Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų vicemerė pašalinta iš konservatorių

foto lzinios.lt

foto lzinios.lt

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Trečiadienį šešiems pritarus ir vienam (Saulius Pečeliūnas) susilaikius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Priežiūros komiteto sprendimu nutarta Ireną Vasiliauskienę pašalinti iš partijos. Pagrindinė priežastis – ji nevykdė Priežiūros komiteto reikalavimo atsistatydinti iš vicemero pareigų Širvintų rajono savivaldybėje ir nutraukti koalicinę sutartį su balsų pirkimu kaltinama partija.

     Skaitytojams primename, kad Irena Vasiliauskienė buvo vienintelė TS-LKD partijos atstovė Širvintų taryboje.

    Ukmergės rajono apylinkės teismui spalio viduryje du asmenis pripažinus kaltais dėl balsų pirkimo tuometinės „darbietės“ Širvintų merės Živilės Pinskuvienės naudai, iškart sprendimą trauktis iš koalicijos Širvintose priėmė TS-LKD prezidiumas.

    „Teismo nutartis daro didžiulę neigiamą įtaką gyventojams, kurie pasitikėjo rinkimuose. Aš, būdama vienintelė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė savivaldybės valdančiojoje koalicijoje šiuo metu turiu vienintelį matymą, kad aš iš vicemero pareigų pasišalinu“, – BNS trečiadienio vakarą sakė I. Vasiliauskienė.

     Vėliau vicemerė persigalvojo ir Tarybos posėdžio metu jau teisinosi, neva daugelis rinkėjų prašo ją likti pareigose. Partijos vadovams pareikalavus laikytis Priežiūros komiteto sprendimo, I.Vasiliauskienė paskelbė apie savo narystės sustabdymą.

      Tuo ji neįtikino TS-LKD partijos narių. Pirmasis posėdis, kuriame buvo svarstomas I.Vasiliauskienės šalinimo iš partijos klausimas, vyko prieš savaitę. Tačiau nesusirinkus pakankamam skaičiui narių jis buvo atidėtas. Šis kartas buvo lemiamas.

     Kaip “Krašto naujienas” informavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atsakingoji sekretorė Aistė, netolimoje ateityje rinksis partijos Prezidiumas ir spręs dėl tolimesnės Širvintų skyriaus veiklos bei pirmininko. Toks sprendimas priimtas, gavus signalų apie skyriaus veiklą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

37 Komentarai (-ų)

 1. zzz sako:

  Kiek cia rajone tų mokyklų rankos pirštų per daug.

 2. pagaliau, sako:

  gal daiktus pradėsime vadinti tikraisiais vardais…
  o ši politikė pasižymėjo partijoje ypatingu nesąžiningumu, suktumu, melu ir kerštingumu, todėl galutinai rajone sužlugdė ne tik Konservatorių, bet ir Krikščionių demokratų partiją. Gaila, kad partijos lyderiai tik dabar praregėjo, bet gal geriau vėliau negu niekad. Gerai prisimenu, kai, neapsikentę veidmainystės, partiją paliko apie 30 (o gal ir daugiau) jos narių.

 3. širvintietis sako:

  Pirmi ryškūs nepilnų trijų metų valdymo rezultatai yra: byra ligoninė, poliklinikoje nebelieka jaunų kompetentingų šeimos gydytojų ir kitų specialistų. Švietimo sistema irgi neblizga. Laimei, kad Finansų ministerija suteikia finansinės paramos kaip skurdžiam rajonui. Kažin ar vertėjo statyti tik futbolui skirtą stadioną. Bet jeigu rinkėjai to nori – tegu valdo.

 4. Nuomonė sako:

  Kai baigsis europiniai pinigai ir reikės mokėti skolas ir iš savo biudžeto išlaikyti rajoną, tada ir neliks noro gyventi Vilniuje , o dirbti Širvintose.
  Tegu knekcina rajonėlį rūmų damos ir jų freilinos kad ir 9 kadencijas iš eilės , jeigu to tauta pageidauja.
  Neturi Širvintos stiprios savivaldos, nes nėra stiprios tarybos, kuri šiek tiek kontroliuotų ir prilaikytų savivalę ir lėšų švaistymą kur nereikia. Tiesa, opozicija, kad ir nedidelė, bet kompetentinga, šiek tiek pagadina kraują valdantiesiems ir paviešina vadybinius šedevrus, už ką yra „demokratiškai“ koneveikiama.

