Sudie, gražuole vasara    Vasaros palydų šventė Musninkuose    Bočių kelionė į Varšuvą    Skundė ar neskundė Tarybos nariai projektą prieš miesto šventę?    Algirdas Kuzma ir Širvintų rajonas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Nesąžiningi balsai už Širvintų merę anuliuoti

f5024134dcf372d7e8826d7d982e7e03/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ pagal alfa.lt /

     Dar neseniai nuskambėjo balsų pirkimo byla, kurioje nuteisti du širvintiškiai, pirkę balsus merės Živilės Pinskuvienė naudai. Panašu, kad palankumo surinkimo metodai nesikeičia. Net ir teismo sprendimas ir baudos balsų pirkėjams nepamokė, kad nesąžiningumo pinklės vieną dieną paaiškėja. Nuolat išlenda yla iš šieno krūvos ir vis paaiškėja nauji nesąžiningi populiarumo vertinimo rinkimo veiksmai. Metų mero apklausoje paaiškėjo, kad per du tūkstančius Ž.Pinskuvienę palaikančių balsų yra neteisėti.

    Alfa.lt, organizavusio Metų mero rinkimus, straipsnyje rašoma: „išanalizavus, kuriems merams per tarpinius serverius reiškiamas palaikymas, tarp 12 926 balsų išryškėjo kelios pavardės, kurių darbą nesąžiningi balsuotojai itin aktyviai „vertino““.

       39575d6c76217feac12839a746966872 Pasakojama, kad už kelis merus itin aktyviai balsuotojai keitė savo IP kodus ir nesąžiningai balsavo. Tiesa, dauguma nesąžiningų balsų už merus buvo neigiami. Tačiau viena merė surinko gerokai daugiau palaikančių balsų. „Tiek pat nesąžiningų balsų – 2461 – atsirado Širvintų merės Živilės Pinskuvienės anketoje. Iš proxy serverių „vertinu teigiamai“ spausta 2307 kartus, „vertinu neigiamai“ – 154. “

        Taigi, net 2461 nesąžiningų balsų surinko Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė. Anuliavus nesąžiningus balsus paaiškėjo, kad Širvintų rajono merė daugiau surinko nepalaikančių balsų, negu palaikančių. Matyt Širvintų rajone sukurta butaforinė merės palaikymo aura palengva bliūkšta ir aiškėja visai kitokia tiesa.

      Nežinia, ko tikėtasi tokiais neteisėtais veiksmais. Ar maloni pergalė, kai žinai, jog ji neteisėta ir pelnyta sukčiaujant?

     Kas ir kodėl nesąžiningai balsavo už Širvintų merę? Kam naudinga gerokai pagerinti rezultatus? Naivu būtų manyti, kad tai daro svetimi. Juk niekas negalėjo tikėtis, kad alfa.lt IT specialistai sugalvos pasidomėti balsavimo sąžiningumu. Šis veiksmas buvo visiškai netikėtas ir nemaloniai nustebino ne vieną.

       Atvirai pasakius, jau net girdžiu metamus kaltinimus oponentams, kad tai jų provokacija. Todėl viešai kviečiu merę Živilę Pinskuvienę kreiptis į teisėsaugos organus, kad būtų išsiaiškintai konkretūs asmenys, nesąžiningai balsavę ir taip metę nesąžiningumo šešėlį ant merės.

      „Krašto naujienos“ įsipareigoja visą teisėsaugos išsiaiškintą informaciją apie nesąžiningus balsuotojus paskelbti viešai ir neatlygintinai.

       Visą straipsnį galite paskaityti:

https://www.alfa.lt/straipsnis/50260531/skandalas-portalo-alfa-lt-metu-mero-rinkimuose-vienus-kelia-kitus-zlugdo


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

35 Komentarai (-ų)

 1. neapspjauk sako:

  Neringutei lengva spjaudytis,patys zinot kodel…

 2. rinkejas sako:

  kodėl aš niekada negaunu pinskės sveikinimų

 3. >to Nesuprantu sako:

  Kaip pirštu į akį. Labai teisingai pasakėte.

  P.S. po naktinio darbo vėl anuliuota apie 400 balsų. Kaip nepasimoko?

 4. ? sako:

  Nesąžiningumai prasideda nuo pat pradžių – realiai gyvena Vilniuje, o renkama Širvintose, tai čia taip galima?

