Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kvietimas pasirašyti peticiją

/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /       7d4ff4554487b42d98e478b961c7bbc7
    Širvintų rajone nuo pat pirmų 2015-2019 metų kadencijos dienų ėmė klostytis gan keista elgesio, tarp Širvintų rajono merės, valdančiosios daugumos ir opozicijos, norma. Beveik kiekvienas tarybos nario opozicijoje pasisakymas palydimas kandžiomis replikomis, nuomonė sumenkinama, pasisakymai neretai nutraukinėjami. Reikia turėti mintyje, kad kiekvienas tarybos narys turi rinkėjų suteiktą pasitikėjimo mandatą, už juos balsavo atitinkamas rinkėjų skaičius. Ir tarybos nariai, tarybos posėdžių metu, savo veikla atstovauja jais pasitikėjusiems rinkėjams. Manau, tik rinkėjai gali spręsti apie tarybos nario tinkamumą eiti pareigas, ir tai jie išreiškia balsuodami savivaldos rinkimuose. Todėl keistai skambėjo mano, iškart po rinkimų, sutiktų žmonių, tuo metu palankiai nusiteikusių valdančiosios daugumos atžvilgiu, tariami žodžiai: “Žinoma Živilė Pinskuvienė. O kas kitas? Tik ne Pakalnis (Kęstutis)”. Keistai skambėjo beveik identiškai vis kitų žmonių ištariama frazė. Atsitiktinumas? Galbūt K.Pakalnis matomas kaip labai stiprus konkurentas? Tebūnie…  
 Mes, Širvintų rajono gyventojai, šia peticija pareiškiam, kad pasitikim Širvintų rajono tarybos narių Kęstučio Pakalnio, Andriaus Jozonio ir Giedriaus Jozonio veikla. Manom, kad jie mums atstovauja tinkamai. Ir manom, kad tarybos narių veiklą turi vertinti rinkėjai, išreikšdami savo valią tiesioginiuose rinkimuose.   

Paminint tarybos narius opozicijoje, visada akcentuojama, kokioms partijoms jie priklauso, nes tos partijos, manomai, yra blogio įsikūnijimas.

Keistai atrodo toks sutapimas, kai šį pavasarį šaukiami ne vienas, kaip įprastai, bet du, ar net trys tarybos posėdžiai per mėnesį. Keturi posėdžiai per trisdešimt penkias dienas. Nors pagal  Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamentą, posėdžiai vyksta paskutinį mėnesio ketvirtadienį 10 val. Ir tik esant svarbiam reikalui, šaukiamas papildomas posėdis. Ar Širvintų rajono savivaldybės administracija, vadovaujama administracijos direktorės, nesugeba planuoti savo darbų ir laiku pateikti tarybai svarstytinus klausimus?

Ir tuo pačiu metu, padažnėjus posėdžiams, inicijuojamas tarybos narių opozicijoje Kęstučio Pakalnio, Andriaus Jozonio ir Giedriaus Jozonio  elgesio svarstymas. Koks formalus svarstymo motyvas? “Komitetų posėdžių nelankymas”. Taigi klausimas, ar tarybos narys turi lankyti bendrus komitetų posėdžius, ar komiteto, kuriame dirba, posėdį? Ar bendri komitetų posėdžiai yra norma, ar išskirtinumas? Ar yra gautas kiekvieno tarybos nario raštiškas sutikimas, kas jis sutinka dalyvauti bendrai organizuojamuose komitetų posėdžiuose? Kas organizuoja tarybos ir komitetų posėdžių darbą? Prieš kiek laiko iki tarybos, ar komitetų posėdžių, tarybos  nariai opozicijoje gauna dokumentus?

Komisijos, skirtos tarybos narių opozicijoje elgesiui svarstyti, sudarymas atrodo komiškai. Pirmą kartą, opozicijai atsisakius dalyvauti komisijoje, komisijos sudaryti nepavyko . Skubiai kviečiant sekantį tarybos posėdį,  siūlant pakeisti tvarką, komisija sudaroma.

