Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

K.Pakalnis: siekis supančioti žiniasklaidą – akivaizdus

IMG_0550/ KĘSTUTIS PAKALNIS, Tarybos narys /

     Šiandien negalėjau dalyvauti Tarybos posėdyje, nes tuo metu lankiausi pas gydytojus. Tačiau net ir negalėdamas dalyvauti seku, kas vyksta posėdžiuose, nes nenoriu nutolti nuo savo įsipareigojimų rinkėjams.

    Apie tai, kaip vyko posėdis žinau, nes kelyje klausiausi jo transliaciją savivaldybės tinklapyje. Po posėdžio kalbėjausi su kolegomis, tad sužinojau ir dar daugiau.

     Mane šokiravo merės ir savivaldybės administracijos siekis dar labiau apriboti Širvintų žiniasklaidą. Tiesa, Tarybos posėdžiuose jos vis mažėja. O jei būti visai tiksliu, tai jau keletą mėnesių matau tik „Krašto naujienas“.

    Pastaruoju metu žiniasklaida ir taip jau buvo nuvaryta į tolimiausią posėdžių salės kampą, kad negalėtų tinkamai atlikti savo pareigos. O šiandien, kaip sužinojau, dar ir atitverta nuo visų tvorele.

      Net nenustebau sužinojęs, kad Neringa Tuškevičienė neliko posėdyje, o replikavusi Tarybos nariams, kad nenustebtų radusi paruoštą narvą, išėjo. Palaikau tokį žiniasklaidos atstovės sprendimą. Retas žmogaus bruožas sakyti tai, ką galvoji. Jis dar retesnis Širvintose.

      Stebina susidariusi situacija. Nė vienam ankstesniam Širvintų rajono merui nekilo minčių trukdyti žiniasklaidos darbą, reguliuoti, ką kalbinti ar ką fotografuoti. Jie laisvai dalyvaudavo posėdžiuose, net ir vaikščiodavo fotografuodami. Žinoma, mus negailestingai kritikuodavo. Bet mes, buvę merai, supratome, kad toks jų darbas.

      Manau, kad mes, Tarybos nariai, turime susiburti ir palaikyti teisėtą žiniasklaidos siekį sąžiningai nušviesti įvykius rajone, o ypatingai Tarybos posėdžiuose, kur priimami sprendimai tiesiogiai veikia mūsų rajono gyventojų gyvenimo kokybę. Tokia yra žiniasklaidos priedermė. Ją turime gerbti, nors ir kaip mums nepatiktų būti kritikuojamais.

        Kreipiuosi į merę ir jos pasekėjus reikalaudamas sudaryti žiniasklaidai normalias sąlygas dirbti. Nereikia keršyti už kritiką.

     Elkimės garbingai ir tuomet būsime gerbiami. Draudimais ir apribojimais nieko gero nepasieksime. Juo labiau iškasdami karo kirvį su žiniasklaida, kurią skaito mūsų rinkėjai.

     Šiandien Didysis Ketvirtadienis. Visa Didžioji savaitė laukiant šventų Velykų skiriama savo darbų apmąstymui, susitaikymui su artimaisiais ir santaikai su pačiu savimi. Mere, pakilkite aukščiau savo intrigų, ambicijų ir nepagrįstų kaltinimų, pirmoji ištieskite ranką taikai. Rajono gyventojai jau trejus metus gyvena lyg apkasuose. Žmonės bijo išsakyti, ką galvoja, bijo bendrauti su merei nepalankiais žmonėmis. Argi tokį gyvenimą žadėjote rinkėjams, kandidatuodama į mero postą? Atsimerkite. Pastarieji metai prabėgs nepastebimai. Kaip pažiūrėsite savo rinkėjams į akis ir pakviesite už jus balsuoti?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. :) sako:

  Gerb. Kestuti, gerbiu Jus kaip zmogu ir politika, bet tokiu budu apeliuoti i kristolines padoruma ir sazine yra tas pats, kad naujagimi ikalbinet nepridirbti i pampersus. Yra auksine taisykle bendraujant su pacientu – bendravimas t.b. jam suprantama kalba. Kaip jau isitikinote ne karta, Jusu kulturinga kalba lieka neisgirsta, ne tokie metodai siai zmogystai tinka.

 2. apie soc būsta sako:

  gal pasitikslinkit kiek soc būstuose gyvena žmonių, kuriems tie būstai neturėtų būti skirti? ir kiek soc būstų pardavimui paruošti? už kokius nuopelnus? Teisingai, pijokam juos duokim, o mamai su vaikais besikabinančiai gyvenimo atsukim nugaras ir dar tyčiokimės. Žmonės, kas jums darosi?

 3. Siūlau sako:

  Viską palikite ir pradėkite iš naujo. Nuo nulio. Su negalia ir vaikais. Tuomet suprasite. Manau, geriau tokiem žmonėm duoti soc.būstą, nei kokiam pijokui ar tinginiui niekada nedirbusiam.

 4. super sako:

  2 to super
  Nebukite toksai tikras. Gyvenimas kartais tokiu prezentu pateikia…

 5. to super sako:

  kas dirba, uzsidirba…ir soc bustuose negyvena…kas per dvigubi standartai???? ar dirbama nemokamai????