 5. to Nebesuprantu sako:

  Kokio gi žmonėms reikia mero? Manau, kad – Visų pirma – sąžiningai išrinkto; visų antra- gebančio vienyti, burti visuomenę bendriems darbams, o ne skaldyti ir priešinti; visų trečia- gyvenančio Širvintose ir jaučiančio šio krašto žmones, jų mintis, lūkesčius; visų ketvirta- girdinčio kitų nuomones ir jas gerbiančio; visų penkta-suprantančio žmogiškąsias vertybes ir krikščioniškas tradicijas (pvz. nesiuntinėjančio sveikinimų su savo “abrozdėliu” -lyg šventosios – Kalėdų proga ir dar juolab už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus?), visų šešta- gebančio pripažinti savo klaidas ir už jas garbingai atsakyt… na ir t.t.manau bus kas tą sąrašą pratęs…

 6. taip sako:

  gėda turėtų būti , bet mūsų ”gražuolė”turi kiaulės akis .

 7. deja, deja sako:

  “Kai mokslas nustatys visatos centrą, daugybė žmonių nusivils sužinoję, kad jie nėra tas centras” (Bernard Baily). Tik asaba su regalijom šito niekada nesupras, nes girdi tik save.

 8. Reikia - ne purvo pylikui sako:

  Jums visiems reikia nors lašelio sąžinės ir trupučio proto prašviesėjimo. Juk nei to , nei ano dabartinėj valžioj nestebima – visiška sachara , kitaip tariant išdžiūvo.Toks karavanas , kuris varu , melu , apgaulia , vilionėn su trupučiu skanėstų ir šlakeliu vandens dykumos miražuose dar juda, bet kupriai jau spjaudos tuoj nuguls artimiausiam pavėsy.Čia ir visa esmė—kūną gali tobulint už didelius pinigus visuose lygiuose ir vietose visose , bet smegenų vingius niekaip.Telieka masinės informacinės priemonės , bet jas kaip matot net tų proto likučių neužteko garbintojams.Ar NE???Ką pasėjai ankstyvoj jaunystėj , ką prižiūrėjai ir tobulinai gyvendamas, tą ir turi žmogau.Mokslo vaisiai ,išsilavinimo kokybė išlenda taip skaudžiai deje visiems , kas čia gyvena…Jei nejauti šitų pagrindų po kojom , neversk ir kitų gyvent pagal savo dėsnius

 9. pažiūrėjau alfa sako:

  pinskiečiai užparinti balsuoti. Per naktį muset varė, skambinėjo, prašinėjo balsuoti. Ar dar kokį būdą atrado iškelti į žalią zoną savo divinamąją.
  Vaikų žaidimai, daugiau nieko ;)

 10. Skeptikas sako:

  Kai žmogui moralė – tuščia vieta, tai ko norėti daugiau? Suktumo , įžūlumo, tuščiagarbiškumo, godumo – nors vežimu vežk, o visa kita labai jau paprasta: nori pasirodyti savo „supersugebėjimus“ – tratink žmonių uždirbtus pinigus į visas puses, reikia ar nereikia, bet savęs neužmiršdama, rėk ,kad kiti nieko nedirbo, suktai manipuliuok lengvatikiais ir busi supermerė. Tik niekada neverta užmiršti, kad žmogus šaudo, Dievas kulkas gaudo….

 11. nu ir ką sako:

  Kokie gi ten darbai dabar ? Ar Širvintų mieste medžių pjovimas ir miesto cementavimas yra darbai ? Ar praeitos kadencijos suplanuotų darbų ,,kųrybingas” darymas yra darbai ? Na, gal žmonių kiršinimas įvairia forma yra darbai ?

 12. super sako:

  Sunkiai Živilė atpranta nuo balsų pirkimo. Net ir čia negali garbingai competition. Co za baba piznęta…

 13. Nebesuprantu sako:

  Gal krasto naujienos noretu parasyti straipsni, kokia apklausa padaryti, ka visi sitie purvo pilikai mato meru??? Nu ka??? Zmogus dirba-blogai, sedi-blogai…. ko jus norit??? Ar jums visiems taip nieko nereikia???

 14. naujas įsakymas sako:

  gerbkit mane- aš tiesiogiai žmonių išrinkta. Gerbkit- įsakau, nesijuokit, negalima. ha ha ha, dėl tokio titulo šitaip apsikvailint. ups- apkvailino tie kurie persistengė, ji ne prie ko, tik žmonės stengėsi įtikt. turbūt kaimiečiai kur už bambalį balsavo ir dabar prie kompiuterių buvo susodinti, ane?

