Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Grupės Tarybos narių paklausimas dėl Šilumos ūkio ir komunalinių atliekų tvarkymo (VIDEO)

STOP kadras

STOP kadras

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

       Vytas Šimonėlis buvo užsirašęs dviems paklausimams po Tarybos posėdžio. Tad baigus svarstyti klausimus jam buvo suteiktas žodis. Opozicijos lyderis perskaitė du paklausimus merei ir administracijos direktorei, kuriuos pasirašė grupė Tarybos narių.

DĖL SAVIVALDYBĖS KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO SISTEMOS ADMINISTRATORIAUS VEIKLOS

       Širvintų rajono savivaldybės interneto svetainėje 2018-03-09 paskelbta informacija, kad „veiklą pradės naujas atliekų tvarkymo sistemos administratorius, atsakingas už rinkliavos apskaitą ir surinkimo kontrolę – UAB „Širvintų šiluma“.

       Primename, kad Širvintų rajono savivaldybės merė, atsakydama į Tarybos narių paklausimą dėl UAB „Širvintų šiluma“ veiklos, 2017-02-09 rašte Nr. (6.20)-13-450 informavo, kad „susipažinti su sutarties dėl Širvintų rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administratoriaus vykdymo nuostatomis turėsite galimybę pasirašius sutartį“ ir reikalaujame pateikti šios sutarties kopiją susipažinti.

     Prašome nurodyti, kam bus naudojama Savivaldybės 2018 metų biudžeto 05 programos, 5.1.1.1 eilutėje „Atliekų tvarkymas ir administravimas“ numatyta 241 000,00 eurų suma (prašome detaliai išdėstyti pagal išlaidų eilutes).

DĖL UAB „ŠIRVINTŲ ŠILUMA“ VEIKLOS

        DSC_0006UAB „Širvintų šiluma“ yra savivaldybės kontroliuojama įmonė, kuri, vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 2 straipsnio 25 dalies 2 punkto b) papunkčiu yra perkančioji organizacija, todėl paslaugų įsigijimą privalo vykdyti, vadovaudamasi VPĮ 17 str. nustatytais principais ir tvarka. Jeigu UAB „Širvintų šiluma“ po reorganizavimo neturėjo pakankamai pajėgumų vykdyti perimtas UAB „Širvintų komunalinis ūkis“ funkcijas, ji privalėjo šias paslaugas įsigyti VPĮ nustatyta tvarka.

       Prašome nurodyti teisės aktus, kuriais remdamasi UAB „Širvintų šiluma“, neatlikusi viešojo pirkimo, sudarė (perėmė) sutartį (3 metų Jungtinės veiklos sutartį) su UAB „Ecoservise“, kurios pagrindu UAB „Ecoservice“ atlieka „mechanizuotą sniego nuvalymą, druskos-žvyro mišinio barstymą, mechanizuotą žolės šienavimą, renginių aprūpinimą biotualetais, mechanizuotą gatvių ir pėsčiųjų takų priežiūrą“ ir nurodyti teisės aktus, kuriais remiantis savivaldybės kontroliuojama įmonė sudarė tokio pobūdžio sutartį. Sutarties kopiją prašome pateikti susipažinti.

        Prašome paaiškinti, kaip Savivaldybės kontroliuojamos įmonės valdyba numato užtikrinti UAB „Širvintų šiluma“ iškelto pagrindinio tikslo „pirmiausia užtikrinti, kad gyventojai paslaugas gautų mažiausia įmanoma kaina“ ir VPĮ 17 str. įtvirtinto tikslo, kad perkančioji organizacija turi siekti, kad prekėms, paslaugoms ar darbams įsigyti skirtos lėšos būtų naudojamos racionaliai, įgyvendinimą.

       Pažymime, kad Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, kuri buvo atsakinga už 2017-08-10 Tarybos sprendimo Nr. 1-188 dėl UAB „Širvintų šiluma“ reorganizavimo vykdymą ir yra UAB „Širvintų šiluma“ valdybos pirmininkė, privalėjo imtis priemonių, kad reorganizavimo metu perduotos funkcijos būtų vykdomos laikantis teisės aktuose nustatytos tvarkos.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Vox sako:

  Neturi valdžia kada dirbti – reikia naują partiją kurti

 2. kazkas stringa sako:

  Mes jau gal tris savaites turim naujus, nors E-e dar savo nepasiėmė

 3. taip sako:

  šią savaitę paėmė konteinerį ,kito neatvežė .maišą su šiukšlėmis vešiu prie savivaldybės.

