Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs    Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

UŽGAVĖNĖS PLIKIŠKĖSE

     užgavėnės 2018 2 Tradicija tapusi, jau septintą kartą, Plikiškių kaimo bendruomenė šventė Užgavėnes ir varė žiemą iš kiemo. Šventė prasidėjo Bendruomenės visuotinu susirinkimu. Bendruomenės pirmininkas Robertas Blinkevičius Bendruomenės vardu pasveikino Aušrą Grigalionienę, kuri išvakarėse šventė gimtadienį, perskaitė metinę 2017 metų ataskaitą (pridedama), kuri buvo priimta vienbalsiai. Po to buvo patvirtinta revizinės komisijos ataskaita. Trečias dienotvarkės klausimas naujų narių priėmimas. Į Bendruomenės narius buvo priimtas Zenonas Blinkevičius, tad bendruomenės narių skaičius išaugo iki 37, o vaikų, būsimų bendruomenės narių, skaičius šoktelėjo iki 17.

          Pasibaigus susirinkimui, prasidėjo Užgavėnių šventė. Šventės dalyvius linksmino Zigmo Mikalajūno akordiono ir jo žmonos Kristinos būgno mušimas ir dainos. Šventės vinis – buvo Amelijos Žukaitės (8 metai) pravesti žaidimai, kuriai padėjo Paulina Šturo (8 metai) . Visi žaidimų nugalėjotai buvo apdovanoti prizais. Jaunosios žaidimų vedėjos taip pat gavo dovanėles. Uždegtu laužu, sudeginta More ir šventės dalyvių šūksniais „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, Užgavėnių šventė Plikiškėse baigėsi.

          Šventė baigėsi, bet visi išsiskirstė pilni įspūdžių ir su džiaugsmu, kad turime Tėvynę, Valstybę Lietuvą, kurioje galime gyventi, švęsti ir mylėti Ją.

Plikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas

Robertas Blinkevičius

PLIKIŠKIŲ KAIMO BENDRUOMENĖS

 PIRMININKO 2017 m. ATASKAITA

Plikiškės

2018.02.10

            Mieli Bendruomenės nariai, kaimynai, svečiai. Prabėgo dar vieni metai išauginę mūsų Bendruomenę iki septynerių metų. Gimtadienis buvo praėjusių metų gruodžio pirmąją dieną. Plikiškių kaimo bendruomenė įregistruota 2010 metų gruodžio 1-ąją dieną. Bendruomenės narių tą dieną buvo 17. Dabar po septynerių metų Bendruomenė vienija 36 narius ir 15 vaikų, būsimų Bendruomenės narių.

 šiuo metu skaudžiausia mūsų problema, tai Bendruomenės kaimų kelių būklė. Pavasarinis kelių greideriavimas buvo tik birželio vidury ir… viskas. Dar buvo vienas bandymas greideriuoti, kai gruntas jau buvo įšalęs. Tiesa, dar greideris pravalė sniegą, kai jo buvo vos keli centimetrai, na grynas pinigų plovimas, ar nemokšiškas pliusiuko uždėjimas, kad nieks nesakytų, kad greiderio niekada nebuvo. Šią problemą ir išsakiau Seimo pirmininkui. Žinoma merė buvo labai nepatenkinta ir supratau, kad Plikiškės daugiau greiderių nebematys.  

