Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Medžiai be lapų, rajonas be ligoninės? Tik su merės žinia

2016-01-31-19.09.27x/ JŪRATĖ ŠIUKŠTIENĖ, Tarybos narė, vis dar dirbanti ligoninėje gydytoja /

    Šaltas pavasario vakaras. Skaitau merės socialiniame tinkle išplatintą viešą atsakymą alfa.lt žurnalistei į paklausimą apie maisto patikrą ligoninėje. Tokios patikros vyksta ir kitose Lietuvos ligoninėse. Merės atsakymai sukelia man nemalonių minčių.

      2015 m. birželis, „perėmus Širvintų rajono vairą, situacija daugelyje sričių (tame tarpe ir sveikatos priežiūros įstaigose) buvo apgailėtina”? „Ligoninėje gydytojai dirbo be licencijų”? Pasikartojantis melas.

      „Be būtiniausių medikamentų”? Įžūlus melas.

      Birželio mėnuo – „žmonės buvo gydomi tragiškomis sąlygomis, apleistose, šaltose palatose”? Gal oro kondicionieriai veikė? Kodėl birželį šalo ligoniai?

      „Tiesiai į lovą krito tinkas ir net rozetės”? Ar buvo nukentėjusių?

    „Atsisakyta GMP” (greitosios medicines pagalbos)? Vėl melas. Vyko GMP reorganizavimas Respublikos mastu.

      „Uždarytas chirurgijos skyrius, Ukmergės ligoninei padovanota per vargus gauta milijoninė moderni chirurgijos įranga”? Sveikatos apsaugos ministerija tą įrangą skyrė, ji ir nusprendė, kad nevykstant operacijoms ją reikia perduoti kitai ligoninei.

     „Tuometiniai sveikatos priežiūros įstaigų vadovai visiškai nesuinteresuoti ieškoti būdų situacijai pagerinti”? Ką reikėjo gerinti Pirminiam sveikatos priežiūros centrui? Gerinimas taip sėkmingai įvyko, kad savivaldybei priklausanti įstaiga per metus neteko penkių kvalifikuotų gydytojų: pačios vadovės, 4 šeimos gydytojų, kadencijai įpusėjus ir penktas šeimos gydytojas paliko įstaigą. Netekome jaunų ir perspektyvių, iki šiol pacientų mylimų specialisčių. 

 Medicinos mūšio laukuose vienas žmogus ne karys. Reikalinga komanda. Ir pagaliau tai mūsų šansas ją pasirinkti, mes ne LEP-ai ir ne lapai. Galim kristi ir kilti be merės žinios.

J.Šiukštienė 

     Merė kaip galėdama pažemino abi įstaigų vadoves, kolektyvams aiškindama apie didžiulius jų pažeidimus, grasindama baudžiamosiomis bylomis, jas atleido iš pareigų. Šiandien jau žinome, kad abi įstaigų vadovės buvo pripažintos atleistos neteisėtai ir panaikintos visos joms merės ir jos komandos sukurptos drausminės nuobaudos. Tik merės dėka abi įstaigos patyrė didžiulius neplanuotus nuostolius bylinėjantis su merės neteisėtai atleistomis vadovėmis.

       Tokia ta tiesioginė merės įtaka šiame restruktūrizacijos etape, baigėsi teismais ir piniginiais nuostoliais abiem sveikatos įstaigoms.

      Rašydama atsakymą alfa.lt portalo žurnalistei merė „tradiciškai” rašo: „Anksčiau rajonui vadovavę buvęs konservatorius V. Jasiukevičius, liberalcentristas K. Pakalnis, „valstietis“ V. Šimonėlis su Administracijos direktore taip pat „valstiete“ E. Davidavičiene Širvintų ligoninę paliko visiškai nustekentą.”? Taip merė su komanda aktyviai griebėsi pertvarkos ir vienus „lojalius” pakeitė kitais – sau lojaliais. Paleistos „antys” arba „fake news”, kaip dabar sako: gydytojai be licencijų, gaunantys penkiolika tūkstančių. Eurų? Litų? Ko? Per mėnesį? „Grietinėlė”, „daktarų klanas”, „slibinai trigalviai”, praretino ir taip jau reformų, bet ne buvusių merų, nustekentą vienos mažiausių rajoninės ligoninės kolektyvą.

