Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Aštuoniems klausimams prireikė daugiau nei dviejų valandų (VIDEO)

DSC_0003/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos ir VIDEO autorės /

    Širvintų rajono savivaldybės posėdžio pagrindinę darbotvarkę sudarė šeši klausimai, dar du pateikti papildomi. Balsuojant dėl papildomų klausimų, šešiolika balsavo UŽ, keturi PRIEŠ – K.Pakalnis, V.Mateika, A.Kuznecovienė ir A.Jozonis. Posėdyje dalyvavo dvidešimt Tarybos narių, nedalyvavo Giedrius Jozonis.

PAGRINDINĖ DARBOTVARKĖ

 • Nutarta pakeisti Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 23 d. sprendimu Nr. 1-85  „Dėl Širvintų rajono savivaldybės Etikos komisijos sudarymo“ sudarytą Etikos komisijos sudėtį: išbraukti iš komisijos narių Vytą Šimonėlį.  Šis projektas Tarybai teiktas atsižvelgus į Tarybos nario Vyto Šimonėlio 2018 m. vasario 22 d. pranešimą dėl atsistatydinimo.
 • Valdančiųjų balsais pritarta Komisijos 2018 m. kovo 20 d. išvadai, kuria nuspręsta, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Jozonis sulaužė priesaiką pažeisdamas Valstybės politiko elgesio kodekso 4 straipsnio 3 punkto, 9 punkto, Vietos savivaldos įstatymo 23 straipsnio 3 punkto, Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. 1-7, 183.3 papunkčio bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-228, 237 papunkčio reikalavimus ir nevykdė minėtuose įstatymuose imperatyviai nustatytų įgaliojimų  (pareigų).   Kreiptis į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą su prašymu pateikti išvadą, ar Širvintų rajono savivaldybės tarybos Andrius Jozonis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam Vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Valdantieji balsavo UŽ, A.Jozonis nebalsavo, septyni, sėdintys merės kairėje, balsavo PRIEŠ.

 • Valdančiųjų balsais pritarta Komisijos 2018 m. kovo 20 d. išvadai, kuria nuspręsta, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Giedrius Jozonis sulaužė priesaiką pažeisdamas Valstybės politiko elgesio kodekso 4 straipsnio 3 punkto, 9 punkto, Vietos savivaldos įstatymo 23 straipsnio 3 punkto, Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. 1-7, 183.3 papunkčio bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-228, 237 papunkčio reikalavimus ir nevykdė minėtuose įstatymuose imperatyviai nustatytų įgaliojimų  (pareigų).   Kreiptis į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą su prašymu pateikti išvadą, ar Širvintų rajono savivaldybės tarybos Giedrius Jozonis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam Vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Valdantieji balsavo UŽ, A.Jozonis nebalsavo, septyni, sėdintys merės kairėje, balsavo PRIEŠ.
 • Valdančiųjų balsais pritarti Komisijos 2018 m. kovo 20 d. išvadai, kuria nuspręsta, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Pakalnis sulaužė priesaiką pažeisdamas Valstybės politiko elgesio kodekso 4 straipsnio 3 punkto, 9 punkto, Vietos savivaldos įstatymo 23 straipsnio 3 punkto, Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. 1-7, 183.3 papunkčio bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-228, 237 papunkčio reikalavimus ir nevykdė minėtuose įstatymuose imperatyviai nustatytų įgaliojimų  (pareigų).   Kreiptis į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą su prašymu pateikti išvadą, ar Širvintų rajono savivaldybės tarybos Kęstutis Pakalnis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam Vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Valdantieji balsavo UŽ, K.Pakalnis nebalsavo, septyni, sėdintys merės kairėje, balsavo PRIEŠ.
 • Nutarta patvirtinti Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis finansuojamų vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo, rekonstravimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo 2018 metais objektų sąrašą.
 • Vienbalsiai nutarta išnuomoti viešo konkurso būdu penkeriems metams Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančias patalpas, bendrasis plotas – 79,10 kv. m, esančias Mančiušėnų g. 1,  Gelvonų miestelyje, Gelvonų seniūnijoje, Širvintų rajone. Nustatyti pradinę patalpų nuomos kainą – 0,50 Eur už 1 kvadratinį metrą per mėnesį.

