Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Medicina Širvintose. Keičiasi ligoninės LEP direktorius ar įvedamas tiesioginis valdymas? (dar viena neplanuota dalis)

atsisiųsti

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Dar vakar gavome informacijos, kad Širvintų ligoninės valdymą perimti atvykusi Elona Pečiukaitienė. Mums pasakojo, kad ji visą dieną nagrinėjo ligoninės dokumentus. Jau vakar darbuotojai puse lūpų kalbėjo apie galimą tiesioginio savivaldybės valdymo įvedimą ligoninėje.

     Šiandien gavome sms žinutę, kad nuo kovo 20 dienos Širvintų ligoninei vadovaus Elona Pečiukaitienė.

      Darbuotojai spėlioja, ar taip įvedamas tiesioginis savivaldybės valdymas, ar tiesiog iškeptas naujas LEP-as, tiksliau – LEP-ė.

V.Eigėlį ištiko L.Meškauskienės likimas?

      Prisimename, kaip V.Eigėlis pateko į Ligoninės vadovo postą. Žmogus, dirbęs Sveikatos apsaugos ministerijoje, atvestas merės Ž.Pinskuvienės ir pristatytas vadovu iškart po L.Meškauskienės atleidimo, kuris šiandien dienai jau yra pripažintas neteisėtu.

     Įdomu tai, kad 2016 m. gegužės 5 d. Tarybos posėdyje buvo patvirtintos konkurso į VšĮ Širvintų ligoninės direktoriaus pareigas sąlygos. Tai reiškė, kad greitu laiku galima buvo tikėtis paties konkurso ir naujo (arba dabartinio) vadovo.

     Istorija nutyli, kokia juoda katė perbėgo V.Eigėlio ir Ž.Pinskuvienės kelią, tačiau konkursas, skirtingai nuo PSPC, nebuvo paskelbtas. Viena iš priežasčių galimai galėtų būti ir gandai, jog kai kas galimai labai siekė atidaryti privačią kliniką Vaikų skyriaus patalpose, bet V.Eigėlis galbūt tam prieštaravo. Tačiau nesivadovaukime gandais.

      Po metų LEP-inimo V.Eigėlis išėjo iš darbo ir vėl į jį buvo priimtas. Taip savivaldybė elgėsi, nes laikinai vadovauti įstaigai galima lygiai metus. Natūralu, kad šiemet išeidamas iš pareigų V.Eigėlis galėjo tikėtis tokio paties scenarijaus. Šių metų vasario šeštą dieną jis atleistas iš Ligoninės direktoriaus pareigų. Buvo kalbama, kad vasario 14 d. jam buvo žadamas sugrįžimas. Bent jau vadovas su kolektyvu atsisveikino iki tos datos. Šį kartą tikėtina, kad jis buvo apgautas. Išdurtas – pasakytų liaudis. Nes kad ir kaip dažnai lankėsi ligoninėje ir savivaldybėje, bet buvo išmestas už borto.

     Iš pasitarimuose dalyvavusiųjų teko girdėti, kad būtent V.Eigėlis prieštaravo rajono valdžiai dėl ketinimo jungti Širvintų ligoninę prie Ukmergės. Lygiai taip pat, kaip tam prieštaravo L.Meškauskienė. Tikėtina, kad būtent dėl šios priežasties sunkiausiu ligoninei metu įstaiga liko be vadovo, o šiandien dienai jau buvusį vadovą ištiko panaši lemtis, kaip ir prieš jį buvusios vadovės.

Savivaldybė atsakydama išsisukinėjo

     Sužinoję, kad ligoninė liko be vadovo, teiravomės savivaldybės, kas jį pakeitė, kada bus skelbiamas konkursas. Tuomet (vasario 22 d.) mums buvo atsakyta, kad VšĮ Širvintų ligoninė direktoriaus pareigas šiuo metu laikinai eina direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams Arvydas Skorupskas. O konkursas bus skelbiamas šiais metais. Kodėl bijota įvardinti konkrečią datą? O gal jau tuomet buvo žinoma, kad jokio vadovo niekam nereikės? Šito greičiausiai taip ir nesužinosime.

