Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pirmą kartą Ukmergėje – socialinių lyderių pusryčiai

         27268028_10211926934632023_1681807398_oVasario 22 dieną (ketvirtadienį) įvyks pirmieji „Socialinių lyderių pusryčiai“ Ukmergėje, į kuriuos kviečia „Geri norai LT“ komanda, vykdanti socialinių verslų skatinimo ir vystymo projektą AdvancedSO, remiamą Britų tarybos Lietuvoje.

       „Socialinių lyderių pusryčių“ iniciatyvos sumanytojos „Geri norai LT“ partnerės Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, organizacijos „Reach for Change“ vadovė, ir Renata Matkevičienė, socialinio verslo inkubatoriaus „AdvancedSO“ vadovė, kviečia kitaip pažvelgti į visuomenėje vyraujančias socialines problemas, skatinant bendruomenės narius įsitraukti į jų sprendimą. Užsienio šalių pavyzdžiai įkvepia ir Lietuvoje ieškoti inovatyvių būdų socialinėms problemoms spręsti. Vienas iš tokių pavyzdžių – Violetos Masteikienės viešosios įmonės „GMM projektai“ inicijuoti ir jau pamėgti projektai „Spalvoto meduolio diena“ ir „Draugų uogienė“. Šie projektai skirtingi, tačiau jų rezultatas – dalis gautų pajamų už parduotus meduolius ir uogienes išleidžiamos vaikų svajonių įgyvendinimui, pagalbai šeimoms, kurios prisidėjo prie uogienių gamybos.

      Socialinio verslo užduotis ne tik surasti sprendimus bendruomenės socialinėms problemoms – sukurti darbo vietas bendruomenėje užtikrinant įtraukimą tų, kurie praradę darbo įgūdžius, suteikti aktyvių bendruomenės narių pagalbą tiems, kurie negali savimi pasirūpinti, ir kita. Socialinio verslo kaip ir tradicinio verslo siekis – gauti pajamas, tačiau tarp jų yra ir didžiulis skirtumas: socialiniai verslai matuoja poveikį visuomenei – įgyvendintų vaikų svajonių skaičius, įtrauktų į paslaugų bendruomenės nariams teikimą žmonių skaičius ir pan., kai tuo tarpu tradicinis verslas skaičiuoja tik pajamas.

       Organizuodami „Socialinių lyderių pusryčius“ siekiame didinti aktyvių žmonių žinias apie socialinį verslą, dalindamiesi sėkmingų socialinių verslų pavyzdžiais norime didinti supratimą ir bendruomenės didesnį įsitraukimą sprendžiant socialines problemas ir tuo pačiu kuriant stipresnius santykius tarp bendruomenės narių, – teigia Renata Matkevičienė, Advanced So vadovė ir Geri norai LT partnerė.

       „Geri norai LT“ socialinių lyderių pusryčius organizuoja jau trejetą metų, o nuo praėjusių metų pokalbius su aktyviais bendruomenės nariais apie socialinių problemų sprendimą steigiant ir vystant socialinius verslus siekiama perkelti iš sostinės į kitus Lietuvos miestus. Socialinių lyderių pusryčių svečiais buvo Lietuvos ir užsienio šalių politikai, socialinių verslų steigėjai, nevyriausybinių ir verslo organizacijų darbuotojai ir ekspertai.

„Socialinių lyderių pusryčiai“ vyks vasario 22d., 10 val. Ukmergėje, Kauno g. 43, Optima 13 picerija.

Fotografijoje: VšĮ „GMM projektai“ vadovė Violeta Masteikienė (nuotraukos autorė Alina Ožič, Lietuvos žinios)

Daugiau informacijos: Renata Matkevičienė 868788307, [email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ penki = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]