Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Versdami Seimą leiskime pasitikrinti ir savivaldai

file59618439_48c8114e/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Šiomis dienomis ūžia televizija, spauda, Seimas ir visuomenė. Iš visų pusių skamba siūlymas LR Seimui pasitikrinti ir paskelbti išankstinius Seimo rinkimus. Teigiama, kad tokiu būdu kiekvienas Seimo narys ir kiekviena partija pasitikrintų, ko jie verti, kaip jų darbus vertina rinkėjai.

     Turbūt niekam nereikia priminti, kad Seimo opozicinės frakcijos pirmalaikius Seimo rinkimus nori inicijuoti po to, kai šią savaitę parlamentarai per slaptą balsavimą nusprendė nepanaikinti šiurkščiai Konstituciją pažeidusio ir priesaiką sulaužusio Seimo nario Mindaugo Basčio mandato. Tiesa, jis vėliau nutarė pasitraukti iš Seimo savo noru.

Ar to nepakanka, kad mes – rinkėjai – paprašytume savo išrinktųjų padėti Tarybos narių mandatus ir stoti į naują rinkiminę kovą? Be politinės reklamos, be žiniasklaidos, be dovanėlių ir pažadų. Tyliai atsiduoti rinkėjų valiai.

      Pritariu tokiai idėjai. Sakyčiau pasitikrinti visada naudinga. Tačiau šiandien, stebėdama šalies įvykius, suvokiu, kad kiekvieno piliečio gyvenimo kokybė ir gerovė didžiąja dalimi priklauso nuo savivaldos. Tad svarstydami Seimo paleidimą pagalvokime ir apie arčiausiai mūsų esančius politikus. Gal suteikime galimybę ir jiems pasitikrinti?

     Tebesitęsiantis balsų pirkimo bylos nagrinėjimas Vilniaus apygardos teisme po to, kai buvo apskųstas Ukmergės teismo sprendimas, pralaimėtos atleistųjų bylos, sunaikinta sveikatos apsaugos sistema rajone, sumažinti bibliotekininkų etatai, viešųjų pirkimų pažeidimai, gyventojų supriešinimas, nepotizmas, nuolatiniai nutylėjimai ir paslaptys.

      29261265_436788726770980_4385965648568647680_nAr to nepakanka, kad mes – rinkėjai – paprašytume savo išrinktųjų padėti Tarybos narių mandatus ir stoti į naują rinkiminę kovą? Be politinės reklamos, be žiniasklaidos, be dovanėlių ir pažadų. Tyliai atsiduoti rinkėjų valiai.

    Gerbiami širvintiškiai, kviečiu dalyvauti „Krašto naujienų“ apklausoje ir išsakyti savo nuomonę: ar norėtumėte, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai su mere priešakyje atsistatydintų iš pareigų ir būtų vykdomi priešlaikiniai Širvintų rajono savivaldos rinkimai? Taip pat kviečiu komentaruose rašyti, ką norėtumėte matyti kandidatais į merus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Ooo sako:

  Žmonės patys nuspręs kas geriausia ir išsirinks. O kas vyksta Vilniuje irgi į gera. Tegu pamąsto seimūnai kad gali ir jų kėdutės sudrebėti. Nieko amžina nėra

 2. Ooo sako:

  Žmonės patys nuspręs kas geriausia ir išsirinks. O kas vyksta Vilniuje irgi į gera. Tegu pamąsto seimūnai kad gali ir jų kėdutės sudrebėti. Nieko amžina nėra

 3. Manau sako:

  Ne nauju rinkimu,o teisesaugos instituciju labai rimto darbo reikia.Iki tokio absurdo prieita,kad normalus zmogus suvokti negali tokio issidirbinejimo.

 4. Taigi sako:

  Kai europinių pinigų neliks, neliks ir Širvintų merės, būkite ramūs…Ne be reikalo kurpiamos naujos partijos. Buvo tik darbo partija, o dabar bus pagerinta – socialdemokratinio darbo partija…Taigi, geras dalykas tas lovys.

 5. Pamąstymui sako:

  Ne naujų rinkimų, o reikia surašyti buvusias ir esamas nesąmones, kurių apstu ir kreiptis į Prezidentę dėl tiesioginio valdymo įvedimo.
  Kur Lietuvoje, ką ten Lietuvoje, net Rusijoje nerasi tokio dalyko, kaip to, kad merė turi savo šeimos laikraštį, kurį finansuoja savivaldybės lėšomis, tame laikraštyje, dirba 2 savivaldybės tarybos nariai, priklausantys Pinskuvienės sulipdytai daugumai. Tas vadinamas laikraštis niekada nespausdina jokių nuomonių, netinkančių merei. Ir tai demokratija? Ir tai vyksta XXI amžiuje, Europos Sąjungos valstybėje? Žodžiu – Europa , pinigų padavai, ir kuo daugiau, patvarkyt mokėsim, o savo principus apie teisingumą, demokratiją, sąžiningumą susikišk į…..

 6. vietinis sako:

  jau nebetikslinga reikalauti priešlaikinių savivaldybės tarybos rinkimų. Juk 2019 metų vasaris – rinkimų laikas – jau čia pat. Iki to laiko dar socialdemokratų darbo partija įsikurs, kuriai merė priklausys. Pabalsuos rinkėjai už ją.

 7. Pakalniui sako:

  Jūs privalote kandidatuoti.

 8. Nesvaikit sako:

  Kas gi savo noru rizikuos kėde?

 9. Rusiška ruletė sako:

  Nu siūlymas kažkiek makabriškas. Nes panašus į rusišką ruletę. Nežinai, kada ir kam klius šovinys, kuris pašalina iš žaidimo.

 10. Žmogui sako:

  Bijai, kad ne tuos išrinks? Juk 4 metams. Nori to ar nenori, kaip sako ponia

 11. žmogus sako:

  tai bent… Taškykim pinigus,nors po metų rinkimai. Ot “puikus” sūlymas.

 12. Gyventojas sako:

  Kaip čia buvo ,kad metų mero rinkimuose
  mūsų krikštolinė vertinama neigiamai 53,82%???????Nepasisekė moteriškei.

 13. Vietinis sako:

  Čia kaip ir seime, agituoja tie- kurie nori prie lovio dapulti. O kai dapuola, tada px. pasidaro ant rinkėjų. „ Drakonas mirė… tegyvuoja naujas…”

 14. Pamąstymui sako:

  Tiesioginio valdymo reikia, o ne pasitikrinimo. Ką čia betikrinti….

 15. Balsuočiau sako:

  Už Šimonėlį

 16. kam to reikia? sako:

  Juk po metų rinkimai.
  Bet kokiu atveju Pinskuvienė vėl bus mere, nes opozicija kažin ar ką pasiūlys. Manau, svarbiausia tarybą gerą išrinkti, kad nepersipirktų savo pusėn ŽP, kaip dabar padarė pvz. su Vasilaisukiene

Jūsų komentaras:


keturi + = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]