Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią    Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė    Minint Baltijos kelio dieną lietuvių režisierių filmai nutiesia tiltus tarp Baltijos valstybių    Mūsų Baltijos kelias    Kada mūsų širdyse užgis okupacijų žaizdos?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Šventiniai stebuklai Musninkų vaikų dienos centre „Aitvarai“

Aitvarai 2017 Kaledos     Šventiniai stebuklai Musninkų vaikų dienos centre „Aitvarai“prasidėjo gruodžio 1 d., kada buvo organizuotas vyresniųjų vaikų ilgai lauktas renginys – „Nakvynė centre“. Tą dieną po pamokų vaikai gamino kalėdines dekoracijas, žaisliukus, tvarkė ir gražino patalpas. Papuošę centro Kalėdinę eglutę, visi išvykome į Eglės įžiebimo šventę Širvintose. Grįžome puikios nuotaikos ir šiek tiek praalkę, todėl visiems buvo labai smagu gaminti ir kepti picas, o vėliau ragauti vieni kitų kulinarinius šedevrus. Pasisotinę stebėjome Giedrės ir Šarūno Kondratų šokį, po ko su Giedrės ir Šarūno pagalba pabandėme ir patys išmokti pajudėti sambo ritmu (ir gana sėkmingai). Vėliau sekė karaokė „valandėlė“ (kuri tesėsi iki pusiaunakčio), ją puikiai koordinavo savanoris Tadas. Na ir kokia  naktis be filmų ir istorijų papasakojimo. Kitos dienos rytas prasidėjo vėlyvais pusryčiais, patalpų tvarkymu, žaidimais ir žinoma renginio aptarimu, po kurio visi sutiko, kad tokį renginį reikia būtinai pakartoti.

       20171202_105952Visą gruodžio mėnesį centre pleveno šventinė nuotaika: visi rašė sveikinimus vieni kitiems ir dėjo į KALĖDINIO PAŠTO dėžutę, ruošė padėkas ir sveikinimo atvirukus rėmėjams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tėveliams buvo rengiami pakvietimai į neužilgo vyksiančią Kalėdinę šventę ,,Kalėdų stebuklai“. Tradiciškai vaikai ruošė ir įteikė simboliškas sveikinimo dovanelės Musninkų senjorams.

       Gruodžio 16 d. – ilgai laukta šventė „Kalėdų stebuklai“, vaikus ir šventės svečius pasitiko centro vadovai ir savanoriai, persirengę įvairiais personažais. Kalėdos tikras stebuklų metas, visi šventės dalyviai tapo pasakų herojais, pasiskirstę grupėmis (vaikai, tėveliai, vadovai, savanoriai ir kiti svečiai) pagal gautas užduotis parengė po mini vaidinimą. Įsikūnyti į personažus padėjo „grimeriai“ savanoriai Giedrė ir Norbertas bei gausi kostiumų ir kaukių „spinta“. Visiems buvo labai smagu, stebėtojų nebuvo, visi aktyviai dalyvavo. Po pasirodymų buvo teikiamos metų nominacijos ir žinoma šventinis tortas, dovanėlės ir kitos vaišės, Kūčių burtai,  Kalėdinės ir kitos pamėgtos dainos kartu su savanoriais Tadu ir Greta, pritariant gitarai. Šventė tikrai neprailgo, jai pasibaigus niekas neskubėjo namo.

      P1013004Visą tai būtų sunku įgyvendinti be ištikimų centro darbuotojų, savanorių, rėmėjų, todėl pasibaigus metams norisi padėkoti visiems, kurių dėka vyko šie ir kiti stebuklai bei kasdienė dienos centro veikla 2017 metais.

    Praeitais metais įvairiais laikotarpiais dienos centro veiklą organizavo Giedrė Kondratė, Asta Kaselienė, Daiva Drazdauskienė, būrelius bei įvairius užsiėmimus vedė Kristina Zaveckienė, Birutė Golubėva, Aleksandras Antipenkovas, Andrius Baškatovas, Regimantas Mažrimas.

     Dienos centro veiklos tęstinumas jau nebeįsivaizduojamas be gausaus būrio savanorių – Birutės ir Gintauto Sakalauskų, Ievos ir Arūno Vaitkevičių, Marijos Dilytės ir jos vyro Algio, Mildos Kalinauskienės ir Saulės Kalinauskaitės, Audronės Janušauskienės, Mykolo Vadišiaus, Andželos Rolienės ir kitų.

      P1013100Taip pat už labai svarbų indelį, organizuojant įvairias veiklas centre, esame dėkingi mūsų jauniesiems pagalbininkams – Erikai Kaštaljanovaitei, Gretai Paulauskaitei, Norbertui Badalovui, Giedrei Gaigalaitei, Tadui Imbrasui, Auksei Skubiejūtei, Justui Paulauskui, Evai Čurovai.

     Dienos centro projektą įgyvendina Všį Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras kartu su asociacija “Musninkų socialinės iniciatyvos”. Centro sėkmingą veiklą lemia tik glaudus bendradarbiavimas su projekto partneriais – Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija, Musninkų seniūnija, Musninkų bendruomenėmis, Ukmergės miškų urėdija ir kt.

     Projekto pagrindiniai rėmėjai yra LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Širvintų rajono savivaldybė. Už įvairią pagalbą dėkojame centro geradariams ir rėmėjams –  Grenzgänger e. V., Drezdenas, Vokietija, Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, Draugystės Sąjungai Vilnius-Aalborg /Lietuva–Danija, Musninkų seniūnei Birutei Jankauskienei, laikraščiams „Krašto naujienos“, „Širvintų kraštas“ ir „Širvis“, UAB „Baltic Filter“, UAB „Bagaslaviškio pieninė“, Aistei Venckevičienei, Vitalijai Kačkanaitei, Daliai Stakėnaitei, Dagmar Lehmann, Torsten Erler, Ulrich Ott, Nina Klausner, Dianai Sudavičienei, Jurgai ir kitiems draugams iš Liuksemburgo, Marijai Sudavičiūtei, Justui Namavičiui, Giedriui Bučiui, Mildai Kregždei, Agnei Žagelytei, Sauliui Novikui, Onai Šaulienei, Elvyrai Karickienei, Audriui Dambrauskui, Giedrės Kondratės ir kitiems.

Musninkų vaikų dienos centro „Aitvarai“ informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− penki = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]