Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Siaučiant pūgai skambėjo „Linkėjimai Lietuvai“ (VIDEO)

ADSC_0156/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

     Už lango siaučiant pūgai Družų filiale skambėjo muzikiniai „Linkėjimai Lietuvai“. Norinčių pasidžiaugti seniūnijos saviveiklininkais neišgąsdino nei užpustyti keliai, nei didžiulės snaigės, nei žvarbus vėjas.

    Gitaristė Ugnė Savickaitė su mokytoju Arvydu Golcu atliko du kūrinius, „Drugeliai“ ir „Laisvė“. Družų filialo moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ dovanojo gražių dainų. Susirinkusiems lėlių teatras „Skudurinė Onutė“ dovanojo pasaką apie arklį, pamilusį rugiagėlę. Trankią polką griežė armonikininkas Juozas Mateika, valsą – Jonas Sakalas. Avižonių kaimo kapela pažėrė visą glėbį skambių dainų ir melodijų. O keli kapelos vyrai papildė Motiejūnų šokėjų gretas ir stebino smagiais šokiais. Skambėjo Ramunės Savickienės skaitomos eilės.

        DSC_0150Čia pat surengta vaikų piešinių parodėlė „Linkėjimai Lietuvai“.

       Ši seniūnija ypatinga ir tuo, kad saviveikloje dalyvauja ir keli valdžios atstovai. Seniūnė Laimutė Griškienė dainuoja ansamblyje „Svaja“, o Tarybos narys Vidmantas Mateika muša būgną, dainuoja ir šoka Avižonių kapeloje.

        Saviveiklininkų pasirodymą stebėjo komisija ir rajono vadovės.

      Ne kartą teko girdėti, neva seniūnijų dienose nieko naujo neišgirsi, jokios šiuolaikinės muzikos. Bet susirinkusieji ypatingai džiaugėsi senomis, gerai žinomomis dainomis, dainavo kartu, smagiai plojo skambant žinomoms melodijoms. Matyt, žmogui yra mielesnės gaidos, girdėtos vaikystėje ar jaunystėje, o gal dar ir kokią mielą ir jaukią akimirką primenančios. Tą rodė ir žiūrovų aplodismentai, dosniai dovanoti atlikėjams. Renginio pabaigoje žiūrovai plojo atsistoję.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]