Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintose konkursą laimėjęs atliekų vežėjas nesusitvarko su savo įsipareigojimais Alytuje

1/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Balandis – švaros mėnuo, tačiau ir kovą artėjant Velykoms lietuviui įprasta apsitvarkyti aplinką. Gal dėl to padaugėjo skambučių su skundais, kad ne visi gyventojai yra gavę konteinerius ir neturi, kur sudėti šiukšles, tad jas krauna į šiukšlių maišiukus. Piktinosi visišku darbo neorganizuotumu. Jau anksčiau gyventojai skundėsi, kaip yra mėtomi konteineriai ir neperduodami gyventojams. Jie taip pat piktinasi grafikų nežinojimu.

       Ėmėme ieškoti informacijos apie UAB „VSA Vilnius“, su kuria Širvintų rajono savivaldybė sudarė sutartį ir nuo balandžio 1-osios ji aptarnaus Širvintų rajono gyventojus veždama komunalines atliekas.

        Visai netyčia užtinkame šios dienos laikraščio “Dainavos žodis” numerį. Jame publikuojamas straipsnis pavadinimu “Alytaus rajone komunalinių atliekų vežėjui tūkstantinė bauda ir griežtas savivaldybės įpareigojimas”. Straipsnyje rašoma apie UAB „VSA Vilnius“:

     “Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas stoja gyventojų pusėn. „Yra problema su nauju vežėju. Įmonėje jaučiamas nestabilumas, darbuotojų kaita: keičiasi ir vairuotojai, ir vadybininkai. Rajono kaimų ir kelių nežino. Nevisus konteinerius identifikavo. Laiku neišveža komunalinių atliekų. Tokios situacijos tikrai netoleruosime”,- sako meras A.Vrubliauskas.”

TAIKYS BAUDĄ

       Alytaus rajono savivaldybės iniciatyva jau įvyko 4 susitikimai su UAB „VSA Vilnius”, Alytaus atliekų tvarkymo centro (ARATC) atstovais ir vadovais, kuriuose meras A.Vrubliauskas reikalavo „VSA Vilnius” ir ARATC atsakomybės, aiškių atsakymų, kodėl komunalinių atliekų išvežimo paslaugastringa, ir kodėl ARATC, turėjęs užtikrinti paslaugos kokybės kontrolę, to laiku nepadarė, o atsakomybę permeta ant savivaldybės pečių. „Tokį faktą, kad mišrių komunalinių atliekų vežimo paslauga rajone suteikta nekokybiškai, konstatavome, siūlome taikyti vežėjui sankcijas. Ar sutartį su vežėju nutraukti, sprendžia Alytaus rajono savivaldybė”,-sakė ARATC centro direktorius Algirdas Reipas.”

       Alytaus rajono savivaldybė su meru priešakyje stojo gyventojų pusėn. Kaip bus Širvintose?

         Visą straipsnį pridedame nuotraukomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Gražina sako:

    Štai Vileikiškyje kovo 23 d. dalino komteinerius, vienam davė, kitą aplenkė. Gal jau vieną konteinerį duoda kelių sodybų gyventojams? Su Ecoservice nebuvo jokių problemų, o dabar paskambinus į savivaldybės viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių gavau atsakymą, kad skambinti po balandžio 10 d., tada jie reikalaus, nors komteinerius išdalinti turėjo iki 04-01 ir paslaugas teiks nuo tos pačios datos. (seną pasiėmė 03-13). Kur dėti šiukšles? Štai kokia dovana gyventojams Velykų proga.

  2. ? sako:

    Atliekų vežėjas iš Vilniaus????, o dar dirba ir Alytuje???? O tai kodėl Širvintose nėra galimybės turėti savo įmonę?, kad mes patys tvarkytumės savo šiukšles, žmonėms būtų užtikrintos darbo vietos? Va kai iš Skandinavijos tonas šiukšlių, tai pas mus valdžiukė priims, ir tipo darbo širvintiškiams duos, o kai savų šiukšlių tvarkymas – tai jau tegul kokie tai kiti? Čia tipo vadinama savivalda? Kokia čia savivalda, čia tiesiogine prasme savišiūkšla, oi negaliu sulaukti kada čia baigsis visas tas nemokšų, valdžiatroškių kupranugarių karavanas, kuris jau transformavosi į avinų bandą, vediną vilko ėriuko kailiuku.

  3. Aras sako:

    Ecoservice buvo gerai…

Jūsų komentaras:


− septyni = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]