Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Už merę ir administracijos direktorę atsakė R.Putrimas

       68f7bee0c6c3cf4829470cab48a07f3fLabas vakaras. 2018 vasario 26 dieną parašiau paklausimą Širvintų rajono vadovėms – “Klausimas rajono vadovėms apie Širvintų miesto plėtrą”. Šiandien, 2018 kovo 5 dieną, gavau atsakymą, kurį pateikė Ričardas Putrimas, Širvintų rajono savivaldybės administracijos, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojas. Paklausimo kopiją siunčiau visoms trims rajono žiniasklaidos priemonėms. Noriu padėkoti jį paskelbusioms. Tuo pačiu, noriu pasidalinti gautu atsakymu. Būsiu dėkingas, jeigu sutiktumėt paskelbti gautą atsakymą ir informuotumėt visuomenę. Ačiū.

Pagarbiai, Virginijus Sarpauskas

     Klausimas yra čia: https://www.krastonaujienos.lt/2018/02/klausimas-rajono-vadovems-apie-sirvintu-miesto-pletra/

SAVIVALDYBĖS ATSAKYMAS

       Atsakydami į Jūsų 2018-02-26 elektroninį laišką, informuojame:

1. 2017-11-21 iš aplinkos apsaugos agentūros gavome raštą Nr. (28.7)-A4-11937 „Atrankos išvadą dėl antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų apdorojimo, plastiko dribsnių, granulių bei mišinių gamybos, Beržės k. ,Širvintų r., poveikio aplinkai vertinimo”, kuriuo siūloma pareikšti atsiliepimą dėl atrankos išvados. Iki tol buvo žinoma, kad 2017-05-11 buvo išduotas statybą leidžiantis dokumentas LRS-03-170511-00006 statyti pagalbinius pastatus, vandentiekio ir nuotekų tinklus, griauti esamus pastatus ir t.t., UAB „RetroPlast” priklausančiame žemės sklype , Beržės k. ,Širvintų r., kurio paskirtis apibrėžta kaip gamybinė ir sandėliavimo.

2. Atrankos išvada dar nėra paskelbta. Visuomenė gali susipažinti su UAB „DGE Soil and Environment” rengiamu UAB „Retroplast” planuojamos ūkinės veiklos (toliau – PŪV) poveikio aplinkai vertinimo (toliau – PAV) projekto išvadomis www.gamta.lt tinklapyje.

3. Pagal bendrąjį miesto planą, priešais esančią UAB „Retroplast” žemės teritoriją, žemė yra Ug1.1 paskirties. Tai mažo užstatymo intensyvumo teritorija, kurioje galima gyvenamųjų namų, visuomeninės, komercinės  paskirties objektų statyba. Šalia minimos PŪV esanti žemės teritorijos kitoje Beržės upelio pusėje, bendrasis rajono planas PŪV neriboja. Šiuo metu visi gyventojų sklypai yra žemės ūkio paskirties.

4. Nėra žinoma, kad Jūs atstovaujate daugelį rajono gyventojų. Širvintų rajono savivaldybės administraciją (toliau- Administracija) apie galimus gyventojų „teisėtus lūkesčius” neinformuota. Toje vietovėje 9 metus žemės paskirties niekas nekeitė. Bendrajame rajono savivaldybės teritorijos plane PŪV teritorija, nuo Ug1.1 teritorijos atskiriama  atskiraisiais želdynais, kuri pažymėta Širvintų miesto teritorijos bendrajame plane kaip nE1.

5. PŪV neprieštarauja Širvintų miesto bendrajam planui.

6. Jei PŪV atitiks teisės aktų reikalavimams, jokių grėsmių nekils.

7. UAB „Retroplast” dėl PŪV PAV neprivalo kreiptis į Administraciją. Dėl siūlymų ir pastabų dėl PŪV PAV, UAB „Retroplast” kreipėsi į aplinkos apsaugos agentūros poveikio aplinkai vertinimo departamentą (toliau – AAA PAVD). AAA PAVD siunčia Administracijai atrankos išvadą dėl PAV. Kadangi visa informacija yra vieša ir skelbiama internete, tai AAA PAVD ji oficiali ir prieinama tinklapyje www.gamta.lt

8. Šiuo metu nėra duomenų, kad būtų pažeistos gyventojų teisės dėl UAB „RetroPlast” PŪV.

9. Su miesto bendruoju plėtros planu, tarp Pievų g. ir Beržės upelio, visuomenė gali susipažinti www.sirvintos.lt tinklapyje.

10. Tarybos nariai, pareiškę norą susipažinti su PŪV, kaip ir visa visuomenė gali susipažinti su PŪV PAV www.gamta.lt tinklapyje.

Pagarbiai,
Ričardas Putrimas
Širvintų rajono savivaldybės administracijos,
Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus
vedėjo pavaduotojas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. tik sako:

  ai, kaip negražu Ričardai, na visko neaprėpsi. Stenkis, stenkis…

 2. ne ne tas sako:

  To tai: ne ne tas, čia veterinorius. O kieno tas UAB? Kieno interesas? Puv pav burtažodžių daug arsiranda temom nuo esmės nukreipt

 3. 123 sako:

  Kaži ar leidimas statybai pagalbiniu pastatu statybai. Savivaldybė apie tai rašydama turėtu žinoti. Juk pagalbinės paskirties patalpose negalima gamybine veikla.

 4. kokia garbė sako:

  Putrimui prisakė atsakyti- kiek garbės suteikė. mirk iš juoko ir tokio lygio atsakymo. kaip liepė, taip atsakė. ir prisikabint nėra ko- rimtai atsakė.

 5. x sako:

  Po tokių atsakymų, kilo dar daugiau klausimų.

 6. Tai sako:

  Čia tas ponas, kur „krištolinė išjojo” iš Zibalų seniūno vietos, ir dabar trečius metus pavaduoja nežinia kokį vedėją?

 7. ot sako:

  jau straipsnis…turi igaliojimus, tai ir pasiraso…ir ka?

Jūsų komentaras:


+ penki = septyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]