      Tačiau rengdami įžanginę “Medicina Širvintose” dalį parašėme kitą paklausimą. Mes pateikėme septynis klausimus, į kuriuos gavome vos vieną atsakymą. Tokį akių pamuilinimą. Kitaip tokio nekonkretaus atsakymo į konkrečius klausimus negalime pavadinti. (klausimus ir atsakymus pridedame nuotraukose), o apie juos plačiau pakalbėsime pirmadienį pirmoje ciklo “Medicina Širvintose” dalyje.

Jau žinoma, kaip balsuos Taryba?

     Rengdami informaciją spaudai, savivaldybės tinklapyje aptikome informaciją, kurioje rašoma: “Informuojame, kad yra rengiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl leidimo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Elonai Pečiukaitienei dirbti kitą darbą. Trijų mėnesių laikotarpiui E. Pečiukaitienę ketinama paskirti laikinai vadovauti VšĮ Širvintų ligoninei. Administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų tuo metu ji neis, bus išleista nemokamų atostogų.”

    Sudėjus visus taškus ant I darytina prielaida, kad eilinį kartą žinoma iš anksto, kaip balsuos Taryba. Kaip kitaip ligoninės darbuotojams paskelbta aiški data, kada bus naujas LEP-as.

       Būtų smalsu sužinoti, ar Tarybos nariai iš anksto pasisako, kaip balsuos, ar jie gauna nurodymus taip, kaip pasakojo Š.Birutis apie komentarų rašymą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

59 Komentarai (-ų)

 1. miglė sako:

  Nežinau kokias akis reikia turėti, kai žmonės rėžia tiesą apie krištolinės mokslus, Spadviliškį, vadovavimo rajonui sugebėjimus, atleidimus ir visą kitą. aš tai žemės po kojom nematyčiau. O čia nusipurto ir toliau. Jeigu kalbėti apie Meškauskienę, tai taupė, labai taupė, pirko ko reikėjo ligoninei, pati savo uždarbio dalį skyrė ligoninei.nebuvo atvejų, kai nebuvo budinčiojo gydytojo, vaistų. Visi ligoninės vadovai buvę iki Eigėlio atėjimo, garbingi žmonės, suprato savo darbą, atsakomybę. Tokių daugiau, manau nebus. Tik lozungais dėl ligoninės stengiasi. Merai Šimonėlis, Pakalnis, Jasiukevičius dirbo rajonui, jo žmonėms, stengėsi, kad rajone gydymo įstaigos būtų, klestėtų. Viskas buvo vieša. Dabar gaubia paslaptys, įtarinėjimai, o koks ligoninės likimas dzin.

 2. Kalbama sako:

  Kad eigelioko eigeliokienė Vilniuje atidaro taipogi vos ale ne ligonine,tai ir šliaužioti čia dar apsimoka,Laima neparceliavo ,o saugojo ir dėjo pastangas,ligoninės labui.

 3. Vietiniui sako:

  Elona pavaduos Eigeli, o Ingrida pilnai galetu pavaduoti Siukstiene ar kuri traumpunkto gydytoja, juk kristolines komanda visu galu meistrai, ka jiems reiskia ismokt ligonine valdyti ar zmogu gydyti. Ne problema jiems butu ir ka nors isoperuoti, manau. Jie gi visi tooookie profesionalai, zmones jais pasitiki, tai ir pirmyn!! Sirvintos atgimsta! Ura!

 4. Laima sako:

  Tas durnius vežtų, kurio tikslas dar neužbaigtas. O tėvukas tik akims apdumti. Tik saugokis eigėli, pinskuvienė Meškauskėnės mamą į kapus nuvarė, kai atžygiavo su savo svita ir sukėlė skandalą Meškauskienei būtent prieš jos mamos palatą, grašino baudžiamąja byla. Vargšei senai moteriai iš skausmo širdis plyšo. Žiūrėk ir tu- nenuvaryk savo tėvo į kapus per anksti

 5. Nereikia sako:

  Nereikia kabint makaronų. Koks durnius vežtų iš Vilniaus tėvą į kaimą?