       Nepaisant titaniškų merės pastangų šiandien ligoninė ant bankroto ribos. Bet čia merė, pamiršusi savo tiesioginį indėlį, materialinę žalą įstaigoms, iškarto vėl randa „kaltininkus”: Valstybės požiūrį, SAM vykdomą nesibaigiančią sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizaciją, Ligonių kasos, neapmokančios virškvotinių paslaugų. Ar anksčiau dirbusiems merams šios priežastys neegzistavo? Kitiems rajonams tai nebuvo taikoma? Ką norite apgauti? Naivius kaimo žmogelius? 

  Ar būsim pirmieji Lietuvoje uždarę rajoninę ligoninę?

J.Šiukštienė

     Bet ir tokiom sąlygom, atlaikiusi visus restruktūrizacijos etapus ligoninė tose netobulose patalpose gyvavo. Terapiniam skyriuje dirbo keturi gydytojai SU LICENCIJOM: neurologo, terapeuto, terapeuto – kardiologo, infekcionisto. Naktimis budėjo puikūs jaunieji gydytojai rezidentai ir per paskutinius keturis „ikireforminius” metus rimtų problemų neprisimenu. Mes turėjome labai šaunią ir kvalifikuotą reanimaciją ir dar jauną gydytojų kolektyvą. Žemai lenkiuosi visiems buvusiems kolegoms.

     Jūs pradėjote vadovauti ir po jūsų neatsakingai platinamos informacijos apie niekur ir niekada nepasitvirtinusius faktus, gydytojai išgaravo kaip dūmai. Prisikviesti į rajoną nepavyksta net ir šeimos specialistų, o apie gydytojus – specialistus jau ir kalbėti net neverta. Klausimas „kodėl” šiuo atveju jums, mere, atrodo neaktualus?

     Šiandien tyliai, paslapčiomis, pastūmus į šoną savo pačios vadovų pozicijose paskirtus „dirbančius, energingus, net menkiausių galimybių pagerinti situaciją ieškančius žmones”, merė vėl grįžta prie projekto, kuriam atvirai priešinasi ne tik mažųjų ligoninių vyr. gydytojai, bet ir merai.

    Jokių diskusijų, jokių paaiškinimų, jokios informacijos nei medicininei bendruomenei, nei rajono gyventojams nereikia? Ir net ligoninės vadovai už derybų borto?

        Ar būsim pirmieji Lietuvoje uždarę rajoninę ligoninę?

       Gražėjantis, gerėjantis gyvenimas parodys. O kas beliko? Medicinos mūšio laukuose vienas žmogus ne karys. Reikalinga komanda. Ir pagaliau tai mūsų šansas ją pasirinkti, mes ne LEP-ai ir ne lapai. Galim kristi ir kilti be merės žinios.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

55 Komentarai (-ų)

 1. medike sako:

  o jūs ko nemiegate, irgi aukojates :)

 2. medikei sako:

  Gal jūs dabar budite, kad turite tiek laiko komentarus rašinėti? Jei taip, tai „sunkus” jūsų „darbas”.

 3. medike sako:

  prie ligoninės bankroto prisidėjo ir buvusieji ir dabartiniai, ligoninė seniai neturėjo normalios valdžios,nesisekė su vadovais todėl palaipsniui ir ritosi žemyn.
  gal tarybos narė Šiukštienė nematė ligoninės finansinių atskaitų, o gal nenorėjo matyti kad jos kasmet blogėja

 4. medike sako:

  ,,Stipri asmenybė aukojasi dėl mūsų,, – tai jau ir patikėjau kad aukojasi, cha cha cha, už šitą auką išsiprašė gražios sumos iš buvusio lap, kitaip būtų pabėgusi ir būtų aukas palikusi likimo valiai:))

 5. medikei sako:

  O tai kodėl nutylite kad prie bankroto prisidėjo „krištolinė” su savo nesamoningom užgaidom – ligoninės direktorės ir dar kai kurių buvusių darbuotojų atleidimais?

