Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Piliečiai kviečiami jungtis prie Atviros Vyriausybės iniciatyvų

1171_1f67d7fac5d9a06359dcb9e2d8d20307     Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarija kviečia įvairių sričių ekspertus, nevyriausybinių organizacijų, verslo, mokslo, valstybinio sektoriaus atstovus bei visus piliečius kartu inicijuoti Atviros Vyriausybės plėtrai reikalingas priemones ir dalyvauti jų įgyvendinime. Nuo šiol piliečiai turi galimybę siūlyti atvirumo iniciatyvas, įsitraukti į jų įgyvendinimą. Tai padaryti galima užpildžius „Atviros Vyriausybės“ tinklo nario anketą: https://epilietis.lrv.lt/formos/atviros-vyriausybes-tinklo-nario-anketa.

         Projekto „Atviros vyriausybės inciatyvos“ vadovės Jurgitos Domeikienės teigimu, piliečių dalyvavimas viešojo valdymo procesuose yra būtinas tam, kad gerėtų viešojo sektoriaus priimamų sprendimų kokybė, teisėkūros procesų atvirumas bei abipusis pasitikėjimas tarp viešojo sektoriaus ir piliečių. „Tikimasi, jog bendras darbas atneš reikšmingus pokyčius stiprinant dialogą tarp piliečių ir viešojo valdymo institucijų. Labai svarbu, kad būtų įsiklausoma į visuomenės nuomonę, išgirstami jų poreikiai – taip sumažės atotrūkis tarp visuomenės ir viešojo valdymo institucijų“, – teigia J. Domeikienė.

         2011 metais Lietuva prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos „Atviros Vyriausybės partnerystė“ (angl. Open Government Partnership), kuri šiuo metu jungia 70 valstybių ir daugiau nei 2 500 sėkmingai įgyvendintų atvirumo iniciatyvų. Tai –  pasaulinis judėjimas orientuotas į viešojo sektoriaus atvirumą.

          Šalys, dalyvaudamos „Atviros Vyriausybės partnerystės“ iniciatyvoje, įsipareigoja įgyvendinti nacionalinius veiksmų planus, atitinkančius skaidrumo, atskaitomybės ir visuomenės įtraukimo principus. Iki šiol Lietuva įgyvendino tris „Atviros Vyriausybės partnerystės” nacionalinius veiksmų planus, apimančius įvairias e.valdžios, visuomenės įtraukimo, viešųjų paslaugų plėtros, fiskalinio atvirumo, nevyriausybinių organizacijų stiprinimo, atvirų duomenų, kovos su korupcija priemones. Tam, kad pasirinktos priemonės labiau atspindėtų visuomenės nuomonę ir lūkesčius, nutarta pasitelkti piliečių pasiūlymus ir kartu su jais formuoti idėjas naujo laikotarpio planui.

       Atviros Vyriausybės tinklo iniciatyvos veiklos įgyvendinamos Vyriausybės kanceliarijai kartu su partneriu VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vykdant projektą „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“. Šiuo projektu siekiama padidinti viešojo valdymo institucijų atvirumą – paskatinti visuomenę aktyviau dalyvauti valstybės institucijų vykdomose viešosiose konsultacijose ir populiarinti atviro viešojo valdymo kultūrą. Projektas „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“ finansuojamas Europos Sąjungos fondų ir valstybės biudžeto lėšomis.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]