PAPILDOMI KLAUSIMAI

 • Nutarta nustatyti nuo 2018 m. balandžio 2 d. trejiems metams Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotojai Irenai Vasiliauskienei penkiolikos procentų pareiginės algos priedą už ištarnautus Lietuvos valstybei metus. I.Vasiliauskienė nusišalino, vienuolika valdančiųjų balsavo UŽ, trys susilaikė, trys balsavo PRIEŠ.
 • Nutarta pripažinti, kad Ingrida Baltušytė–Četrauskienė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė, tarnybinio nusižengimo nepadarė. Apie šį ir kelis kitus klausimus rašysime plačiau.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

39 Komentarai (-ų)

 1. paskutinaim sako:

  o kodėl ne? dabar turi 10 iš 21 + pora prisiplakėlių iš kitų partijų

 2. Atejes tvirtas lyderis sako:

  vis tik neįsivaizduoju tokios situacijos, kad pakortinai išrinkta merė neturėtų taryboje jai paklusnios daugumos(t.y. laimi mero rinkimus, bet pralaimi tarybos rinkimus)

 3. yra kita išeitis sako:

  turėti sąmoningą ir aklai rankų nekilnojančią daugumą

 4. Laukimas sako:

  Širvintos laukia Mesijo? Kuris išvaduotų nuo Pinskuvienės žabangų? Deja šiais laikais stebuklų nebūna.

 5. Atejes tvirtas lyderis sako:

  jau turi būti dabar: nebėra laiko jo laukimui. Iki rinkimų liko mažai laiko.

 6. Paskutiniam sako:

  Kazin ar didele:
  1. Butu didele, nereiket pirkt balsu
  2. Alfoje balsai parode, kad apylygiai priesininku ir palaikytoju
  3. Atejes tvirtas lyderis su gera reputacija ir piaru, nuverstu karaliene.

 7. iš šono sako:

  labai jau didelė būsimų balsuotųjų dalis esamą situaciją vertina teigiamai ir viską kas vyksta laiko teisinga

 8. Tikrai sako:

  Nekoks vaizdelis…

 9. Baikit, nemanau sako:

  Situacija keičiasi, pasaka apie auksinę žuvelę pildosi. Raudonųjų širdžių princesė prie sugriuvusios estrados, kaži ar daug bus norinčių atiduoti balsus. Visiems patinka sėkmingi žmonės, juos paprastai ir renka…

 10. Apie Malinauską ir ne tik sako:

  Druskininkai buvo praktiškai miręs miestas. Malinauskas tikrai pradžioje daug padarė. Atsigavo sanatorijos, pradėjo važiuot turistai, atsirado DARBO VIETŲ. Gal dėl to už jį ir balsuoja druskininkiečiai. Širvontos – nėra kuortas. Vienintelis objektas, galintis uždibti pinigų rajonui yra Kernavė, bet ten politikų akis nenuslysta. O ŽP visai neturi verslo gyslelės, jai tik šūkaut ir gėlytes sodint.
  Norint eiti į baseiną, reik turėt už ką į jį eiti.

 11. prognozė sako:

  Druskininkuose rinkimų metu pastoviai meru renkamas savivaldybės diktatorius (nepriklausomai nuo to, kuriai partijai jis tuo metu atstovauja). Drįstu manyti, kad Širvintose jau gyvename tokios situacijos pradinėje stadijoje: galime ateityje turėti nepamainomą merę (kol ji norės ja būti).

