Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Merė melavo ar partija be jos žinios atsirado?

9521fa90010227dca32044db41a5b3d6 / KN REPLIKA /

     Viename renginyje merė visiems pranešė, kad Širvintų rajone be jos žinios ir lapas nuo medžio nenukrenta.

      Lapas gal ir paklūsta merei, bet štai partija  ne kiekviena.

     Merė Tarybos posėdžio metu pareiškė: „Šiandien dienai darbo partijos, kiek aš žinau, Širvintų rajone nėra.“ (Žiūrėkite video įrašą)

    Tačiau atsivertus Darbo partijos internetinį puslapį akivaizdu, kad Širvintų skyrius yra ir net turi savo pirmininkę. Tą pačią, su kuria merė prieš kelias dienas vasario 16-osios tortą miestelėnams dalino. Negi bičiulės nepasikalbėjo ir nepasidžiaugė skyriaus pirmininkės pareigomis?

      Jei ir nepasidžiaugė, kas mažai tikėtina, tai nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Ėmė ir prisikėlė iš pelenų lyg feniksas Darbo partijos Širvintų skyrius. O pasirodo, Inga Vaickienė ne tik yra eilinio skyriaus pirmininkė, bet ir pačios partijos Tarybos narė (viena iš 75), o tai jau labai daug reiškia.

       Taip išeina, kad merė Tarybos posėdžio metu pateikė melagingą informaciją. Ar paneigs?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

29 Komentarai (-ų)

 1. Ką jūs! sako:

  Nu iš kur gi merei žinoti ką nors apie mokyklą. Jeigu jai jos nelabai reikėjo, tai kaip sugalvot, kad kam kitam jos gali reikėt

 2. Vėl sako:

  Tikrai lėks į Širvintas jaunos šeimos su vaikais? Kad vaikai augtų užnuodytoje, užterštoje aplinkoje merei palaiminus atliekų perdirbimą beveik mieste. Nelabai norėsis vaikščioti tuo jos tiltu. Vat ir pribaigs žalią, gražų miestelį. Tai tokia jos vizija.

 3. Arlekinas sako:

  100proc. pritariu internautui „Dėl vizijos“. Jei kalbėti apie tai, kad Širvintose gausėtų jaunų šeimų , kurios dirbtų gerai apmokamus darbus Vilniuje, tai švietimo paslaugos turi būti prioritetu Nr. 1, todėl , kad jauni tėvai nori gero išsilavinimo savo vaikams. Neužtenka vien muzikos ir sporto. Gimnazijoje, progimnazijoje senieji stiprūs mokytojai dalykininkai išeina, o į jų vietas pamainos lyg ir nesama.

 4. svetima gėda sako:

  Į Zibalą jau koktu žiūrėti ir klausytis. Kad mokytojas taip prarastų savigarbą ir taip lįstų į vieną vietą asabai, kuri teismo pripažinta kaip pirkusi balsus…Jam ne lietuvių kalbą dėstyti, o pataikavimo, keliaklupsčiavimo ir savinaudos mokyti. Gaila jo mokinių.

 5. vietinis sako:

  kokį reikia rasti vilnietį, kad jis savo noru apsigyventų ir vaikus lavintų Širvintose. Net rajono savivaldybės vadovės reikiamo pavyzdžio nerodo.

 6. Dėl vizijos sako:

  Čia tikriausiai tokia mūsų savivaldybės vizija, kad į Širvintas suvažiuos jaunos šeimos su vaikais, neįperkančio NT Vilniuje?
  Jeigu taip, tail siūlyčiau pirmiausia investuoti į švietimą, o ne į pramogas. Bent jau mąstantys tėvai atskiria kas svarbiau – vandens slidės ar išsilavinimas. Kiek būrelių Širvintose, kokie pedagogai, materialinė mokyklų bazė? Kalbant apie papildomą veiklą tai arba sportuok, arba meniškesniems vaikams – meno mokykla. Meno mokykla taip pat vis žada plėsti programų pasirinkimą, bet pažadai ir lieka pažadais. Kur amatų būreliai, ta pati išpopuliarėjusi visoje Lietuvoje robotika?