 6. Oi tu "medike" sako:

  arba tu visiška marytė, arba ŽIV infekuota. Nes matosi, kad tu nieko nesuvoki ką reiškia vienam gydytojui (ne kažkokiam abstrakčiam medikui) dirbti ir kaip galima to norėti. Gydytoja Šiukštienė stipri asmenybė, negi manai ją veikia tavo paistalai. Tik aukojasi dėl jūsų, matau, be reikalo. Ko gero venerologai su jumis infekuotais turėtų tvarkytis. Savo vadei pataikaujat, o kai sušlubuoja širdis lekiat pas Šiukštienę kaip šilkiniai. Tai susirgę neapsimetinėkit.

 7. Medikei sako:

  Sugeba, išmano savo darbą, tai ir dirba. O jūms tikriausiai nekaip sekasi, ar čia pavydite?

 8. medike sako:

  Šiukštienės nėra ko gailėti – ji dirba keliais etatais vienu metu, finansiškai jai labai naudinga kad nėra konkurentų,kt gydytojų, ji Širvintuose dabar karalienė. ji bijo kad bus uždarytas vidaus ligų sk. – tada neteks didžiulės algos(pasidomėkit keliais etaitais dirba, kokiais priedais apdovanota), manau kad ligoniai antraeilis dalykas

 9. stasys sako:

  mieli Širvintiškiai, Širvintų ligoninė jau praktiškai bankrutavusi, skolos greit sieks 0,5mln,didžiausios visoje Lietuvoje, tą nesunku sužinoti. sėkmingai vadovaujant vienam veikėjui skolos padidėjo keliais šimtais tūkstančių – tai Faktas.Ligoninės neatgaivinsit, galit gerkles viens kitam persikasti ieškodami kaltų, bet realybė tokia kad nėra net kam dirbti tam vidaus sk. išsaugokim nors polikliniką su specialistais

 10. Oho sako:

  A liepė ir rašo.

 11. Laima - LAIMAI sako:

  pacituokite, prašau, straipsnio vietą, kurioje p. Jūratė “MELUOJA SAVO NAUDAI”. Perskaičiau kelis kartus – neradau nė lašo savigyros. Ir melo irgi neradau.

 12. LAIMAI sako:

  O ką tai Jūratei pripažinti? Kad pusę ligoninės ant savo pečių tempia. Na, sakykim, pripažintų… ir ką? Kas pasikeistų? Ar Jus, LAIMA, jos naštą perimtumėte?
  Dėkingi būkit, kad nors jos pinskė nekiepė lep’ui atleisti.

 13. LAIMA sako:

  JURATE KALBA SU DIEVAIS,MELUOJA SAVO NAUDAI,NEGRAZU,TEGU PRIPAZYSTA KOKIA JAU JI TEISINGA….

 14. Laima sako:

  Labai aiškiai ir drąsiai p. Jūratė viską išdėstė. Didelė pagarba Gydytojai ir Žmogui. Deja, visokioms vidoms, birutėms ir anonimams tai nepadės. Jiems jau reikalingas kompleksinis gydymas, nes akivaizdūs regos, klausos, mąstymo, suvokimo ir kitokie sutrikimai. Ir tų, reikalingų kompleksinio gydymo, Širvintose nemažai. Kita vertus – robotai nesuprogramuoti galvoti, jie tik vykdo primityvias komandas, kurių svarbiausia – “tarnauk”.