 12. ? sako:

  Ir ką gi brangioji merė veikė per tokias ilgas pertraukas? Gėrė raminamuosius?raudojo?ar konsultavosi su Kirkilu? Na o jeigu Neringa ir toliau būtų laikiusis savo pozicijos, tai ką, būtų policiją kvietę? O ką policija, Būtų tempę sėstis ant kitos kėdės? Pustuštė salė, laisvos kėdės, žurnalistė niekam netrukdė tik vykdė savo pareigas ir stengėsi kuo kokybiškiau perduoti informaciją. O jau pirmininkaujančiosios savivalė, tai neturi ribų, pasisakyti neleidžia, žmones nutildinėja, žurnalistę žemina. Na iš ties jos elgesys man primena konclagerio prižiūrėtoją iš vieno filmo apie režimą, o pozicijos tarybos nariai- panašūs į viltį ištrūkti praradusius kalinius, stebi visą procesą beviltiškomis išraiškomis, tik vienas Darius išdrįso balsuoti prieš

 13. klausimas sako:

  ar pajėgūs savivaldybės gyventojai susitelkti į tokią kritinę masę, kad žiemą vyksiančiuose rinkimuose pakeistų merę ar bent dabartinę valdančią daugumą? Drįstu manyti, kad po rinkimų pokyčių nebus (nebent merė vėliau būtų išrinkta į europarlamentą 2019 m ar į seimą 2021 m).

 14. Paklausiau sako:

  Dieve, dieve, šitoms moterelems kalbėt apie priesaiką???? A jūs nejuokaujat???!!! Pinskuvienei kalbėt apie priesaiką???!!!. Bet ji jau nesivaldo, tik kruta, kuičiasi, blaškosi kai protingi žmonės kalba, suprask, negirdi… Čia ką reiškia – kažkokios lomkės ar kitas koks biesas? Reik jau Urbonienės klaust.

 15. /// sako:

  tai ką? – pilietinė žiniasklaida atsitraukė? paliko Tuškevičienę vieną draskytis? Kur drąsa ir pilietiškumas dingo? kuo jus papirko ar prigąsdino?
  Tuškevičienei pagarba.

 16. ne mokytoja sako:

  žiūriu tarybos posėdžių įrašus ir kiekvieną kartą kraupstu- pagarbos oponentams nulis, pagarbos pasisakančiam nulis, patyčios aukštam lygyje, žiniasklaidos ignoravimas aukštam lygyje. Valdančioji dauguma kaip užhipnotizuoti, nors akys žemyn nudelbtos. Mokytojai, kreipiuosi i jus. Patarkit, pamokinkit merę takto, etiketo, kultūringo elgesio, pakiškit “špargalkas” kad televizijos laidose kiekvieną kartą neapsijuoktų ant visos Lietuvos. Pagaliau psichologinę pagalbą pasiūlykit, gal specialistai paaiškins, kad paauglystė prieš 25 metus baigėsi. Nu sarmata žiūrėt.

 17. Oho sako:

  Išsilavinimas, išsiauklėjimas, kas tai?

 18. ... sako:

  apie vidinę kultūrą nėra ko kalbėti, užstrigusi plokštelė-vis tik pripažįsta žiniasklaidos atstovę- net ne juokingai, o graudžiai atrodė. Dar viena frazė ir būtų pratrūkusi skaidrioji, trūko tik kad policiją būtų iškvietusi. Va čia tai super taryba būtų buvusi.
  Neringa, saugokis vudu burtų- nuotraukoj iškirpo, tai kaip kažkas rašė, gal dar ir adatų prismaigstys lialką pasidarius. Jau niekuo nebestebina. Primityvus puolimas parodo smegenėlių vingių trūkumą. Rafinuotos damos net kerštaudamos ar pykdamos elgiasi rafinuotai. O čia kaip kolchoznikės- ne lygis.

 19. Liaudies išmintis sako:

  Nesvarbu koks tavo išsilavinimas. Bet išsiauklėjimas turi būti aukščiausias

 20. Baisu ir gėda sako:

  Mokytoja nemoka išklausyti. Pertraukinėja tarybos narių pasisakymus.Gėda vicemerei. Gerai, kad jau nemokytojaujat. Bet pagalvokit, kokį pavyzdį rodote jaunimui.

