Administracijos direktoriumi išrinktas Darius Varnas    Per savaitgalį keturi ikiteisminiai tyrimai    Kviečiame į Raganaitės puotą    Sunkioji technika neišsiteko po Viesų viaduku    Ardomos ką tik paklotos plytelės. Kas atsakingas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

ES pinigai skraido po Širvintas

DSC_2928/ PAGAL SKAITYTOJŲ REPLIKĄ /

       Ataskaitos metu visuomenei, merė Živilė Pinskuvienė susirinkusius ramino, kad nereikia pergyventi dėl estrados avarijos. Kalti juk statybininkai, tai jie ne taip padarė. O pinigai juk ne mūsų , o Europos Sąjungos.

          Rajono merės požiūris į mums skirtus ES pinigus, matyt, pasiekė ir statybininkų ausis. Nežinia kam atvežta jūros puta skraidė po Širvintas.

        Pavarčius skelbimus, putų polistirolo pakuotės (šeši lapai) kainos svyruoja nuo 12 iki 39 eurų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Tai jau taip sako:

  Per ataskaita mere taip gyresi, kad cia jos deka rajonas gauna pinigu. Kad tai jos pagrindine funkcija. Tai nevykdote savo funkciju, mere, ar ir vel eilini karta naglai ryzai meluojate? Prisiminkime.. https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2014/06/20/news/es-parama-mazins-23-probleminiu-regionu-socialine-atskirti-4631163/
  Siame straipsnyje rasoma, kad atrinkti probleminiai rajonai (tarp, kuriu ir Sirvintu) gaus ES dotacija, kurios daugiausia lesu bus skiriama infrastrukturai, rekreacijai, viesuju erdviu sutvarkymui. Tuo metu sitos meres dar ne paduju nebuvo.
  Na ir kaip galima taip naglai mulkinti zmones, negi mano, kad rajone gyvena tik akli ir kurti, nei laikrasciu, nei knygu nemate ir tik ŽŽ baznycios pamokslu klausantys ir jais tikintys? Visiskas ” nekaltos mergeles” naivumas? Ne!!! NAGLUMAS.

 2. Nu bet sako:

  Nu bet tikrai įdomu, kam tie putos lakštai? Gal čia tie statybininkai įsirengė savo įmonės sandėliavimo aikštelę? Ir iš vis nesuprantu kas ten darosi? Tai vieną dieną aklinai aptveria ir uždangsto, tai kitą dieną nuima visas “užuolaidas”? Tai kokie tais putoplastai suvežami, tai po to jie pradeda skraidyti po miestelį? Statybos objektas yra pačiame miestelio centre, dauguma pro jį pravažiuoja ar praeina per dieną po keletą kartų, visiems labai įdomu, kaip atrodys galutinis rezultatas. Todėl nenuostabu, kad žmonės domisi, rūpinasi ir aptarinėja. Tačiau jokio aiškumo nėra, matosi tik betvarkė. Dar suprastume, jeigu tai būtų privatus sklypas, na o šiuo atveju – juk tai miestelio širdis, keletą dešimtmečių tai buvo mūsų renginių ir susitikimų vieta…o skulptūra Inta, reprezentuojanti rajoną visose nuotraukose dabar atrodo lyg paniekinta mergelė

 3. stepas sako:

  viska čia vyksta su merės žinia ir pritarimu

 4. KO??? sako:

  Jus malat SSSS ant ziniasklaidos avinai Sirvintu.Ka BL.nematot kas daros?Vakar ejau pro seniunija,tai pareigunai sustoja tas medziagas rinko,tai ce grazu?????Jus ten tipo labai mandri esat???tai ateikit dundukai ir surinkit nesiputoja..

 5. Trečias brolis sako:

  Purvasklaida, tai čia ATASKAITA? Kartu su autorka? Gal norėtum priglausti? Išdurtų vieną, kitą kartą, liktum patenkintas…

 6. Šeštas brolis sako:

  Klausyk, broli, gal kartu ir purvasklaidą kur ištremtum?

 7. Trečias brolis sako:

  Merei nuopelnai, selfiai, ir konkursų malonumai. Rangovui pinigai. O štai aš, trečias brolis, kodėl negalėčiau būti paslaugus vaikinukas. Ir per rinkimus, ir šiaip mieste, paslaugiai nematyti, ko nereikia, pašluoti, panešti, statybininkų šiukšles ir skraidančias statybines medžiagas surinkti.

 8. Ir aš tam sako:

  Priekaištauji tamsta, kad nesudėjo. Negalima liesti. Juk gali vagyste apkaltint. Be to, rangovams mokami milžiniški pinigai, tad reikia pareikalauti, kad jie atsakingai saugotų mums skirtą turtą.

 9. to fotografui sako:

  O kur ta vieta į kurią reikia padėti??? Jeigu paskaitei žinutę ir žinai, kur reikia padėti? tai būdamas pilietiškas padėtum į vietą ir parašytum komentarą, kad viskas jau sutvarkyta? Ane?

 10. fotografui sako:

  tu nefotografuok o surink ir padėk į vietą, tada busi pilietiškas

 11. kam ta puta? sako:

  gal estrada dar ir apšildoma būtų buvus?

 12. Skaitytojas sako:

  Čia gal po estrada tiek putos prikraus, kad nepaskęstų?

Jūsų komentaras:


+ du = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]