Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs    Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

V. Uspaskichas: „Pinskų šeima visą laiką darydavo gėdą Darbo partijai“

96c3b055bc71ae8fd21abe03dfac5ddd/ Ištraukos iš lrytas.lt /

– Branduolys, kuris buvo jūsų dešinioji ranka – Vydas Gedvilas, Kęstutis Daukšys, Dangutė Mikutienė – pasitraukė. Taip pat Živilė Pinskuvienė su Jonu Pinskumi, jie yra perėję į naują partiją.

– Kai atėjo Ž.Pinskuvienė, pasitraukė labai daug žmonių. Nenorėjo su ja dirbti.

– Manote, tai dėl Ž.Pinskuvienės? Ž.Pinskuvienė sako, kad jums grįžus į partiją su atsivėrusiomis čakromis daug darbščių, aktyvių partiečių nusprendė, kad šioje partijoje jiems ne vieta.

– Reikia pažiūrėti, kada išėjo Virginija Baltraitienė, D.Mikutienė – tie žmonės, kurie buvo nuo pat pradžios. Jie išėjo todėl, kad atėjo Ž.Pinskuvienė. Bet irgi jos reikalas, aš nesureikšminu šitų dalykų. Bet dabar grįžta – aš atvažiuoju ir grįžta. Kaune ir Vilniuje grįžo apie 30 žmonių. Man apsilankius grįžo tie, kurie išėjo tada, kai atėjo Ž.Pinskuvienė.

– Kaip jūs vienas pats sukursite ar atkursite partiją? Su kuo jūs kursite partiją? Visi žmonės, kurie buvo su jumis, išėjo.

– Kas visi? 7 žmonės išėjo. Pinskų šeima visą laiką gėdą darydavo Darbo partijai. Prezidentė kreipėsi į Konstitucinį Teismą (KT). Pastoviai mums reikėjo juos ginti. Dabar, ačiū Dievui, nukrito ta problema. – Kai jie pas jus buvo ir vyko reikalai su KT, jūs nesakėt, kad buvo gėda. Kodėl jūs gynėt tuos, dėl kurių jums gėda? – Todėl, kad mano tokia prigimtis – ginti kiekvieną savo narį.

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2018/03/27/news/v-uspaskichas-pinsku-seima-visa-laika-darydavo-geda-darbo-partijai–5465123/


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. AR P.S. sako:

  Gera pamoka lojaliesiems. Jei jau Viktoriuką taip lengvai išdavė, tai jau pieškas pamest nėr kas

 2. AR sako:

  DP visada buvo ta partija, kurios nemėgau. Ar su VU, ar su ZP priešakyje. Tačiau ŽP verta paniekos vien todėl, kad taip pasielgė su Uspaskich ir DP. Pamenat kaip lakstė ir kitus stroino, kai Uspaskich į Širvintas buvo atvažiavęs. Tiek veidmainiškumo…

 3. nu jau sako:

  kas gali Viktariukui daugiau gedos padaryt nei jis pats :) )

 4. ? sako:

  Živilė daug ko išmoko iš Viktoro. Naudojosi juo, kiek rado naudos? Kai nauda buvo išeikvota, keliauja toliau, tarp politikų, verslo, rangosi kaip gyvatėlė? Tie kurie jai nenaudingi, krimsteli nuodukų, o tie, kurie dar prisireiks, apvyniojami gyvatėlės vingiais? Nors aš niekada netikėjau nei vienu nei kitu. Vienas kito vertas, dedu į vieną lentynėlę, uždarau stalčiuką, užrakinu ir išmetu raktą į Širvintos upę, ties sugriuvusia estrada, jeigu kam reikia, galite panerti, pasinardyti ir paieškoti. Na o aš tikiuosi atrasiu politikų, kuriais galiu pasitikėti.

 5. Zanas sako:

  Toj naujoj partijoj susirinko valdzios trokstancios pijavkos ypac zp

 6. miglė sako:

  ŽP visus kalė prie sienos, kas paliko DP, dabar pati politinė p tapo, nes ieško, kur tipo geriau. Išdurs tą senį Kirkilą, tai tikrai ir visą naują partiją. Oij kaip jie turės problemų su šita šeima. žinoma, kad Uspaschikas juos gynė, o reikėjo seniai išmesti. Dabar rajone Darbo partijos skyrius, ŽP globotiniai ir aišku dėl ko, kad į rinkimų komisijas sukištų savus nuo Darbo partijos, partijos Tvarka ir teisingumas, konservatorių. Dirbs tai nuo skirtingų partijų, o darbas bus į vienus vartus, nes reikia laimėti ir bėgti iš Širvintų, kol nepasodino ant šiltos kėdės.

 7. Vox sako:

  Vicė dar kombinuoja, kur čia pasidavus…

 8. O sako:

  Kaip vicemerė? Kokioj ji parcijoj?

 9. pasekėjams sako:

  Pasinaudojo Viktariuku ir numetė kaip šiukšlę.Ar nebijot, kad ir su jumis taip pasielgs?

 10. A. sako:

  Kalbant apie naujos partijos ateitį, tai pakanka paskaityti delfyje komentarus. Rajonuose gal dar kur ne kur pasilaikys, bet kai bus rinkimai į seima bus naujos partijos laidotuvės. Nes netikiu, kad valstiečiai su jais bendrautų. Tik dabar, norėdami išlaikyti daugumą, pataikauja.

 11. Kazkada sako:

  Kazkada, kai Pakalnis paliko Darbo partija ir istojo i kita, ŽP seilemis taskesi, kad tai politine prostitucija. O tai kaip dabar? DP->VISUOMENINIS JUDEJIMAS->KPPPPPP

 12. na sako:

  pasakė tai, ką visi žinome, gerai,kad tai kalba viešai. Gal apsivalys nuo visų prielipų, o DP dar daug reikės dirbti, kad turėtų gerą vardą. O naujai partijai socdarbiečių su atėjimu kai kurių narių galima sakyti Amen.

 13. Virgiukas usiukas sako:

  Sneka tas kuris maskvoje slapstėsi.
  O mūsų sudlaikrastis tik dirba savo darbą :)

Jūsų komentaras:


septyni × = trisdešimt penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]