Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kas melavo? Merė ar statistikos departamentas?

atsisiųsti (1)/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

       Kai apie vieną ir tą patį reiškinį ar daiktą kalbama visiškai priešingai, akivaizdu, kad kažkuris vienas teiginių yra melagingas.

         Štai yra du nauji teiginiai.

I teiginys

       Merė Živilė Pinskuvienė nuolat giriasi, kad į Širvintas atvyksta gyventi jaunos šeimos. Štai ir paskutinį kartą dalyvaudama LNK laidoje, kalbėdama apie rajoną, sakė: atvažiuoja jaunos šeimos gyventi…

         Laidą galite pažiūrėti čia: http://www.lnkgo.lt/visi-video/yra-kaip-yra-17/ziurek-yra-kaip-yra-567

II teiginys

     Prie vieno Tarybos sprendimų projektų pateikiama tokia informacija: „Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2016 m. pradžioje  Širvintų rajone gyveno 16 074, o 2017 metais – 15 863 gyventojai. Gyventojų skaičius rajone nuolat mažėja. Lyginant su praeitais metais, sumažėjo 1,9  proc., arba 300 gyventojų. Darbingo amžiaus gyventojai sudaro 62,6 proc. (šalies vidurkis – 62,0 ), pensinio amžiaus gyventojai sudaro 24,6 proc. (šalies vidurkis – 22,3). Iš 1 lentelėje pateiktų duomenų matyti, kad  dauguma rodiklių (tūkst. gyventojų), nuo kurių priklauso socialinių paslaugų poreikis, nuolat blogėja (didėja pensinio amžiaus žmonių, neįgaliųjų skaičius).“

Kas meluoja?

       Akivaizdu, kad kažkas vienas meluoja. Kas? Merė ar Lietuvos statistikos departamentas? Ką manote Jūs?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

32 Komentarai (-ų)

 1. skaitau sako:

  mere atsakinga ir griesta ,gal daug kam ir nepatinka ,juk ne visi nori dirbti, okai gerai atlyginima gauti uzpakalio nepakelus nuo kedes,priesios meres taip turbut nera,todel ir negerai visiems. aciu mere mes uz .jus.

 2. kokie darbai? sako:

  Egzistuoja žmonės, kuriems be galo sunku pasiekti harmonijos su savimi. Išoriškai niekada net nepasakysi, kad tai piktos širdies žmonės. Jie šypsosi ir tarsi stengiasi tau padėti.
  Tačiau už visų šių gerų darbų slypi blogi ketinimai. Jie gyvena vis galvodami, ką gyvenimas gali jiems suteikti.
  Piktos širdies žmogaus mintys kone užprogramuotos naikinti ir žlugdyti. Jis mano, kad pasaulis jam kažką skolingas. Tokį žmogų nervina net mintis, kad kažkas gali būti laimingas. Jis džiaugiasi, jei kažkam blogai.
  1. Nuolatinis melas.
  Piktos širdies žmogui neapsimoka suvokti jūsų realaus pasaulio. Jis bandys jus apkvailinti, priversdamas galvoti tik apie neigiamus dalykus. Paprasta musė taps didžiuliu drambliu, jeigu tokiam žmogui to reikia.
  2. Tyčinis informacijos slėpimas.
  Tokiam žmogui nepatinka, jei jūs laimingas. Būtent todėl jis slėps jums naudingą informaciją ir papasakos tik tai, kas gali jus nuliūdinti.
  3. Iškraipymo meistriškumas.
  Bet kokie, net labiausiai neužgaulūs žodžiai gali būti iškreipti taip, kad grėsmingiausi diktatoriai tiesiog ilsisi.
  4. Kaltės jausmo nebuvimas.
  Jis nejaučia kaltės, jei sukelia skausmą. Jam tiesiog nusispjauti.
  5. Jokių atsiprašymų.
  Atsiprašyti jam atrodo pernelyg žema ir beprasmiška. Net jei jis suvokia, kad yra neteisus, ir toliau dėl visko kaltina aplinkinius.
  6. Realybės atsisakymas.
  Toks žmogus nori matyti tik tai, kas jam patinka. Deja, jo gudrūs planai gana dažnai virsta realybe.
  Kaip apsisaugoti?
  Pirmiausia reikia atsisakyti tokio žmogaus draugijos. Jūs neprivalote kęsti jo manipuliacijų.
  Nepulkite aiškintis. Tiesiog užtverkite tokiam žmogui kelią į savo gyvenimą.

 3. įkaitui sako:

  kirkilui tos ponios ypatingai reikalingos:jos per europarlamento bei per seimo rinkimus parūpins taip partijos išgyvenimui reikalingų balsų. Labai nori su Bernatoniu, Šiauliene ir kitais likti valdžioje. Jie visus ponių poelgius pakęs.