 6. Be panikos sako:

  Ex LEPo tėvukas ligoninėj guli. Va ir tiek

 7. Rita sako:

  Paaiskinkit protingieji-kodel atleistas vadovas vos ne kasdien eina i darba.ar galvoj negerai,ar tikrai kokius reikaliukus pabaigineja,gal damusineja ar pavaduotoja mokina mokina o tas neismoksta

 8. To vietinis sako:

  Jooo, Aleknienė bloga nuėmė, Meškauskienė bloga nuėmė, Dimšienė bloga nuėmė, Eigėlis blogas išdūrė, Šiukštienė bloga, duota komanda suvalgyti??? Tai kyla klausimas, ar yra aplamai gerų be “krikštolinio būrėlio”. Gal pasilikit tas pasakėles “krikštolinių sueigai” bus daugiau klausančių. O rašinėjimais pagal komandą-užsakymą jau ir taip mūsų rajone niekas netiki.

 9. :))) sako:

  Labai laukiu kada uzdarys vidaus ligu sk. Tokiu profesionaliu gydytoju kaip gerb.Siukstiene, laukia visur isskestom rankom, o visi sitie kritikai – nevykeliai gydysis Vilniuje :) , greiciausiai Sanatariskese, vienavietese palatose su tv ir kompu, o gydytojai juos vizituos visa savaitgali po kelis kartus, maista jiems tieks porcelianiniuose induose is Stikliu meniu :) ))) O kaipgi kitaip?

 10. Medikei sako:

  Gal varo ta kur mus ukmergen gultis siunčia a iš ti atgal parvara, nes negulda be sustarima.

 11. Nereikės jau sako:

  konkursas bus skelbiamas šiais metais.
  Tai kad nereikės

 12. Pyp... sako:

  Tai kaip daktarus pasieksim toj Ukmergėj? Autobusai vis keli per dieną. O jei iš kaimo esi. Kaip tasa. Nu ne visi savivaldybės transportu gali važiuoti

 13. vietinis sako:

  man atrodo kad Pečiukaitienė vis geriau nei dabartinį pavaduotoją palikt, jam gi dzin ant tos ligoninės,be to Eigel jam vadovautų,Eigel visus juokina ir net atleistas kasdien ligoninėj lankosi – kodėl, neturi namų ????? o gal kokių darbelių nebaigė staigiai atleistas ???? gal kokie galai liko? Elonai reiktų pasidomėti

 14. to sako:

  šneka ne apie Šiukštienę, gera ji ar bloga, bet faktas iš mano asmeninės patirties – pas penktadienį paguldytą ligonį daktaras pasirodė tik pirmadienį. visus kuriuos tenkina toks gydymas, valio, sekmės, išgyvens kas išgyvens

 15. to sako:

  šneka ne pai Šiukštienę, gera ji ar bloga, bet faktas iš mano asmeninės patirties – pas penktadienį paguldytą ligonį daktaras pasirodė tik pirmadienį. visus kuriuos tenkina toks gydymas, valio, sekmės, išgyvens kas išgyvens

 16. Nejuokaukit sako:

  Atleidus Šiukštienę neliks kam ligonių gydyti

 17. Čia pokštas????? sako:

  Jūs juokaujat, Neringa? Pečiukaitienė vadovaus ligoninei? Užmuškit – netikiu!!!

 18. To medike sako:

  Gerbiamoji, taip varyt ant daktarės J.Šiukštienės yra mažų mažiausia žema ir negražu. Daktarė Jūratė yra kompetetinga terapeutė, mūsų ligoninės ir rajono šviesulys. O, kad ji nepatinka carienei ir jums, tai vis tiek nei kiek nemenkina jos kompetencijos ir autoriteto.