 15. jopapa sako:

  a va čia ir išlindo ilgos ausys. Gaila, kad neišlys balsavomo už aikštę su ąžuolu ar be ąžuolu cirkai- ten iš viso nerealūs skaičiai buvo.Alfa išrišo ir pasklebė- KOKIA GĖDA ant visos Lietuvos. Dėl tokio niekinio dalyko taip kvailai susimauti

 16. vaje sako:

  Jau tikrai šimtmečio Širvintose nešvęsiu, važiuosiu kuo toliau, kad tik jos nematyčiau…ir negirdėčiau

 17. jo jo sako:

  atlyginimas paskelbtas, bet gyvenamoji vieta merės nedeklaruota. Kodėl?

 18. Tikrai ha ha na sako:

  Geriau jau visą gyvenimą vargo pelytè , nei nupirkta “šlovė”, kad ir kelioms kadencijoms.Net jau nekalbu apie šitą,
  niekaip negalinčios subręst asmenybės ,greitos garbės faršą…( farsą turiu uomeny

 19. Seklys Morka sako:

  Neputokite, mielieji, mūsų merė – vienoje gretoje su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu – tiesa, viename punkte – atlyginime už darbą – Kauno mero mėnesio atlyginimas – 2479 eurai, Pinskuvienės – 2433. Na, kam reikėjo kuklintis ir 46 eurais nusipiginti?.
  Ši informacija paimta iš tų alfos portalo populiariausių merų rinkimo puslapio, todėl nėra konfidenciali.

 20. Striokas sako:

  Balvonų kraštas kažkoks… Kaip apduoti tie mūsų valdžios viziriai.
  Po galų galais – yra Širvintose dar vyrų, ar jau nebe? Ar ir toliau juokinsime Lietuvą? Imkitės Širvintų, gelbėkimės, nes užvers šiukšlėmis miestelį mūsų supermerė ir bus jums Širvintų ateitis…

 21. Nemokytinumas sako:

  N-tajį kartą visu feisu į mėšlą, niekaip nepasimoko moteriškė …pirkti , papirkti , meluot , blefuot, šmeižt , tyčiotis …Na , čia jau apgailėtina intelekto spraga, dėl ko?Vienadienė šlovė , kur pridėsi tuos suklastotus rezultatus?Atestato nepapuoši, jį riebiai teko užtušuot , kad pažymiai neprasišviestų,nors jis tik vakarinio lygio…Prie CV , kuris paženklintas išmetimais ir ne 1 kartą galima tinka.Kur risis šis kraštas pasirinkęs kuo toliau tuo kvailiau besielgiančią valdžią?

 22. Vaje sako:

  Tai va, kokie principai mus valdo….
  Respublikiniuose interneto puslapiuose , kai rašoma apie Pinskuvienę, tai iš to paties IP komentaruose priskaičiuoju po keliolika komentarų skirtingais vardais. Juokinga.

 23. Ha ha sako:

  Idomu kiek dirbo tie kur pribalsavo tuos tukstancius balsu, ha ha.

 24. ha ha sako:

  Komentuotoja sianakt dirbs iki antruju gaidziu :) ))
  Na padirbek, vargo pelyte, padirbek .

 25. Nu va sako:

  Ir vel apsidirbo :) nors pagalvojus tai nieko naujo. Ar moka ka nors saziningai,nemanau.

 26. Monika sako:

  grįžau į Širvintas, o jose nieko naujo,viskas po senovei.Buvo balsų pirkimas per mero rinkimus,dabar nesąžiningas balsavimas interneto erdvėje už merę.

 27. Nieko nebus sako:

  Reikia uždaryti KN. Vienintelis variantas – perpirkti

 28. Virginijus sako:

  Darykit ką tik norit, bet „Angelo“ balsavimo šventumu neabejokit. Baisu pagalvoti, kas būtų, jei taip pat buvo.

 29. Paguosiu sako:

  Neverk, mergyte. Po 12 visos karietos moliūgais virsta, o apsauga driežais…

 30. joana sako:

  Kaip ši moteriškė geba teršti mūsų kraštą. Tai nesąžiningi viešieji pirkimai, tai darbuotojų neteisėti atleidimai, tai saviškių protegavimas, tai miestelio kičinis darkymas ir tą sąrašą galima tęsti ir tęsti. Pasirodo net Metų mero rinkimuose sugebėta nesąžiningu būdu save iškelti į geriausių merų gretas.

 31. Vaje!!! sako:

  Krištolas kažkaip nespindi…

 32. Sąmokslas sako:

  Nekalta ji. Nekalta. Visi kalti, bet ne ji

 33. to matom sako:

  Visada yla išlis iš maišo, kaip ją ten beslėptum.

 34. Robinas sako:

  Tai ką, subinlaižiai, apsidirbote? Fui kaip dvokia.

Jūsų komentaras:


šeši − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]