Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ligoninėje vyksta derybos dėl kraičio?

01-29-1/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Nuo ryto sulaukėme skaitytojų skambučių, kad po Širvintų ligoninę vaikštinėja nemaža delegacija nepažįstamų žmonių, kuriuos lydi naujoji LEP direktorė Elona Pečiukaitienė ir mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė. Skambinantieji detalizavo, kad apžiūrimi kabinetai, eita į rūsį.

      Neoficialiais duomenimis, vyksta derybos dėl nuotakos kraičio. Tai yra – deramasi dėl Širvintų ligoninės prijungimo prie  Ukmergės ligoninės.

     Nesvarstome, gerai tai ar blogai. Tačiau stebina, kad viskas vyksta be gyventojų žinios, nieko nežino ir ligoninėje dirbantieji. Išrinkome valdžią, kuri turėtų atstovauti savo rinkėjų interesams, tačiau kartais atrodo, kad ligoninės ateitis labiau rūpi žiniasklaidai ir paprastiems rajono gyventojams, nei valdžiai.

     Viešai kreipiamės į rajono merę, ligoninės vadovę, patvirtinkite arba paneikite gandus, kad Širvintų ligoninė dovanojama ar parduodama Ukmergei prisidengiant sujungimu . Kokias paslaugas po sujungimo širvintiškiai gaus Širvintose? Kas ir kaip suderins susisiekimo klausimą? Kas širvintiškiams padengs susisiekimo išlaidas?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

35 Komentarai (-ų)

 1. Monika sako:

  nelikus rajono, bus galima sekti naują pasaką.

  Išrinkit mane Ukmergės rajono meru ir aš padarysiu:
  vėl bus Širvintų rajonas
  kiekviename kaime bus ambulatorija
  į kaimus autobusai važiuos kas valandą
  kiekviename kaime bus po mokyklą
  į polikliniką dirbti medikai važiuos iš ušsienio
  ligoninei lygių nebus visoje Lietuvoje,nes pastatysiu naują
  pastatysiu sanatoriją ir pacientai maudysis melo voniose.

 2. stepas sako:

  2015 metais ne mažiau 5 tūkstančių savivaldybės rinkėjų per rinkimus nepagalvojo, kad į urną įmetamas biuletenis reiškia medicinos Širvintose sužlugdymą

 3. Rinkėjas sako:

  Taip, taip ! Manau, kad tokiu tempu ir taip ,,tobulai” vadovaujant, greitai neliks Širvintų rajono. Kita vertus manau, kad tuomet neliks rajone ir rajono naikintojai. Tik kas gi tada Širvintų varguoliams balius ruoš ir pasakas seks prieš rinkimus ?

 4. taip sako:

  Ką čia verkti dėl ligoninių, o tai pernai 3 mokyklas uždarė rajone. Mažas rajonas, mažai gyventojų nėr ką norėti, ir šis išnyks su laiku, žiūrėkite bus prijungtas prie Ukmergės.

 5. Klausimėlis sako:

  Negaliu atsistebėti kai, kuriais komentatoriais. Gal šie naivuoliai gali atsakyti- Kodėl mūsų rajono geriausi gydytojai Šiukštienė, Dimšienė, Raginytė, Bazilienė kažkodėl nepabėgo į tokią išgirtą Ukmergę, o ramiai sau dirba Vilniuje? Turbūt nereikia būti dideliu orakulu, kad kam kam , o jiems geriausiai matyti, jog Ukmergė yra tokia pati skylė kaip Širvintos. O gražios “krikštolinės pasakos” apie tai kaip Ukmergė mus išgelbės yra tik eilinis akių dūmimas, kuriuo gali patikėti tik žymios ekonominės daktarės Liudmila su Elona, kurioms Carienės įsakymas kaip “DIevo” žodis… O už papildomą 1 EUR nuvarys net utelę iki Paryžiaus. Reiktų tiesisi šviesiai pasakyti nebeliko medicinos Širvintuose ir labai DIDELIS AČIŪ ” Krikštoliniam ketvertui” ir Liudočkai.

 6. Mes dar sugrįšim! sako:

  Darbo partija sekmadienį Kaune renkasi į suvažiavimą, kuriame rinks pirmininką .

  Tegyvuoja Viktoras!