 6. apie soc būsta sako:

  juokingiausia, kad termtinys atsirado, kai Tuškevičienė ponią pakritikavo- iki to jo nebuvo.Ir kad būstas jau parduodamų sąraše niekam klausimų nekyla? Dar juokinga, kad soc būsto Šešuoliuose taip vadinamam remontui tūkstančiai ištaškyti, o stogą kažkuriai šeimai keičia iš ale paaukotų pinigų. Kiek stogų galėjo pakeisti o ne tiesiogine prasme nufyrinti?

 7. Monika sako:

  Ne į šio straipsnio temą,bet parašysiu apie soc būstus.Ar kas prisimena,kaip buvo renovuota senoji poliklinika ir joje įrengti soc būstai,apgyvendinti žmonės,prie kurios senosios valdžios tai buvo padaryta?Tyliai,ramiai,gražiai be jokios pompastikos.
  Ir tikrai prisimename su kokia pompastika buvo pradėtas statyti dabartinis soc būstų namas:kapsulės įkasimas,kunigo pašventintas,o priduoti pastato negalima eksplotacijai,nes vėl kažkokie pažeidimai.Namas neapgyvendintas,o mes visi jį išlaikome.

 8. super sako:

  Įkirėjote su tuo butu. Vienintelis socbustas Sirvintose? Tegu duoda kita tam tremtiniui, turi ju sociai. Nesu Tuskevicienes gerbejas, bet tai moteris su dviem vaikais, kuri dirba o ne laksto po seniunija ir nereikalauja savo beistrams krumuose darytiems darmų makaronų ir kondensuoto pieno.
  Beje, tie kam rupi tas socbustas – prisiminkite kiek Zivile savivaldybes butu pardave. Privatiems zmonems.

 9. Susitarimas sako:

  Sarpauskas dalinosi suklijuota foto, neva Pinskuvienė su Tuškevičiene memorandumą pasirašė. Čia labai geras patarimas. Pasirašot bendrą sutartį. Viena nerašo, ką galvoja, kita nuo buto atsikabina. Ir viskas. Taika. Ramybė.

 10. ir vėl aš ... sako:

  Laba diena visiems ….. :)

  Norėjau padėti K.Pakalniui atpančioti žiniasklaidą ,bet va nerandu galų……
  cituoju ,, Pastaruoju metu žiniasklaida ir taip jau buvo nuvaryta į tolimiausią posėdžių salės kampą, kad negalėtų tinkamai atlikti savo pareigos. O šiandien, kaip sužinojau, dar ir atitverta nuo visų tvorele”

  Pirmiausia norėčiau pasitikslinti ,kokios geometrinės formos yra minima posėdžių salė ,kad turi toliausią kampą ?
  Bet ,kad žiniasklaida tinkamai atlieka savo darbą patvirtina ir pats K.Pakalnis
  cituoju,, Apie tai, kaip vyko posėdis žinau, nes kelyje klausiausi jo transliaciją savivaldybės tinklapyje”
  Tai kas vis tik ten blogai ? Nėra įgarsinimo ? Trukdo kažkokia tvorelė ? Jei yra kažkokia tvarka ,tai nereiškia ,kad varžoma žiniasklaida ? Žinoma ,gal Neringa Tuškuvienė norėtų pasisakančiam tarybos nariui sėdėti ant kelių su mikrofonu ,dėl geresnės garso kokybės ,bet tuomet sakys ,kad priekabiauja …
  Gerai ,kad yra opozicija ,blogai kai ji pradeda juokinti
  Gerb.K.Pakalniui taip pat būtų ne pro šalį prisiminti Šv. Velykų intenciją ,anuot kitiems primenant …

 11. ne daktaras sako:

  nesu daktaras, bet galiu atsakingai pareikšti, kad šita liga gydimui nepasiduoda, su laiku prograsuoja

 12. jau sakiau sako:

  ir ne vienam komentare mačiau pasiūlymą politikus psichiatram parodyti. Nori politikon- duok pažymą kad esi adekvatus ir be manijų, fobijų, polinkio į despotizmą, nesi patploginis melagis ar kleptomanas, ar vaikystėj neužstrigęs, ar nekeli grėsmės visuomenei.
  Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. O žiniasklaidos kažkas ir pakęst negali, ir nutildyt nesigauna, ir papirkt neišeina.
  Pagarba Krašto naujienoms

 13. Liga sako:

  Yra liga,buvo mėlyna,dabar raudona,ar neparisišauks baltosios karštligės?

 14. Pagarba sako:

  Yra dar politikų, kurie supranta ir nebijo pasakyti. Nekurie kiti gi tik rankutes darniai kiloja

 15. Pageidavimas sako:

  Šį straipsnį, iliustruotą nuotraukomis su užtvarais, pageidaujame skaityti kad ir Delfyje – reikia juk su Lietuva pasidalinti, kaip puoselėja demokratiją socdarbiečiai.

 16. Vox sako:

  Nepykime, mieli kraštiečiai, ant tų, kurie nežino, ką daro…
  Prisiminkime daugiau kaip du tūkstančius metų tebegyvuojančią Tiesą – minia pasirinko nuo kryžiaus nuimti ne Išmintį, Meilę, Pasiaukojimą, o nusikaltimą, puikybę, piktadarystę…

Jūsų komentaras:


vienas × = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]