Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Skaičiuojame dešimtuosius „Krašto naujienų“ metus

IMG_20180105_114308    Šitaip laukėme Naujųjų metų, svajojome, tikėjomės. O jie ėmė ir įžengė, ramiai ir atkakliai – kad niekas nesuabejotų. Jau visą savaitę gyvename naujais metais ir bandome rašyti savo gyvenimus kol kas dar švariuose 2018 metų lapuose. Ką juose įrašysime?

„Krašto naujienos“ švęs dešimties metų jubiliejų

     Didžiausia šventė, kuri laukia „Krašto naujienų“  spalio viduryje, dešimties metų jubiliejus.

    Prie „Krašto naujienų“  prisijungus internetiniam portalui „Intos žinios“, 2008 metų spalio 17 dieną į širvintiškių duris ir širdis pasibeldė naujas laikraštis „Krašto naujienos“. Nuo to laiko kartą per savaitę jis lankėsi ir vis nešė žinią.

      kr1Tuomet laikraštį leido VšĮ „ETA dialogas“, kuriam vadovavo Vilma Valiukevičienė. Kurį laiką laikraštį leido „Lietuva ant delno“, vadovaujama ata Virginijaus Martišausko. Ir vėl grįžo Vilma. Nuo 2015 m. rugsėjo „Krašto naujienas“  leidžia VšĮ „Širvintų spauda“  (direktorė Neringa Tuškevičienė).

„Krašto naujienos“ šiandien

      Beveik per dvejus su puse metų „Krašto naujienos“ aktyviai stebi rajono gyvenimą ir gvildena aktualijas, kurios kartais nėra labai malonios. Tačiau esame tikri, kad geriau nemaloni tiesa, nei saldus melas.

    Dažnai esame kaltinami, kad kritikuojame ir esame vadinami šmeižikais. Daug mūsų straipsnių skųsta Žurnalistų etikos inspektoriui, Visuomenės informavimo komisijai, tačiau jų išvada ta pati – Žurnalistų etikos kodeksas nepažeistas.

     Nežiūrint į skundus ir nepasitenkinimą, galime iškelta galva pasakyti: niekada neiškirpome iš nuotraukų kitaip galvojančių, niekada niekam neklijavome nosių, rankų, kepurių ir kitaip nesityčiojome iš žmonių nuotraukų. Niekada nerašėme, kad vienas ar kitas politikas yra blogas. Taip, mes kritikuojame kai kuriuos darbus ir sprendimus, tačiau niekada pačių žmonių. Norėčiau pridurti, kad kiekvieną savo griežtą teiginį grindžiame pridedamais dokumentais ar jų fotografijomis, kad patys skaitytojai pasižiūrėtų ir įsitikintų. 

  Niekada nerašėme, kad vienas ar kitas politikas yra blogas. Taip, mes kritikuojame kai kuriuos darbus ir sprendimus, tačiau niekada pačių žmonių. N.Tuškevičienė 

       Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad per tą neilgą laikotarpį portalas www.krastonaujienos.lt pasiekė aukštą lankomumą ir jį išlaiko 27 mėnesius. (pridedame kelias schemas). Primenu, kiekvienas skaitytojas mums yra be galo svarbus.

       Ypatingai džiaugiamės gausiais komentarais. Malonu, kai giriate, skatinate, tačiau gerbiame ir kitą nuomonę, kuri padeda suprasti, ko iš mūsų tikimasi.

Draugų ratas plečiasi

        Nemaža dalis skaitytojų į „Krašto naujienų“ tinklapį ateina per socialinius tinklus. Todėl buvo logiškas sprendimas sukurti Facebook paskyrą. Net neįsivaizduojate, kaip laukėme pirmųjų draugų. Lyg maži vaikai džiaugėmės šimtuoju, penkišimtuoju draugu. Džiūgavome sulaukę tūkstantojo. Prieš Kalėdas sulaukėme du tūkstantojo draugo. O šiandien Jūsų jau 2054! Statistika rodo, kad vidutiniškai 70 % draugų, kasdien atsiverčia  bent vieną mūsų straipsnį. Kartais skaitančiųjų būna ir daugiau. Ačiū kiekvienam Jūsų!

Naujausias šių metų įrašas

    IMG_20180107_221516 Spalį sukaks dvylika metų, kai žengiau pirmuosius žingsnius Širvintų rajono žiniasklaidoje.

