Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Politinės partijos reklama savivaldybės patalpose

IMG_20171129_180525/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės /

     Per pastaruosius nepilnus trejus metus Širvintose tapo įprasta, kad merė = savivaldybė = Darbo partija. Jau nesistebėjome, kad miestas puošiamas „darbietiška“ spalva, lankstinukai, atvirukai, dovanų maišeliai – mėlyni. Savivaldybėje atleistųjų sąskaita su kiekviena diena vis daugėjo būtent šios partijos narių įvairiose pareigose.

   Tačiau įžūlumui ribų nėra. Seniau Darbo partijos Širvintų skyrius būstinei nuomavosi patalpas. Vėliau nuomą nutraukė. O partijos ženklas pakabintas prie partijos atstovo Seime kabineto.

   Suprantame, kad Seimo nariui savivaldybė privalo suteikti patalpas, kuriose jis galėtų susitikti su rinkėjais, išklausyti jų bėdų. Dėl to pretenzijų niekas nekelia.

     Tačiau kodėl suteikiamos patalpos partijai? Ar ji nepajėgi susimokėti už patalpas? O gal tai gudri politinė reklama? Pašto dėžutė tik DP nariams ar rašantiems DP? O kur dėžutė palikti laišką Seimo nariui? Pašto dėžutės paprastai kabinamos ten, kur ir vienos ar kitos įstaigos ar partijos, ar bendrovės būstinė.

       Smalsu, ką apie tai galvoja kitų partijų atstovai? O ką lygių galimybių kontrolieriai? O etikos sargai? Juk suk kaip nori, bet nėra etiška, kai valstybinė įstaiga, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų, akivaizdžiai remia kažkurią partiją.

     P.S. Ne, mes neužmiršome ir tikrai prisimename, kad merė jau spruko iš tos partijos ir susikūrė judėjimą.  Spruko ir Tarybos narė D.Puzinienė. Tačiau, jei tikėsime iškaba, ji iki šiol yra „darbiečio“ Seimo nario padėjėja.

      Tikėtina, kad po šios replikos iškaba dings. Kokios partijos būstinė savivaldybės patalpose įsikurs vietoj Darbo partijos?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

20 Komentarai (-ų)

 1. to ko sako:

  Mano žiniomis D.Puzinienė yra etatinė Čimbaro padėjėja, nu niekaip nesuprantu ką ji darbo valandom veikia Širvintose, automobilis neretai prie savivaldybės o ir pati neretai ten Merę aplanko, į parduotuves darbo valandom užsuka… o dar kalėdinė akcija su Merės palaiminimu apvažiuojant rajono gyventojus. Žmonės kalba, kad ir į grožio saloną Merę palydi. Ar tai tiesioginės Seimo nario padėjėjo pareigos? Būsiu dėkingas jei tarybos narė atsakys. Ačiū

 2. > ko sako:

  ponia Puzinienė jos pačios noru ir už ją balsavusių rinkėjų valia yra Tarybos narė, t.y. viešas asmuo, todėl jos “darbą” turime teisę kritikuoti. O kritika nėra kibimas.

 3. ko sako:

  kodel nuolat kimbate prie gerb. Puzinienes? Ka ji jums blogo padare? Ar ji jum saule uzstoja, ar jusu duona atima? Ji dirba savo darbo, o jus dirbkite savo. Ar visi turi derinti savo gyvenimus ir savo darbus su jumis?

 4. gaila sako:

  kaip reikia būti “apduotiem” kad vis dar aklai tikėti nepriekaištinga reputacija ir krištoliniu skaidrumu?

 5. Tai sako:

  Čia ta Puzinienė visų galų „specas”, kur per tarybos posėdžius žodžio neištaria tik paklusniai ranką kilnoja?

 6. Anonimas sako:

  pati paklausia, pati atsako
  ha ha

 7. Neringa T. sako:

  Atsakau. Pridėjau savivaldybės ekrano nuotrauką. Joje matosi, kokiai partijai D. Puzinienė priklauso.Tad jei esate garbingas, dabar turėtumėte atsiprašyti.

 8. Klausimėlis sako:

  Leiskite paklausti, o kieno p. Puzinienė nepadėjėja? Čimbaro padėjėja, Mateikos padėjėja, Pinskuvienės oi kaip padėjėja, o toliau?

 9. autorei sako:

  siaip puziniene yra seimo nario padejeja ir nera isejusi is partijos, eilini karta rasote mela ir nepatikrinate faktu, o kaip zinia, seimo narys taip pat tebera darbietis, is kiekvieno s….norite padaryti skandala, jokio skandalo cia ne su ziburiu nerasi

 10. ooo sako:

  ooooo budri komentuotojos akis seka kiekviena komentara neitinkinatys tuoj bus sukritikuoti pagal gost standartą
  brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  daugiau nerasysiu sorry

 11. To jo sako:

  Bet matyt idomu, jeigu skaitot.

 12. To x ir sasa sako:

  Nereikia daryti nesamonių ir nebus prie ko kabintis.

 13. jo sako:

  visi jau apsmeizti, nera prie ko kibti, tai dabar prie visokiu siuksliu ir dezuciu lyg cia butu kam idomu

 14. sasa sako:

  nebera prie ko jau prisikabinti

 15. x sako:

  pigus propagandinis rasinelis

 16. Super sako:

  Čia kaip? Puziniene dvi viename? Visur ir visada su Mere, o merė judėjimo atstovė ir dar padėjėja darbiečiui. Na tikrai jie gali tai ko negali kiti. Vat kodėl per tarybos posėdžius tyli ir rankutę tik kelią, nuovargus turbūt labai , sunku dvi jėgas atstovauti.

 17. Ignas Širvintiškis sako:

  Matai, Darbo partija patapo nereikalinga, priežastys ir arkliui aiškios, bet va, Seimo narys, prisišliejęs prie Kirkilo, oi kaip reikalingas. Manau, netrukus ir Čimbaras pakeis mėlyną spalvą į raudoną… Spalvingas tas mūsų pasaulėlis…

 18. Petras iš miesto sako:

  Kai taip įžūliai nepaiso įstatymų, tai nenuostabu, kad į parlamentą tiek mažai pateko. Įžūlumas jau praeitis, teks ieškoti kitų būdų?

 19. Petras iš kaimo sako:

  Įžūlumui nėr ribų. Tai bent “šeiminėlė”

 20. Laima sako:

  tai parodo, kas valdo Širvintas…

Jūsų komentaras:


devyni × = penkiasdešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]