 7. priežastis sako:

  Mediciną rajone sugriovė patys savivaldybės gyventojai: 5063, 2015 m birželio 21 d balsavę už dabartinę merę ir 4460, tų pačių metų kovo 1 d balsavę už Darbo, konservatorių ir liberalų sąjūdžio partijas. Išrinktieji, gavę pasitikėjimą, padarė taip, kaip sugebėjo.

 8. Vyta sako:

  Didziulis.ivykis-ukmergieciai apsilanke:)Aisku jie turi apsiziuret jei vyksta kalbos apie sujungima.ukmergiskiai juk nekvaili,issikapste is milijoniniu skolu,tvarkosi gerai tai neims kates maise,kam jiems vel i skolas lysti

 9. Džiugi naujiena sako:

  O, kokia laimė!!! Tai jau Pinskuvienė išvaikė daktarų klaną??? Taip gi žadėjo po rinkimų. Net prisimenu savam laikrašty rašė. Tai tik reikia žiūrėt, kad tie iš klano į Ukmergę nenuvažiuotų dirbt. Pasakykit savo merei, kad pasaugotų savus žmones nuo jų

 10. ? sako:

  Tai kodėl dar administracijos darbuotojų neatleidžia? Kam dvi buhalterės, ekonomistė, personalo vadovė reikalinga? Taigi viską dabar sugebės viena Elona padaryti.

 11. išvada sako:

  ligoninės nėra todėl,kak rajono likimą į pinskuvienės rankas atidavė tie,kurie balsavo už atligį ir tie kurie nėjo balsuoti sakydami,kad nieks nepasikeis.Akivaizdų sukčiavimą parodė Alfa.lt vykę metų mero rinkimai.

 12. Aiskauda sako:

  Ligoninės nėra todėl, kad Pinskuvienė išvaikė specialistus. O išvaikė todėl, kad jie jai nesilankstė, nes yra protingi ir gali dirbti normaliomis sąlygomis.

 13. objektyviai sako:

  ligoninės dabartinį likimą nulėmė tie rinkėjai, kurie 2015 metais balsavo už dabartinę merę ir jos vadovaujamą daugumą. Rinkėjų proto aptemimas turi savo kainą.

 14. Pasiūlymas sako:

  Mūsų brangioji krištolinė LRyto laidoje pas Krivicką pasigyrė, kad ji Širvintų gydymo įstaigose nesigydo ir gink dieve, nežada to daryti ateityje, gyrėsi, kad iš vis neatsimena kada pas daktarus buvo. O gal be reikalo??? Pradžiai siūlyčiau, kaip senovės karalienei, persirengti prasčioko drabužiais ( na kad nieks nepažintų)ir apsilankyti Širvintų PSPC pas taip išliaupsintas naujas psichologes, gal padės?//

 15. neatsitiktinai sako:

  gal neatsitiktinai Čia viskas, juk MERĖ sakė, kad dirba žmonėms, ir dėl žžmmonniiųųųų? kuo mažiau liks žmonių, tai ir darbo bus mažiau?

 16. Sesutei ir kitoms.... sako:

  O tai kodėl tik tiek gydytojų liko, kad ligoninė negali išsilaikyt? Ogi kad pinskė pati ar per savo patikėtinius vadukus visus anksčiau išvaikė. Berods nuo Pilkienės pradėjo ir t.t. Gydyk dabar pati, daug išmananti, nors aišku, pati nesi medikė, nes slaugytojos savęs, žinok, taip nevadina…

 17. Baudą sako:

  Teismas dar padidino, jau 68000, o kiek išlaidų advokatams???

 18. Liūdna sako:

  Labai liūdna, kad rajone vis mažiau savo krašto patriotų. Pradedant “krištolinių ketvertuku”, baigiant jų pasekėjais, kurie apart savo ketveriukės nieko nemato ir negirdi. Ne jau gėlytės, medeliai ir “angelai” yra viskas??? Kad rajonas neišnyktų iš žemėlapio jam būtina turėti ir ligoninę, ir mokyklas, ir kultūros įstaigas. Kai neliks ligoninės, neliks ir mokyklų ir viso rajono… O dėl rajono gydytojų labai paprasta- jau turbūt 5 metai, kai ligoninės gydytojai mato tik kai kurių “asabų” inicijuotas intrigas, karus ir skundus bei pastovų šmeižtą. Visi gi norime dirbti kur ramiau. O kai rajono medicinai vadovauja “įžymiosios daktarės” Liudmila ir Elona, diriguojamos “krikštolinių” patronių, tai nei vieno šanso išgyventi nei ligoninei, nei PSPC. Tai daktarai ir bėga padus pasipustę. Jau seniai skamba tikri anekdotai po rajoną apie naujas daktares: daktarė Liudmila 2 m. moko gydytojus medicinos PSPC, o dabar turbūt nuo pirmadienio ligoninėje ligonius gydys kita daktarė-žiniuonė Elona. Girdėjau, kad jau visą savaitę treniravosi vidaus skyriuje su baltu chalatu.