 5. pranašas sako:

  dabartinėje Širvintų savivaldybės tarybos daugumoje ir administracijos viršūnėlėse nėra jokio solidumo: svarbiausia, kad valdžia savo rankose.”Tikslas – pateisina priemones”. Tikriausiai taip bus ir po eilinių rinkimų.

 6. Tik tiek sako:

  Tegu sau plaukia ir neskęsta.
  Bet nesakykit, įdomu buvo matyti tą vyniojimąsi, kai norėta ir partinės iškabos neprarasti, ir poste išsilaikyti: tai stabdo vicemerės įgaliojimus, tai neva išeina iš koalicijos, bet „nenori nuvilti savo rinkėjų“(kurių labai jau negausu buvo, sąrašas sukrapštė vos vieną vietą taryboje, kai tuo tarpu ankstesnėse tarybose matėme daugiau konservatorių), tai nori „savo darbus pabaigti“, tai „rinkėjų prašoma vis tik lieka savo poste“, tai pati susispenduoja savo narystę partijoje. Solidu? Baikit, nemanau.

 7. pranašas sako:

  nieko ji nesusigadino: rinkėjų valia ir toliau sėkmingai plauks politiniais Širvintų rajono vandenimis. Prisiminkit mano mintis po eilinių savivaldybės tarybos rinkimų 2019 metais.

 8. X-ams sako:

  na negali tokia pikta ir kerštinga moteris būti gera direktorė!

 9. Xxxx sako:

  Gaila zmogaus susigadinogyvenimą. Irena galėtų būti gera mokyklos direktorė.

 10. jonas sako:

  visuose rinkimuose balsuoju už konservatorius: bet tik ne Širvintų savivaldybės rinkimuose. Gal balsuosiu, jeigu sąrašas atsinaujins šimtu procentų lyginant su 2015 metų rinkimais

 11. Širvintiškis sako:

  Nėra jokių Širvintų konservatorių. Gal kas gali pasakyti kas to skyriaus pirmininkas? Ar girdėjote per paskutinius du metus ką nors apie jų veiklą? Manau, kad vicė pabandys eiti merės keliu ir paskui save išsivesti pas ateitininkus jai ištikimųjų būrelį. Gabrieliui reikės stipriai padirbėti norint atkurti skyriaus veiklą.

 12. JONAS sako:

  SVEIKINU

 13. Darbas padarytas sako:

  Bent jau mano akyse Širvintų konservatoriai krito. Negi patys negalėjo susitvarkyt su viena motera

 14. Gėda sako:

  Tai didžiulė gėda! Reikėjo pačiai iš partijos išeit.

 15. Šaunuolė merė sako:

  judėjimą sukūrė, o kam kitos partijos? Tik trūkdys. Šaunuolė

 16. Kas belieka sako:

  O kas joms belieka? Tegu juda kiek tik gali . Dar daug yra nesutvarkytų ar nedatvarkytų buvusių kolegų, darbo užteks ir dviem padružkėm.
  Be to , keistas sutapimas – Jud ėjimas turi šiuo atveju bendrą krikščionišką šaknį su ….Jud u.

 17. Prisimename sako:

  tik valdžios kėdėn patupdytos veikėjos visas „krikščioniškas“ savęs vertas keršto akcijas visiems, kurie nepalaikė partijoje Irenos skrydžio „virš DP lizdo“… Yra ką prisiminti, patikėkite. Neužmiršo nei vieno, tuo pasitarnaudama patronei.

 18. Virginijus sako:

  Vasiliauskininkai ie Sakalauskininkai taps Judėjininkais.

 19. klausimas sako:

  o kas bus su kitais partijos skyriaus vasiliauskininkais?

