Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dovanai tik sūris pelėkautuose?

atsisiųsti/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

        Šiomis dienomis kai kurie rajono  gyventojai gavo administracijos direktorės Ingridos Baltušytės Četrauskienės laišką.

     Laiškas atnešė gerą žinią – siūloma pasinaudoti “būsto nuomos arba išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacija – 15,11 eurų per mėnesį (vienam asmeniui ar šeimos nariui). Patikėkite, kiekvienas džiaugtųsi tokia parama ir tikiu, kad džiaugiasi. Pagalvokite, vienam šeimos nariui penkiolika eurų per mėnesį – gali suvilioti bet kurį, juo labiau mažesnes pajamas turintį asmenį.

       Tačiau, kaip tradiciškai, nemokamas sūris tik pelėkautuose. Taip ir čia. Kiekviena sutartis turi mažomis raidelėmis parašytų sąlygų. Pripažinkime, kad gavę gerą naujieną, toliau net neskaitome. O vertėtų.

       Štai ir čia – trečias punktas skamba keistai: „informuojame, kad asmenys ir šeimos, gaunantys kompensaciją, neišbraukiami iš asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašų, tačiau kompensacijos gavimo laikotarpis neįskaitomas į buvimo tokių asmenų ir šeimų sąrašuose laikotarpį.“ Susipraskite – tuo metu, kai gaunate paramą – neskaičiuojamas laikas eilėje. Tai reiškia, kad tuo periodu jūs krentate laukiančių socialinio būsto eilėje žemyn ir užleidžiate vietą kitiems.

         Šis punktas ypatingai svarbus tiems, kurie eilėje užima aukštas pozicijas. Bet svarbus ir žemiau esantiems. Juk tokiu būdu prarandamas laikas, kuris gali būti labai svarbus.

      Ne, aš nekritikuoju nei savivaldybės, nei įstatymo. Tiesiog eilinį kartą norėtųsi atkreipti eilinio rajono gyventojo dėmesį, kad visus dokumentus reikia skaityti itin atidžiai ir iki galo. O jei kažko nesuprantate, pasitarkite su kažkuo, ką laikote protingesniu ir geriau suprantančiu.

          Kaip sako liaudies išmintis: devynis kartus pamatuok ir tik dešimtą kirpk.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. jo sako:

  po to kai apie Tuškevičienės fotoaparato kainą paleido gandą, neabejoju,kad bus padaryta viskas, kad moteris naujo soc būsto negautų. Eilinį kartą išsityčios, apdergs. Tas tremtinių ieškojimas irgi vertas detektyvo- vieną kartą aiškina, kad tremtinė prieglaudoje glaudžiasi, kitą kartą rašo, kad tremtinio anūkui būsto reikia. Įdomu, kiek ir ko prižadėjo šiems žmonėms, kad leidosi aprašynėjami?

 2. ar sako:

  nebus taip:butus dalinu kam noriu,o po to prasidėjusių teismų advokatų išlaidas apmokėsit jūs visi.

 3. Nu nežinau sako:

  Nu nežinau, bet paklausykite susitikimo su gyventojais įrašą, merė gi aiškiai pasakė, kad soc butai numatyti konkretiems asmenims, net sienos kiekvienam kitaip nudažytos, o gal aš ne taip supratau?

 4. tojojojo sako:

  Kai brangioji merė daro ką nori, tai kur garantija, kad soc būsto sąrašų nepafotošipns, Ane????

 5. afera sako:

  Atėjus eilei soc. būstui gauti, reikia pasiteirauti pas seniūnus. Jie pasakys visą tiesą kur tie aferistai gyvena ir su kuo gyvena. Yra tokių sugyventinių, kurie turi du būstus ir dar laukia trečio.

 6. to jo 2018-04-19 09:35 sako:

  Na ir nusipezėjai. Paranojikė. Eilė yra soc būstui gauti. Visi seka eilę.

 7. jo sako:

  naujus soc būstus gaus ne tie kam reikia, o tie kurie reikalingi. ponioms nesvarbu neįgalumai, vaikų auginimas, smurtaujantis pijokas diedas. svarbu lojalumas. net nesvarbu, kad sąrašuose eilė atėjus. tuoj ir sąrašus pakoreguos, pratrins. pateiks viską arba kaip neapsakomą blogį arba kaip neapsakomą gėrį- nuo nuotaikos priklausys. kuo toliau tuo bjauriau viskas žiūrisi. žaidimai žmonių likimais ir pjūdymas aukštam lygy.

 8. Domėjausi sako:

  Jei abu tėvai uždirba minimumą, neturi savo būsto ir augina 3 vaikus, jiems priklauso soc.būstas. tokia šeima turi į jį teisę. Tokią teisę turi ir neįgalus, net gyvenantis su antrąja puse. Kas dar? Viena vaikus aiginanti mama. Našlaitis. Jie visi nebūtinai pijokai.

 9. O as supratau sako:

  kad kaip vargsas zmogelis stovejo eileja,taip ir stoves.Pastate naujus socialinius bustus ir kas gaus?ogi tie kurie laka snapsa kaip vandeni.Dar su zaidimu aikstele ir po soc.paslaugu langais.O ce tai gyvenimas mielas zmogau.:)

 10. nesupratau sako:

  čia tipo greičiau nei LT valdžia imasi kompensacijų ir lengvatų su bustais? apdejo? nu nu. opium dlia naroda

Jūsų komentaras:


devyni × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]