Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dvigubi standartai. Arba kodėl slepiamas Tarybos sprendimo projektas dėl administracijos direktorės tarnybinio nusižengimo?

I.Baltušytė - Četrauskienė foto lrytas.lt

I.Baltušytė – Četrauskienė
foto lrytas.lt

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Širvintų rajono savivaldybėje ne pirmą kartą taikomi dvigubi standartai. Vieni klausimai eskaluojami taip, kad net pasitelkiama BNS agentūra, kurios pagalba (už mūsų pinigus) skleidžiama informacija. Kitu atveju, sprendimai pateikiami tyliai, o mero potvarkiai apie sudaromą komisiją net neviešinami.

       Taip nutiko ir šį kartą dėl administracijos direktorės I.Baltušytės – Četrauskienės tarybinio nusižengimo tyrimo, kurį inicijavo Vyriausybės atstovas.

      Paskutinę minutę Tarybos nariams pateiktas Tarybos sprendimo projektas. Merės potvarkiu, vadovaujantis LR vietos savivaldos įstatymu, teikiamas Tarybai klausimas dėl tarnybinio nusižengimo. Projektu siūloma Tarybos nariams balsuoti, kad „Ingrida Baltušytė – Četrauskienė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė, tarnybinio nusižengimo nepadarė.“

     Čia kalbama apie neteisėtus darbuotojų atleidimus iš darbo, po ko teismai neteisėtumą pripažino ir grąžino darbuotojus atgal.

     Visus dokumentus pridedame, kad skaitytojai galėtų patys susipažinti ir padaryti išvadas. Jūsų pastebėjimai bus įdomūs ir mums.

     Merės potvarkis Nr. Nr. 6-13, kuriuo sudaroma pažeidimui tirti komisija, viešai nėra skelbiamas su kitais potvarkiais. Beje, klausimas, kodėl tvirtinant administracijos direktorės praėjusių metų ataskaitą nebuvo pranešta apie šį vykstantį tyrimą? Juk teismų sprendimai priimti praėjusiais metais ir dėl jų šis tyrimas pradėtas.

      Čia derėtų pastebėti, kad Administracijos direktorė bendrame komitetų posėdyje nedalyvavo ir Tarybos nariai negalėjo jos paklausti apie galimą tarnybinį nusižengimą. Nors direktorės darbotvarkėje rašoma, kad ji posėdyje dalyvavo.

       Prie šios temos dar sugrįšime.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. Gyventojas sako:

  Ar nėra kur aukščiau kreiptis dėl to kas darosi Širvintose? Negi dar mažai jos prisitvirtina?

 2. jos sako:

  toli nueis, perskaičiau atidžiai ir prisiminiau visas situacijas. Roma laiku pabėgote, nes bylą jums padarytų. Gal kai bus senos ir užmirštos prisimins ką pridirbo.

 3. Arlekinas sako:

  Sveikinu Širvintiškius, sava ir laisva valia užsidirbusius Cosa Nostra tipo valdymą savivaldybėje . Būkite su ja laimingi, o aš emiruoju Baltarusijon. Ten nors viskas aišku ir konkretu – ten nėra pozicijos ir opozicijos, ten yra Batka.
  O Jūs likite laimingais veršiais Živa- Nostros kašalystėje…
  Ai6ku, čia juodas humoras, bet jei atvirai, nuo tokio valdymo XXI a. Europos valstybės savivaldybėje norisi vykti kur akys mato…

 4. Kodėl drausminė nuobauda sako:

  Tai piktnaudžiavimas valdžia, o čia atsakomybė kita, ir terminai kiti. Be to Konstitucinis teismas neseniai pateikė išaiškinimą panašiu atveju. Taip kad šįkart žaidimai nepavyks. Ateina laikas atsakyti.

 5. Jeigu sako:

  Žmogus turi nors kruopelę smegenų, tai turėjo suprasti kas vyksta ir su kuo turi reikalą. Jeigu galva tuščia, tada nieks kits čia nekalts, mergužėle tu pati. Ir visai nesvarbu ką surašys nežinia kokiu pagrindu surinkta komisija. Sprendimus priims ne ji…

 6. Vytas sako:

  Teismas jau pasisakė dėl neteisėtai atleistų darbuotojų. Suma įspūdinga, sudėjus visas išlaidas apie 300 tūkst. eurų.
  Atėjo laikas pakrutinti šios „reorganizacijos“ vedlius. Šios komisijos išvados niekinės. Šių ponių „nuopelnus“ taip pat vertins kitos instancijos.Čia tik pradžia.

 7. Agnieška sako:

  Tai bent valdžia ant Širvintų. Vadinti viską reikia tikrais vardais. Atrodo, kad ji tiesiog nusikalstama, mafijos “šeimų” pavidalo, jeigu taip slepiama tiesa, viskas tik vaidyba, apgaulės, o pinigai “vaikšto” tiesiog kosminėm sumom. Ir dar visur kur tik pačiausioji nebuvo – balsų pirkimo šleifas. Įdomu kaip susitvarkys mūsų jaunutė demokratija su tokia į šutvę panašia valdžia. Nepagarba nuperkamiems rinkėjams!