       Naujausias ir labai svarbus mano šių metų įrašas biografijoje ir širdyje – 2017 m. gruodžio 15 dienos Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) tarybos sprendimu tapau Žurnalistų sąjungos nare. Nemeluosiu, ilgai į tai ėjau. Kelerius metus buvau kviečiama prisijungti, bet vis nedrįsau, juk studijavau ne žurnalistiką, o pedagogiką. Tačiau po pokalbio su sąjungos pirmininku Dainiumi Radzevičiumi apsisprendžiau ir parašiau prašymą. Kiekvienas naujas laiptelis aukštyn man nereiškia garbės. Tai, visų pirma, didžiulė pareiga ir atsakomybė. Tad sau šiais metais linkiu pateisinti man keliamus lūkesčius ir garbingai nešioti šį vardą.

„Krašto naujienos“ kviečia

       12065740_967088843399370_2754253132364909253_nKad laikraštis būtų informatyvus ir pateisintų įvairių skaitytojų lūkesčius, reikia TAVĘS. Taip taip – būtent TAVĘS!

     Laukiame Jūsų istorijų, pasakojimų, nuotraukų, įspūdžių, nuomonių ir replikų. Laukiame jaunų ir gyvenimo mačiusių – pasidalinkite savo mintimis ar patirtimis, mums įdomios ir Jūsų svajonės, pergalės ir siekiai. Laukiame mokyklų, darželių, bendruomenių, kolektyvų. Bendraukime ir draugaukime. Būkime kartu, kai linksma ir yra kuo pasidžiaugti, būkime kartu ir kai liūdna ar nesiseka. Juk tik kartu daugiau pasieksime ir visas negandas įveiksime.

    Laukiame skirtingų partijų ir judėjimų politikų. Būkite atviri savo rinkėjams ir paaiškinkite savo vienus ar kitus priimtus sprendimus. Jums norėtume priminti, kad būtent bendraudami su rinkėjais turėsite didesnę galimybę laimėti sekančius rinkimus, kurie jau visai čia pat.

     Kviečiame burtis draugėn ir siekti, kad mūsų „Krašto naujienos“ būtų įdomios ir mums patiems, ir mūsų bičiuliams, kaimynams, oponentams.

     Žinoma, laukiami ir rėmėjai. O kaip gi be jų. Už paramą leidiniui visada atsidėkosime reklama.

     Tad visi drauge skaičiuokime dešimtuosius „Krašto naujienų“ metus ir kiekvienas įrašykime savo įrašą.

Visada su Jumis ir dėl Jūsų NERINGA ir KRAŠTO NAUJIENOS


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. Regina sako:

  Miela Neringa, sveikinu Jus su gražiu Jūsų laikraščio artėjančiu jubiliejumi. Linkiu, kad visados būtumėte tokia ryžtinga,aktyvi. Skelbkite visas rajono naujienas ir negeroves, nepasiduokite provokatoriams. Būkite visada stipri, kūrybinga ir ištverminga.

 2. Tu gali! sako:

  Sakiau tau į akis. Ir vėl primenu. Jei eisi į rinkimus, balsuosiu už tave. Ir kitus paagituosiu.

 3. Sveikinu sako:

  Tu teisingame kelyje. Palaikau

 4. Neringai sako:

  jus saunuole. sveikinu su pripazinimu. Kaip db putosis komentatoriai- negales vadint netikra zurnaliste. Kuolas, ane?

 5. diskutuojantiems sako:

  ŠK rašo ne paskambinus skaitytojui, o paliepus valdytojai . va ir visa teisybė. Visiška nepagarba skaitantiems, paaugliškas lygis- galėtų ir fakus sudėtų. Rašančių istorinėmis temomis- atsiprašau.

 6. sienlaikraštininkui sako:

  Tai pats geriausias budas apsmeizti neitinkancius ideologijai zmones

  prašom pakomentuoti plačiau- kokia ir kieno ta idealogija? kuria remiatės? kas neįtiko?
  Teisingai, visi drąsūs užstalės lygyje, bet kalbėti, reikalauti, piketuoti, ne(si)leisti žeminamiems visomis prasmėmis- drąsa dingsta. Siutina, kai visi viską žino, viską mato, viską supranta, o sėdi subines suraukę. Atsiprašau- atsiranda anonimiškai komentuojančių, ir tai tik todėl, kad tuškevičienė nepasidavė provokacijai atskleisti IP ar ID (atsiprašau- nesu informatikas, nežinau kaip tai tiksliai vadinasi )

 7. paskutiniam sako:

  Na apie pagarba tai gal nepradekime. Ypatingai is serijos “mums paskambino sunerimes skaitytojas” arba “mums parase viena skaitytoja”. Tai pats geriausias budas apsmeizti neitinkancius ideologijai zmones. Gerai zinote, kad niekas su jumis neprasides ir nieko neieskos, visi tyliai kencia neteisybe,tegul jums atleidzia Dievas.

