Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

ANONSAS. Būti ar nebūti Širvintų ligoninei?

IMG_20180302_085257/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Jau kelias dienas netyla telefono skambučiai, gavome ir sms žinutę. Gyventojai sunerimę dėl to, kas vyksta ligoninėje. Pasakoja, kad teiravosi kolektyvo, bet šis tik skėsčioja rankomis. Niekas nieko nesako, bet faktas, kad ligoninėje kelintą dieną lankosi Ukmergės rajono meras ir Ukmergės ligoninės vyr.gydytojas, leidžia kelti prielaidas apie jungiamas įstaigas.

       Klausimų daug, atsakymų ieškome. Pirmasis straipsnis šia tema jau pakeliui į eterį. Sekite “Krašto naujienas”.

O tuo metu kviečiame dalyvauti apklausoje ir pasisakyti, ar reikalinga rajonui ligoninė?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

28 Komentarai (-ų)

 1. Ne sako:

  Į ukmergę vargu ar vaziuosime,bet į Vilnių taip.

 2. Kam? sako:

  Ta ligoninė,juk ŠIRVINTOS gražinasi,statoma baseinai,tiltai,scenos,grindiniai,visi seni ir jauni ruoškitės sportuoti,pramogauti,šokti trypti ir nebus kada sirgti!O,rimtai tai ligoninė reikalinga,būtina išsaugoti,valdžia turi kovoti,kad išlakyt,juk ir dirbančių daug,ir patogu kaimo žmonėms.Gydytoja p Šiukštienė ir profesijonali,ir tikrai savo darbą išmananti

 3. Kam sako:

  Kam ta ligoninė reikalinga, jei nei vieno normalaus gydytojo niekada nebuvo ir nėra. Kažkas čia rašė apie senukus. Tai ir dabar vežame juos konsultuotis ir gydytis kitur. Ir patys važiuojame.

 4. Taip sako:

  Ligoninei jau galas, įdomu kieno toliau eilė? Po „krištolinės” ir jos šutvės „profu” vadovavimo tikriausiai ir rajono neliks?

 5. Xxxx sako:

  Širvintos su laiku liks miestelio statuso. Mokhklos vos 3 bus gal ligoninės nebus. Beje ir Moletuose su gydymo įstaiga ne kas.

 6. Robinas sako:

  Judas (judė) savo darbą padarė.

 7. Ak... to Būtina sako:

  puikus sprendimas. Ir tikrai labiau atiperkantis negu išlaikyti ligoninę.

  O šiaip tai nugrybavom diskutuodami. Tai niekas nieko neuždaro, o GALBŪT apjungia ;) Ir kalba eina apie ligoninę? plikliniką?

 8. Tam... sako:

  O ko pensininkai eina į polikliniką? Išsirašyt receptų (1k, per 2-3 mėn.) Tai galės persirašys į prinačias klinikas

 9. Būtina sako:

  Labai reikia tiesioginio mikriuko į Santariškes. Tada nebus problemų.

 10. Jauna šeima sako:

  Na tuomet tik į Vilnių važinėsim.

 11. Tam, kur orentuojasi sako:

  Kai pensija vos daugiau 200 eurų (tiek gauna visi dirbę kolūkyje darbininkais) kaip dažnai galėtum nuvažiuot į kitą miestą? O jei dar viešajam transporte nesiorentuoji?

 12. to Ak-sėtojui... sako:

  Jūs visiškai nesiorenruojate. Ar Lietuvai APSIMOKA kiekviename nykstančiame rajone (per 20 metų Širvintose žmonių sumažėjo 10 000 gyventojų) turėti platų paslaugų spektrą? Reik išlaikyti specialistą, patalpas, supirkti įrangą. 50 kilometrų – ne atstumas. Žmonės tiek kasdien į darbą važinėja.
  Puls į Širvntas važiuoti geri medikai? Ką jie čia veiks? Senukams receptus išrašinės? Ar galvojate, kad vilniečiai važiuos gydytis į Širvintas?

 13. AK-sėtojui sako:

  Ne ligoninę uždaryti reikia, o plėsti paslaugų spektrą, pritraukti daugiau gerų medikų. Juk visi mes senstam ir su metais medicinos paslaugų poreikis didėja.

 14. Vaje, vaje sako:

  kaip gerai sekasi viską griauti, pradedant medžiais ir baigiant ligonine. Net jei pertvarkos būtinos, tai neturėtų būti slepiama. Nes dabar gaunasi taip, Širvintose gyvenam mes, o viską sprendžia tos, kurios čia negyvena. Beje, apšvieskit kas naujo šiukšlių verslo srityje, nes jau prie nuosavų namų mėtomos naujos šiukšliadėžės. Iš užrašo ant jų galima spręsti, kad šiukšles administruos VSA, bet per mūsų šilumos ūkį. Kažkaip nesigirdėjo apie konkursus. Bus patogu, administravimo išlaidos ant mokėtojų už šilumą pečių, o pelnas VSA.