 8. ? sako:

  nėra ko teisinti Administracijos direktorės veiksmų, o dėl nuobaudos skyrimo, reikia kreiptis į teismą dėl termino nuobaudos skyrimui atstatymo, nes tik dabar paaiškėjo tam tikra medžiaga ir pasvarstyti – tarybos sprendimą galėtų parengti ir opozicija. Ar aš neteisus?

 9. ... sako:

  sava chebra komisijoj pasitarė, makliais pasidalino, daug teksto prirašė ir gavosi – jokio nusižengimo.

 10. > Man atrodo, kad sako:

  o man atrodo, kad ją “pakišo” buvusieji, ten visokie Šimonėliai, Pakalniai, Davidavičienės…Juk visi dabartiniai valdovai, šventasis vienuoliktukas ir specialistai taigi superiniai ir dėl visko, kas nutinka blogo, kalta tik buvusi valdžia. Na, ir dar tie, kurie drįsta abejoti krištoliniu skaidrumu.

 11. Buteikienei sako:

  o, kaip gražiai charakteristiką surašė. lyg ir apkaltino, lyg ir pamalonino, lyg ir paglostė, lyg ir atpirkimo ožka padarė. Gal už kenksmingas sveikatai sąlygas pieno nemokamai davė ar dar duos? Manipuliatorių tinkluose tikrai sunku ir nesveika bet kam būtų. Užuojauta

 12. retrospektyva sako:

  prisiminkit kaip dėstė Ingrida kiek sutaupys, kaip reorganizuos. Prisiminkit kaip nesutapo josios ir skaidriosios pasisakymai, kaip miglotai dangstėsi sutaupymais, kaip mokė Dargužaitę reorganizuotis- tobuliausio tobulumo reorganizatorės. Ir atleidimai – jokio nusižengimo, jokių kerštų, jokių ištaškymų, jokių represijų, jokių patyčių, jokių melavimų teismuose, jokių netikslumų, jokių šmeižimų, jokių gąsdinimų.
  Nekaltybių nekaltybė, tiesiog nekaltesnės už nekaltybę.

 13. vaidyba sako:

  visi josios susiję, tai jau ne naujiena, o senatis. Džiaugiasi matyt ir trina rankomis, kad pavyko visus apgauti. Tik ar sąžinė, toks dalykas kada prabus…

 14. Man atrodo, kad sako:

  Ingrida pakišo specialistai… Juk ne ji pati dokumentus ruošė…

 15. Stasė sako:

  Na, kadangi praleisti terminai drausminei nuobaudai skirti, opozicija turėtų inicijuoti jos vadovės merės nubaudimą už pavaldžių asmenų darbo kontrolės nebuvimą. Gal apkaltą….?

 16. Chi chi sako:

  Nusimuilino iš posėdžio?

 17. marytė sako:

  keista: komisijos pirmininkė iš Zarasų, nariai – iš Elektrėnų ir Ukmergės. Kas tą komisiją paskyrė? Jeigu juos asmeniškai prisikalbino merė – tai tokios išvados yra niekinės.

 18. Lietuvė sako:

  Nesuprantu, kiek laiko truks tas bezpredelas, nejau Lietuvoje nėra jokios tvarkos? Graudu ir gėda.

 19. Kaip taip negalvot? sako:

  Ir rizikuot?

 20. Monika sako:

  Esu nustebusi:vyriausybės atstovė pastebėjo pažeidimą.O gal netyčia išgirdo kalbas ne tik apie viešojo intereso ginimą,bet ir dar kai ką.

 21. bičiulis sako:

  Dar viena nepatogi naujiena, ir šlykštus būdas viską užglaistyti.
  Tik stiprus žmogus pripažysta savo klaidas.

 22. Anonimas sako:

  Amoralu. Kur ir kiek dar žemiau?

 23. Klausimėlis sako:

  Vienas vienintelis klausimas- ar galioja LR įstatymai ir teismo sprendimai Širvintų rajone, ar ne. Jei esame teisinė valstybė ir paisome teisinių normų, tai atsakymas tik vienas- administracijos direktorė turi atsakyti už savo nekompetemciją. O jei negalioja, tai Wellcome to Širvintų-Bananų kunigaikštystė…

 24. Nesikabinėkit sako:

  Juk direktorė tik dėl grožio. Ji neatsako už nieką

 25. Nesikabinėkit sako:

  Admin dir tik pasirašė dokumentus. Ji nekalta. Kalti tie, kas juos parengė. Bet STOP. O kieno liepimu rengė? A?

 26. Nesikabinėkit sako:

  Juk aiškiai parašyta, žmones atleido, nes taip nutarė taryba. Prašyčiau įvardinti, kurie tarybos narai ar nariai pritarė žmonių atleidimui

 27. ? sako:

  Nuodėmės visada išlenda, tik laiko klausimas kada.

Jūsų komentaras:


aštuoni + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]