 15. Vidai, Birutei ir visiems sergantiems sako:

  laikas parodys tiesą, nereikia aukštinti iki šventumo. Na nėra tų nuopelnų pas jūsų merę, tik tai kas liks pridaryta pajusime ne tik mes, bet ir mūsų vaikai. O jus būsite užmiršti, kaip ir visi didieji komunizmo politikai ir svajonių statytojai.
  Pagarba visiems turintiems savo nuomonę, gydytoja gerbiu už tai, kad netylite ir dirbate vardan visų žmonių.Kaip žinome žmogui arba duota, arba neduota… paprašykime dievulio, kad nors kiek duotų…
  Aš noriu, kad liktų gydymo, kultūros(nepolitizuotos) įstaigos. Aš už sveiką mąstymą ir aiškią nuovoką. Gražios jums visiems dienos.

 16. sako:

  Ligoninė reikalinga ir senam, ir jaunam. Mere, privalote viską padaryti, kad ji liktų nepriklausoma, kad dirbtų pilnu gydytojų sąstatu

 17. Oi, Birutėle, sako:

  norisi kažką pasakyti, bet kad argumentų nelabai gaunasi surast. Užuojauta.

 18. Tai sako:

  tai pagal jus Pinskuvienė visai nedirba, nes tik pozuoja ir pozuoja

 19. birute sako:

  turbut mazai darbo turi ta jurate,kad balabaikas visokias raito,yra tu geru gydytoju o kas isejo,laimingos keliones,juk sakoma,zuvis kur giliau o zmogus kur geriau

 20. Gyventojas sako:

  Kas parašyta straipsnyje yra 100% teisybė.
  Medicina sužlugdyta ir aiški autorė.
  Tik nesuprantu žmonių. kurie aklai tiki dabartine valdžia, pastoviai ją liaupsina.

 21. Nijolė sako:

  Malonu Tave skaityti, Jūrate. Tavo išmintis, nuovoka, stiprybė pakelia Tave visa galva aukščiau už jūsų merę, žmogų be garbės, be padorumo, be empatijos, be sąžinės… Ir dar daug galėtum priskaičiuoti tokių “be”. Tikriausiai niekas žmogaus labiau negali nubausti nei pats save – amžinas keršto troškimas, pinigų, tokios padėties, kad kiti keliaklupsčiautų, bijotų. Belieka iš šono ir iš toliau tik gailėtis… Tu gal jautiesi likusi vieniša darbe, bet gi kolegos su tavim, nesvarbu kur jie bedirbtų. Taip, nuoširdus bendravimas yra tai, kas mus stiprina, palaiko ir kas išlieka ilgam. Linkiu Tau daryti tai ko norisi, kas miela širdžiai, o darbas – su tokiu profesionalumu, patirtimi ir nuoširdumu, kolege, daug kas džiaugtųsi Tave turėdami. Ne gydytojo rūpestis uždarys tą ligoninę su Pinskuvienės pagalba ar neuždarys. Gydytojui tik norisi dirbti saugiai. O tiesos sakymas suteikia tvirtybės, ypač matant, kaip jūsų merė to bijo. Šaunuolė esi. O mūsų pečiai greta…

 22. gyd.Jūratė Š.-politikė Bonifacija sako:

  Taip ir prisimenu ir juokinga , ir vėl buvo bandymai , ir vėl tuvo manipuliuojama žmonėm , jų darbo laiku , net penkis k. rinkosi etikos kom. , kad įvertint mano” moralinį nuosmūkį”,kuriuo aš anot merės “garsinu rajoną”, nes niekuo kitu nesugebu…Ir tikiu , kad buvo reikalaujama mano išmetimo iš darbo , taip , kad pasijuščiau dulke žemėje , net teismai nepadėtų .Kada nors mes apie tai pakalbėsim su p. Eigeliu , kai tikrai žinosiu , kad nebūsiu jo pavaldinė ir neapsunkinsiu jo karjeros” savo įžvalgom”.Bet merės metodų nuspėjamumas ir perseveracija , leižia pirmam žengt žingsnį ir daryt ėjimą į priekį.Situacija tam palanki , poreikis gydytojų leidžia rinktis ir dar gerai pasiderėt . Taip , kad laukiu merės šacho ar mato???Darysiu ėjimą paprasčiausiu pėstininku…bet tik po merės , nesuteiksiu progos apkaltint Bonifacijos bailumu , paverst Žiurke bėgančiaiš skęstančio laivo.