 20. galu gale sako:

  Galu gale ir dar kartelį. Vaje va je kiek gi jie galėjo delsti, kiek ji, galingos partijos vardu prisidengdama, pridarė skriaudos. Tik atėjusi į valdžią pradėjo savo veiklą globėjų „terorizavimu“, vėliau veikė apkalbomis ir šmeižtais, vėliau galu gale į globą duoda vaikus savo „brendžiuko“ draugei, kurios įvertinimas įtartinas ir kažkodėl galimai ne mūsų rajono????… Tokiai vieta tik tame darinyje kuris vadinasi visuomeniniu judėjimu, o galėtų vadintis šutvės judėjimu…

 21. W sako:

  Pašalinimas iš partijos yra politiko veiklos natūralus fiasko.
  Džiaugtis tuo tikrai nėra ko. Gaila, kad tai, kas turėjo įvykti dar 2014 metais, įvyko tik dabar. Toks prarastas laiko tarpas , kai dabar viskas be galo greitai vyksta ir keičiasi , politinės partijos nedidelio rajono skyriui yra pragaištingas. Norėtųsi, kad bent būtų pagaliau pajėgta suprasti, kad partijoje negali būti tarnaujama vieno asmens ar grupelės interesams. Dabar kaip niekada reikia politinės nuovokos, įžvalgumo, gebėjimo matyti veiklos perspektyvas, pagaliau žmpgiškosios išminties ir paprasčiausio padorumo ir garbingo elgesio.Manau, be šito jau tikrai atėjo laikas neiti į politiką.

 22. W sako:

  Pašalinimas iš partijos yra visiškas politiko veiklos fiasko. Bet kažkodėl nekyla noras tuo džiaugtis… Kas visiškai logiškai turėjo įvykti 2014 metais, įvyko tik dabar . Šis prarastas laikotarpis partijai, kai dabar viskas vyksta ir keičiasi labai greitai, yra tiesiog pražūtingas. Gal būt, norėtųsi tikėti, kad iš to bus pasimokyta, ir gal pagaliau būtų pajėgta suprasti, kad politinėje partijoje negali būti tarnaujama vieno ar grupelės narių interesams. Politinė nuovoka, įžvalgumas, perspektyvos numatymas, demokratiniai ir skaidrūs veikimo būdai, pagaliau, išmintis ir paprasčiausias padorumas ir garbingas elgesys politikoje nekenkia, bet padeda.

 23. Buvęs sako:

  Labai apgailėtina, kad tuomet kai kurie TS-LKD partijos skyriaus nariai lengvai susigundė DP ir Vasiliauskienės pažadais už ištikimą tarnystę DP būti aprūpintais pageidaujamomis „šiltomis“ darbo vietomis, ir, užuot vieningai ir principingai gynę savo partijos deklaruojamas vertybes, kaišiojo pagalius į ratus savo demokratiškai išrinktai tarybai jos principingame siekyje matyti savo partiją ne kitos partijos vasale, o dirbančią taryboje savarankiškai arba opozicijoje.

 24. priminimas sako:

  Ji išgraužė, sveikatai pakenkė doro žmogaus Stepono, veikdama su vienu atėjūnu iš sostinė. Jos tas prietėlis Medziukuose neva lietuvybę “nešė” gaudamas dovanai naudotis Kultūros namų pastatu nežinia kiekai metų. Ji, prisidengdama tremtiniais veikė kėgėbistiniais metodais, dėl ko didžiulis būrys paliko TS (LK) partijos Širvintų skyrių. Buvę mokiniai jos, kaip muzikos mokytojos nevertina, bažnyčia tokią vargonininkę “peržegnojo”… O kad nueis su darbiečiais tai ir raštu, ir žodžiu diskusijos netilo …

 25. W sako:

  Prireikė daugiau kaip 3 metų, kad tuometinės TS-LKD partijos Širvintų skyriaus tarybos ir partijos centrinės institucijos – Priežiūros komiteto – nutarimai suspenduoti , t.y. laikinai sustabdyti Irenos Vasiliauskienės narystę partijoje už įžūlų jų nutarimų nesilaikymą dabar būtų įvykdyti su kaupu. Vietoj laikino veiklos partijoje sustabdymo buvo pritaikyta griežčiausia priemonė – pašalinimas iš partijos. Ar reikėtų tuo džiaugtis dabar, po daugiau kaip 3 metų?

