Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Buriasi nauja politinė jėga: politikos žinovams ji kelia juoką

8c17e23a8e7406bd95e64833ab438a07Arturas Paknys, „Lietuvos ryto“ televizija

       Prieš kelis mėnesius nuo socialdemokratų atskilę partiečiai kovą žada įsteigti naują partiją, o prie jų šliejasi būrys įvairiausių politikos veikėjų. Tarp jų Živilė ir Jonas Pinskai, Remigijus Ačas, Andrius Šedžius. Nauja politinė jėga būsimuose rinkimuose kelia tikslą – aplenkti Gintauto Palucko vadovaujamus socialdemokratus. Politikos apžvalgininkams tokios pastangos kelia juoką.

        Rudenį nuo Gintauto Palucko vadovaujamų socialdemokratų su keliais partiniais atskilęs Juozas Bernatonis tikina, kad po mėnesio vėl bus partijos nariu. Su bendražygiais jis steigia naują socialdemokratų darbo partiją. „Savivaldos rinkimuose mūsų tikslas nukonkuruoti Palucko partiją ir įrodyti kad tradicinė socialdemokratija yra gyvybingesnė, o EP rinkimuose, manau, kad mes atstovų EP turėsime. Prezidento rinkimuose sudėtingiau, priklausys nuo to kas į mūsų partiją ateis“, – sakė J.Bernatonis.

<…>

     „Kelias yra pats perspektyviausias tas, kuriuo eidama galiu padaryti žmonėms daug gerų darbų. Mes galim pasižiūrėti ir Širvintų Molėtų apygardoj, na tikrai Darbo partija visiškame dugne, nes pardavinėjo tą partiją tai vienam, tai kitam pirmininkui, bet mūsų rezultatai Širvintų-Molėtų apygardoj parodė visai ką kitą, kad žmonės ne už partijas balsuoja o už partijoje esančius žmones“, – telefonu „Lietuvos ryto“ televizijai aiškino Širvintų rajono merė Ž.Pinskuvienė.

<…>

      Savo ruožtu politikos apžvalgininko Vytauto Bruverio nuomone, nors personažai ir publika yra labai marga, juos viena viena bendra žymė – tai taip vadinamieji politikos klounai arba marginalai.

Visą straipsnį kaitykite čia:

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2018/02/13/news/buriasi-nauja-politine-jega-politikos-zinovams-ji-kelia-juoka-4656855/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

33 Komentarai (-ų)

 1. Prieš tai rašiusiam sako:

  Ale ir negudri, bent viešai nerašytų. O gal kaip tik parodo kad jai viskas galima, ko negalima kitiems?

 2. Nestebina sako:

  Merė toliau aktyviai reklamuojasi, sugebėjo patekti karantino metu į ligoninę, kai tuo tarpu artimiesiems duris užvertos. O gal turi super galių nei serga nei virusai jos nepuola? O gal jos rankos paspaudimas ir žodis gydo?
  Galvoju neįleis aplankyti, paprašysiu merės palydos, juk su visa svita ją įleido.

 3. Kertam sako:

  Molėtų neišeis „paimti“. Lažinamės!

 4. adomas sako:

  Na taip saldu politikoje, kad šeimynėlė pastoviai svajoja ir matyt sapnuoja, Europos Parlamentą, jei nepavyks užteks Seimo, na paskui tiks ir nustekentos Širvintos. Naujoj partijoj visi tokie būti pirmieji sąraše, lipti per kitų galvas ir atsistoti tvirtai. Bus mūšis tarp savų. Garbinantieji jau išstokite iš judėjimo ir rašykite į naują partiją, matyt ne paskutinė. Vien galvos skausmas kaip čia prasisukti, tai nėr kada ir dirbti, tik dėlionės ir dėlionės.

 5. To tinka sako:

  Gal kada vienoj pirtelėj buvo susitikę…

 6. patiko sako:

  komentaras apie trokštančius kaip oro ir vandens, O per rinkimus tikrai pasirodys visame gražume:) Įdomu,kuo molėtiškius gąsdins ar vilios ? čia didelis kuolas, nes jie ten savus gražuolius irgi turi- konkurencija didelė. Ir gal ten mažiau pasišiukšlinę, nei mūsiškė?

 7. Ak... sako:

  Pamiršote rinkimus į Europarlamentą. Ten super algos, konfortabilus gyvenimas ir garantuota solidi pensija. Ne ko ten visi ir veržiasi. Net Mazuronis, Uspaskich partiją pametė ir išrūko :)

 8. gudragalvis sako:

  Partija garsiajai šeimynėlei reikalinga kaip oras ir vanduo, juk visuomeniniai judėjimai rinkimuose į Seimą negali dalyvauti. Savivaldybės iždas kitoje kadencijoje bus tuščias, na gal tik kokie trupinėliai liks, o Seime atsiveria visai kitos galimybės… Laikykitės Širvintų-Molėtų rinkėjai, per ateinančius rinkimus į Seimą pamatysite ko dar nesate matę.

 9. o varge! sako:

  Manau, viskas trumpai ir aiškiai pasakyta pirmame komentare. Bėda tik, kad šitai supranta mąstantys, o besmegeniams – tai nauji mesijai, tokie visi švarūs ir skaidrūs, kad net persišviečia ir jie tai tikrai sukurs rojų Lietuvoje (Širvintos nesiskaito, čia jau seniai “rojus”).

 10. Oho sako:

  Cituoju Pinskuvienę; “Mes galim pasižiūrėti ir Širvintų Molėtų apygardoj, na tikrai Darbo partija visiškame dugne, nes pardavinėjo tą partiją tai vienam, tai kitam pirmininkui…” tai, kai kristoline buvo pirmininke, tai irgi buvo nusipirkusi pirmininkavimą??? O tai ko taip trumpai papirmininninkavo? gal neužsimokėjo už postą???? Ar kaip čia suprasti? Gal žinote kur galima nusipirkti pirmininko postą?turiu biski susitaupęs-Cha,šposiju aš čia.

