Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apdegusio berniuko mama: vis tik teisybė nugalėjo

00002/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Jau ne kartą rašėme apie pirtyje veidą vandeniu apsideginusį berniuką ir jo kančias nesuteikus tinkamos medicininės pagalbos VšĮ Širvintų ligoninėje. Galime tik pasidžiaugti, kad berniukas jau sveikas ir gyvena savo įprastą gyvenimą. https://www.krastonaujienos.lt/2017/10/sirvintu-priimamajame-pagalba-veida-apdegusiam-vaikui-receptas-tepalui-ir-rekomendacija-nedalyvauti-kuno-kulturos-pamokoje/

      Tačiau po “Krašto naujienų” straipsnio buvo pradėtas ne vienas tyrimas ir aiškinamasi, ar nukentėjusiam vaikui tinkamai suteikta pagalba.

     Prieš savaitę rašėme, kad gavome Valstybinės akreditavimo sveikatos prižiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorės Noros Ribokienės atsakymą dėl atlikto patikrinio Širvintų ligoninėje. Jame rašoma, jog “Akreditavimo tarnyba nustatė, kad asmens sveikatos priežiūros paslaugos straipsnyje minimam pacientui VšĮ Širvintų ligoninėje buvo teiktos pažeidžiant teisės aktų reikalavimus. Akreditavimo tarnyba įspėjo VšĮ Širvintų ligoninę dėl nustatytų teisės aktų reikalavimų pažeidimų.”

    Apie tai rašėme čia: https://www.krastonaujienos.lt/2018/01/akreditavimo-tarnyba-vsi-sirvintu-ligonineje-paslaugos-buvo-teiktos-pazeidziant-teises-aktu-reikalavimus/

      Pasirodžius straipsniui, sulaukėme nukentėjusio vaiko mamos skambučio. Moteris papasakojo, kad kiek anksčiau ji gavo VšĮ Širvintų ligoninės laikinai einančio direktoriaus pareigas V.Eigėlio laišką, kuriame jai teigiama, kad “Komisija įvertinus visas aplinkybes ir nepriklausomų specialistų nuomonę nenustatė Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimų, teikiant paslaugas piliečiui L.B. VšĮ Širvintų ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriuje 2017 m. spalio 22 d.”

      Atkreipiame dėmesį, kad ši komisija buvo sudaryta pačioje ligoninėje. Natūralu, kad mama nebuvo patenkinta, gavusi tokį ligoninės atsakymą, nors jo gale buvo ir atsiprašymas. Todėl ji ypatingai džiaugėsi, kad vis tik teisybė nugalėjo ir pripažinta, jog jos vaikui medicinės paslaugos suteiktos pažeidžiant tvarkas. Vis verta už savo vaikus ir savo teises kovoti.

      Su Akreditavimo tarnybos dokumentu berniuko tėvai galėtų kreiptis į teismą ir reikalauti moralinės žalos atlyginimo. Kol kas jie savo ketinimų neatskleidžia.

       Belieka tik apgailestauti, kad vieno mediko neatsakingumas meta dėmę visam kolektyvui.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Nusikalbėtojai sako:

  O gal galėtų tamstelė pasakyt kur Širvintose gauti vaistų po darbo valandų ar sekmadienį. Gal žinot kokią slaptą vietelę apart Vilniaus Eurovaistinės Ukmergės gatvėje.Ir ką tamstelė daro kai dantį skaudą???

 2. Nenusikalbėk sako:

  Nusikalbat ir nejaučiat.Mes namuose jokių vaistų neturim lišnų.Turim tada,kaip sergam.O kam juos kaupti?Kad iš galiojimo išeitų? O pagal jus,jei nėr vaistų nuo skausmo namie,tai namai nepadorūs?

 3. h sako:

  komentuotoja bando isprovokuoti “diskusija”, bet niekaip nepavyksta, na bet pastangos tai …….

 4. Patarėjoms sako:

  Kiekvienuose padoriose namuose nuo skausmo tablečių visada yra, o jei nėra tai tokia tose namuose ir tvarka???

 5. visiems sako:

  visiems suprantama, kad išsigandus ir šaltas vanduo, ir ledas neateina į galvą. be to, šaldant irgi žvėriškai skauda- buvau apsiplikęs verdančiu vandeniu ir žinau ką tai reiškia. O nuskausminamųjų privalėjo iš karto suleisti. Nesuvokiama, kaip daktarui nesimatė, kad vaikas kankinasi.

 6. tai, kuriai matosi sako:

  kol savo kailiu, matytoja, nepatirsit, tol tokia ‘gudri’ būsit. Neduok dieve taip pačiai – oi, kaip toji “išmintis’ išgaruotų, oi, kaip visi aplink kalti būtų.

 7. Matosi sako:

  Matosi kokia rūpintojėlė. Vietoj to, kad laiku po šaltu vandeniu vaiką pakišusi būtų ar kompresa su ledu uždėjusi , tai ir pas daktarus nereikėtų,o dabar aplink visi kalti.

 8. Mamai sako:

  Ir prižiūrimi vaikai kartais susižaloja. Be guzo neišaugo nei vienas. O medikai turi suteikti reikiamą pagalbą ir laiku. O vaiko mama šaunuolė, kad kovoja už savo vaiką ir už tinkamą paslaugų kokybę mums visiems. Nes vietinės komisijos mato tik krištolinį skaidrumą ir jokių klaidų

 9. Mamai sako:

  O vaikų prižiūrėti ar nereikia???

 10. Neringa, Jūs teisi sako:

  Belieka tik apgailestauti, kad vieno mediko neatsakingumas meta dėmę visam kolektyvui.

 11. Pagarba mamai sako:

  Šaunuolė mama! Reikia kovoti už savo vaiką. Kitą kartą, kai atvyks pacientas su panašia bėda, jau nedrįs nepadėti. Ačiū už mus visus

 12. Atsirado sako:

  Kažkokia Akreditavimo tarnyba nusprendė, ligoninės komisija (galimai taip liepta) kaip nusprendė, taip ir turi būti.

Jūsų komentaras:


vienas + penki =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]