 4. kokie darbai? sako:

  viskas sustabdyta. skundikai kalti. ponios vis dar krištolinio skaidrumo tik jau kitoje partijoje, tai dar skaidresnės. Kirkilui bus rūpesčių, pamatysim

 5. Tiesiog sako:

  išdėstėte mano mintis To jau taip. Vis daugiau žmonių mato tikrąją realybę, kai pačiame darbymetyje, kai plūša visi statybininkai, Širvintose štylis, visi darbai sustabdyti. Ar pagaliau atsakys dabartiniai vadovai už tai, ką pridirba?

 6. skaitytojas sako:

  pastebiu vieną dėsningumą Lietuvos savivaldybėse. Diktatoriški merai ir jų sąrašai laimi rinkimus ir jie valdo toliau. Ar būsite pajėgūs per rinkimus nustumti dabartinius valdančiuosius į šoną? Dabartiniaim valdantieji rajono griūties tikrai nesustabdys.

 7. Nuomonė sako:

  Nuoširdžiai dėkoju bendraminčiams internautams „Tai jau taip“, „Plikiškietei“ ir visiem, pritariantiems toms nuomonėms . Gryna teisybė , nieko geriau nepasakysi apie situaciją mūsų rajonėlyje.

  Žinote, kas baisiausia? Baisiausia net netai, kokios odiozinės asmenybės pas mus valdžioje. Šiaip tai baisiausia tai, kas jas renka… Negi galės Lietuva greičiau daryti pažangą ir gerinti žmonių gyvenimą, kol taip mąstome?
  Šiandien man gerai, merė man, bemoksliui, davė darbą, aš išdidus, nes šalia manęs yra pažemintųjų ir nuskriaustųjų, o štai aš – valdžioje, mano vaikai, žentai, svotai taip pat aprūpinti, gera būtų , kad taip ir toliau…. Ponai, o kas toliau???

 8. Pritariu Tai jau taip komentarui sako:

  Labai gerai parašėte.Labai taikliai. Per savivaldos rinkimus nebalsavau už Žp ir nebalsavau už Darbo partiją, nes žinojau, kas tai per “fruktai”. Ir kas svarbiausia, kad širvintiškiai tikrai labai gerai žinojo už ką balsuoja ir labai liūdna, kad balsavo už juos. Kai pamačiau rinkimų rezultatus, mane apėmė siaubas, nes nujaučiau, kokie bus valdymo metodai ir kas laukia Širvintų rajono. Tačiau net blogiausiose ateities vizijose nenumaniau, kad pridarys tiek nesąmonių , žiauriai esu nusivylusi ir mažai tikiu gera Širvintų ateitimi. Dabar čia susidariusi tokia bloga aura, kad kai tik yra galimybė, laisvalaikį stengiuosi praleisti kuo toliau…

 9. Plikiškietė sako:

  Senokai buvau buvusi Širvintuose,bet neseniai teko atvykti su reikalais. Tai pasivažinėjome po “tipo taip išgrąžintą miestelį” apžiūrėti, kaip dabar jis atrodo. Tai, kai pamačiau tą raudoną širdį virš Šeiniaus skulptūros vos nenualpau, Tokio kičo ir beskonybės dar mačiusi nebuvau. O ką ir kalbėti apie lempučių skulptūrą prie stoties.Žodžių trūksta!!!geriau tie pinigai būtų išleisti žvyrkeliams nugreideriuoti, nes net į Bartkuškį nebeįmanoma buvo nuvažiuoti, nes pernai nei karto keias nebuvo tvarkomas,

 10. Tai jau taip sako:

  Ir bėgs, kol nebus kuriamos darbo vietos. Juk gėlytėmis klombose ar butaforine širdim žmonių nesulaikysi. Juk neliks čia jaunos śeimos vien todėl, kad galėtų pasižiūrėti į tiesiog kičinę nors ir įvairiom spalvom šviečiančią kompoziciją prie savivaldybės. O gal čia nuoroda į kičinius rajono vadovus. Šviečia įvairiomis spalvomis, o naudos jokios. Kas pasiryš kurtis rajone, kuriame nebus sveikatos įstaigų, kuriame nėra darbo, kuriame statomos butaforinės estrados, tiltai, kuriame tiesiami butaforiniai keliai, eižėjantys ir vėl reikalaujantys remonto lėšų jau po metų. Ne rajonas, bet butaforinis kino foto miestelis, kuriame dekoracijos vadovų fotografavimuisi ir savireklamai “suvalgo” tiek protu nesuvokiamų lėšų: regalijos, reprezentacinės išlaidos, kosminiai priedai prie atlyginimų, automobiliai, baldai kabinetuose, skrajutės, lipdukai, atvirukai, be proto brangūs padidinti dešimttūkstantiniai griovimo, remonto ir milijoniniai statybų darbai, praloštų teismų, samdomų teisininkų nuplaukusios lėšos ir t.t. ir t.t. Kiek pinigų galėjo atitekti rajonui jei prie jo vairo stovėtų ne ambicingos, pagiežą ir pyktį dažų bei drapanų sluoksniu maskuojančios personos, bet tikrai savo rajoną mylintys ir šeimininkiškai jį tvarkantys, į perspektyvą žvelgiantys, o ne šia diena gyvenantys asmenys.

