Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sėkmės kelio link

         DSC_0737 (1) Kovo 22 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vyko socialinės akcijos „Užkrėsk gerumu“ baigiamasis renginys. Vasario ir kovo mėnesiais Lietuvos vaikų ir jaunimo centras surengė akciją, skirtą „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ 2018“. Ši akcija paskatino dalyvauti 140 šalies mokyklų ir  darželių. Akcijos tikslas – daryti gerus darbus šalia esantiems, mokytis dalintis atsakomybe, dalintis geromis emocijomis, o svarbiausia šypsenomis. Esame šiaurietiškos kilmės žmonės, neturime tiek daug saulėtų dienų, gal todėl mažai šypsomės, zirzename dėl prastos nuotaikos, užklupusių ligų ir negatyvaus požiūrio į žmogų. Geri darbai sutelkė ir mūsų bendruomenę. Jei neturime tiek saulės spindulių, tad nusprendėme geras emocijas dalinti kitiems. Gerumo virusas  turi stebuklingą galią, na, o didžiausias sėkmės instrumentas – šypsena. Darželio bendruomenė buvo aktyvi- mezgė kojines, pirštines. Nusprendėme šį „šiltą“ turtą nusiųsti tolimam Žemaitijos kraštui, vaikams, kurie gyvena vaikų globos namuose. Buvome jautrūs svetimam skausmui. Mūsų mamytės, tetos, sesės, kolegos mezgė, rašė linkėjimus tiek, kad „šiltos“ dovanos iškeliavo ne tik į Žemaitiją, bet ir į Aukštaitiją. Grįžtamasis ryšys – padėkos, skambučiai malonių žodžių pynėmis.  Malonu žinoti, kad Širvintų krašto žmonės tokie dosnūs ir geri, o ir Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlės“ sėkmės taškeliai keliauja per visą Lietuvą. Ir toliau dalinomės mažųjų širdžių gerumu. Keliavome į senelių namus, dovanojome miškininkams naujus paukštelių namelius (inkilus), šaunios auklėtojos gamina rankdarbius, kuriuos dovanojame mūsų darželio svečiams.

       Iš 140 įstaigų 3 įstaigos buvo pažymėtos iškilmingiau, paprašyta pasidalinti darbų idėjomis. Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“ nominuota kaip akcijos „Užkrėsk gerumu“ išskirtinėmis veiklomis , pasižymėjusia įstaiga. Džiaugiamės, jog galime garsinti Širvintų kraštą gražiais pavyzdžiais.

       Po apdovanojimų sekė diskusijos. Sutinku su psichologo, socialinių mokslų daktaro Roberto Povilaičio išsakytomis mintimis, jog sėkmingas žmogus yra tas žmogus, kuris geba atlikti gerus darbus. Švietimo ir mokslo ministrės patarėjas Arminas Varanauskas kalbėjo apie mokymąsi visa gyvenimą. Mokytis iš savo klaidų, mokytis tai ko kiti moko , bei skleisti pozityvų emocinį ryšį . Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė teigė, jog vaikystėje reikia patirti kuo daugiau teigiamų emocijų, kurios mus ves visa gyvenimą ir mes būsime gerokai sėkmingesni. Visiškai sutinku ir keliu abi rankas už išsakytas menininkės  Jolitos Vaitkutės išsakytas mintis, jog  teisingas, įdomus, uždegantis, užkrečiantis geromis emocijomis, padrąsinantis mokytojas yra pats didžiausias gyvenimo vedlys, nes kartu dirbti ir mokytis yra labai smagu.

     Kur me sesame? Me esame ilgo kelio pradžioje. Būti nekasdieniškais, įdomiais, kitokiais, neformaliais, spalvingais, nuolat augančiais su žmonėmis mūsų visuomenėje – tai tik kelio pradžia.  Šiame kelyje mes einame vienodai, tačiau vienų pėdos dingsta, o kitų įsimina ilgam.

      Nuoširdų AČIŪ tariu visai lopšelio-darželio “Boružėlė” bendruomenei už nuoširdų darbą, idėjas ir entuziazmą. Realizuoti gerus darbus nieko nekainuoja , tampame vieni kitiems artimesni, geresni , o patirti jausmai įspūdingi.

Sondra Bartulienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. kaip gražu sako:

    gražu ir prasminga, užkrečia. Yra į ką lygiuotis ir kuo pasigirti. Nustokim zirzėt o imkimės gerų dalykų

Jūsų komentaras:


+ šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]