Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teisiama galimai pakartotinai prieš vaikus smurtavusi motina

Irina Šutova / STOP kadras iš Youtube.com

Irina Šutova / STOP kadras iš Youtube.com

/ pagal respublikinę spaudą /

       Lietuva dar prisimena iš Joniškio į Širvintų rajoną pabėgusią Iriną Šutovą, kuri 2013 m būdama nėščia aštuoniolika dienų gyveno miške palapinėje po to, kai sumušė savo mažą, vos pusantrų metukų sulaukusią, dukrytę. Tuomet moteris teismo buvo įpareigota nesiartinti prie savo šeimos ir mažamečių vaikų. O medikai skelbė, kad smurtą patyrusiai mergaitei lūžo kaukolė, išmušti aštuoni dantukai. Mergaitę apžiūrėję medikai konstatavo, kad yra senesnių lūžių, kurie jau sugiję. Iš to buvo daroma išvada, kad prieš mergaitę motina smurtavo ne vieną kartą. Tuomet žiniasklaida ją vadino motina siaubūne. 2014 m. birželį I. Šutova buvo pripažinta kalta dėl sunkaus pusantrų metukų dukrelės sužalojimo. Tuomet prieš mažutę dukrytę smurtavusi moteris buvo nuteista trejus metus kalėti pataisos namuose. Viešai buvo skelbiama, kad Joniškio psichikos sveikatos centras 2009 metais I. Šutovai buvo nustatęs nepatikslintą intelekto sutrikimą.

Iš įkalinimo įstaigos į šeimą

       Moteris nekalėjo viso laiko, nes buvo išleista anksčiau laiko. Nežinia, kodėl, tačiau akivaizdu, kad prieš vaikus smurtavusi motina po bausmės atlikimo grįžo į tą pačią šeimą. Įtariama, kad ji ir vėl smurtavo prieš savo vaikus.

Kaltinama smaugusi dukterį

      f24113e5c41affd8ef98267c4d0a923fŠiuo metu jau penkių vaikų motina dabar yra kaltinama, kad praėjusių metų gegužę namuose smaugė ketverių metų dvynukes. Tiesa, apie patirtą smurtą darželio auklėtojai pasisakė tik viena iš dvynukių – ta pati, kurią mama buvo sunkiai sužalojusi 2013-aisiais.

        2017 m. spalio 31 d. Širvintų rajono apylinkės teismas I. Šutovą išteisino. Teismui pritrūko įrodymų, kad motina tikrai smurtavo prieš du savo vaikus iš penkių.

      Teismo sprendimą prokurorai skundė apeliacinei instancijai prašydami Vilniaus apygardos teismo šį nuosprendį pakeisti ir I. Šutovą pripažinti kalta dėl smurto prieš dukras. Alfa.lt rašoma, kad “prokurorai prašė motinai skirti aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, prie kurios turėtų būti pridėta dar neatlikta bausmė už ankstesnį nusikaltimą, – iš viso I. Šutova už grotų gali praleisti pustrečių metų ir šešias dienas.”

         Praėjusią savaitę skundas išnagrinėtas. Kaltinamoji I. Šutova teismo posėdyje nedalyvavo. Teismas savo sprendimą skelbs vasario pradžioje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. oi sako:

    kodėl niekas nekomentuoja? kodėl niekam neįdomu? pripratom? atsibodo? neįdomu? niekam nerūpi? nėra ko kaltint? nėra kaip pateisint?

Jūsų komentaras:


du + penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]