 4. *** sako:

  Kodėl su gyventojais nesudaromos naujos sutartys? Kada bus konteineriai. Lengviausia buvo surinkt ir nieko nedaryti toliau. Kada baigsis savivalė?

 5. kada sako:

  nieks dar nedalina konteineriu dar negavome. Gal po meres langais reikes siuksles pilti.

 6. susirinkit sako:

  susirinkit konteinerius iš ten kur jų nereikia, kol dar jie nesugadinti- guli pakelėse kaip našlaičiai niekam nereikalingi, o kur reikia, ten jų nėra. Ar nesimatė popieriuose, kur ir kiek žmonių jais naudojasi? ar buvo sunku pabendradarbiaut su seniūnais ir seniūnaičiais?

 7. gaus sako:

  atsakymus gaus asmeniškai Šimonėlis. O kiti bus toliau dūrinami šventam laikraštyje. nu super. kam kitiem aiškintis? koks kieno reikalas, kaip valdžia tvarkosi.

 8. sarkazmui sako:

  jus taiklei čia. idomu butu paskaiciuot kiek zmoniu pabego ir buvo isguiti is rajono.kiek dar ruosesi iseit isvaziuot.

 9. sarkazmas sako:

  Širvintoms dar reikia dangoraižio, na, kad viskas atrodytų kaip Vilniuje. Geriausia jį būtų pastatyti ant dumblo, na ten, kur “krištolinei” labai gerai matytųsi pro kabineto langą. Bet vaizdą užstos ąžuolas, kuris ją nervina nuo pat pirmų dienų…, na tiek to, bet turėtų gerai matytis iš “nuosavos” Bandelinės, kuriai dabar statomas tiltas ir daroma alėja? Ko jūs visi dejuojate, ot padarys tame dangoraižyje Kazino, naktinį klubą, na dar kokią nors naktinę pramogą, tuomet futbolistai po varžybų iš superinio stadiono turės kur nueiti. Mariose visi slidinės, plaukios su jachtomis, na gal kada nors ir koks kruizinis laivas atplauks. O jau estradoje, po plastikiniais grybais, tai koncertuos pasaulio legendos… jau tiek čia visko bus, ojojoj? Po kurio laiko sulėks visas Vilnius čia , garsas nueis per visą Europą, pasieks ir Ameriką. Va tuomet jau niekam nebereiks Las Vegaso, visi tik į Širvintas varys?…Na o mes su skulptūra Inta, šiltnamiais, daržiukais ir obelėlėmis, turėtume jau dairytis kitos vietelės, bo kitaip, gadiname visą įvaizdį? Ane

 10. Gudragalvis sako:

  Niekaip nesuprantu, kodėl valdžia atiduoda miestelio tvarkymo darbus Ecosrvaice, tuo pačiu atimdama darbo vietas iš širvintiškių. Ko gero tai vėlgi asmenine valdančiųjų nauda grįstas sprendimas. Atliekų tvarkymą laimi „VSA Vilnius“ -atkatas, kad Ecosrvaice nekeltų bangų jiems paliekamas miestelio tvarkymas. Gal kas manote, kad tuo tenkinamas miestelio gyventojų interesas? Gal aš klystu?

 11. Tiesa sako:

  tikrai abi tokios. koks gi ji vaikelis, nebent tai kad elgiasi akipl46i6kai taip kaip vaikas.
  AčIŪ VYTUI, kad atidengia visas merginų machinacijas.

 12. pirmam sako:

  nedėkit to vaikelio “į kišenę”. Ji labai greitai mokosi iš savo patronės ir manau, net gali aną “perspjauti”, ne tokia ji naivi, kaip atrodo.

 13. Ingridai sako:

  vaikeli, įklampino tave tavo naivumas ir tikėjimas nepriekaištingąja ponia. o ji tave kasdien pakišinėja ir išduoda. Kaip atsiplausi, kaip išsisuksi, kaip pati su savimi gyvensi?

Jūsų komentaras:


keturi + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]