 19. to A sako:

  manau kol iki galo nesusitaria tai ir neskelbia, o ką skelbti – kad susitinka, kalbasi,gal derasi, gal nesutaria,gal ieško geriausio sprendimo. netikiu kad specialiai daro kad būtų žmonėm blogiau

 20. A. sako:

  Aišku, kad ligoninė nereikalinga. Tačiau taip įslaptintai vykstantys prijungimai ar dar kas, kelia įtarimų. Tiesiog negražu. Širvintiškiai nori būti informuojami apie situaciją, o ne post factum. Norime jaustis Širvintų dalimi,o ne stebėtojais. Galų gale rinkome ne feodalą, o SAVIvaldybės merą.

 21. zurnalistei sako:

  negi jums šiukšt… nepranešė kaip buvo apsirengę atvykusieji,ką kalbėjo, ar juokėsi, kas tokie buvo, juk negalėjo nepažinti ukmergės atstovų:) skystas straipsnis, bandant sukelti skandalą kur jo nėra. geriau parašytumėte bent kiek vietinių širvintiškių gydytojų dirba ligoninėje – 3-4??? kokie darbuotojai nepatenkinti ? kiek man teko bendraut su medikais, tai jie supranta kad sujungimas neišvengiams, kad taip negali testis. ir nereikia gasdinti naikinimu ar uždarymu, blogiau nei dabar tikrai nebus:)

 22. Sesute sako:

  Norit pasakyt kad dabar yra normali ligonine :) ))ko bijote netekti – vienos pasikelusios daktares naiviai galvojancios kad ji reikalinga Kardiolitai:)) bijot netekti skyriaus vidaus ligu kuriame ligoniu nera kam ziureti.ar norite gydytis skyriuje kur gydo kartais atbegantys seimos gydytojai.
  Visi protingi medikai ir gyventojai puikiai supranta kad jau ligonines NERA ir kuo anksciau prijunks tuo anksciau bus kazkokia tvarka ir aiskumas.sekmes Kardiolitoje;))

 23. Ritai ir kitiems sako:

  Šaunusis ketvertas PRIVALO ligoninę išsaugoti neprijungtą. Tuo rūpinasi visų kitų rajonų vadovai. Deja, mūsiškiams didelis DZIN. Senam išties sunku orientuotis svetimam mieste. Pagalvokite ir apie savo ateitį.

 24. Rita sako:

  Sirvintu problema kad visi tarpusavy pesadi,mato priesus ir pan.Nu ir kas kad lankesi ukmergieciai.tai ka -turi derinti su sanitarem,per.laikrascius pranest.absurdas!!! O informuoja Siukstiene kuri tuo metu.buvo ligonineje,stai ir visi darbuotojai:)dziaugites tik jei ukmerge priglaus nes kitaip tikrai uzsidarys

 25. Petrė sako:

  Merė Širvintose negyvena ir visos problemos Širvintų raj. gyventojų yra tik gyventojų problemos.
  Matomai jinai Vilniuje medicinos Įstaigoje turi savo palatą ir gydytojus ir jai galvos neskauda dėl mūsų.
  Mere, neužmirškite, kad būsite garbingo amžiaus ir reikės gydytojų pagalbos, kaip ir mums dabar. Ir mums dabar reikia medikų pagalbos. Ir ligoninė ir gydytojai Širvintose turi būti pagal šūkį “Gera gyventi Širvintose”.
  Širvintų raj.sav.,kurios šeimininkė Živilė Pinskuvienė, labai daug pinigėlių eina baudoms – dėl statybų 50000 EUR, kompensacijos darbo užmokesčiui už neteisėtai atleistus darbuotojus – apie 300000 Eur, likviduojant komunalinį ūkį išeitinėms pašalpoms darbuotojams, bet kai kurie darbuotojai vėl priimti į tą patį darbą tik į UAB “Šiluma”. Kai tuo tarpu gatvių valytojos nieko negavo ir toliau dirba gatvių valytojomis. Kam naudinga tarpinė UAB “Širvintų šiluma” tarp tiekėjų ir savivaldybės? Įdomus klausymas.