  Kelintoje vietoje mūsų gimnazijos? Vaikai, kurie labai gerai išlaiko valstybinius abitūros egzaminus dažniausiai papildomai mokosi Vilniuje. Tad tikrai ne mūsų pedagogų nuopelnas, kai abiturintai įstoja į prestižines specialybes.

 7. iš savivaldybės statistikos sako:

  miestas “gražėja”, o gyventojų skaičius mieste ir toliau sėkmingai kas mėnesį mažėja: mirtys, mažas gimstamumas ir neatvykstančios gyventi vaikų prisigimdžiusios jaunos šeimos.

 8. Taip sako:

  Mano nuomonės niekas nepakeisite, nors ir kiek ją girsite. Kokia buvo, tokia ir liko.

 9. Klausimas Zibalui sako:

  tamsta siūlai visiems gyventi ir dirbti kaip paties labai mylima merė. Taigi, ar mokykloje visiems reikia mokytis taip, kaip paties numylėtoji? Ir ar visoms/visiems spadviliškio mokyklą irgi reikia praeiti? Ačiū. Nėra atsakymo – irgi atsakymas.

 10. X sako:

  as labai dziaugiuosi dabartine valdzia kuri mums yra dievo duota. jei nebutu dabartines valdzios kuri mums yra dievo duota tai visi mirtume badu jau septinta diena. labai gerai kad dievas dave valdzia kuri mums yra dievo duota amen

 11. Virginijus sako:

  “Bet va, šitos permainos, va šitos merės padarytos permainos sustabdė nuo bet kokio išvažiavimo iš čia, nuo bet kokio. Tai yra miestas pasaka, jis išgražėjęs, jis įspūdingas, mano draugai iš Vilniaus atvažiuoja tai pasižiūrėti, tai yra beprotiškai atgijęs miestas, sulygint tai ką mes turėjom prieš tai, ir ką mes turim dabar, tai yra žemė ir dangus, du skirtingi dalykai.
  Tai yra komanda, tai yra jau komanda, aš galvočiau, kad savivaldybė… merė susiformavus sau žmonių komandą, kuri tikrai dirba, o ne taip, kad sėdžiu ir laukiu kol man atneš. Ir labai gerai, merė įtraukia visus, visus, kas tiktai, kas nori prisidėti prie bet kokio gero darbo, visus merė sutraukus ir visi dirba ir visi patenkinti”

 12. Virginijus sako:

  “Dabar, ypač po to, kai mūsų miestas išgražėjęs, kai turim labai, labai visus suvienijančią merę, kuri tikrai labai didelis indėlis yra į visus tuos susibūrimus, į tas gražias idėjas, vat tas žmogus yra pavyzdys, yra pavyzdys, kaip reikėtų gyventi, ir visiems kartu gyventi, ir manau tai daug ką įkvepia mūsų merė, ir tikrai visi geranoriškai eina į tas bendruomenes, stengiasi, stengiasi kažką veikt kitų labui, negalvodami, kad mauda man ir kaip čia taip bus.
  Tikrai dirbam labai daug kitų naudai, kad kitiems būtų gerai, nes nu tai didžiausias užtaisas yra, mūsų, tų gerų emocijų , kai padarai kažką gero, o ne tik gauni”

 13. ?? sako:

  Gal kas zinote kaip baigesi teismai su neteisetai uzimtu socbustu? Man atrodo , kad jau visi terminai baigesi del neteisetai uzimto socbusto?

 14. Už meilę... sako:

  Lrytas – prasčiausias kanalas Lietuvoje. Maža garbės ten rodytis.
  Na, bet negali nepažiūrėti į toooookius dvasingus kraštiečius- jūs tik pažiūrėkite, su kokiu jausmingumu ir pakilumu mūsų tarybos narys Romas Z. kalba, neturi Lietuvoje likti abejingų jųjų meilei savo merei. Neturi….