 19. Atpildas sako:

  Viskas čia teisingai. Visiems reikia galvoti apie savo veiksmus. Turiu galvoje apie atsakomybę balsuojant ir renkant valdžią. Na, sakysim, seimas – tai dar galima suklyst, žmonių nepažįsti. Bet gi čia, ar kas nepažinojo moteriškės? Ar nepasakojo vieni kitiems apie čia anksčiau minėtus elgesio sutrikimus mokykloj, apie visokius ten spadvilišius, gobšumus, ar, pagaliau, nepažinojo šeimos – tėvų ir jos pačios pirmosios šeimos? Žinojo, pažinojo, juokėsi ir rinko. O jeigu nėjo į rinkimus – dar labiau kaltas. Taigi dabar visi drauge turim prisiimti atsakomybę už padarinius. Kai kas jau gavo atpildą – buvo išmesti iš darbo, kas pažeminti, išjuokti, paversti vasalais tarnauti jai pačiai (kalbu apie visą jos “daugumą”, visą savivaldybės “aparatą”), o kiti atpildą dar gausim, likę be lengvai prieinamos medicinos, su mažom išimtim, kokią turėjom anksčiau, be perspektyvos. Turėsim daug sutvarkytų “auksinių” šaligatvių, trinkelių vietoj medžių, bet prarandam visą rajoną, argi neaišku. Tai atpildas už nemąstymą. Su švente, mielieji, kam ji brangi! Gaila, kad Širvintose matau tik jos grimasas.

 20. medike sako:

  jei prisijungus, susijungus ar kitaip restrukturizavusi Širvintų ligoninė neteks tik vidaus ligų skyriaus, tai nieko baisaus, nes tikrai čia nėra kam ir su kuo tų ligonių gydyti ir tokio gydymo turbūt nenori nei vienas širvintiškis, nebent šiaip pagulėt ligoninėj

 21. Juste sako:

  Apgailestauju, kad kandidatuojant i atsakingus postus nereikalingas psichiatro patvirtinimas, kad asmuo normalios psichikos.. Tiesiog panagrinekite “kai kuriu ” asmenu elgesi – jis virsija neglumo, gobsumo at siaip bjauraus zmogaus elgesio ribas. Tie visi keisti atleidinejimai, kerstavimai, pasisakymai, masiniai pravalai teismuose, savikritikos nebuvimas, elgesio problemo mokykloje ir veliau…. Paskaitykite buvusio FTB agento Joe Navarro knyga “Pavojingi tipai” – pamatysite mase atitikimu…

 22. Širvintų sindromas sako:

  KaiP reikia nemylėti savo krašto ir savų žmonių, kad pastoviai griauti mediciną rajone? Ne jau sunku pasimokyti iš savų klaidų??? Šiaip jau protingi mokosi iš svetimų klaidų, o ne, vis laipioja ant to pačio grėblio. Ką gi davė tiesioginis valdymas PSPC: Pabėgo visi jauni daktarai ir iš geros poliklinikos liko apgailėtinas vaizdas su didžiulėmis eilėmis. Iš 100000 pelno, pastovus minusas ir kasdien pabėgantys pacientai. To rezultatas- visiškas krachas, tik klausimas kada- 2018 ar 2019 m.. Lygiai tp su ligonine, nu išmetė Meškauskienę iš direktorių, pabėgo dar krūva daktarų, bet per vargus ligoninė dar gyvuoja. Bet klausimas ar atlaikys šį kartą??? Nebėr Lepų, lepo, ateina Braškienės klonas- Pečiukaitienė, kuri apie mediciną kaip karvutė apie matematiką. Rezultatas paprastas bei aiškus ir klausimas tik vienintelis- kiek gydytojų pabėgs šį kartą. Daug laukti nereikės, tą pamatysim jau balandį. Tik ar tai nebus ligoninės agonija, o po jos ir PSPC. Aišku be medicinos žmonės neliks, gydysimės Ukmergėj ar Vilniuj, bet kokia to kaina- vargas nuvažiuoti, eilės 6 mėn., o aplankyti artimą reikės atsiprašyt iš darbo. Ir kam nuo to geriau, na ne bent pasitenkinusios kriikštolinės damos iš Baltų rūmų. Bet už tai turėsim “angelą”, už kurį balsuoja savivaldybės darbuotojai pagal bosės komandą.