 23. gyd.Jūratė Š.-politikė Bonifacija sako:

  Taip , žinau ,kad didelis noras buvo mane išguit, nešiaip sau , bet taip , kad pasijustum dulke šioje žemėj.Aš ir dabar kiekvieną dieną esu tam pasirengus psichologiškai , nes mes išmokstam “skaityt” žmonių veidus , mimikas , kūno kalbą , perkratom kiekvieną pasakytą mintį ir žodį ,kuris užstringa kontekste.Dabar jau visai nuspėjami , nuobodžiai pasikartojantys merės veiksmai , desperacija leidžia turėt “žingnį priekyje”.Logiška , kad p. Eigelis gaudavo “užduotis” , ką išmest , bus laiko ir mes apie tai pakalbėsim ateityje. Manau jis irgI turėjo savo nuomonę kaip profesionalas ir buvo pašalintas , greičiausiai negrįštamai , nesvarstant , kokios bus to pasekmės.Už pasekmes bus įvardinti atpirkimo ožiai – OPOZICIJOS KENKĖJAI ir KERŠTU ALSUOJANTI , KRAUJU SPJAUDANTI, Į MERĘ KAIP Į RAUDONĄ SKUDURĄ REAGUOJANTI( kikimara iš susmirdusio daktarų klano) J. ŠIUKŠTIENĖ . Taigi stoviu kaip medis , visko netekus (kolegų) ir net boso , bet dar nepasimetus , nes atein pavasaris( nors sunkiai) ir sulapos tas medis.

 24. o čia tai bent sako:

  nepajėgė nutildyt ar išvaryt gydytojos iš ligoninės, tai ligoninę uždarynėja. Saliamoniškai protingas ir neeilinis sprendimas

 25. Virginijus S. sako:

  Gydytoja Jūrate, prisiminkim, kaip “svetingai” Jus taryboje pasitiko ta ketveriukė. Jos žinojo, kad esate stiprus ir teisingas žmogus. O tokių nereikia. Ir nereikia ne tik jūsų, bet ir kitų. Jūs “ne taip” elgiatės. Reikia ne žodžius ir faktus kilnoti, o ranką. Tame ir paradoksas, kad Jūs ir Jūsų sugebėjimai bei tvirta laikysena nereikalinga valdančiai daugumai, o reikalinga žmonėms. Ir visada, kai reikia rinktis, ar žmonės, ar ramus gyvenimas taryboje, visada reikia rinktis žmones. Jūs tą ir darote. Stiprūs žmonės sunkiais laikais kaip ženklas. Prisiminkim, kaip Jus sutiko. Gaila, bet paties įrašo nėra.
  https://www.krastonaujienos.lt/2016/02/tarybos-nares-j-siukstienes-priesaika-pripazinta-galiojancia/

 26. aras sako:

  nekalbėkit apie senatvę.Tai eilinis,puikus,LAISVAS gyvenimo etapas.Puiku ,kai esi nuo nieko nepriklausomas(nebent nuo kainų ar žmonos,vyro).O kai bus apie 90 tada jau reikia pradėt tvarkyt savo daiktus,kad kitiem nereikėtų.AČiū už puikų situacijos apibūdinimą .Tvirtos širdies ir geros nuotaikos,o ta veidmainė vistiek gaus,ko nusipelnė.Beje, labai graži diena šiandien.Gal su slidėm nuo kalniuko?

 27. sako:

  Labai gerbiu GYDYTOJĄ Jūratę, ŽMOGŲ Jūratę. Daug daug rajono žmonių Jus myli, gerbia ir palaiko. Žinoma, sunku, bet laikas viską sustato į vietas. O tas štormas, kuris dabar siaučia Širvintose, tik parodė, kas yra kas, ir su kuo tikrai nereikia bendrauti. Tegu sau klampoja per mėšlą.
  Pavasaris tikrai ateis…

 28. Dr. Aiskauda sako:

  ŽIV – infekcijos epidemija Širvintose, čia tai geras palyginimas. Matyt, širvintiškių imunitetas visai nusilpęs…Raugintų kopūstų daugiau valgyt reikia.

