl aikštės, kokią mes ją norėtume matyti? Tai reiškia, kad ji viską jau nusprendusi, o apklausą iš keleto klausimų daro tik dėl akių, nu tipo, atsiklausėme visuomenės. Savo tokiais veiksmais šita valdžia nuteikia prieš save ir piktina žmones

 10. Anonimas sako:

  to pagarba

  Kas katinui uodega pakels, jeigu ne pats?
  cha cha

 11. Ignas Širvintiškis sako:

  Paguglinkite , kaip atrodo aikštės prie Baltųjų rūmų Amerikoje. Įdomu, ar ten pamatysite pilką betoną…..

 12. Pagarba! sako:

  Va kaip turi atrodyti padori apklausa! Šaunuolė KN

 13. pasiūlymas sako:

  nu nepjaukit to ąžuolo- bus kur viešai neįtikusius kart

 14. nuomonė sako:

  Reiktų, kad būtų kuo mažiau dirbtinės kietosios dangos. Gyventojų savivaldybėje mažėja. Ateityje rūmai bus per dideli.

 15. ? sako:

  Balsavimas dėl nieko. Prabalsuos visi savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų (jeigu dar nori dirbti) darbuotojai, dar darbiečiai (jei tokių dar yra), dar vadinamas judėjimas ir bus taip kaip nori „krištolinė).

 16. x sako:

  paspaudžiau nuorodą ir radau tik anketą, o tikėjausi rasti nors keletą projektų ar vizualizacijų. Tiesiog tuomet įžvelgiau eilinę brangiosios m,erės ir jos komandos klastą, tai net neatidariau anketos… Kaip galima balsuoti kokios norėtum aikštės, kai nėra pateikta projektų o tik klausimai? Nu iš vis tie rajono lygio politikai mus visiškai durnais laiko????

 17. Dovana sako:

  Didžiausia dovana Širvintom būtų aikštė su pastatu ir be Carienės…

 18. durniau nebūna sako:

  oho kokia kieta apklausa- net vienas klausimas apie vieną ąžuolą. o tai kiti šalia esantys medžiai jau pasmerkti be apklausos? o kur pamatyti pasiūlymus? vėl bus užslaptinta?

 19. Nepersistenkit sako:

  Kam čia skelbiat? Kas prašė? Pinskiečiai ir be jūsų jau žino, kaip balsuot

 20. Ąžuolas sako:

  Nesupratau. Tik dėl ąžuolo klausia. O visa kita be mūsų nuspręs ta, kuri net negyvena Širvintose?

 21. Tyčia? sako:

  Kiek daug laiko duota. Net 5 dienos. Gudručiai. Čia kad mes nepamatytume?

Jūsų komentaras:


šeši − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]