 23. Geriau sako:

  Pasakykit, išmes Šiukštienę ar bijos

 24. Oi, varge, varge .... sako:

  Varge tu mano, kokias pakulines galvas reik turėti, kad tiek nesąmonių pridaryt su medicina. Kam reikėjo atleisti Laimą Meškauskienę, jeigu po poros metų ligoninės nebūtų ir taip likę? Ko pasiekė per tuos 2 metus naujas ligoninės vadovas ? Jis ir negalėjo nieko pasiekti, bet gal žmogus pamatė , su kuo teko turėt reikalų…
  Na, o dabar pirmai rūmų damai tikrai teks už savo vienasmeniškus potvarkius žalą atlyginti – tai būtų labai sveika ateičiai.

 25. Tep sako:

  Viskas aišku, kodėl paskirta nauja vadovė – nori atsakomybę pasidalinti, kad netektų po teismų pačiai atsibašliuot. Taip paprastai žmonių neatleisi, tam reikalingas pagrindas.

  O kasininkė tai čia ta, kur už lovą reikia mokėti?

 26. Girdėjau sako:

  keisis ir ligoninės administracija.Ir kasininkės nebeliks, atleis. Darbo birža bedarbiais pasipildys vėl.

 27. Nu baikit, nemanau sako:

  Nemanau, kad Širvintose dar liko nors lašelis demokratijos. Gyvename Komunizme, bet ne tame, apie kurį svajojo ir rašė visokie ten leninai, gyvename krištoliniame Komunizme, kur viskas skaidru ir krištolinio trapumo, net baisu prisiliesti, iš kart tapsi skundiku, kenkėju, visuomenės priešu, nors taip norėtųsi laisvai kalbėti, pasisakyti ir jaustis savo krašto piliečiu. Na kaip visada galvoji, kad gali būti ir blogiau. Nors į Kultūros namus ar į rajono renginius seniai nebeinu, nes ten Komunizmo dvasia man ypač pasijaučia, kai teko susirgti, džiaugiausi, kad buvo kas nuveža į Vilnių Galiu dar į parduoruvę nueiti,į Ukmergę, ar Vilnių nuvažiuoti, pasižiūrėti, kaip gyvena laisvi žmonės…Kasdienybėje jaučiuosi svetimas šioje visoje Komunizmo šalyje, jau net paplente papsivaikščioti nebenoriu eiti, nes ten obelų lavonų kelmai…skauda širdį, kartais visgi praeinu ten, o jeigu priepuolis pičiuptų, tai nešiojuosi lapuką- tik nevežkit į Širvintų ligoninę…

 28. Rojaus grimasos sako:

  Kokie teisės aktai???Jeigu negalioja net GAMTOS DĖSNIAI! Lapai ir tie Širvintose kitaip krenta…O jůs čia apie aktus ir teisę.Čia Ž.P Šir -vin -tos ir teisių diapazonas ten už Maišiagalos i3r baigias.O aktai čia irgi bus socialistinio darbo pagrindais- vieniems pagal galimybes ,kitiems pagal poreikius

 29. Dar sako:

  Negirdėta, kad savivaldybės administracijos direktorius arba jos pavaduotojas vadovautu ligoninei. Ir apskritai ar teisės aktai tai leidžia?

 30. Ei sako:

  Tiesioginis valdymas…. Gal ir komendanto valanda bus paskelbta, a?

 31. adomas sako:

  Širvintos stebuklų kraštas, kas nori tas medicinai vadovauja. Labai gerai, kad Eigėlį išmetė, ką nežinojo kur eina, prižadėjo matyt kalnus ir paliko prie š kalno.Ligoninę nuskurdino visai. Gal jis išdris pasakyti kokių darbų nepadarė krištolinės paliepimu. Taip Saidienę atleido, bet ši prisiteisė už neteisėtą atleidimą, va Šiukštienės neatleido, klaidą padarė Eigėlis, gal neatidarė grožio salono ligoninės patalpose, matomai viską sužinosime. Ligoninėje nebelieka nei gydytojų, nei sesučių, nei vaistų, tikras bankrotas. Žmonės nesirkite, nes nėra kam ir kur kreiptis.