 15. Kitų rajonų nuomonė. sako:

  Panašūs dalykai neduoda ramiai gyventi ir kitiems rajonams. Čia Biržiečių pamąstymai apie pertvarką:
  https://www.alfa.lt/straipsnis/50264125/birzu-gydymo-istaigu-atstovai-siausiasi-pries-ministerijos-planus
  Negaliu nepritarti Biržiečiams.

 16. Monika sako:

  neliks ligoninės nereiks ir poliklinikos.Kam važiuoti į polikliniką pasiimti siuntimą pas antro lygio specialistą,nes tai bus galima padaryti Ukmergės,Vilniaus ar Molėtų poliklinikoje,kam kur arčiau.

 17. Ak... sako:

  Atsakau.
  Pavaldumo pakeitimas, nereiškia ligoninės ar poliklinikos naikinimo! O kai kuriems seneliams, gyvenantiems ne Širvintų mieste, Ukmergė ar Vilnius dar arčiau.
  Apie gydytojus.
  Traumotologas atvyksta iš Santaros kiekvieną antradienį, ausų gydytojas berods iš Ukmergės (nežinau kada). Reiškia jų ir dabar nėra? Nežinau, ką moka mūsų traumotologai, jeigu vaikui sugipsuot ranką siunčia į Santarą. O kai vasarą vaikui ausį suskaudo, paskambinau į registartūra, sako bus po 2 sav. gydytojas, važiuokit į Ukmergę. TAI KOKS SKIRTUMAS, JEI VISTIEK REIKIA VAŽIUOTI???? Vienintelis ko reikia, tai šeimos gydytojas peršalimo ligoms ir siuntimui parašyti. Su tuo puikiai susitvarkytų privačios klinikos.
  Mokyklos
  Gali būti, kad neliks. Kaip dabar yra kaimuose. Emigracija nemažėja…

 18. Dar sako:

  Ko Jums ta administracija. Pagal ligoninės seną tradiciją, vadovai keičiasi labai dažnai. O ar dirbs Jonaitis ar Petraitis ar Marytė didelis dzin. Svarbiausia, kad būtų Širvintuose ligoninė ir gerų daktarų, kurie mus gydis.

 19. Liko sako:

  Iki rajono sunaikinimo liko du žingsniai.
  1. Panaikinti mokyklas. 2. Panaikinti meriją.
  Tuomet visiems savivaldybės darbuotojams su mere priešaky tektų keliauti į darbo biržą.

 20. To Ak sako:

  Reiktų nusileisti ant žemės. Kaip kaimo žmogeliui pasiekti Ukmergę, apsilankyt pas daktarus ir spėti sugrįžti??? Nesvaikit. O be ligoninės, neliks ir mokyklų ir t.t. Galų gale

 21. Gudragalvis sako:

  Reikėtų pradėti nuo to, kad mūsų rajoną prijungtų prie Ukmergės rajono. Manau tada išnyktų visos problemos, susijusios su rajono valdžia, o ir gyvenimo kokybė nuo to tik pagerėtų. Ir tai neišvengiamai įvyks.

 22. O kaip sako:

  Seneliai nuvyks į kitą miestą? Net ir turint mašiną ne visada gali pats nuvykti dėl prastos savijautos, ir ne visada pinigų pakanka.

 23. :) sako:

  Pacientams ir ligoniams įtakos neturės, bet administracija tai pasikeis:))

 24. Neišprotėkit sako:

  Ligoninė reikalinga. Su terapeutu, traumatologu, chirurgu, kardiologu, neurologu, reanimatologu, ginekologu ir pediatru. Dar privaloma rentgenas, echoskopija ir laboratoriniai tyrimai. Mes mokam mokesčius ir turim tai turėti savo rajone.

 25. Ak... sako:

  Ką gi, tampam miegamuoju Vilnaius ar Ukmergės mikrorajonu. Nematau nieko blogo, jei prijungs prie Ukmergės ligoninės. Tikrai neuždarinės, jeigu lankosi Ukmergės meras.
  Sumažės administracijos kaštai, galima bus daugiau mokėti esamiems gydytojams ar prisikviesti naujų specialistų.
  Aplamai keista dabartinė sistema, kai visi II lygio specialistai priskirti ligoninei. Vilniuje niekad to nemačiau, nors pakankamai reikalų teko turėti su gydytojais. Aš tai ir polikliniką atiduočiau Ukmergei.
  Nemanau, kad tas apjungimas galutiniam vartotojui – pacientui ką nors pakeis

 26. Anokia čia bėda sako:

  Prisiregistruosime Vilniaus poliklinikose, o jus liksite prie suskilusios geldos, kaip ta boba ir jums liks šnipšt.

 27. širvintiškė sako:

  Be ligoninės visai pražuvęs rajonas. Ką valdžia galvoja? Gėlytėms, šventėms, begalei padejėjų išlaikymui pinigų yra, o ligoninės parėmimui jau ir nebelieka.

 28. Vienareikšmiškai sako:

  Širvintų ligoninė mums visiems labai reikalinga ir taškas. Negali būti net jokios kalbos, kad reiktų pas daktarus važinėti į Ukmergę. Net gi jei ji per maža, tai lai jungia prie Santariškių, tai bent geriausius visus daktarus turėsim.

Jūsų komentaras:


du + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]