 26. W sako:

  Prireikė daugiau kaip 3 metų, kad tuometinės TS-LKD partijos Širvintų skyriaus tarybos nutarimas suspenduoti (laikinai sustabdyti) Irenos Vasiliauskienės narystę partijoje dėl įžūlaus skyriaus tarybos ir dviejų partijos Priežiūros komiteto nutarimų nevykdymo partijos centrinių institucijų dėka dabar būtų įvykdytas su kaupu – vietoj narystės stabdymo pritaikyta griežčiausia priemonė – šalinimas iš partijos.
  Labai gaila, kad tuomet kai kurie aktyvesni skyriaus nariai susigundė DP ir Vasiliauskienės pažadais už ištikimą tarnystę DP atlyginti „šiltomis “darbo vietomis ir užuot vieningai gynę partijos deklaruojamas vertybes, ėmė kaišioti pagalius savo partijos demokratiškai išrinktai tarybai.
  Todėl man šiandien nekyla joks noras džiaugtis tuo, kas solidžioje partijoje turėjo įvykti dar metais. Toks prarastas laiko tarpas politinei partijai, kai viskas vyksta ir keičiasi labai greitai, yra pragaištingas. Gal ir galėtų būti nebent tokia nauda, jei pagaliau būtų pajėgta suprasti, kad TS-LKD partijoje negali būti vieno ar grupelės narių interesų, o politinė nuovoka, įžvalgumas, perspektyvos numatymas, pagaliau garbingas elgesys ir išmintis dar niekam nepakenkė nei asmeniniame gyvenime, nei juolab politinėje veikloje.

 27. stase sako:

  nebuvo ji konservatore

 28. nieko naujo sako:

  ne ji pirma ne paskutinė. Pamiršot kas dedasi seime. Kiekvieną kadenciją perbėgelių iš vienos partijos į kitą (kuri prie lovio)yra ir bus, nes valdžia dirba ne žmonėms o sau ir saviems. Todėl ir esam ubagų kraštas ir bėga mūsų vaikai iš šalies.Kokius parkus besodintumet Širvintose gyventi gera tik merės pataikūnams

 29. taigi sako:

  tai tik formalumas. Šita ponia jau seniai vadovaujasi mėlynųjų partinėmis (moralinėmis) nuostatomis.

 30. Musė sako:

  Buvo tokia riebi, nusipenėjusi, kad pati iš lėkštės išlipti nesugebėjo. Tai šeimininkai ėmė ir ištėškė. Tik vargu ar kiti vabalai ištėkštą musę priims į savo būrį

 31. kaukių balius sako:

  Kaukių baliaus viešnia, pasibaigus pokyliui, norėjo nusiimti kaukę, bet nesigavo, nes jau labai priaugusi buvo, gerai, kad žmonės padėjo tą padaryti. Bet kaukių baliuje dar daug svečių, vieni kaukes jau nusiėmė patys, kiti tikisi su kauke pragyventi iki geresnių laikų. Kaukių Balius tęsiasi? Gal būt, bet deja o bet tačiau, visi baliai kažkada baigiasi ir be kaukių likti tenka visiems…

 32. nesusipratusiai sako:

  nesu politikas ar aiškeregis, bet kapiec politinei karjerai- tol vicemerauja, kol kita merauja. o paskui šnyyypštas. Judėjimas už Širvintus trumpalaikis reiškinys- perbėgėliai perbėgo ir vaidina ištikimus dantis sukandę. Dar bando teisintis ir ant darbo partijos kiauksėt, juokas ima