Sekantis kuriozas, tai už mūsų visų pinigus išleista “ATASKAITA”. Joje toliau eskaluojama negerų tarybos narių opozicijoje, veikla. Į jokias etikos normas netelpantis elgesys. Kas prisiima atsakomybę už “ATASKAITOJE” esantį tekstą? Kas prisiima atsakomybę už ataskaitoje esančias nuotraukas? O kas prisiims atsakomybę už “Savaitės ir net visų laikų politikos TOPU” tapusį NUOTRAUKOS redagavimą?

      Kaip bebūtų, tarybos narių veiklą turi vertinti tik rinkėjai. Tarybos narys yra aukščiausias valdžios atstovas rajone. Keistai atrodo elementarios politinės nuovokos neturėjimas, kai merė ir valdančioji dauguma svarstys opozicijos elgesį. Todėl, manau, reikia organizuoti ir skelbti peticiją, kurioje Širvintų rajono žmonės galėtų pasisakyti, ar jie pasitiki, siekiamų pašalinti tarybos narių veikla.

        Kviečiu visus pasirašyti peticiją ir išreikšti pasitikėjimą Tarybos nariais Kęstučiu Pakalniu, Giedriumi Jozoniu ir Andriumi Jozoniu.

http://www.peticijos.lt/visos/74679


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Zanas sako:

  Reikalinga peticija pries bliat ta mere jau visai visagale isijaute

 2. sakykim sako:

  Pakalnis ir Jozonis laimės teismus. Tuomet turėsim sumokėti už padarytą moralinę žalą – suterštą reputaciją. Manot ŽP mokės iš savo kišenės?

  P.S. O kas vietoj jų? Nauji rinkimai? Sekantis pagal sąrašą?

 3. > aš sako:

  Pirmiausiai tai jie nelankė komitetų posėdžių apie kurios net nepraneša laiku. Kam juos lankyti, jeigu tie posėdžiai būna kaip repeticija prieš tarybos posėdžius. Kas iš tos visos „krištolinės” šutvės kad kai kurie net neturi supratimo kokiam komitetui priklauso ir kas su kuo dirba, (geras pvz. Vasiliauskienė) o rankas kilnoja pagal komandą fas.

 4. > Aš sako:

  pirmiausiai posėdžiai turi būti rengiami vadovaujantis Tarybos reglamentu, o ne vienos asabos sapnais, tada galima reikalauti tvarkos ir iš kitų.

 5. sako:

  AR POSĖDŽIŲ NELANKYMAS IR YRA RINKĖJŲ VALIOS IŠRAIŠKA. AR SUSIMASTĖT BENT VIENAS KOKI Š PASIRAŠOT.

 6. Arūnui Martinėliui sako:

  yra ta Jums rūpima pavardė. Gerokai prieš Jūsiškę…

 7. VV sako:

  Už tokius antidemokratiškus veiksmus vienareikšmiškai – apkalta rajono merei.

 8. Ne peticijos reikia sako:

  o imtis priemonių, kad baigtusi ši savi alė, reikalauti tiesioginio valdymo, nes merė jau išėjo iš krašto, nebesivaldo.

 9. Ak... sako:

  tai galima ir tik vardu pasirašyti ir pvz. pavardės tik raidę.

 10. kai sako:

  pasirašiau, pagalvojau, kiek išdrįs žmonių pasirašyti ir nusimes pakinktus.

 11. nustokit bijoti sako:

  nustokit bijoti- sutrūkinėjo krištolas, neišsibalino reputacija, špaklius nubyrėjo, gelda jau įskilo.
  Peticija ne tik dėl šių Tarybos narių- peticija parodyti, kad nebebijom, kad mums rūpi, kad bjaurūs žaidimai nepateisinami, kad gana visus durninti ir durnais matyti

 12. ... sako:

  Nepasirašinės žmonės, bijos. Žinant Širvintų vadovų požiūrį į kritiką, dalinimą į savus ir priešus, žmonės nerizikuos. Ypač jei yra kaip nors susiję su savivaldybe (mokyklų, darželių, šilumos tinklų, savivaldybės ir pan. darbuotojai)

  P.S. Mokytoja Margarita jau prisidirbo – mačiau stato tą kičinę širdį netoli jos namų ;)

Jūsų komentaras:


keturi × trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]