 29. Ramiai sako:

  Gydytoja, jei puola, reiškia mazolį umynėt. O tai jau gerai. Būkit stipri ir nepasiduokit

 30. Gydytojai J. Šiukštienei sako:

  Ačiū, kad pasakėte ir paaiškinote, kas vyksta. Dažniau eikite į eterį.

 31. gyd.Jūratė Š.-politikė Bonifacija sako:

  IR DAR AČIŪ VISIEMS UŽ DISKUSIJĄ .TAI MANO TIESA , TOKIA KOKIĄ AŠ JĄ MATAU IR IŠGYVENU KASDIEN , BET MANAU ,KAD NIEKAS NEVYKSTA ŠIAP SAU , VISKAS KAS VYKSTA , TURI PRASMĘ …YRA SAUGI RIBA IKI KURIOS ĮSTAIGA GALI DIRBT , BET GYDYMO ĮSTAIGA TIK EGZISTUOT NEGALI…

 32. gyd.Jūratė Š.-politikė Bonifacija sako:

  Kaip malonu padiskutuot su protingais oponentais , maniau , kad jau nenusipelnau jų dėmesio , nes senatvėn žengiu ir nei tuo džiaugiuos , bet matau , kad ir liūdėt neteks .DABAR JAU KSDIEN MĄSTAU KAIP IŠNAUDOT DAR LIKUSIUS METUS , MĖNESIUS , DIENAS ir gražint skolą tiems , kurie kantriai manęs laukia namuose .Lenkiuos visiems medikams ,su kuriais teko dirbt ir su kuriais dirbam jau pasenę kartu , Nesvarbu kur žengiam į senatvę ar į amžiną gyvenimą , žmogau Anonime .Svarbu kaip žengiam – SUSILENKĘ ,NUSILENKĘ ,SUSIKŪPRINĘ ar alkūnių -kelių padėty , prieš tuos , kuriems kažkodėl nepasisekė išmokt bendraut su ŽMONĖMIS , taip , kad jie tave gerbtų ne iš baimės. Didžiausia dovana , kurią žmogus gali duoti kitam žmogui – bendravimas.Ilgai to mokiaus iš savo kolegų , kuriems tai buvo duota” iš prigimties”.Gal būt nevisada pavyksta , pratrūkstu pykčiu , prigimtis tokia . Kaip supratau tai grąsinimas Anonime? JEI NORI LIKT POLITIKE UŽSIČIAUPK DĖL LIGONINĖS???POLITIKA ,ne mano pašaukimas , bet ne tai svarbu.Svarbu net į senatvę žvelgt ir žengt oriai , be pasibjaurėjimo ir paniekos, nes deje numirt jaunam net anonimui jaučiu nesinori? Dėl ko sielotis ar ne irgi pati nuspręsiu, kol suvokimo dar nepraradau. Daros smagu , dar niekad nebuvau tokia”reikšminga”,pasirodo gyvenimas įkopus į 7-tą dešimtį tik prasideda.(Juokauju)

 33. Viens du trys, graži Lietuva sako:

  Ar nepasprings ponas “Anonimas” Mandavoškėm – taip intensyviai be poilsio dienų laižydamas ?

 34. adomas sako:

  Šaunuolė gydytoja J. Šiukštienė už tiesos sakymą, bet gi jos 4 nieko negirdi, savom smegenėlėm vadovaujasi ir kuria Vasiukus. Opozicija galėtų suvienyti mus, tikrai eitume kartu su protingais žmonėmis. Likusiems ligoninės ir poliklinikos darbuotojams tik užuojauta galima pareikšti, bet ne visiems. kai kurie tikėjo merės žodžiais apie, darbo užmokesčio pakėlimą, labai geras darbo sąlygas, tai ir balsavo už DP ir Ž.P. Deja, liko it musę kandę.Atėjo superiniai vadovai ir darbas tapo kaip Šiaurės Korėjoje.