 26. miglė sako:

  Ši valdžiukė viską daro slapta. kad ligoninės neliks jaučiau nuo pat pirmų žp atėjimo į valdžią dienų. Atleido Meškauskienę, atleido Eigėlį, išvarė gydytojus, praskolino ligoninę superinis specialistas Eigėlis, dabar kiša kas liko Ukmergei. Tai kur gi žp rūpestis rajono žmonėmis, negi dar yra pas mus kurčių, aklų. Juk jiems ir reikės medicinos paslaugų, o gal numirs žmogeliai ir visos Širvintos paskęs gėlėse. žp vizija aiški pabėgti iš čia, kur akliems ir kurtiems liks gal garbinti kitą- Baltušytę.Negi joms niekas proto neįkrečia. nereikia mums ir savibledos gal kas paims už 1 eurą ar dovanų.Pasistenkit.

 27. DIANA sako:

  BUS TAS PATS SU SAVYVALDYBE.GREIT PARDUOS ANSTOLIAMS UZ SKOLAS

 28. O sako:

  Kas gi pasikeitė turguje prekiaujantiems? Juk tiek daug buvo pažadų, kad net pas merę į kabinetą atėjo visi pasveikinti.

 29. Laima sako:

  Na, kadencijos pradžioje pinskuvienė, važinėdama po rajoną, žadėjo atkurti ambulatorijų veiklą. Po to pažadą pamiršo ir paskutines uždarė. O dabar pažadą vėl prisiminė: uždarys ligoninę, ir vietoj jos atidarys ambulatoriją.

 30. Jau sako:

  Gerbiama gyddytoja Jūratė išėjo atostogų,ir kaži ar besugrįš.Kaip reikia nemylėt gyventojų,kad palikti be ligoninės rajoną,leido Egėliu damušti iki didžiausių skolų ir jį atleido jam pačiam paprašius?O kur atsakomybė,kodėl mokėtas jam buvo atlyginimas ,jei nieko neadirbo,kad liigoninė išliktų?

 31. Va tai tau sako:

  pradžioj ŽP išvaikė gydytojus, o dabar neturi kur kišt ligoninę. Tai pinskuvienės valdžia!… Ankstesni merai rėmė gydymo įstaigas, važiavo gydytojai pas mus dirbti, o šita viską jau damušė. Argi reikia Ukmergei šitų griuvenų pastatų, matyt, apžiūrinėja gal kokių medicininių reikmenų veltui gaus, o ligoniai juk patys atvažiuos. Taip pigiausia, turi jie tuščių lovų pakankamai. Pradėjo pinskuvienė griaut nuo ambulatorijų, baigs ligonine. Neblogi griovimo tempai…

 32. Nu joo sako:

  Labai gaila, kad XXIa. sugrįžome į feodalinės Lietuvos laikus, kur kiekviena božegraika ir ale ekonomistė pradeda gydymu užsiiminėti. Poliklinika jau vienos didžiosios ekonomistės damušta, dabar atėjo laikas “parduoti” ligoninę. Bet pats įdomiausias dalykas, kad apie pertvarkas nežino nei vienas Širvintų rajono medikas. Iki ko dasiritom, kad gydo ekonomistai, tai gal ir mokytojais šlavėjus įdarbins ???

 33. Taip ir yra pas mus sako:

  Teistis su savo žmonėm pinigų yra, o ligoninei nėra. Juk ji labiau reikalinga nei gėlytės

 34. taip sako:

  merė čia nesiruošia gyventi.Kam savivaldybė finansuos mediciną.Gėlytėms daugiau pinigu,bus dar smagiau gyventi ŠIRVINTOSE.

 35. padėtis sako:

  Ligoninė rajono valdžiai tapo nepakeliama našta. Dauguma rinkėjų pritars tiems veiksmams, kurie bus atlikti (įsitikinsite per savivaldybės tarybos ir mero rinkimus).

Jūsų komentaras:


devyni × = šešiasdešimt trys

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]