 11. taigi sako:

  Naujai kažkokiai soc darbo partijai su krištolinais gal reiktų štabų steigti Spadviliškyje, visgi provincija visgi prie darbo arčiau, pasisekimas turėtų būti o ho ho hoho ir narių musėt netruktų.

 12. Pinskiečiams sako:

  Nieks nesako, kad ji nedirba. Bet per daug prisidirba. Va kur bėda.

 13. nepavydekit sako:

  viskas bus gerai, mere dirbo ir dirbs gerai

 14. tinka sako:

  tinka į vieną chebrytę Ačiuks ir Živilė, nu labai… bet ką bendro turi Pinskus su Bernatoniu,tai čia klausimuks įdomus?

 15. Komentarai sako:

  Paskaičiau komentarus jūsų nuorodoje. Baisu. Nė vieno palaikančio tą darinį ir jo veikėjus

 16. na, sako:

  niekuo ne blogiau uz V. Simonelio bendrapartiecius valstiecius…pvz., Sirinskiene, Veryga ir kitus panasius…

 17. SMALSIUKAS sako:

  tai judėjimas jau baigėsi? Ir vėl pareiškimus reiks rašyti? Ir vėl išgirsime,kad visi savivaldybės darbuotojai įstojo į partiją? O kas bus pirmininkas, kas pavaduotojas, o kas iždininkas? O po kiek laiko dar kokia nauja partija? Įdomu.

 18. Nabagui sako:

  Ne tik kaip dūšios be vietos, bet ir kaip šūdas eketėj

 19. Anonimui sako:

  Reikėjo apsilankyti ir pamatyti kiek balvonų stovėjo, gal tada nereikėtu kabliukų ieškoti.

 20. Anonimas sako:

  kodel zurnalistedirekoreredaktore neparase apie uzgavenes, jau 8, o nieko nera, kodel nepadroztas kultcentras, mere ir isvis kaip viskas buvo blogai. Ar cia sitas copypaste kaip kompensacija mums uz uzgavenes?

 21. Laima sako:

  taip ir galvojau, kad sukurs partiją, nes ne tie žmonės, kad be pinigų dirbtų, o ir finansavimo judėjimas negautų. Aktoriai:)

 22. Gyventojas sako:

  Cha cha cha!!!!! Žodžių trūksta.

 23. Robinas sako:

  O aš galvojau, kodėl čia tą šiukšlių fabriką „krištolinė” taip nori statyti? Tai gal čia politines šiukšles rušiuos ir perdirbinės o Jonelis direktoriaus?

 24. ups sako:

  nedrįstu paklausti- o tai už kiek pati partiją buvo nusipirkus papirmininkavimui?

 25. ir vėl sako:

  ir vėl į pirmininkes taikysis? o tai kaip čia su šituo super mega judėjimu? ir kaip čia taip lengvai tik švyst vienur, švyst kitur? Dabar turėtų riebų komentarą ir Viktariukas leptelt- jau laikas.
  Tai dabar visa taryba ( nu ta kur jos) vėl peršoks iš judėjimo partijon? Ir visi bus be jokių balsų pirkimų ir be jokio Darbo partijos šleifo? Kaip nekaltos dorovingai auklėtos skaisčios mergelės?
  Nu patinka man politika vis labiau- jokių plastinių operacijų, o pyst ir nekaltybė

 26. abejonės sako:

  Vargu ar jai likę tie 3000 rėmėjų , juk nesijaučia ji tvirtai , jeigu ir DP išpirdolino ir tik užgimęs jųdėjimas nekvėpsi…Ir tai juk jau atgyvenos ir nevykėliai po praeitos jungtinės kadencijos , gal dar Ačas , kaip Valančiūno žentas , kiek vertas , o kiti graudus” vaizdželis”.

 27. Kaip suprast? sako:

  Čia merė prisipažino?
  Cituoju

  na tikrai Darbo partija visiškame dugne, nes pardavinėjo tą partiją tai vienam, tai kitam pirmininkui

 28. Ak... sako:

  Negi jie nesupranta, kad iškart yra pasmerkti? Dar iki rinkimų šita šutvė susiės dėl postų, nes visi oi su kokiom ambicijom.
  O ko jie verti? Pinskus nepraėjo rinkimuose net Vilniaus lygyje su savo mega Lazdynų projektu,o kuris iš atskilusių socdemų išrinktas vienmandatėje? Taigi vien lojalių 3000 Pinskuvienės gerbėjų neužteks.

 29. Valio! sako:

  Atliekos Širvintoms tinka. Svarbu visi susirinks į krūvą, o paskui krištolinė prisisiurbs prie “partijos” kasos. Ir bus supartalintos, nudžiovintos ir šios atliekos, išsisklaidys kaip dūmas. Pribaigti mūsiškė viską sugeba. Darsyk valio!

 30. Larisa sako:

  To ir tikėjomės. Nerimsta „tautos švyturiai“, oi nerimsta. Taip, gyvenimas be partijos save gerbiančiam lietuviui – ne gyvenimas. Nors ir nelengva gyvent mūs šalelėje, užtatai neliūdna…

 31. Nabagai sako:

  Blaškosi kaip dūšios be vietos

 32. Laima sako:

  Pagaliau gal kitos partijos išsigrynins nuo “savų” marginalų ir bus panašios į partijas, o ne į klanus.
  O lavonų partijai sėkmės kabutėse

 33. Atliekos sako:

  Formuojasi politinių atliekų partija .

Jūsų komentaras:


− du = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]