 35. Anonimui sako:

  Tai ką, jūs siūlote užsimerkti prieš šitos ………… ir jos šutvės daromas nesamones? Gerai kad GYDYTOJA PASAKO TIESĄ.

 36. Anonimas sako:

  Kaip sakoma, “pats muša, pats rėkia…” Taip, daktare, lenkiatės išėjusioms jaunoms gydytojoms.Tik ar ne jūsų keršto-palaikymo kampanija prie to labiausiai prisidėjo?)… Nusilenkite likusioms, “į senatvę žengiančioms” (beje, kartu su jumis)… Gal tai jums kaip POLITIKEI būtų naudingiau nei “sielotis” dėl ligoninės likimo?..

 37. Gaila medikų sako:

  Jauni medikai neišėjo, bet juos išgujo. Ir keisti vertinimai – kad medikai išėjo gaila, o kad rajone ta pati valdžia durniuoja – tai negaila? Bet gi visi žinot kam dėkoti už “suklestėjusią” sveikatos apsaugą, kaip giriasi Pinskuvienė. Su tuo ir sveikinu.

 38. Taip sako:

  Tiesa gerų tikrų medikų nėra širvintose. Gaila jaunų kurie išėjo.

 39. Taip ,p. Vilija sako:

  Taip , p.Vilija ir man gaila visų jaunų gydytojų , jos visos galėjo sugrįžti ir dirbt Jums toliau , tiesa privačioje įstaigoje , kuri suremontuota miesto centre – neatidaryta laukia iki šiol…Kaip manote KODĖL? Jos atėjimą pernai sėkmingai blokavo KAS?Teorine prasme SAVIVALDYBĖ , praktine visi suprantam kas.

 40. Širvintiškis sako:

  Tik jau nejunkit ligoninės prie Ukmergės, geriau jau Vilniun važiuoti. Labai prasti atsiliepimai apie Ukmergės ligoninę.

 41. Vilija sako:

  Labai gaila, kad išėjo gydytoja Bazilienė. Tokių gerų gydytojų netekom

 42. Vidai sako:

  ponia, gydytojų darbas – jums intrigos, ar tiesos sakymas yra intrigos? Kam ir prieš ką vaidinat? Taigi Pinskuvienė jau pati susimaišo kur ir kam ką sako, nes meluoti yra labai sunkus darbas – reikia labai geros atminties. Jūsų patronė – tikrai politikė-intrigų meistrė, paskui kurią jau dvejuose rinkimuose velkasi balsų pirkimo šleifas.

 43. Nijolė sako:

  O taip, rajonui labai teikia ligoninės kai 60-80% gyventojų yra ŽIV nešiotojai (o kai kurie gal net ir serga). Labai reikalingi psichoterapeutai, psichiatrai, psichologai, kardiologai, neurologai, gastroenterologai, infekcionisto užtektų vieno, buvo jauna gera tokia gydytoja, bet pačiausios pagalba buvo išguita, nes, neva, be licencijos. O jei gydytojų nėra, tai kam ta ligoninė, be to, slaugytojos irgi palengva sprunka. Man irgi gaila gydytojos Jūratės, reiktų patausoti jos sveikatą, argi galima žmogui tiek plėšytis, kad galiausiai sulauktų merės patyčių už visą darbą. Iš tos ligoninės merė padarytų kokį viešbutuką ir visi ŽIV nešiotojai plotų katučių ir ilgaaaaii prisimintų. Nėra to bloga, kas neišeitų į gera. Belieka tik palinkėti visiems ramybės

 44. Jadvyga sako:

  Ponia Jūrate,ačiū Jums už drasą, nepalaužiamą stiprybę, už tai, kad netylite, kad nebijote kalbėti tiesą, už tai, kad nepalūžote ir nepalikote ligoninės. Širvintiškiams labai Jūsų reikia. Sveikatos irtiprybės Jums.

