Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Akreditavimo tarnyba: VšĮ Širvintų ligoninėje paslaugos buvo teiktos pažeidžiant teisės aktų reikalavimus

Vaikas-gydomas-Santariškėse1-300x167 / NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Praėjusių metų spalio mėnesį rašėme apie apdegusį berniuką, kuriam Širvintų ligoninėje nebuvo suteikta pirmoji pagalba. Beveik dešimt procentų kūno apdegęs vaikas, kenčiantis didžiulius skausmus, buvo išsiųstas nusipirkti tepaliuko kitame mieste.

   Visą istoriją rasite čia: https://www.krastonaujienos.lt/2017/10/sirvintu-priimamajame-pagalba-veida-apdegusiam-vaikui-receptas-tepalui-ir-rekomendacija-nedalyvauti-kuno-kulturos-pamokoje/

     Tuomet Akreditavimo tarnybos direktorė NORA RIBOKIENĖ mums rašė: “Dėkojame Jums už pateiktą informaciją ir bendradarbiavimą, ginant pacientų teises. Akreditavimo tarnyba, atsižvelgdama į Jūsų pateiktos situacijos aplinkybes, atliks šio atvejo neplaninį patikrinimą. <…>

      Atlikę patikrinimą (trijų mėnesių laikotarpyje), informuosime Jus apie rezultatus.”

      Vakar gavome Valstybinės akreditavimo sveikatos prižiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorės Noros Ribokienės atsakymą dėl atlikto patikrinio Širvintų ligoninėje.

    Jame rašoma, jog “Akreditavimo tarnyba nustatė, kad asmens sveikatos priežiūros paslaugos straipsnyje minimam pacientui VšĮ Širvintų ligoninėje buvo teiktos pažeidžiant teisės aktų reikalavimus. Akreditavimo tarnyba įspėjo VšĮ Širvintų ligoninę dėl nustatytų teisės aktų reikalavimų pažeidimų.” (VISAS ATSAKYMAS PRIDEDAMAS)


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. Laimai sako:

  Bet juk taip vyriška slėptis už moters…

 2. Laima sako:

  Straipsnis apie ligoninę, o ne apie poliklibiką. Palikit tą braškienę ramybėje. Visgi apie braškienės vadovaujamos poliklinikos darbuotojų blogus darbus nieks nerašo. O ba apie eigėlio atgrubnagius ir jo pačio darbelius girdidi ir girdisi. Nors tu ką. Tik jis gražiai moka dėmesį nuo davo kailio perkelti ant braškienės kailio. Geruliai

 3. Pritariu sako:

  Nėra ko daug ir diskutuoti. Braškienei iki Dimšienės, lygiai tiek pat, kaip peškom iki Paryžiaus

 4. Dar tetai Nijolei sako:

  nepezėkite apie šiaip išeinančius. Kažkodėl tos jaunos gydytojos dirbo ilgai poliklinikoje ir niekur nebėgo, džiaugėsi. Gyd. Raginytė gal 10 kokių metų mano gydytoja buvo. Prarasti 4 šeimos gydytojai – tai čia nuo gero Braškienės vadovavimo? O dabar dar Juozaitytė pabėgo! Ei, gal kas kitas nori pasiskolint Braškienę pavadovaut, palikit nors likusius gydytojus ramybėj, nes apsikrovę tikriausiai darbais nežmoniškai.

 5. Tetai Nijolei sako:

  Nu jooo , jei čia Braškienės gero darbo rezultatas -39 085,65 EUR (http://www.sirvintupspc.lt/file/Veikla/Finansines_ataskaitos/2017_m_III_ketv_VRA.pdf), tai daugiau žodžiu nėra. O dar galima pridėti pastoviai mažėjančių PSPC pacientų skaičių, tai tiesiog vienas džiaugsmas- nors verk…

 6. Nijolė sako:

  Gerai tvarkosi Braškienė. Kas būtų išėjęs ir taip išeitų, tik tuo laiku rado pretekstą išeiti greičiau ir kad neva nauja vadovė dėl to kalta. O kas liktų tie ir dirba. Ir viskas toj poliklinikoj gerai. Visi dirba ir vargo nemato. O kas nesugeba dirbti tas į skolas lenda. Va tokius merė galėtų ir greičiau pramėtyt. Ko laukia, kol nubankrotins? Tada visi sakys kad Pinskuvienės vadovavimo rajonui laiku uždarė ligoninę. Nu blogai bus. Mere, laikas susigriebti ir pabaigt su tom ligoninėje vykstančiom nesąmonėm.

 7. nusišaukit sako:

  nusišaukit su vaiku teisem. tokios nesamones darosi.durdomas su globejais globot norinceis. pacankes poperiu nerašo/ vedeika gluša nusišneka gereu visai nesikištu. ir pletkus skleidža. buvo vidmantenė nors kaip žmogus pasitart pakalbet galima ir padet mokejo. nebuvo pletku.

 8. Bet sako:

  Arba į VTAT dėl vaiko nepriežiūros

 9. Tik sako:

  Nereikia mūsų gąsdint. Žinosim kad nėra tai ir laiko negaišim.
  O nukentėjusio berniuko tėvams dabar yra galimybė kreiptis dėl žalos atlyginimo

 10. Stasei sako:

  Nu joo dar dagiau nu-nu-nu padarykit, tai visi išsilakstys. Braškienė jau prisinunukino. Visi jauni medikai išsilakstė. Dar liko kojele treptelt ir iš vis nebus pas ką gydytis. Neturėkit iliuzijų, kad jauni ir gabūs sspecialistai- ar medikai, ar pedagogai iki Širvintų davažiuos. Jie emigruos arba nusės Vilniuje kur ir algos didesnės ir laisvų darbo vietų kožnoj poliklinikoj.

 11. tur būt sako:

  Širvintų savivaldybės valdantieji ir merės šalininkai Širvintose nesigydo

 12. Stasė sako:

  Dviem paskutiniams. Nepersistenkit valydami krištolinių pareigūnų mundurą. Likimas gali mestelėti jus į panašią situaciją, tada reikalausit griežčiausios atsakomybės. Jau tas faktas, kad vaikas buvo nedelsiant paguldytas į ligoninę, jei gerai pamenu, Santariškėse kalba už save. Taigi, ir mano nuomone, nu nu nu per mažai.

 13. :)) sako:

  Paskaitė straipsnį, jį išanalizavo kaip teksto suvokimo užduotį ir nusprendė, kad buvo pažeidimai. Keistai dirba :)

 14. Dydysis pažeidimas sako:

  Info- o tas “didysis pažeidimas” negražiai supildyta dokumentacija :)

 15. Vaje sako:

  Tik įspėjo? Va ką reiškia kai buvę kolegos dirbę ministerijoje susiduria kitoje vietoje. Molėtų ligoninės vadovą už nieką dėl seimo nario Razmos per visą žiniasklaidą tampė. O čia tik įspėjo. Varnas varnui akies visgi nekerta. Negraūu iš ponios Noros pusės. Labai matosi suinteresuotumas nekompromutuoti buvusių kolegų.

 16. Musė sako:

  Nea. Neatleis. Gi vaikas buvo tai nesaviškių. O direktoriukas tai savas. Niu, niu, niu piršteliu pagrūmos dėl akių ir paliks toliau naikinti ligoninę.

 17. Kaip bus? sako:

  Už kavos aparatą žmogų atleido. O kaip bus dabar? Tuoj sužinosim, ar savivaldybei rūpi vaikų sveikata

Jūsų komentaras:


šeši + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]