Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Atleistuosius skriaudusios vadovės sulaukė atpildo

atsisiųsti/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Jau dvejus metus „Krašto naujienos“ seka Širvintų atleistųjų likimus, kurie teismų buvo pripažinti atleisti iš darbų neteisėtai.  Daugumą atleistųjų teismai grąžino į darbus, kai kuriems priskaičiavo kompensacijas.

    Į darbus grįžę atleistieji skundėsi, kad iš jų yra tyčiojamasi verčiant vaikščioti kasdien pasirašinėti, bet neduodant konkretaus darbo, skiriant darbo vietą, bet neduodant užduočių, ignoruojant, laiku neišmokant pinigų už priverstines pravaikštas.

    Tačiau ilgai tęstis tokia netvarka negali. Tad atleistųjų ginti stojo ir antstoliai.

Finansininkė „nemokėjo“ paskaičiuoti mokesčių

     Dar praėjusių metų spalio mėnesį antstolė Vilma Leskevičienė kreipėsi į teismą, prašydama išaiškinti, ar ieškovei Nijolei Dimšienei  VšĮ Širvintų rajono PSPC teisingai paskaičiavo teismo paskirtą kompensaciją. Tikslintasi, ar teisingai PSPC atskaičiavo mokesčius, kuriuos centras pats turėjo sumokėti.

Teismas: L.Braškienė piktnaudžiavo procesinėmis teisėmis

      Piktnaudžiavimas procesinėmis teisėmis yra elgesys, kuris nustatomas remiantis objektyviais (išoriniais) jo pasireiškimo požymiais. Jeigu visuma aplinkybių suponuoja, kad dalyvaujantis byloje jam įstatymo suteikta procesine teise akivaizdžiai naudojasi ne pagal paskirtį, bet siekdamas kitų tikslų (pvz., sąmoningai sukelti nepatogumų kitai šaliai, užvilkinti įsiteisėjusio teismo sprendimo vykdymą), toks elgesys negali būti toleruojamas ir turi būti pripažįstamas piktnaudžiavimu, kaip tai apibrėžta CPK 95 straipsnyje, kartu taikant tokio veikimo teisines pasekmes.

  Aplinkybę, jog N. Dimšienei priteistas vidutinis darbo užmokestis yra neatskaičius tik darbuotojo mokamų mokesčių, akivaizdžiai suvokė aukštąjį ekonominį išsilavinimą turinti bei beveik penkerius metus užėmusi SODROS Širvintų skyriaus pareigas, o dabar einanti Širvintų PSPC vadovės pareigas Liudmila Braškienė, akivaizdžiai piktnaudžiavo savo procesinėmis teisėmis ir sudarė pagrindą antstolei kreiptis į teismą dėl sprendimo išaiškinimo ir naujam bylinėjimuisi, tokiu būdu vilkindama teismo sprendimo vykdymą.

Teismas nutarė

      Tuomet Širvintų rajono apylinkės teismas nutarė, išaiškinti, kad Širvintų rajono apylinkės teismo 2016 m liepos 27 d. sprendimu, ieškovei N.Dimšienei iš atsakovo VšĮ Širvintų PSPC priteista vidutinio darbo užmokesčio suma 20 000 eurų yra neatskaičius tik darbuotojo mokamų mokesčių.

       Už piktnaudžiavimą procesinėmis teisėmis VšĮ Širvintų PSPC direktorei Liudmilai Braškienei paskirti 300 eurų baudą, pusę baudos (150 eur) paskiriant suinteresuotam asmeniui N.Dimšienei.

     Širvintų PSPC pasinaudojo teise skųsti sprendimą. Tad po apskundimo bylą nagrinėjo Vilniaus apygardos teismas. Jo nuomonė buvo tokia pati, kaip Širvintų teismo. Tad praėjusių metų gruodį Vilniaus apygardos teismas atmetė Širvintų PSPC skundą ir paliko galioti Širvintų teismo nutartį.

         „Krašto naujienų“ žiniomis, Liudmila Braškienė jau sumokėjo jai teismo priteistą baudą.

Socialinių paslaugų centrui teks mokėti baudą už direktorės klaidas

      2018 m. vasario 14 dieną Vilniaus regiono apylinkės teismas žodinio proceso tvarka išnagrinėjo pareiškėjos antstolės D.Kaniauskienės pareiškimą dėl baudos skyrimo Širvintų rajono Socialinių paslaugų centrui ir jo direktorei Jurgitai Pukaitei.

     Širvitnų Socialinių paslaugų centrui skirta bauda dvidešimt eurų už kiekvieną Širvintų rajono apylinkės teismo 2016 metų gegužės 19 d. sprendimo nevykdymo dieną Elvyros Karickienės naudai. Taip pat teismas nusprendė priteisti iš Socialinių paslaugų centro 300 eurų bylinėjimosi išlaidų Elvyros Karickienės naudai. Šis sprendimas dar gali būti skundžiamas per septynias dienas.

       Nevykdydama teismo srendimo LEP direktorė J.Pukaitė “uždirbo” įstaigai nemažą nuostolį.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. To as sako:

  Kaip ten išskirtinai labai gerai ji dirba, kuo pasireiškė?

 2. as sako:

  saunuole pukaite dirba ir labai geri atsiliepimai is zmoniu o noreti purvuuzpilti visi galime pasimaudytitam purve nes tokie dabar zmones

 3. Man sako:

  Tokių parsidavelių kaip Pukaitė visai negaila. Kiekvienas turi atsakyti už savo darbus, nors ir nelabai turi smegenų.

 4. Klausimas Pukaitei sako:

  Kiek tiesos kalbose, kad seneliais dažnai rūpinasi neblaivi slaugytoja? Paneikite arba patvirtinkite gandus.

 5. O man negaila sako:

  Reikia savo galva galvoti, įvertinti savo galimybes.

 6. gaila, kad taip sako:

  labai gaila kad taip durnai viskas vyko. Manė, kad slys ir praslys. Gaila Pukaitės- ji tikrai labai fainas žmogus, bet aplinkybės tikrai jai nepalankios. Vis dar LEP, ir dar su baudom. Merė tikrai atkiš nugarą ir dar apkaltins, nes parodė visiems ir visur savo gražų veidą.

 7. Pamastymui sako:

  Opozicija turėtų kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją ir pradėti apkaltos akciją “Pinskuvienės nusikaltėlių komandai”.

 8. mačiau anonsą sako:

  šiandien p. merė LRT “Specialiame tyrime” 19.30 val. Kažkas irgi apie atleidimus ir išmokas

 9. BAUDOS sako:

  Kokios čia baudos , mere iš savo kapšo,kur nuo projektų pribyrėjo apmokės, kad tik toliau “tarnaitės”lojalios būtu. Juk viskas už pinigus! O kur dar “Beržės navaras”?

 10. Virginijus sako:

  Jeigu nagrinėti visa tai, kas vyksta nuo šios kadencijos pradžios, ką tai suponuotų? Ar galima būtų manyti, kad valdžios ir jai pavaldžių tarnautojų veika yra galimai panašaus pobūdžio? Neišmokėjimas, vilkinimas, o jeigu nuosprendžių skundimas, tai galimai dažniausiai paskutinę dieną.

Jūsų komentaras:


vienas − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]