 15. Anonimui sako:

  Šmeižtas – tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios padaryti žalos asmens garbei ir orumui, paskleidimas.

  O kas čia neatitinka tikrovės? Ne viskas kas Jums nepatinka yra šmeižtas.

  Manau, judėjimas ir partija yra 2 skirtingi dalykai, tai greičiausiai galima priklausyti nors ir 10-iai judėjimų. Tikriausiai viskas priklauso nuo įstatų.

 16. širvintų vojenruko mokinys sako:

  atvykstu į Širvintų miestą ir pasigendu vaikų. O kokie jų pulkai lakstė po miestą Davidonio laikais. Vojenrukas net tikrindavo ar jie, vietoj karinio žygiavimo ir automato ardymo, ar į bažnyčią neina.

 17. X sako:

  Juk visi žinome kad dievas nuleido šitą merę tiesiai iš dangaus kaip išganymą ir tiem kas burnos liežuvis užsidegs ir sudegs bedegdamas

 18. Anonimas sako:

  paskutinei

  Puziniene siandiena MOTINĄ laidoja.

  O tu smeizi. Ar turi sazines, padugne? Dievas mato tavo juodus darbus.

 19. Nesuprantu sako:

  Nieko nesuprantu, tai Puzinienė ir Zibalas ant dviejų kėdžių: ir DP narys, ir judėjimo už Širvintas.(Informacija iš savivaldybės tinklapio ir DP svetainės). Kur dar vėjas nuneš…

 20. o dieve... sako:

  mere suvienyja? Nu ir nusišnekėjo. LR televizija ne pirmą kartą liaupsina ŽP. Už tokius reportažus paprastai yra susimokama.
  O kur ta ponia, kur kalbėjo dirba?

  Ir antraštė neteisinga – vaikų mažėja. Pats ŠK rašė, kad Širvintos sensta. Netingit, pasiskaičiuokit https://osp.stat.gov.lt/gyventojai1
  Aš paskaičiavau:
  2016 0-18m. vaikų 2812
  2017 0-18m. vaikų 2756, t.y. -2 proc.

 21. Arlekinui sako:

  Vieni „genijai“ į KPPPPP, kiti – į DP. O Į kokią P. mums pasukus?

 22. Arlekinas sako:

  Pažiūrėjau. Cituoju: „Turime visus suvienijančią merę…“(Inga Vaickienė). Ačiū, pirmąkart išgirdau. Bet tarybos posėdžiuose, tarp kitko – viešuose, to „vienijimo“, jūsų dėmesiui, nėra.
  Puiki reklama merei, gerai dirba chebrytė, nieko neprikiši. Net ir Širvintų gamta , matyt, merės nuopelnas. Šitas „Himnas merei“ neatsitiktinai sukurtas – lai pamato tauta, kokie „genijai “ateina į naujos KPPPPP eiles.

 23. dar dėl Barskūnų sako:

  Baikit kalbėti nesąmones. Niekas nežino, kaip ten buvo iš tikrųjų ir niekas nežino, kam tai naudinga. Neskaitykite ŠK, tai būsite laimingesni, nes tas laikraštis tik moka meluoti, šmeižti, o savus išgirti.

 24. torto sako:

  negavot????

 25. Anonimui sako:

  Ko jūs nirštat? Mokyklos pavaldžios merei ir nesvarbu kokiai partijai priklauso mokytojas. Bet koks incidentas mokykloje, minusas merei. Jeigu ji manys, kad reikia labiau viešinti, paviešins.

 26. Anonimas sako:

  kodel tylima del Barskunu? Kas nutilde?

 27. Taip sako:

  Gal vadinama mūsų „merė” negali nemeluoti, gal ji taip išauklėta?

 28. Na sako:

  Jau igimta taip elgtis!!!

Jūsų komentaras:


septyni × = dvidešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]