Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Milanas: įdomūs faktai ir keistenybės

1    Ak, ta nuostabioji Italija, kuri gali pasigirti nuostabia architektūra, skaniu maistu, laimingais žmonėmis ir išskirtiniu kvapu… Atrodo, kad Italija turi beveik viską. Bene pats didžiausias jos perlas – Milanas. Tai mados sostinė, kuri kiekvienais metais sulaukia turistų iš viso pasaulio. Pigūs skrydžiai į Milaną atveria galimybes ir lietuviams aplankyti šį nuostabų ir prabanga kvepianti miestą.

    Tiesa, Milanas, kaip ir kiti miestai, turi kažką savito ir unikalaus. Pateikiame pačius įdomiausius faktus apie šią nuostabią mados sostinę, kuri leidžia mėgautis ne tik puikiu oru, tačiau ir kultūra.

       Milanas gali pasigirti turintis didžiausią operos teatrą visame pasaulyje. „La Scala“ teatras – prabanga kvepiantis architektūrinis šedevras, kurio durys atviros, deja, ne visiems. Vienu metu operą čia gali stebėti daugiau nei 2000 žiūrovų. Į renginius žmonės atvyksta iš viso pasaulio, kadangi pusę malonumo sudaro vien buvimas šioje operoje.

      Galima drąsiai sakyti, kad Milanas yra Italijos verslo centras. Būtent jame gyvenantys žmonės uždirba pačias didžiausias algas lyginant su visa Italija. Tai gana įdomu, kadangi dažniausiai aukščiausias pragyvenimo lygis yra sostinėje. Tačiau tik ne šiuo atveju. Tiesa, tai nestebina, kadangi Milanas yra verslo lopšys: daugiau nei 12 000 įmonių, daugiau nei 800 parodų galerijų ir salių, daugiau nei 6 000 prekybos centrų kiekvieno poreikiams. Tai miestas, kuris patenka į pačių brangiausių pasaulio miestų 12-tuką.

       2Milane galima rasti pačių garsiausių pasaulio dizainerių namus: Gucci, D&G, Prada, Armani. Nieko keisto, kad Milanas yra vadinamas mados sostine. Dažnas čia keliauja apsipirkti. Taip, kainos nedžiugina, tačiau jeigu galite sau leisti – tai puikus būdas pajusti ką reiškia gyventi prabanga.

     Milanas turi nuostabią tradiciją, kuri leidžia laikui sustoti ir žmonėms paprasčiausiai pasimėgauti akimirka. 19-21 valandomis restoranai ir kavinės paskelbia švediško stalo laiką, kuomet susimokėję lankytojai gali gardžiuotis skaniausiais patiekalais, tiek kiek talpa. Žinoma, neatsiejama to dalis yra pokalbiai, juokas ir susitikimas su draugais.

      Kaip jau minėjome, Milanas yra mados sostinė, tačiau mada čia yra apsikrėtę ne tik dizaineriai, tačiau ir visi gyventojai. Puikiai suprasdami, kad tai jų, kaip šio miesto gyventojų, išskirtinė kortelė – džiaugiasi galimybėmis parodyti save. Eidami gatve nustebsite kokie stilingi žmonės jus supa. Ir jie puošiasi ne tik todėl, kad nori atrodyti gražiai. Paprasčiausiai tai jų galimybė parodyti savo statusą. Juokaujama, kad atskirti turistą nuo stilingo miesto gyventojo užteka vos tik pažvelgus į aprangą.

       Sausio ir liepos mėnesiais čia vyksta labai dideli išpardavimai, kurių metu galima įsigyti žinomiausių gamintojų produkciją net už kelis kartus mažesnę kainą. Visgi, net ir sumažinus ją kelis kartus daugeliui atrodo, kad investuoti tiek daug vistiek yra labai daug. Bet kuriuo atveju, čia kiekvieno pasirinkimas, o jeigu jau atvykote į Milaną – labiau susikoncentruokite ne tik ties pirkimu, tačiau lankytinais objektais, kadangi jų gausa labai didelė ir pats miestas apskritai labai išskirtinis savo kultūra.

      Nuostabusis Milanas yra atvėręs savo duris ir lietuviams, tad jeigu norite pajusti prabangą, tačiau Abu Dabis Jums per toli – tokiu atveju Milanas yra puiki kryptis. Tiesa, tai tik vienas Italijos perlas. Šioje nuostaboje šalyje jų yra kur kas daugiau.

 Užsakymo Nr. ŠS 18-15


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]