Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Oskaro Koršunovo spektaklis „Šokis Delhi“ atvyksta į Širvintas

17972120_10155194061691613_8366951000122996976_o       Vienas naujausių režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Šokis Delhi“ atvyksta į Širvintų kultūros centrą. 
OKT | Vilniaus miesto teatras žiūrovų lauks kovo 5 d., Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre. Spektaklio pradžia 18 val.

    Bilietai platinami kultūros centro kasoje, visose  „Tiketa” kasose bei internetu - http://www.tiketa.lt/LT/okt__vilniaus_miesto_teatras__sokis_delhi_16370

Širvintose – vienas naujausių Oskaro Koršunovo spektaklių „Šokis Delhi

         Vienas naujausių, savo žiūrovą didžiųjų miestų salėse jau atradęs režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Šokis Delhiatvyksta į Širvintų kultūros centrą. OKT | Vilniaus miesto teatras žiūrovų lauks kovo 5 d., Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre. Spektaklio pradžia 18 val.

     „Man ši pjesė tiesiog kupina gero humoro jausmo. Tokia egzistencialistinė komedija. Tai toks budistinis dalykėlis, parašytas, neabejoju, nirvanoje pabuvojusio dramaturgo. Kaip ir visi geri budistiniai dalykėliai, jis kupinas paradoksų, kuriuos ūmai supratus norisi iš juoko ridinėtis ant grindų“, – teigia režisierius O. Koršunovas.

     „Šokis Delhi“ – tai septynios novelės apie garsią šokėją ir ją supančius žmones, kurie ieško vidinės ramybės. Septyni pasakojimai apie meilę, mirtį ir šokį. Režisieriui O. Koršunovui – tai pirmas prisilietimas prie I. Vyrypaevo kūrybos.

      „Parašiau pjesę bandydamas rasti atsakymą į klausimą, kas jungia mus dabar, kai viskas byra į smulkias dalis“, – apie pjesę „Šokis Delhi“ pasakoja dramaturgas I. Vyrypaevas.

    Kritikai I. Vyrypaevo dramaturgiją įvardija kaip kūrinius, esančius kažkur tarp amerikiečių režisieriaus, kultinio „Bulvarinio skaitalo“ režisieriaus Quentino Tarantino ir rusų kino klasiko, „Soliario“ režisieriaus Andrejaus Tarkovskio.

       I. Vyrypaevo „Šokis Delhi(rež. O. Koršunovas) Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre – jau ateinantį pirmadienį, kovo 5 d., 18 val.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]