         148 Trumpai apšviesiu, ką gi mes nuveikėme per praėjusius metus. 2017 m. sausio pradžioje išsiuntinėjau pasiūlymą važiuoti į Panevėžį pasižiūrėti komediją „Misis Markhem miegamasis“ J.Miltinio dramos teatre. Deja nebuvote aktyvūs, tai tik aš su žmona Vida ir Henrika Sinkevičiūtė su savo pusesere grįžome iš Panevežio su skaudančiais pilvais nuo juoko.  Pernai vasario 25 dieną, kaip ir šiandien susirinkome toje pačioje vietoje ir linksmai atšventėme Užgavėnes. Manau, kad šiandien po susirinkimo varysime žiemą iš kiemo dar linksmiau. Taip jau gavosi, kad dėl objektyvių priežaščių didesnė Bendruomenės narių dalis, negalėjo dalyvauti Joninių šventėje, tad dėl kelių žmonių organizuoti šventę buvo netikslinga ir nuspręsta Jonines švęsti šeimose. Na, bet ne tik kartu švenčiamos šventės vienija ir stiprina Bendruomenės narių tarpusavio ryšius. Malonu matyti ir girdėti, kai kaimynas, kaimynui padeda kai reikalinga pagalba. Raginu visus neužmiršti, kad jei žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus, žmogui žmogus. Padėkime vieni kitiems, nes pačiam gal kada reikės pagalbos.

      Vieną rudens dieną, kai pas mane kieme buvo Jonas Žukas ir Rimantas Grigalionis, pastarajam paskambino jo žmona Aušra Grigalionienė ir pasakė, kad važiuodama pro šalį pamačiusi įtartiną žmogų Eleonoros Šturienės kieme. Mes nieko nelaukę nuvažiavome ir sulaikėme įtariamąjį su pilnu maišu daiktų ant peties. Iškvietėme policiją. Paaiškėjo, kad įtariamasis išlaužė Eleonoros žento ir dukros namo duris ir nešėsi pavogtus vertingus daiktus. Nebūkime abejingi pamačius nepažįstamus slampinėjančius po svetimus kiemus ar netoli jų. 

  Po susitikimo prie manęs priėjo P.Čimbaras ir grąsinamai pasakė, kad Širvintų policiją gerai žinantis ir ji dirba puikiai. Žodžiu davė suprasti, kad kitą kartą prikasčiau liežuvį. Na už teisybę visi pyksta, o mes tą liežuvį vartysim nevaržomai, jei tik to reikės. 

       Užgavėnės 2018 3 2017 m. spalio pabaigoje, Širvintų raj. savivaldybėje dalyvavau Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio susitime su Širvintų raj. Bendruomenių pirmininkais, seniūnais ir seniūnaičiais. Dalyvavo ir Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Petras Čimbaras, savivaldybės merė, administracijos direktorė. Manau, man pritarsite, kad šiuo metu skaudžiausia mūsų problema, tai Bendruomenės kaimų kelių būklė. Pavasarinis kelių greideriavimas buvo tik birželio vidury ir… viskas. Dar buvo vienas bandymas greideriuoti, kai gruntas jau buvo įšalęs. Tiesa, dar greideris pravalė sniegą, kai jo buvo vos keli centimetrai, na grynas pinigų plovimas, ar nemokšiškas pliusiuko uždėjimas, kad nieks nesakytų, kad greiderio niekada nebuvo. Šią problemą ir išsakiau Seimo pirmininkui. Žinoma merė buvo labai nepatenkinta ir supratau, kad Plikiškės daugiau greiderių nebematys. Bet du bevaisiai bandymai buvo. Tik dėl pliusiuko. Dar išsakiau savo nuomonę dėl policijos darbo, kad mūsų, ankčiau minėtas sulaikytas vagišius buvo sulaikytas ir tos pačios dienos vakare paleistas, neva įtariamasis durų nelaužė, o jos buvo atidarytos. Mes puikiai matėm ištrauktą spyna ir išverstas duris. Po susitikimo prie manęs priėjo P.Čimbaras ir grąsinamai pasakė, kad Širvintų policiją gerai žinantis ir ji dirba puikiai. Žodžiu davė suprasti, kad kitą kartą prikasčiau liežuvį. Na už teisybę visi pyksta, o mes tą liežuvį vartysim nevaržomai, jei tik to reikės. Tiek žinių iš 2017 m. kalendoriaus.

          Po šešių dienų minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Tad ir šiandienos Užgavėnias šveskime ir džiaukimės, kad turime Lietuvą-valstybę, kurioje gyvename.

          Ačiū.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− keturi = nulis

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]