 21. Kyla revoliucija sako:

  Neringa, burkite žmones revoliucijai.

 22. bičiulis sako:

  gaila o gal ir baisu klausyti kokia despotiška vienpusiška ir emocijomis paremta politika yra vadovaujanti Širvintų rajono savivaldybėje. Gaila valdančiosios daugumos tarybos narių įdomu ar jie žino kas yra sąžinė.

 23. Viską pasako viena frazė sako:

  „Mano atsakymas būtų trumpas – esu merė, ką noriu, tą darau!“, – paklausta apie iš nuotraukos pašalintus žmones laidoje „Ant bangos“ rėžė Širvintų rajono merė.

 24. to taigi sako:

  Klausimas o ko gi bijo į posėdžius eit? Ar straipsnius rašyti iš video normalu?

 25. baikit sako:

  su tais kokteiliukais. Tai labai nesveika, prisirišama prie jų visam gyvenimui. O ir smegenims turi įtakos. Kai kas (visi ir taip žino kas) ne vienerius metus naudoja, tai matosi pasėkmės;)

 26. taigi sako:

  Daiva, ale bet ir atskleidžiate savo nesusivokimą visai Lietuvai. Jei jūs žiūrėjote posėdį, tai vadinasi galėjo tai daryti visi norintys, net Oskarų laimėtojai :D

 27. Siūlymas sako:

  Rimute J,kvieski vice į kokteiliukų kursus.Neprošal būtų,nevidnai ji ten ,ne vidnai.

 28. Jo sako:

  Idomu ka Vasiliauskiene valgo?

 29. Gyventojas sako:

  O bankauskas nuo sijonu negali atsiplėšti? Dviejų seniūnijų seniūnas… Tai kaip dar ir laiko turi į cirką ateiti

 30. Www sako:

  O vice teisme bus budelis ar gelbėtoja? Už ką jai merė skyrė šią misiją

 31. Jūs sako:

  Neringa šauniai čia,verta 100 balų.Posėdžius rei iš ryto pravesti,nes nikotino matosi žiauriai paveiktos smegenėlės krikštolinės.Cirkų cirkai,kaip taip save merė gali cirkinti?

 32. Oho sako:

  Cirkas vis dar Širvintose. Na, kad Pinskuvienė su protu nedraugauja tai aišku, visa Lietuva dabar iš jos juokiasi. Bet kaip, pvz. su Valkausku. A jam viskas gerai? Liberalas!!! O kiti, neva, Širvintų liberalai leidžia jam taip elgtis. Gal tikrai jis po pačiausios sijonu? Jis gi mat Pakalnį ir kitus iš tarybos meta!!! Menkysta visiškas – liberalas!!!

 33. Neįtikėtina sako:

  Esate didvyrė. Vienetai drįstų papipriešinti Pinskuvienei.

 34. Edita sako:

  Bet visgi merė pripažino kad Neringa Tuškevičienė yra žurnalistė, netgi gerbiama ir yra gerbiamos žiniasklaidos atstovė. Visgi ne visada merė sako netiesą.

 35. Skaitytojas sako:

  Tiek tuščių kėdžių, gal kam pagulėti palikta? Kad žiniasklaidai vietos neatsirado?

 36. Maladec sako:

  Tuškevičienė ir be jų puikiai laikė frontą ir gynė savo teises, objektyviai žiniasklaidai šiemet posėdžiai nebeįdomūs.

 37. Pagarba sako:

  Neringa, jūs esate šaunuolių šaunuolė. Kandidatuokite į merus. Esate to verta ir palaikymą turėsite nuo paprastų žmonių.

 38. Daiva sako:

  Žiūrėjau posėdį. Eilinį kartą pasigedau,, Oskarų ,,laimėtojų. Gal žvaigždžių liga susirgo? Ką parašys apie posėdį nei buvę nei matę?

Jūsų komentaras:


+ septyni = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]