 32. nesupratau sako:

  o tai kaip Valkauskas ir jo asmeninė atsakomybė? Visi gi girdėjom viešą pažadą ją prisiimti, o dabar ką – neleidžia? Ar pats jau nenori?

 33. super sako:

  >kandidatas
  “diplomu turi po 8 klasiu baigimo kelis”
  10+)
  Geriau neparašysi.

 34. Priedas sako:

  Nieks kits čia nekalts, mergužėle Tu pati…

 35. Gal ir gerai sako:

  Kaip sako, politologijos klasika- Kas uždaro bažnyčią ar ligoninę politiku daugiau nebūna… Taigi liaudies išmintis byloja- . Rinkimai juk po metų. Manau, kad per šiuos metus rinkėjų atmintis neišsitrins ir tinkamai įvertins “Krikštolinį ketvertuką”.

 36. kandidatas sako:

  Taigi ten toks vyrukas zootechnikas, kiles is Kabaldos, pasizymejes smeiztu pries dorus zmones. Jam su rasyba sunkiai sekasi, is keletos darbu yra isprasytas, diplomu turi po 8 klasiu baigimo kelis, galetu vadovauti ligoninei, vis matyti Vaikstineja pas valdziukes, ko gero laukia konkurso…

 37. TĖSBĖKGELI sako:

  Ligoninei atėjo ŽoPa

 38. To speju sako:

  Kas jau kas Šiukštienė neprapuls. O kuom Elonytė ją pakeis , tai jau klausimėlis???

 39. Ir sako:

  Nebijok tu man,Vilniuje dirbadma vos sausa išbrido,kaži ar nesušlaps lepaudama?

 40. ruta sako:

  eigelis daug kalbėjo, žadėjo bet viskas tik blogėjo, ritosi ligoninė žemyn, tai kokia prasmė tokį vadovą išlaikyti.pasirodo ligoninei vadovaut sunkiau nei ministerijoj ššš malti

 41. Spėju sako:

  Pirmą Šiukštienę išmes. Iš tarybos nustumt nepavyko, tai iš ligoninės mes. Tik va, kas mus tada gydys?

 42. Bet sako:

  Užtai “krikštoliukams” bus daug darbo vietų. Tik viena bėda , tarp jų žmonių daktariukų nėra :)

 43. pasakėčios sako:

  nu jo , ta kur poliklinikėj valdo nuotoliniu būdu , tai vadinas ekonomistės vyr. daktarės pavaduotoja Gydymo reikmėms. Tai va sake ,kad ana yra daktarka tų ,kurie jau pamiroję, ir tik jų kaulus veizi per rengeno šviesą.Va kap smarkiai ana apmokyta gydymo reikalais ir koks didis jos išmanyms- iš ano svieto mato per atstumą ir kaulus , gerai ar negerai daktarai jus gydė t.y tada , kai jūs jau gerokai papuvę(soriukas). Va čia tai aukščiausias vadybinis pilotažas Šeimos gydytojo praktikoj!!! Sakot , negali b8ti , GALI IR YRA.Geras darbas – Nuotolinis pinigų plovimo mechanizmas .

 44. Tep sako:

  Bus daug atleidimų, jei cv.lt atranką paskelbė…

 45. pasakėčios sako:

  Elonytė gero būdo , bet jos pamotė – pikta. Lieps ieškot” baudžiako”, padarys kokius du-tris auditukus , paleis “antyčių’ apie blogiukus baltais chalatais , kurie prauliojo pinigus ,sugriovė lig. pamatus ir paskandino galus…Bijo Elonytė pamotės , nors pikta , bet priedus juk iš anksto pasiūlė. Na ir kas už šiukšles ,juk čia irgi tik medicininės atliekos.

