Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų policijos komisariato 2017 m. darbo rezultatai vieni geriausių Vilniaus apskrityje (AUDIO)

DSC_0001/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir audio autorės /

Pasaulis kenčia ne dėl blogų žmonių siautėjimo,

 o dėl gerų žmonių tylėjimo. / Napoleonas  /

    Sausio 31 dieną Širvintų rajono policijos komisariatas pakvietė visuomenę į 2017 metų ataskaitinį susirinkimą. Apie praėjusių metų komisariato veiklos rezultatus pasiklausyti atvyko Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Puskunigis, Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų teisėja Irina Serafin, Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 7-ojo skyriaus prokurorė Palmira Pečiulienė, Vilniaus apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyriaus specialistė Berta Einorė, Širvintų rajono savivaldybės merės padėjėja Janina Greiciūnaitė, merės patarėja Laura Jakutytė,  kitų įstaigų atstovai, visas būrys policijos pareigūnų ir Krašto naujienos.

        DSC_00092017 metų Širvintų r. policijos veiklą pristatė vyriausiasis tyrėjas, šiuo metu atliekantis Širvintų r. PK viršininko funkcijas Andrius Petrauskas. Jis pasakojo apie komisariato struktūrą, nusikaltimus ir jų išaiškinamumą. A.Petrauskas papasakojo ir apie jam labiausiai įsimintą nusikaltimą, kurio metu žiauriai kauptuku užkapotas namus ir turtą saugojęs šuo (apie tai mes rašėme https://www.krastonaujienos.lt/2018/01/suns-metai-pradedami-byla-del-suns-nuzudymo/)

    Pareigūnas, pavaduojantis komisariato viršininką, pasakojo, kad nusikaltėliai tobulėja. Širvintų mieste įvykdytas toks nusikaltimas, kokio Lietuvoje dar nėra buvę. Pasibaigus jo tyrimui būtinai plačiau papasakosime savo skaitytojams.

     Bendruomenės pareigūnė, tyrėja Ginta Čepienė pristatė savo dar visai naują veiklą, dalyvavimą renginiuose, konsursuose su jaunaisiais policijos rėmėjais. Jos darbas susijęs su prevencija ir bendravimu su gyventojais. Pareigūnė minėjo, kad yra labai svarbus gyventojų pasitikėjimas pareigūnais, tuomet vyksta glaudesnis bendradarbiavimas. Ji taip pat priminė, kad pilietiškumas ir budrumas padeda apsisaugoti nuo vagišių ir kitokių “niekadėjų”. G.Čepienė akcentavo, kad vykdydami prevenciją pareigūnai ragina gyventojus atidžiau saugoti savo turtą ir nepalikti jo be priežiūros ilgesniam laikotarpiui. Bendruomenės pareigūnė pristatė gyventojų nuomones, ko jie tikisi iš policijos. Pasak Gintos Č, apie tai, kad gyventojai labiau pasitiki pareigūnais ir tampa sąmoningesni, sprendžiama, jog netoleruojamas smurtas ir apie jį vis dažniau yra pranešama.

   DSC_0053Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Puskunigis pasidžiaugė, kad Vilniaus apskrityje Širvintų policijos komisariato darbo rezultatai yra vieni geriausių. Svečias pasakojo apie pirmuosius policijos reformos metus, atskleidė paslaptį, kad širvintiškiai gaus naują automobilį – visureigį, dėl kurio reikalingumo komisariatams plačiai buvo diskutuojama.

     Savivaldybės vardu pareigūnams dėkojo merės padėjėja J.Greičiūnaitė. Ji priminė, kad mieste įrengtos stebėjimo kameros ir paragino pareigūnus dažiau kreiptis dėl reikalingų įrašų. Savivaldybės vardu dovanojo komisariatui Lietuvos vėliavą.

    Po ataskaitos Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Puskunigis domėjosi Širvintų pareigūnų darbo salygomis, apžiūrėjo poilsio kambarį, sporto salę, bendravo su pareigūnais.

*******

Širvintų rajono policijos komisariato rezultatai 2017 metais (iš pasisakymų):

DSC_0078

 • Komisariate yra 39 pareigybės. Dirba 33 pareigūnai.
 • Viso užregistruota 230 nusikalstamų veikų, iš jų ištirta 190.
 • Nusikaltimų ištyrimas padidėjo nuo 77,7 % (2016m.) iki 82,6 % (2017m.), tai yra antras rodiklis Vilniaus apskrityje.
 • Nusikalstamumas: lyderiauja vagystės, antroje vietoje amurtas artimoje aplinkoje, trečioj vietoj neblaivūs vairuotojai.
 • Pradėti ikiteisminiai tyrimai: vagysčių – 62, smurto artimoje aplinkoje – 44, girti vairuotojai, kai nustatyta daugiau nei 1,5 promilės – 42.
 •  Per metus reaguota į 3024 įvykius.
 • 427 asmenys turi ginklus.
 • KET pažeidimai: 39 neblaivūs vairuotojai, 56 be teisių, 97 neblaivūs dviratininkai, 725 viršijo greitį.
 • Per metus paimta 306 pakeliai tabako gaminių, 14,8 litro alkoholio.
 • Aštuoni jaunieji policijos rėmėjai, iš jų trys naujai įstoję. Yra ir trys policijos rėmėjai.
 • Dvidešimt susitikimų mokymo įstaigose, šeši seniūnijose, keturi vaikų dienos centruose, nuolat vyksta bendravimas.
 • Informacija teikiama vietinei spaudai ir facebook paskyroje.

Ataskaitų garso įrašai čia:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki × = dvidešimt

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]