 8. sienlaikraštininkui sako:

  spalinukai, pionieriai ir partiniai rašo liaupses partijos vadu, judėjimo vadei, ar kaip ten bepavindt. Dar penkmečio planus pervykdo. O šis darinys ty Krašto naujienos- knaisiojasi po priežastis ir pasekmes, pasitelkdamas įstatymų ir reglamento ir etikos ir pagarbos kitaip galvojantiems išmanymą. Pagarba Kraštui ir Krašto naujienoms

 9. Sienlaikraštis sako:

  Labiau primena spaliukų ir pionierių sienlaikraštį iš anų laikų, kur yra tik viena neginčijama tiesa pagal kai kieno zadanijas

 10. Neringai sako:

  buvau prisiklauses visokiu kalbu apie tave. net patikejes. kol nepradejau gylintis, skaityt, analizuot, studijuot skelbemas nesamones ŠK. Tavo deka supratau begale dalyku, atsimerke akys. Tavo stilius ir straipsniai priverče mastyt, pažiuret kitu kampu, pamatyt intrigas ir apgavystes. net komentatorei visai kitokie negu pas ŠiKnakrapštį. Anonimas ir superis parašo koke nesamone, bet tik parodo, koke svarbi esi. kitaip negali, tai nors taip išsidirbineja. Gerbiu tave- viena speji, tau tikrai rupimųsų rajonas ir žmones

 11. Anonimui sako:

  Dėkui, kad skaitote KN, tuo pačiu dėkui už komentarus. Gerai, kad didinate skaitytojų skaičių

 12. Anonimas sako:

  Jau popierinis buvo ir dar veltui dalinamas jau buvo ir tai buvo nesekmingas projektas. Tos pacios temos apie bloga mere rasomos sirvyje , tai kam kartotis?

 13. Sveikinimai ir linkėjimai sako:

  Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai Krašto naujienoms, Jūs labai reikalingi, nors kai kas ir stengiasi Jus sumenkinti, ignoruoti- lyg Jūsų nebūtų. Bet iš ties esate matomi, skaitomi ir reikšmingi. Komentatoriai rašo, kad Jūsų nežino, tie kas nesinaudoja internetu,kad reikia popierinio varianto.Taip tai tiesa, popieriniame laikraštyje svarbu paskleisti žinią, ja galima dalintis ir turėti atminimui. Tačiau gyvenimas eina greitai pirmyn, o Jūsų Krašto naujienos labai operatyvios, informaciją paskleidžia žaibiškai, laukti popierinio varianto būtų beprasmiška. Yra tokių žinių, kurios nuolat keičiasi ir greitai varijuoja jų prasmė. Taigi linkėjimas – leisti mėnesinį spausdintą laikraštį, kuriame būtų sudėti svarbiausi ir aktualiausi straipsniai, apibendrinti ir turintys išliekamąją vertę. Dar vienas linkėjimas- laikraščio 10 metų jubiliejų atšvęsti su trenksmu, iškilmingai, dar yra laiko, galima apie tai pagalvoti, pakviesti skaitytojus prisidėti ir siūlyti idėjas, koks tai turėtų būti jubiliejus? Dr vienas Linkėjimas- su niekuo nesijungti, išlikti nepriklausomais ir savimi…

 14. Širvintiškė sako:

  Pritariu komentatoriui „nesupratau“. Iš „Širvio“ ir „Krašto naujienų“ galima padaryti labai puikų šiuolaikinį demokratiniais principais besiremiantį laikraštį

 15. VV sako:

  Ačiū, kad esate.

 16. Jadvyga sako:

  Sėkmės Jums, Neringa ir daugiau rėmėjų. Skaitytojai labai nori popierinio varianto, tik nežino, kiek daug tai kainuoja.

 17. Nesupratau sako:

  Pagalvokite apie popierinį laikraštį. Jūsų straipsniai geri, bet dalies žmonių nepasiekia. Toli kaimui iki interneto. Sėkmės

Jūsų komentaras:


vienas × = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]