 11. Gyventojui sako:

  Aš pazystu ir ne vieną šeimą tarp jų ir saviske, kurie pragyvenęs pirvintose ir ne po vieną dešimtį tikrai tikrąja to žodžio prasme bėga iš Širvintų.

 12. jauna mama sako:

  taip, kaip savivaldybės vadovėė neguldys artimųjų į Širvintų ligoninę, taip aš savo vaikų neauginsiu ir nemokslinsiu Širvintose

 13. pastebėjimas sako:

  Objektyviai tik atvykusi akivaizdžiai socialiai remtina šeima su vaikais gali apsigyventi Širvintose. Turinčioms lėšų šeimoms čia nėra kas veikti

 14. ;) sako:

  Migracija vyksta… iš rajono kaimų keliasi į Širvintas.

 15. Gyventojui sako:

  Nusiimkite rožinius akinius ir apsidairykite aplink miestą. Visur keliai vien duobės, niekas jų netvarko.

 16. Gyventojui sako:

  Ne tik Širvintos grazinasi,nepatingek,apvaziuok nors kelis tolimesnius rajonus,visur grazinasi,jum eropines lesas gauna.jaunos seimos keios matosi isikure najos,bet deja.sociliai remtinos,tokios ir tinka Širvintų vadovems.

 17. Kad sako:

  Jau ir apdovanotos ir išaukštintos direktorės mokyklų viešumoje nesirodo,gal jaučia gėdą,gal kaltę,kad per jų negražius darbelius,rajone tokią melagė viešpatauja?

 18. Gyventojas sako:

  Koks skirtumas, svarbu miestas gražinasi, šeimos tikrai grižta, aš pažįstu ne vieną tokią šeimą, nereikia čia statistikų…

 19. ;) sako:

  uz tuos pacius, kaip ir galvojat :)

 20. smalsiukas sako:

  o už kokius nuopelnus suteikti garbės piliečių vardai????????????????

 21. idomumui sako:

  negražu apkalbėti direktorių ir mokytojų, juk kai kuriems suteikti Širvintų krašto garbės piliečių vardai.

 22. Idomu sako:

  Kur čia tą merę taip auklėjo ir mokė meluoti? Gal mokykloje, korioje kai kurios mokytojos ir direktorės galimai prarado atmintį, gal namuose, o gal galimai Spadviliškyje, ar dar kur nors?

 23. iš šono sako:

  Vilniečiai vaikų auginti į Širvintas nevyksta: jų lavinimo galimybės skiriasi šviesmečiais. Ką gali augantiems vaikams pasiūlyti Širvintos? Pasirinkimas ypatingai ribotas. Štai net futbolo stadionas dar vis neatidaromas

 24. to superis sako:

  uz neteisetus sprendimus tures atsakyti tie, kurie juos prieme…

 25. Nemanau sako:

  Nemanau, kad merė meluotų. Jis krištolinio skaidrumo. Tik man neaišku, kodėl ji remiasi melaginga statistikos departamento informacija? Kas taip vargšę apgavo?

 26. Nuomonė sako:

  Oi, oi – meluoja mūsų merė ir gal pati patiki savo melu. Stengiasi savo įvaizdį kelti, kelti, kelti…girtis, girtis,girtis…

 27. Geras pastebėjimas Superi sako:

  “Pasakų miestas”… Superi, gal tas terminas ir skraidžiojo anksčiau, bet jį perskaičiau tavo komentare. Nu taikliau nebūna. Tikrai pasakų miestas, visom prasmėm. Vieni tas pasakas seka ir jomis tiki, kiti suvokia kad tai tik pasakos.

 28. superis sako:

  Čia net nereikia klausti, aišku kad didžiausia melagė žp. Savivaldybės daugelis darbuotojų norėtų pabėgti dirbti kitur, tačiau ne visi tai gali, nes reikia darbą susirasti kad ir Vilniuje, važinėti, bet kas norėjo paliko pasakų miestą. Bet gi byra komanda, teisininkė-skyriaus vedėja neša muilą iš savivaldybės, bus ir daugiau tokių, matyt bijo laukti kadencijos pabaigos, nes reiks atsakyti už neteisėtus sprendimus.

 29. baikit sako:

  ji visada sako tiesą,tik pamiršta pasakyti,kad jos tiesa įvilkta į melo apvalkalą.

 30. Tuk tuk sako:

  Kaip tai kas meluoja aisku kad statistikos departamentas, ji juk mere (karaliene) ir viska visada geriau zino uz kitus

 31. Tai sako:

  Aišku meluoja, labai daug pazystamu 25-45 metu amžiaus tikrai išvyko iš Širvintų. O ir kai atvyksti į Širvintas num tikrai nėra to jaunimo kaip ji kalba.

 32. Robinas sako:

  Ką dar čia galima manyti? „Merė” visada meluoja savo naudai, kad tik (kokia ten) lapė, savo uodegą išsuktu.

Jūsų komentaras:


+ trys = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]