 33. W sako:

  Prireikė virš trejų metų, kad tuometinės TS-LKD partijos Širvintų skyriaus tarybos nutarimas suspenduoti Irenos Vasiliauskienės narystę partijoje dėl tarybos nutarimo nesijungti į koaliciją su DP, o dirbti taryboje opozicijoje arba savarankiškai dabar centrinių partijos institucijų dėka pagaliau įvykdytas su kaupu.
  Labai gaila, kad tuomet keli aktyvesni skyriaus nariai susigundė DP pažadais aprūpinti padėjusius sudaryti daugumą koalicijoje „šiltomis“ darbo vietomis ir kaišiojo pagalius savo partijos demokratiškai išrinktai tarybai jos principingame siekyje išlaikyti partijos deklaruojamas vertybes.
  Todėl dabar kažkodėl nekyla noras džiaugtis dėl to, kas turėjo įvykti prieš 3 metus, 2014 – aisiais. Toks laiko tarpas politikoje yra pražūtingas politinei partijai. Nebent būtų pajėgta pagaliau suprasti, kad partijoje negali būti vieno ar kelių narių grupės interesų, o įžvalgumas, perspektyvos matymas , pagaliau išmintis dar niekam nepakenkė nei asmeniniame gyvenime, nei juo labiau politikoje.

 34. Širvintiškis sako:

  Taip, ši moteris savo veiklą grindė ne krikščioniškais principais, intrigos, peraugančios į aforizmą, nepotizmas-tai jos veiklos pagrindas. Nevykdyti partijos sprendimų pats kvailiausias politinis žingsnis, nors protu ši moteris niekuomet ir neblizgėjo. Negi vicemerė tiki, kad merė ją reitinguos rinkiminio ateitininkų sąrašo viršuje. Netikiu, bet esu tikras, kad pašalinimas iš partijos yra šios moters politinės karjeros pabaiga.

 35. Kaip galima valdžia? sako:

  cituoju vicemerę ir straipsnį: „Teismo nutartis daro didžiulę neigiamą įtaką gyventojams, kurie pasitikėjo rinkimuose. Aš, būdama vienintelė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė savivaldybės valdančiojoje koalicijoje šiuo metu turiu vienintelį matymą, kad aš iš vicemero pareigų pasišalinu“, – BNS trečiadienio vakarą sakė I. Vasiliauskienė.” Kaip galima tokia valdžia?, kuri teigia, kad teismo nutartis daro neigiamą įtaką gyventojams ? Visų pirma, ne nutartis, o nuosprendis, visų antra- šis nuosprendis gyventojams mano manymu turi didelę teigiamą įtaką, o neigiamai atsiliepia tik tiems, kurie darė pažeidimus? Kaip galima tokia rajono valdžia?, kai pasiima vieną vėliavą, o veikia pagal kitą vėliavą? Čia būtų galima daug rašyti šia tema. Kaip galima tokia rajono valdžia? Ji galima tol, kol tai daryti jai sudarytos pakantumo ir prisitaikėliškumo sąlygos….

 36. W sako:

  Turėjo praeiti 3 metai nuo to, kai TS-LKD partijos Širvintų skyriaus tarybos sprendimas įsigaliojo… Tik kokia kaina? Skyrius beviltiškai nukraujavo, o šiandien jis būtų labai reikalingas – principingas, reiklus , atsakingas pirmiausia sau, o po to jau ir rajono bei valstybės valdymo opiausiems klausimams.
  Gaila, kad dalis skyriaus narių susigundė Darbo partijos pažadais apdovanoti savo koalicijos partnerius „šiltomis“ darbo vietomis už paramą koalicijai, ir tik dėl to trukdė tarybai stiprinti skyriaus veiklą. Negavę to, jie pabaigė p. Vasiliauskienės veiklą partijoje . Deja, noras juos pasveikinti su šia pergale kažkodėl nekyla…Gal būt todėl, kad politikoje niekada neturi vyrauti atskiro asmens interesai, o įžvalgumas numatant vieningos kolektyvinės veiklos ateities perspektyvas yra neatsiejamas nuo siekio veikti skaidriai , atvirai ir atsakingai šio laikmečio politiniame lauke.

 37. Laima sako:

  Vaje, priėjo liepto galą. Pagarba konsetvatorių partijos lyderiams, supratusiems šios moters veidmainystes, apgaules ir melą ir padariusiems tam galą. Tikiu, kad kiti įtakingi asmenys paseks jų pavyzdžiu ir atsiribos nuo susitepusios krikščionės.

Jūsų komentaras:


septyni − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]