Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų Bočiai pasitinka Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį

…Lietuva,  augink ir gink savo duoną

ir knygą  – ir tu apginsi mane…

( J. Marcinkevičius)

        IMG_1033Žiemiškai  gražią, ramią ir saulėtą  praėjusio trečiadienio  dieną  LPS Širvintų skyriaus  nariai gausiai rinkosi į šventinį renginį, skirtą artėjančiam Lietuvos Nepriklausomybės  šimtmečiui paminėti.

            Renginio pradžioje gražių asmeninių jubiliejų proga bočiai nuoširdžiai pasveikino savo  bičiulius Rasą Buzienę ir Donatą Pauplį, palinkėjo jiems ilgiausių metų, sveikatos ir  Dievo palaimos.

            Tą dieną susitikti su bočiais atėjo Širvintų L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos  vyresnysis istorijos mokytojas Jonas Stankevičius. Jis vaizdžiai papasakojo, kad dar XIX a. pabaigoje gimė idėja kurti savarankišką ir nepriklausomą valstybę Lietuvą. Šią nelengvą misiją tuometinės Lietuvos šviesuoliai įvykdė kartu su visa ką tik pasibaigusio pirmojo pasaulinio karo nuvarginta tauta. Būta ir tada nesutarimų ir nuomonių įvairovių: vieni siūlė jungtis prie Rusijos, kiti – prie Vokietijos, tačiau nugalėjo tų žmonių idėja, kurie be galo tikėjo savo tautos galia ir gebėjimu patiems kurti ir valdyti savo valstybę, savarankišką ir nepriklausomą. Tą jie savo tautai ir pasauliui paskelbė 2018 metų vasario 16 dieną.

           IMG_1044 Mokytojas taip pat priminė daug įdomių istorinių faktų  iš to laikmečio Širvintų krašto istorijos.

         Susirinkusius bočius nudžiugino į svečius atėjęs Širvintų L.Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos vokalinis trio, vadovaujamas mokytojo Arvydo Golco. Žavėjomės gimnazisčių Deimantės Stankevičiūtės ir Norvilės Iljeitytės bei jų mokytojo jautriai atliekamomis  dainomis.

            Gražiai skambėjo balsingų bočių giedama „Lietuva brangi“, kitos lietuviškos dainos. Nepamiršo dar mūsų bočeliai, kaip turi skambėti tikra  lietuviška daina, nepamiršo ir gražių jų žodžių!… Gera buvo pabūti kartu nuoširdžioje vienybėje, pabendrauti, pasijusti jungiamiems vienos gražios idėjos, pasidžiaugti aktyvia, prasminga skyriaus bočių veikla, nuoširdžiu  tarpusavio bendravimu.

            IMG_1056Už gražų, tautišką ir šventišką salės papuošimą,  renginio  organizavimą visi jo dalyviai  tariame nuoširdžiausią AČIŪ veikliai ir kūrybingai skyriaus tarybai.

            Dėkojame mokytojams Jonui Stankevičiui ir Arvydui Golcui, gimnazistėms Deimantei ir Norvilei už mums  dovanotą  prasmingą laiką.

        Mūsų skyriaus narys Jonas Stonys perdavė Ingridos ir Tado Saveikių dovanas bočiams -  meniškus sieninius 2018 m. kalendorius.  Dėkojame jiems!

            Širvintiškius bočius su artėjančia švente taip pat pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Sysas.

            O visi Širvintų bočiai nuoširdžiausiai sveikina visus širvintiškius su artėjančia prasminga, istorine švente ir linki visiems tvirto tikėjimo gražia savo Valstybės ateitimi.

  Vaclava Vaskelienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]