 46. Sako sako:

  O sako poliklinikoj pavaduotoja – ti kokia tai iš Vilniaus daktarė, valdo nuotoliniu būdu. Kaži, a taip gali būti. Tai pakėlė į aukštumas mediciną Pinskuvienė. Tikrai ratavotis reikia

 47. Rinkimai sako:

  Kitų rinkimų nereikės. Prijungsim meriją prie Ukmegės.

 48. Patarimui! sako:

  Elona jau galimai senokai ,,ten”

 49. Vaje vaje sako:

  kas do laikai! Medicinos įstaigas pribaigs ekonomistės, tiesa, vadovaujamos sunkiai vidurinę baigusios (o gal nebaigusios)matronos! Nu juokas, ne kitaip.
  Būkim geri, nu išrinkim dar kartą tą pačią valdžią. Smagumėlis!

 50. Ratavokitės sako:

  ligoninę ŽIV infekcija puola, jau tuoj viskam galas bus. Poliklinika jau beveik pribaigta – keli likę daktarėliai lyg po šluota – tylūs, ramūs kaži a jie ten da kruta, a jau pribaigti!!!

 51. Nu neblūdykit sako:

  Nemėtykit baikų. Juk ne balandžio 1

 52. Patarimas sako:

  Elona, vaikeli, nelipk į tą šūdą

 53. Agota sako:

  nu, svieto pabaiga, kitaip nepavadinsi!

 54. karsto vinis sako:

  Va tep .A da yr ten kam bėgt?Visi skolyti , kas iš Vilniaus , kas iš Ukmergės pasirodo kart a du nedėlioj.Arba tur antros -trečios eilės pareigas. Musyse jau ir pensynykai pabėgę laiku labai džiaugias , negal atsidžiaugt laisvi kvėpuodami.Anie sakė , kad dar tokių izdivonų per visų karo-pokario ir sovietų laiką neveizėjo , o jau ant daktarų tai nusileido caro Riuriko laikai.Dieve kursai esi KUR? Padėk ,mums Viešpatie.

 55. Laima sako:

  Gaila eigėlio. Galėjo pasimokyti iš meškauskienės, kad nereikia šakotis prieš krištolinę. O čia: tai šoka pagal krištolinę dūdelę, tai purkštauja prieš. Va ir gavo per kepurę

 56. Nemanau sako:

  Nemanau, kad įvedamas tiesioginis valdymas, nes jis jau seniai buvo, rajonas valdomas vienos asabos, be kurios žinios lapai nuo medžių nekrenta. Gal būt Eigėlis to nežinojo, tai ir iškrito kaip lapas:)))

 57. Anonimas sako:

  kodėl ne Valkauskas vadovaus,juk prisiėmė už mediciną atsakomybę.

 58. ??? sako:

  kas čia per cirkai? Pečiukaitienė tokia univarsali, kad viskam vadovauti gali? ar nuvadovauti pagal nurodymą? Kuo neįtiko Eigelis, kad taip išdūrė? nu su tokiom rokiruotėm tai tik milijonas klausimų kyla. ir manau ne man vienam.Skaičiau ŠK kur Vasiliauskienė šūdo primalė- vistiek kalti visi, kas buvo anksčiau. Jų kaltės niekur nėra.

 59. Aišku sako:

  Tiesioginio valdymo rezultatų toli ieškoti nereikia. Iš Širvintų PSPC pabėgo visi jauni gydytojai kai vadovauti pradėjo patyrusi ekonomistė, bet pasirodo jog to mažai, atėjo eilė ligoninei. “Profesionalių” ekonomisčių valdymas iš krikštolinių būrėlio jau davė savo vaisius, kas mėnesį iš PSPC pabėga po 60-80 pacientų. Galvoju, kad iki šviežių bulvių neliks medicinos Širvintose. Kas galės davažiuos iki Vilniaus ,o kas ne … GELBĖKITĖS kaip galit.

Jūsų komentaras:


× penki = dvidešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]