 45. P. Vidai arba ne sako:

  Čia NE INTRIGA , čia kasdieninė realybė : 1 ir tas pat gydytojas – 3 darbo barai:skyrius-poliklinika-skyrius , antras gydytojas ,reanimacija- priėmimas- reanimacija , 1 vadovas – trijuose vadovavimo baruose , vedėjas – pavaduotojas -LEPO LEPAS , 2 gydytojai po pusę (etato) poliklinika(PSPC) -palaikomasis skyrius …Namo mina , kaip nuvaryti arkliai , bet vis dar juos randa…Padeda geras jumoro jausmas ir tik viltis durnių MOTINA , kad jau greit viską spręs protingesni žmonės…ne moterys su nesveikom ambicijom …

 46. Lalaizas sako:

  Ponia Vida, ziviliukas dar ne tokių intrigų sukėlė, tad ne jums ir juolabiau ne jai kalbėt kas gražu kas negražu

 47. vida sako:

  gydytoja nekelkit rajone bereikalingu intrigu.negrazu

 48. Taigi ,taip sako:

  Tegul smegenys – fantastinio grožio muilo burbulai , bet kai širdies vietoj- silikoninė plyta ,Jūs visiškai teisūs -žodžiai esmės nepakeis .Ir tie burbulai liejas iš vienų lūpų , šalia dar matosi ir jaunų kūnų …Kas tai -pripučiamos gražios guminės lėlės?Yra pagyvenusių vietinių dėdžių ir tetų ar kitų giminaičių , bet jeigu jie prabiltų /, oi kaip viskas keistūs/.Bet silikonas- tvirta medžiaga , jiems net liežuviai surišti , tik deš. rankutę leista pakelti.Tie , kurie laisvesni ir gyvena savo protu , o neduok dieve ir savo nuomonę turi IR PASAKO ,LIKIMAS PIKTAS IR ŽIAURUS , TADA , KAIP PAUKŠTĮ ŽMOGŲ MĖTO…PVZ. Ligoninės lepas?LIGONINĖ PAČIU SUDĖTINGIAUSIU METŲ LAIKU BE VADOVO???Tik su LEPO LEP…KOKIA KOŠĖ VISŲ 4 valdžios moteriškių galvoj?Net ir košės nėra , tik beprotiškas kerštingos sirenos siautėjimas.AMEN, padėk mums VIEŠPATIE , nesibijau pavojų…ir tt

 49. taigi sako:

  Daktare, Jūs teisi, tik žodžiais krištolinės nepaveiksi, reikia kelti žmones kaip 1989m., kada širvintiškiai kovojo dėl teisybės ir laimėjo.

 50. O sako:

  Kam ta ligoninė reikalinga? Širvintose taip „gražu”, visur trinkelės. Pastatys lovas ant bruko kur nors prie marytės ir gydykites gamtoje. Gal čia dėl to taip ir skuba, kad net per didelius šalčius dirba?

 51. Ir sako:

  Šaunuolei ir gyd ŠIUKŠTIENEI po 100 balų.

 52. Saunuole sako:

  Saunuole gydytoja Siukstiene- viskas is pirmu lupu! Ir be baimes. Ji pirma teske ir Pinskuvienei i akis “mere, Jus meluojat”. Jei daugiau tokiu rajone, tai gal ir pagytume nuo živ.

 53. Ačiū sako:

  Gydytojai už teisybę

 54. Na sako:

  Teisingos mintis2

 55. Rita sako:

  Pagaliau skaudi realybė pasakyta. Jaučiasi, kaip gydytojai skaudu dėl Pinskuvienės ištaškytos ligoninės, dėl išvaikytų gydytojų. O man gaila ir Šiukštienės, ji viena liko stabiliai bedirbanti vidaus ligų skyriuje. Na, išsirinkim ŽP dar vienai kadencijai, tuose ligoninės ir poliklinikos pastatuose tik varnos skraidys per išdaužytus langus.

Jūsų komentaras:


šeši × = keturiasdešimt du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]